Porveme se o sedmý zápas, slibují zlínští hokejisté po třetí porážce

Bezzubá koncovka v první třetině, kdy měli výraznou převahu, a katastrofální hra v přesilovkách. To byly hlavní faktory, které připravily zlínské hokejisty o úspěch v pátém čtvrtfinále play-off na ledě Komety Brno. Mistr padl 1:2 a v sérii ztrácí poměrem 2:3 na zápasy.

M77i94l93o84s 54V72a39l20y 8976942287422

PORVEME  ??? no to bude zase krve na lede….

0/0
20.3.2015 22:17

R42o35b53e28r11t 20G91h43i76s78i 4584171971736

Tak jsem slyšel, že prý Zlínáci včera v Brně rozmlátili šatnu pro hosty... chtěl jsem se zeptat, jestli o tom někdo neví nic bližšího ...8-o8-o

R33a60d81e69k 77P66e58t47r 4439587398285

to by byla škoda - ještě tam musí hrát Litvínov a Třinec...

+4/−1
20.3.2015 16:47

J98i45ř86í 85F80r57k20a56l 1897753724192

Chlapi v klidu. Zítra si zajdem na hokej, uvidíme co se podaří. My máme titul z minulého roku, tak ať si ho užije i někdo jiný. V půlce sezóny bychom byli rádi za udržení se, PO je nadstavba. Hlavně ať se nikdo nezraní a v případě porážky poděkujeme za celou sezónu. Tak ať zítra zvítězí dobrý hokej:-).

+9/0
20.3.2015 15:06

L55u96b24o16š 94Z58a40o30r44a23l 3340562260149

Já bych řekl, že v první třetině měl Zlín herně jasně navrch, ale co se týče gólovek, tak jich bylo na obou stranách stejně.

+6/−2
20.3.2015 13:16

M46a62r15t68i85n 96Z92b67o39ř92i34l 1284793130129

Chtěl jsem dát plus. Zastávám stejny nazor. Zlin byl víc na puku.

+1/0
20.3.2015 13:23

V85o73j57t87ě71c23h 80D52r51á51p84a27l 1183820848214

To co včera předvedli OBA gólmani bylo neskutečný a výsledek vůbec neodpovídá bojovnosti a nasazení týmů. Jediný vroubek byl snad Kašíkův incident s přerušením hry, ale tam jsem to moc dobře neviděl takže si radši počkám, jestli se tím vůbec budou zabývat, na verdikt DK. Abych se doplnil tak před oběma brankáři smekám protože včera klidně mohlo napadat i přes 7 gólů.

+5/0
20.3.2015 12:38

R40o69m76a20n 56S50v31o88b74o25d86a 7672303810753

Bohužel.... Brno je jasným postupujícím..Zlín nemá absolutně šanci...

J53a81n 93S58e13d92l54á44ř 8525677224566

Z ceho soudis??kazdy zapas jiny zapas...tohle je play off..naprosto vyrovnana serii o ktere rozhodne sedmy zapas..

+3/−2
20.3.2015 13:27

P36e23t32r 68K74o17n89v88a34l45i44n71k26a 2857543475861

ty si nějak věříš na ten sobotní zápas :) aby ses nedivil, stačí když dáme první gol a už budete nervózní....

J23a95n 17S55e96d63l52á86ř 8935517924886

A navic ..podivejte se kolikrat zlin dokazal otocit serie kdy prohraval i 3:1 na zapasy...v tomhle muze mit vyhodu..myslim ze uvahy o konci serie v sobotu muzou byt predcasne=-O

P56a42v55e25l 20H49o36l26m28a32n 8127606915619

Tohle je serie hokejových jalovců - nula hokeje, ještě méně golů, ale milion keců z obou stran.

Nemohly by vypadnout oba týmy ? Vždyť je to jak sjezd bruslařských impotentů.

0/−21
20.3.2015 11:30

P94e16t44r 52T15y10č64k84a 6565952659652

Tak se na to nedívej. Mě se taky nelíbí ten debilní hokej co předvádí v PO Třinec.

+17/0
20.3.2015 11:32

P56i38v38o80ň39k52a 12M22i93r60o42s79l48a67v 8202152231932

A on tzě někdo nutí na to koukat? Hlavně,že Třinec předvádí superhokej.S takovým kádrem by měl Bolku šmiknout jasně ve čtyřech špilech a nejméně třígolovým rozdílem.Marně se neříká,že PO je jiná soutěž a rozdíly ve výkonnosti se mažou.

+4/0
20.3.2015 13:31

Z45d55e64n86ě83k 19P80a80ř93e82z 1255715848590

V PO rozhodují přesilovky a ty má zlín naprosto tragické,nejenom že nevystřelí na bránu,ale ani se nedostane pořádně do pásma a to jej sráží dolů,pokud to rapidně nezlepší na žádný sedmý zápas nemůže ani pomýšlet!!

0/−1
20.3.2015 10:39

P58a53v92e97l 86H47e92r58i57n78e66k 6440728642133

To je pravda, ale tragické přesilovky mají oba týmy, alespoň ve většině zápasů...

+3/0
20.3.2015 11:06

Z47d89e59n71ě62k 59N20ě11m68e54č29e98k 5576589286951

Bohužel je to tak. Když už se dostaneme do pásma, tak buď leštíme mantinely (odkud se góly dávají jen obtížně) nebo hledáme Marušáka a tuto přihrávku si soupeř pohlídá. ;-( Jediný světlý okamžik bylo pěkná přihrávkaR^ Lešky na Kubu Svobodu, který díky tomu mohl vlétnout do pásma, bohužel gól nedal Rv

P98a32v98e48l 52H33e52r67i47n44e10k 6380818432683

Pokud jsme chtěli vyhrát, tak ta první třetina neměla být ani 0:0, ale 0:1 (přinejmenším). Podle toho, co tady o té první třetině všude čtu, šance na to byly.

+3/0
20.3.2015 9:40

P88e43t19r 72T77y40č95k61a 6735212269482

Šancí v první třetině jsme měli tak na tři góly, minimálně.

+2/0
20.3.2015 10:37

J15i81n81d80r12a 35S39t32e52p83a80n51e50k 6682606369648

Brno melo ale taky ciste šance v 1.tretine!!!!

0/0
20.3.2015 16:43

P85e68t12r 85T79y56č81k67a 6825242359132

To nezpochybuji. Ale Brno dalo gol. My ne.

P31a19v78e68l 96H87e52r23i61n35e34k 6100228292213

Nemohl jsem, byl jsem až do konce druhé třetiny z jiného důvodu ve Zlíně...

0/0

D14a29n81i58e53l 25V65a30l75e71n10t87a 6657599739620

Hokej ke koukání to rozhodně nebyl, spíše boj, jak vystihli trenéři.

Ale to je holt play-off...

Lze čekat velké jiskření v dalším(ch) zápase/ch...

0/−3
20.3.2015 8:19

P50e29t10r 60T14y56č43k72a 6465842229322

Hokej to byl mnohem lepší než předvedl třeba Třinec. Hlavně první třetina byla nahoru dolů.