Porveme se o sedmý zápas, slibují zlínští hokejisté po třetí porážce

Bezzubá koncovka v první třetině, kdy měli výraznou převahu, a katastrofální hra v přesilovkách. To byly hlavní faktory, které připravily zlínské hokejisty o úspěch v pátém čtvrtfinále play-off na ledě Komety Brno. Mistr padl 1:2 a v sérii ztrácí poměrem 2:3 na zápasy.

M50i37l51o73s 93V94a44l43y 8776182577972

PORVEME  ??? no to bude zase krve na lede….

0/0
20.3.2015 22:17

R80o82b58e60r18t 56G52h95i35s11i 4984591881896

Tak jsem slyšel, že prý Zlínáci včera v Brně rozmlátili šatnu pro hosty... chtěl jsem se zeptat, jestli o tom někdo neví nic bližšího ...8-o8-o

R43a22d98e38k 75P86e43t29r 4679257988185

to by byla škoda - ještě tam musí hrát Litvínov a Třinec...

+4/−1
20.3.2015 16:47

J48i37ř91í 83F14r97k63a48l 4486128318525

Chlapi v klidu. Zítra si zajdem na hokej, uvidíme co se podaří. My máme titul z minulého roku, tak ať si ho užije i někdo jiný. V půlce sezóny bychom byli rádi za udržení se, PO je nadstavba. Hlavně ať se nikdo nezraní a v případě porážky poděkujeme za celou sezónu. Tak ať zítra zvítězí dobrý hokej:-).

+9/0
20.3.2015 15:06

L55u25b50o63š 27Z89a91o67r67a62l 3640462890619

Já bych řekl, že v první třetině měl Zlín herně jasně navrch, ale co se týče gólovek, tak jich bylo na obou stranách stejně.

+6/−2
20.3.2015 13:16

M30a93r60t20i48n 20Z55b26o27ř79i14l 1164603610739

Chtěl jsem dát plus. Zastávám stejny nazor. Zlin byl víc na puku.

+1/0
20.3.2015 13:23

V28o98j41t89ě55c81h 60D45r79á11p76a33l 1403490858714

To co včera předvedli OBA gólmani bylo neskutečný a výsledek vůbec neodpovídá bojovnosti a nasazení týmů. Jediný vroubek byl snad Kašíkův incident s přerušením hry, ale tam jsem to moc dobře neviděl takže si radši počkám, jestli se tím vůbec budou zabývat, na verdikt DK. Abych se doplnil tak před oběma brankáři smekám protože včera klidně mohlo napadat i přes 7 gólů.

+5/0
20.3.2015 12:38

R54o92m52a76n 68S87v38o63b21o96d38a 7972693590203

Bohužel.... Brno je jasným postupujícím..Zlín nemá absolutně šanci...

J41a18n 58S23e18d84l14á40ř 8705777784576

Z ceho soudis??kazdy zapas jiny zapas...tohle je play off..naprosto vyrovnana serii o ktere rozhodne sedmy zapas..

+3/−2
20.3.2015 13:27

P53e61t75r 29K89o48n92v45a10l31i48n98k58a 2737163215171

ty si nějak věříš na ten sobotní zápas :) aby ses nedivil, stačí když dáme první gol a už budete nervózní....

J18a92n 54S76e85d34l17á81ř 8605287324926

A navic ..podivejte se kolikrat zlin dokazal otocit serie kdy prohraval i 3:1 na zapasy...v tomhle muze mit vyhodu..myslim ze uvahy o konci serie v sobotu muzou byt predcasne=-O

P92a28v47e54l 91H38o92l32m71a48n 8987386555119

Tohle je serie hokejových jalovců - nula hokeje, ještě méně golů, ale milion keců z obou stran.

Nemohly by vypadnout oba týmy ? Vždyť je to jak sjezd bruslařských impotentů.

0/−21
20.3.2015 11:30

P68e41t13r 84T55y91č51k42a 6855762969832

Tak se na to nedívej. Mě se taky nelíbí ten debilní hokej co předvádí v PO Třinec.

+17/0
20.3.2015 11:32

P51i68v33o21ň42k21a 66M41i34r14o55s33l82a80v 8752362901942

A on tzě někdo nutí na to koukat? Hlavně,že Třinec předvádí superhokej.S takovým kádrem by měl Bolku šmiknout jasně ve čtyřech špilech a nejméně třígolovým rozdílem.Marně se neříká,že PO je jiná soutěž a rozdíly ve výkonnosti se mažou.

+4/0
20.3.2015 13:31

Z78d63e76n49ě26k 21P70a16ř49e31z 1755595428690

V PO rozhodují přesilovky a ty má zlín naprosto tragické,nejenom že nevystřelí na bránu,ale ani se nedostane pořádně do pásma a to jej sráží dolů,pokud to rapidně nezlepší na žádný sedmý zápas nemůže ani pomýšlet!!

0/−1
20.3.2015 10:39

P57a17v85e33l 98H60e15r86i71n24e75k 6640858792113

To je pravda, ale tragické přesilovky mají oba týmy, alespoň ve většině zápasů...

+3/0
20.3.2015 11:06

Z73d26e25n50ě89k 97N43ě17m11e52č21e49k 5366709456651

Bohužel je to tak. Když už se dostaneme do pásma, tak buď leštíme mantinely (odkud se góly dávají jen obtížně) nebo hledáme Marušáka a tuto přihrávku si soupeř pohlídá. ;-( Jediný světlý okamžik bylo pěkná přihrávkaR^ Lešky na Kubu Svobodu, který díky tomu mohl vlétnout do pásma, bohužel gól nedal Rv

P18a51v71e24l 10H84e80r86i20n77e26k 6350578102923

Pokud jsme chtěli vyhrát, tak ta první třetina neměla být ani 0:0, ale 0:1 (přinejmenším). Podle toho, co tady o té první třetině všude čtu, šance na to byly.

+3/0
20.3.2015 9:40

P98e13t35r 79T73y86č20k10a 6165502539362

Šancí v první třetině jsme měli tak na tři góly, minimálně.

+2/0
20.3.2015 10:37

J91i85n58d32r94a 39S14t65e29p23a60n74e19k 6702496309218

Brno melo ale taky ciste šance v 1.tretine!!!!

0/0
20.3.2015 16:43

P73e65t14r 73T66y35č86k77a 6955402729972

To nezpochybuji. Ale Brno dalo gol. My ne.

P69a13v47e89l 87H41e84r49i62n34e59k 6700548972983

Nemohl jsem, byl jsem až do konce druhé třetiny z jiného důvodu ve Zlíně...

0/0

D40a67n77i58e87l 28V60a81l48e67n65t52a 6697609399930

Hokej ke koukání to rozhodně nebyl, spíše boj, jak vystihli trenéři.

Ale to je holt play-off...

Lze čekat velké jiskření v dalším(ch) zápase/ch...

0/−3
20.3.2015 8:19

P49e44t27r 35T36y35č18k62a 6325862169942

Hokej to byl mnohem lepší než předvedl třeba Třinec. Hlavně první třetina byla nahoru dolů.