Porveme se o sedmý zápas, slibují zlínští hokejisté po třetí porážce

Bezzubá koncovka v první třetině, kdy měli výraznou převahu, a katastrofální hra v přesilovkách. To byly hlavní faktory, které připravily zlínské hokejisty o úspěch v pátém čtvrtfinále play-off na ledě Komety Brno. Mistr padl 1:2 a v sérii ztrácí poměrem 2:3 na zápasy.

M86i18l68o23s 12V76a94l96y 8656292597772

PORVEME  ??? no to bude zase krve na lede….

0/0
20.3.2015 22:17

R82o15b49e76r91t 61G48h74i18s33i 4174391871266

Tak jsem slyšel, že prý Zlínáci včera v Brně rozmlátili šatnu pro hosty... chtěl jsem se zeptat, jestli o tom někdo neví nic bližšího ...8-o8-o

R35a85d23e59k 54P65e50t16r 4889217558985

to by byla škoda - ještě tam musí hrát Litvínov a Třinec...

+4/−1
20.3.2015 16:47

J91i41ř36í 65F95r48k89a84l 1837163854692

Chlapi v klidu. Zítra si zajdem na hokej, uvidíme co se podaří. My máme titul z minulého roku, tak ať si ho užije i někdo jiný. V půlce sezóny bychom byli rádi za udržení se, PO je nadstavba. Hlavně ať se nikdo nezraní a v případě porážky poděkujeme za celou sezónu. Tak ať zítra zvítězí dobrý hokej:-).

+9/0
20.3.2015 15:06

L34u89b10o46š 61Z92a91o33r22a49l 3590832930159

Já bych řekl, že v první třetině měl Zlín herně jasně navrch, ale co se týče gólovek, tak jich bylo na obou stranách stejně.

+6/−2
20.3.2015 13:16

M17a22r51t32i68n 35Z74b72o55ř35i44l 1194123970499

Chtěl jsem dát plus. Zastávám stejny nazor. Zlin byl víc na puku.

+1/0
20.3.2015 13:23

V41o49j79t65ě85c78h 80D89r80á34p19a30l 1593690798864

To co včera předvedli OBA gólmani bylo neskutečný a výsledek vůbec neodpovídá bojovnosti a nasazení týmů. Jediný vroubek byl snad Kašíkův incident s přerušením hry, ale tam jsem to moc dobře neviděl takže si radši počkám, jestli se tím vůbec budou zabývat, na verdikt DK. Abych se doplnil tak před oběma brankáři smekám protože včera klidně mohlo napadat i přes 7 gólů.

+5/0
20.3.2015 12:38

R93o94m39a46n 22S69v32o62b73o63d95a 7702273490903

Bohužel.... Brno je jasným postupujícím..Zlín nemá absolutně šanci...

J23a31n 35S11e68d62l26á45ř 8235227664946

Z ceho soudis??kazdy zapas jiny zapas...tohle je play off..naprosto vyrovnana serii o ktere rozhodne sedmy zapas..

+3/−2
20.3.2015 13:27

P16e55t51r 80K20o65n45v75a80l70i14n27k29a 2217173365761

ty si nějak věříš na ten sobotní zápas :) aby ses nedivil, stačí když dáme první gol a už budete nervózní....

J29a79n 18S64e23d89l11á65ř 8625627504916

A navic ..podivejte se kolikrat zlin dokazal otocit serie kdy prohraval i 3:1 na zapasy...v tomhle muze mit vyhodu..myslim ze uvahy o konci serie v sobotu muzou byt predcasne=-O

P72a34v13e56l 16H43o15l18m37a60n 8307566755359

Tohle je serie hokejových jalovců - nula hokeje, ještě méně golů, ale milion keců z obou stran.

Nemohly by vypadnout oba týmy ? Vždyť je to jak sjezd bruslařských impotentů.

0/−21
20.3.2015 11:30

P46e53t71r 74T52y19č15k74a 6605572169572

Tak se na to nedívej. Mě se taky nelíbí ten debilní hokej co předvádí v PO Třinec.

+17/0
20.3.2015 11:32

P38i67v76o69ň62k86a 78M15i42r20o54s74l46a39v 8672392331802

A on tzě někdo nutí na to koukat? Hlavně,že Třinec předvádí superhokej.S takovým kádrem by měl Bolku šmiknout jasně ve čtyřech špilech a nejméně třígolovým rozdílem.Marně se neříká,že PO je jiná soutěž a rozdíly ve výkonnosti se mažou.

+4/0
20.3.2015 13:31

Z92d86e55n63ě75k 13P95a53ř60e85z 1675265748440

V PO rozhodují přesilovky a ty má zlín naprosto tragické,nejenom že nevystřelí na bránu,ale ani se nedostane pořádně do pásma a to jej sráží dolů,pokud to rapidně nezlepší na žádný sedmý zápas nemůže ani pomýšlet!!

0/−1
20.3.2015 10:39

P58a30v41e42l 85H73e17r87i42n53e13k 6850768832213

To je pravda, ale tragické přesilovky mají oba týmy, alespoň ve většině zápasů...

+3/0
20.3.2015 11:06

Z68d30e77n10ě31k 97N16ě54m33e25č84e91k 5856299156851

Bohužel je to tak. Když už se dostaneme do pásma, tak buď leštíme mantinely (odkud se góly dávají jen obtížně) nebo hledáme Marušáka a tuto přihrávku si soupeř pohlídá. ;-( Jediný světlý okamžik bylo pěkná přihrávkaR^ Lešky na Kubu Svobodu, který díky tomu mohl vlétnout do pásma, bohužel gól nedal Rv

P20a92v95e52l 74H18e27r11i80n31e67k 6370678232913

Pokud jsme chtěli vyhrát, tak ta první třetina neměla být ani 0:0, ale 0:1 (přinejmenším). Podle toho, co tady o té první třetině všude čtu, šance na to byly.

+3/0
20.3.2015 9:40

P95e66t67r 12T67y66č39k10a 6415752169612

Šancí v první třetině jsme měli tak na tři góly, minimálně.

+2/0
20.3.2015 10:37

J37i53n49d15r50a 20S27t77e11p83a73n77e57k 8452197878982

Brno melo ale taky ciste šance v 1.tretine!!!!

0/0
20.3.2015 16:43

P96e13t79r 56T95y45č84k22a 6765362109792

To nezpochybuji. Ale Brno dalo gol. My ne.

P11a44v71e36l 14H41e17r64i92n72e82k 6260968182303

Nemohl jsem, byl jsem až do konce druhé třetiny z jiného důvodu ve Zlíně...

0/0

D96a19n12i55e61l 56V83a79l86e39n21t14a 6337919329320

Hokej ke koukání to rozhodně nebyl, spíše boj, jak vystihli trenéři.

Ale to je holt play-off...

Lze čekat velké jiskření v dalším(ch) zápase/ch...

0/−3
20.3.2015 8:19

P15e52t39r 89T29y14č41k51a 6565492759312

Hokej to byl mnohem lepší než předvedl třeba Třinec. Hlavně první třetina byla nahoru dolů.