Vyhrálo šťastnější mužstvo, litoval Čermák po druhé prohře Komety

Jako správný kapitán poslal Kometu do vedení a dlouho se zdálo, že to bude stačit i na vítězství. Jenže Brňané se ve třetí třetině sesypali a z Litvínova odjíždějí se dvěma porážkami. "Dvě třetiny jsme byli lepší. Vyhrálo šťastnější mužstvo," bědoval po utkání zklamaný Leoš Čermák.

T15o90m89á11š 35B77r49a50b90e72c 2298106505746

Vyhrál mančaft, který dal víc gólů. To znamená, že ve vstřelených brankách byl Litvínov lepší a tím to hasne. Možná se hráči Komety utěšují sami před sebou, že vyhrál šťastnější. Bych jim asi poradil, aby tyto úvahy brzy vytěsnili z makovic. No i když radši ne, fandím v tomto semi Litvínovu :-)

+2/−1
28.3.2015 12:02

J63i16n37d96r91a 93S69t13e38p36a85n26e62k 8272927638722

morgošov je slabé,dojde jim fyzička,už ted šlapou vodu,akorat kdyby neměli francouze tak hraji plé ót,tam vlastne oni patři

F88r30a69n64t87i92š58e46k 61D36r59b39o12h59l86a12v 6345267367151

Hokej v celku dost hrozný. Byly tam asi 4-5 pěkných akcí a jinak úporné nic, kdy se zakončuje ,,střelou´´ gólmanovi do břicha. Zmatek v obranách na obou stranách a nemohoucnost útoků. Když už někdo dostal super nahrávku na střelu, tak s tím musel ještě zamíchat a bylo to pryč. Střelu z první neumí dát skoro nikdo. Ve 3. třetině si to Kometa už jen odchodila a tím to prohrála. Litvínov nemusel ani nijak výrazně zrychlit.

0/0
28.3.2015 10:30

J29i12ř62í 78S66v60o38b42o18d38n74í91k 5809712153476

Co taky čekat od mužstva,které v loňském finále prohrálo na zápasy 1:4 a skóré 7:16 a tvrdilo že titul získalo horší mužstvo.Kluci s BRNA,trochu pokory a sebekritiky by neuškodilo.

+5/−1
28.3.2015 10:29

P37e86t89r 79B25á93č62a 8425916195465

Vy s tema svyma zvastama tady mluvte o nejake pokore.

A kdyz uz tak Z Brna.

0/0
28.3.2015 10:31

J81i50ř51í 64S68v29o21b86o55d17n14í22k 5149222923456

Pane BAČA klídek.My neřvaly že si konečně zahrajete hokej a hrajete větší holomajznu a beton než Zlín.A Ty silácké řeči napřed o ČAJDOVI a teď o RŮČOVI?Spíše než uplakánci ze Zlína platí uplakánci s KOMETY.

+7/0
28.3.2015 10:43

P14e17t98r 46B74á50č91a 8555516215875

S tim vasim pravopisem a projevem musite byt v realnym zivote hrozny buran, tudiz s vami nebudu ani ztracet cas.

+2/0
28.3.2015 10:52

M72a71r75t80i94n 39H43o15r48á37k 8597357435

Když dojdou argumenty, přejde se na osobní útoky.

+3/0
28.3.2015 10:54

P94e22t57r 40T47ě25t79h36a19l 4818696164539

Každý není nejlepší v pravopisu, já taky ne. Nic to nemění na tom, že na p. Svobodníka Vám argumentace došla. Začít s osobními útoky je ubohost.

0/0
28.3.2015 11:15

J97i83ř63í 52S82v25o74b89o41d47n76í12k 5839882833116

Pane Bača.Nikdo Vás do ničeho nenutí a nenutil.a omluva,jsem skoro 35 let ze školy venku.A Vaše diskuze jsou Tady opravdu taky na úrovni.A až dokážete sám sobě a podíváte se do zemí kde jsem byl pracovně já a kolika jazyky se domluvíte tak pak mluvte něco o buranství.Vy to asi znáte tak max.okolo Brna.

+2/0
28.3.2015 11:26

P24e58t26r 10H26a94l71a66č97k54a 5418631752167

No, mít zápas pod kontrolou, to si predstavuji jinak😃. Proste Kometa zabetonovala střední pásmo a Litvínov si s tím neuměl dlouho poradit. Kometa za 2 třetiny 2 šance v zápase "pod kontrolou"😃. V Rondu bude muset hrát Kometa, tak uvidíme.

0/−1
28.3.2015 10:11

M20i33r28o84s82l71a87v 38M16e72t97e34l27k89a 5401390334104

jako Komeťáka mně trošku děsí produktivita našeho útoku.Pokud chceme přejít dále,musí zabrat Tonové,Hruškové,Honejskové,jinak nemáme proti Litvajzu šanci.

+1/−1
28.3.2015 9:54

T48o87m40á85š 15H27e20r24t58i34g 4560536555525

Kometa zahrála oba zápasy velmi dobře. V prvním se porazila sama krásným vlastním gólem a ve druhém dojela na neproduktivitu, když dlouhou dobu na ledě vládla.

0/0
28.3.2015 9:31

F45r17a88n28t58i44š84e97k 30B54í53l63ý 9202673770536

Slova o brněnském sesypání se, vystrašenosti a bědování (čerpám z článku) jsou každodenním koloritem. Už se vyjádřil pan Kýhos? Rozhodčí tentokrát OK?

+3/−3
28.3.2015 8:45

P26e87t33r 48B34á66č79a 8785806185555

Kometa dve tretiny jasne lepsi, ano vyhralo stastnejsi muzstvo, mas pravdu Leo.

Francouz se po te nastrele tycce na konci klepe jeste ted.

0/0
28.3.2015 8:44

F31r36a63n68t39i75š92e55k 46B68í61l49ý 9272253510746

Umělecký dojem "lepšího bruslení" se hodnotí v krasobruslení. V hokeji rozhodují góly.

+1/−1
28.3.2015 8:46

P35e74t64r 45B60á50č10a 8495986825325

A na tuhle hlubokou myslenku jste prisel sam nebo jste napred musel projet wikipedii? ;-)

stačí vyhrát 1:0....

no pokud s tímto postojem budou hrát i domácí zápasy tak asi budou poslední, doufám že jako výukové video si pouští zápas Lit vs Sla kdy se tento výsledek povedl

0/0
28.3.2015 2:32

P42a20v56e24l 41H76o41l37m25a58n 8967696765229

Poslední už fakt nebudou, to ti můžu garantovat aniž vím, koho jsi myslel !

M33a20r27t40i43n 65S11t18r74a59k45a 7470338369748

Výborný... Když někdo prohraje 8:0, tak říká, že to je příjemnější, než prohrát 2:1. Teď prohrajou 2:1 a je to příjemnější, než dostat šišku, jak říká Čermák.

Ale s Čermákem tentokrát souhlasím a rozhodně si nemyslím, že je kdykoli lepší prohrát 0:8 než o gól. Kdo někdy hrál nějakej kolektivní sport tak ví, že když prohrajete o gól, tak víte, že jste na ně měli a že se to druhej den může otočit. Ale jít druhej den do zápasu poté, co jste se ani nestíhali koukat na to, jak je soupeř o třídu lepší?

0/0
28.3.2015 1:35

L56u53d58e74k 83D96r16n76e53c 8390974940

Kometa hraje prd akorat tak na kecy by mohli uspet..

Jeste se zapomnel vybulit ze je rezali sudi

+7/−5
27.3.2015 22:30

M41i43r46o66s72l54a72v 80M34e81t39e47l45k55a 5301430304174

no jmenovat se Drnec,,to musíš dlouho čekat,až tě někdo čte a potom sem můžeš vyvrhnout co tě naučili na základce v Jateční ulici.

+1/−6
27.3.2015 23:21

M91i54r89o68s83l93a98v 25M68e96t27e42l73k11a 5451700684744

zapomněl jsem dodat "kecy" se tak nějak "řeší"jinak Ty "čárný"

P46a47v52e15l 72H58o51l66m57a85n 8747636905189

Tipuji 2,75 promile, ale také by mě docela zajímalo, jaká myšlenka se za těmi slovy ukrývá.

0/0
28.3.2015 10:15

O38n12d73ř86e55j 15H37o45l98ý 9930440288199

nějak nerozumím této větě: "Nemusíme se tlačit dopředu, stačí vyhrát 1:0. Naopak musíme hrát trpělivě a předvádět hokej, který nám doma sedí. Poženou nás sice lidi, ale otevřít hru a hrát bezhlavě do útoku, to by Litvínov potrestal. Mají šikovné hráče. Musíme vycházet z obrany a zlepšit koncovku."

Ještě nějaký den zpátky se v Brně hrozně těšili na ten super pohledný hokej, který si s Chezou proti sobě zahrají. A nyní se chtějí snížit na to úroveň holomajzny, kterou předvádí Zlín? Nebo je to jen tak, že když dva dělají totéž, tak to není nikdy totéž?

;-D

+21/−3

J80i88ř84í 40K31o54n85r37á62d 8912653959

Nehraje se na krásu, ale o titul. Dnes Kometa žádnou holomajznu nehrála, Litvajz si 40 minut nečuchl. Pak se začali bát, vyhazovaly puky a asi došly i síly. Litvínov vyhrál zaslouženě. Ale na to se stejně nehraje.

+3/0
28.3.2015 0:45

P25a86v36e23l 17Ř84e90z58n66í83č18e65k 3503304660289

Zase jeden blbeček, který se naváží do Zlína. Svědčí to o jediném, a to že máte ze Zlína pořád vítr a že je to nepříjemný soupeř pro každého, což mě těší. A upřímně Kometa nehraje taky kdovíjaký hokej, tak si strčte ty vaše soudy někam, a doufám, že vás Verva pošle na dovču už po 4 zápasech, ať se na vás už nemusíme dívat,a mimochodem jsem moravák, ale titul přeju Litvínovu a Růčovi, určitě ne uplkánkům z Brna  ;-D

K19a15r79e74l 19P18e89c39i27n10a 4313903194531

Báčo, v Gottwaldově možná,ale ve Zlíně určitě ne.

0/0
28.3.2015 12:16

O68n52d95ř79e29j 89H10o86l66ý 9360240448949

jste si jistý, že reagujete na mne? To bych musel míti hodně slabou chvilku, abych se navážel do hokejového Zlína. Celý příspěvek je k mediální prezentaci Komety Brno  k těm jejich "výpotkům"

0/0
29.3.2015 12:25

P51e75t26r 58T50ě61t40h80a53l 4858186974569

A je to tu opět. Jak už to je napsáno níže - ono to opravdu vypadá, že když někdo vyhraje proti Brnu, tak je to hlavně se štěstím. Myslel jsem si, že takové hodnocení je výsadou p. Kýhose, pak se přidal Koreis (to mě příliš nepřekvapilo), nyní Čermák...buď je na tom skutečně kus pravdy nebo je kus pravdy na tom (a k tomu se přikláním), že v tomto brněnském týmu to mají "nějaké popletené";-)

R31u48d53o60l74f 23S48t62a11n51ě79k 8399784718252

Asi to nemají popletené, uznal to i trenér Litvínova.

Miloslav Hořava: "Dvě třetiny bylo Brno lepší a k ničemu nás moc nepustilo. Strašně jsme se nadřeli a jen díky Pavlu Francouzovi jsme prohrávali pouze 0:1. V poslední třetině nám strašně moc pomohli diváci. Byli fantastičtí a hráče hnali dopředu tak, že mi z toho šel až trochu mráz po zádech. Díky tomu jsme zápas zvládli. Byl to těžký, takový ten správný a typický play off zápas. Jsme hrozně rádi, že se nám znovu podařilo vyhrát."

+5/0
27.3.2015 22:25

J65a86n 80K71l40á19s47e48k 6568674948779

Njn, ale vykládej to někomu, kdo si potřebuje kopnout.

+3/0
27.3.2015 23:44

M66a78r52t61i96n 97S86t58r15a41k57a 7330428209378

Možná by si nepotřeboval kopnout, kdyby k tomu nedostával z obydlené zatáčky dnes a denně tolik podnětů :-) Když si o to kopnutí říkáte, máte ho mít :-P

0/−4
28.3.2015 0:20

J47i76ř97í 27K68o53n69r39á84d 8252803339

Má cenu vůbec reagovat na podobné chudáky? Nějak ti ta zatáčka leží v žaludku.:-)

P90e23t19r 34T39ě57t38h29a80l 4108716574499

Nepotřebuji si do nikoho kopat. Pokud se řídíte heslem "podle sebe soudím tebe", pak to pro Vás tak mohlo vyplynout.

Ano, občas vyhraje šťastnější mužstvo...na druhou stranu - kdo určuje jaká je únosná míra či hranice štěstí? Historie se neptá, kdo byl šťastnější, ale kdo vyhrál, o to jde především. A co víc - hráči a trenéři Brna říkají podstatně častěji než-li ostatní, že vyhrálo šťastnější mužstvo. Je dobré mít sebevědomí, ale i soudnost.

0/0
28.3.2015 11:24

R35u33d96o48l66f 46J26e73l53í74n15e44k 8643539969386

Pozápasové hodnocení trenérů čtu vždy. I když Litvínov soupeře jednoznačně přehaje, tak trenéři vždy mluví o tom, jak je soupeř alespoň v určitou část hry přehrábal a jak by nylo všechno jinak,

P48e52t52r 21T83ě43t89h52a65l 4668476474149

To nepopírám, má(te) pravdu. Pořád to ale neznamená, že byl Litvínov šťastnější.

Jsou zápasy (a že si jich pamatuji), kdy 2 třetiny nepřevede druhé mužstvo téměř nic, trefuje to vedle a nedaří se, jenže nakonec stejně vyhraje, protože zvládne parádně poslední část. Hraje se 60 min, pak je rozhodnuto.