Vyhrálo šťastnější mužstvo, litoval Čermák po druhé prohře Komety

Jako správný kapitán poslal Kometu do vedení a dlouho se zdálo, že to bude stačit i na vítězství. Jenže Brňané se ve třetí třetině sesypali a z Litvínova odjíždějí se dvěma porážkami. "Dvě třetiny jsme byli lepší. Vyhrálo šťastnější mužstvo," bědoval po utkání zklamaný Leoš Čermák.

T13o40m73á73š 56B59r97a15b77e64c 2548556975776

Vyhrál mančaft, který dal víc gólů. To znamená, že ve vstřelených brankách byl Litvínov lepší a tím to hasne. Možná se hráči Komety utěšují sami před sebou, že vyhrál šťastnější. Bych jim asi poradil, aby tyto úvahy brzy vytěsnili z makovic. No i když radši ne, fandím v tomto semi Litvínovu :-)

+2/−1
28.3.2015 12:02

J75i50n44d43r31a 14S66t48e93p88a17n55e82k 6542716699268

morgošov je slabé,dojde jim fyzička,už ted šlapou vodu,akorat kdyby neměli francouze tak hraji plé ót,tam vlastne oni patři

F90r78a84n49t14i24š60e15k 93D37r45b68o28h35l91a31v 6845517627231

Hokej v celku dost hrozný. Byly tam asi 4-5 pěkných akcí a jinak úporné nic, kdy se zakončuje ,,střelou´´ gólmanovi do břicha. Zmatek v obranách na obou stranách a nemohoucnost útoků. Když už někdo dostal super nahrávku na střelu, tak s tím musel ještě zamíchat a bylo to pryč. Střelu z první neumí dát skoro nikdo. Ve 3. třetině si to Kometa už jen odchodila a tím to prohrála. Litvínov nemusel ani nijak výrazně zrychlit.

0/0
28.3.2015 10:30

J40i32ř37í 17S94v31o58b11o64d77n24í39k 5399792223316

Co taky čekat od mužstva,které v loňském finále prohrálo na zápasy 1:4 a skóré 7:16 a tvrdilo že titul získalo horší mužstvo.Kluci s BRNA,trochu pokory a sebekritiky by neuškodilo.

+5/−1
28.3.2015 10:29

P79e94t11r 48B93á20č55a 8155326265365

Vy s tema svyma zvastama tady mluvte o nejake pokore.

A kdyz uz tak Z Brna.

0/0
28.3.2015 10:31

J52i77ř55í 73S23v77o15b32o60d56n57í41k 5199922123146

Pane BAČA klídek.My neřvaly že si konečně zahrajete hokej a hrajete větší holomajznu a beton než Zlín.A Ty silácké řeči napřed o ČAJDOVI a teď o RŮČOVI?Spíše než uplakánci ze Zlína platí uplakánci s KOMETY.

+7/0
28.3.2015 10:43

P38e58t30r 38B87á55č79a 8985146555605

S tim vasim pravopisem a projevem musite byt v realnym zivote hrozny buran, tudiz s vami nebudu ani ztracet cas.

+2/0
28.3.2015 10:52

M74a46r21t80i12n 72H14o32r57á86k 8327507255

Když dojdou argumenty, přejde se na osobní útoky.

+3/0
28.3.2015 10:54

P61e74t88r 70T33ě47t68h39a11l 4188506754729

Každý není nejlepší v pravopisu, já taky ne. Nic to nemění na tom, že na p. Svobodníka Vám argumentace došla. Začít s osobními útoky je ubohost.

0/0
28.3.2015 11:15

J94i96ř63í 32S75v73o19b31o53d56n23í44k 5759392463876

Pane Bača.Nikdo Vás do ničeho nenutí a nenutil.a omluva,jsem skoro 35 let ze školy venku.A Vaše diskuze jsou Tady opravdu taky na úrovni.A až dokážete sám sobě a podíváte se do zemí kde jsem byl pracovně já a kolika jazyky se domluvíte tak pak mluvte něco o buranství.Vy to asi znáte tak max.okolo Brna.

+2/0
28.3.2015 11:26

P78e55t51r 36H79a23l36a79č89k38a 5808181912457

No, mít zápas pod kontrolou, to si predstavuji jinak😃. Proste Kometa zabetonovala střední pásmo a Litvínov si s tím neuměl dlouho poradit. Kometa za 2 třetiny 2 šance v zápase "pod kontrolou"😃. V Rondu bude muset hrát Kometa, tak uvidíme.

0/−1
28.3.2015 10:11

M45i13r40o35s98l19a35v 93M63e55t76e16l39k30a 5421560884704

jako Komeťáka mně trošku děsí produktivita našeho útoku.Pokud chceme přejít dále,musí zabrat Tonové,Hruškové,Honejskové,jinak nemáme proti Litvajzu šanci.

+1/−1
28.3.2015 9:54

T39o92m22á38š 93H34e45r25t83i37g 4520856445385

Kometa zahrála oba zápasy velmi dobře. V prvním se porazila sama krásným vlastním gólem a ve druhém dojela na neproduktivitu, když dlouhou dobu na ledě vládla.

0/0
28.3.2015 9:31

F23r61a21n77t40i45š14e46k 77B53í61l87ý 9792133160956

Slova o brněnském sesypání se, vystrašenosti a bědování (čerpám z článku) jsou každodenním koloritem. Už se vyjádřil pan Kýhos? Rozhodčí tentokrát OK?

+3/−3
28.3.2015 8:45

P59e57t80r 91B46á61č51a 8325746455115

Kometa dve tretiny jasne lepsi, ano vyhralo stastnejsi muzstvo, mas pravdu Leo.

Francouz se po te nastrele tycce na konci klepe jeste ted.

0/0
28.3.2015 8:44

F62r93a50n65t20i69š41e77k 26B67í30l77ý 9572353340556

Umělecký dojem "lepšího bruslení" se hodnotí v krasobruslení. V hokeji rozhodují góly.

+1/−1
28.3.2015 8:46

P44e83t42r 45B65á21č76a 8405916375635

A na tuhle hlubokou myslenku jste prisel sam nebo jste napred musel projet wikipedii? ;-)

stačí vyhrát 1:0....

no pokud s tímto postojem budou hrát i domácí zápasy tak asi budou poslední, doufám že jako výukové video si pouští zápas Lit vs Sla kdy se tento výsledek povedl

0/0
28.3.2015 2:32

P36a30v72e60l 80H46o67l55m49a48n 8607106115609

Poslední už fakt nebudou, to ti můžu garantovat aniž vím, koho jsi myslel !

M34a73r27t40i26n 39S84t95r87a63k25a 7390818859588

Výborný... Když někdo prohraje 8:0, tak říká, že to je příjemnější, než prohrát 2:1. Teď prohrajou 2:1 a je to příjemnější, než dostat šišku, jak říká Čermák.

Ale s Čermákem tentokrát souhlasím a rozhodně si nemyslím, že je kdykoli lepší prohrát 0:8 než o gól. Kdo někdy hrál nějakej kolektivní sport tak ví, že když prohrajete o gól, tak víte, že jste na ně měli a že se to druhej den může otočit. Ale jít druhej den do zápasu poté, co jste se ani nestíhali koukat na to, jak je soupeř o třídu lepší?

0/0
28.3.2015 1:35

L51u74d19e76k 54D51r30n76e35c 8790584790

Kometa hraje prd akorat tak na kecy by mohli uspet..

Jeste se zapomnel vybulit ze je rezali sudi

+7/−5
27.3.2015 22:30

M64i49r41o66s39l51a44v 67M14e96t40e46l76k66a 5531360864264

no jmenovat se Drnec,,to musíš dlouho čekat,až tě někdo čte a potom sem můžeš vyvrhnout co tě naučili na základce v Jateční ulici.

+1/−6
27.3.2015 23:21

M36i53r33o46s77l66a90v 85M73e86t82e52l50k15a 5461790154404

zapomněl jsem dodat "kecy" se tak nějak "řeší"jinak Ty "čárný"

P47a62v32e35l 41H13o62l98m47a64n 8697806315539

Tipuji 2,75 promile, ale také by mě docela zajímalo, jaká myšlenka se za těmi slovy ukrývá.

0/0
28.3.2015 10:15

O89n41d40ř86e48j 95H49o93l77ý 9530920938869

nějak nerozumím této větě: "Nemusíme se tlačit dopředu, stačí vyhrát 1:0. Naopak musíme hrát trpělivě a předvádět hokej, který nám doma sedí. Poženou nás sice lidi, ale otevřít hru a hrát bezhlavě do útoku, to by Litvínov potrestal. Mají šikovné hráče. Musíme vycházet z obrany a zlepšit koncovku."

Ještě nějaký den zpátky se v Brně hrozně těšili na ten super pohledný hokej, který si s Chezou proti sobě zahrají. A nyní se chtějí snížit na to úroveň holomajzny, kterou předvádí Zlín? Nebo je to jen tak, že když dva dělají totéž, tak to není nikdy totéž?

;-D

+21/−3

J30i23ř17í 43K19o97n75r10á67d 8822573799

Nehraje se na krásu, ale o titul. Dnes Kometa žádnou holomajznu nehrála, Litvajz si 40 minut nečuchl. Pak se začali bát, vyhazovaly puky a asi došly i síly. Litvínov vyhrál zaslouženě. Ale na to se stejně nehraje.

+3/0
28.3.2015 0:45

P97a44v68e59l 62Ř74e80z19n25í33č87e97k 3463954370539

Zase jeden blbeček, který se naváží do Zlína. Svědčí to o jediném, a to že máte ze Zlína pořád vítr a že je to nepříjemný soupeř pro každého, což mě těší. A upřímně Kometa nehraje taky kdovíjaký hokej, tak si strčte ty vaše soudy někam, a doufám, že vás Verva pošle na dovču už po 4 zápasech, ať se na vás už nemusíme dívat,a mimochodem jsem moravák, ale titul přeju Litvínovu a Růčovi, určitě ne uplkánkům z Brna  ;-D

K70a32r76e88l 72P57e39c68i96n14a 4353283894271

Báčo, v Gottwaldově možná,ale ve Zlíně určitě ne.

0/0
28.3.2015 12:16

O22n77d14ř88e28j 44H71o12l48ý 9560690238139

jste si jistý, že reagujete na mne? To bych musel míti hodně slabou chvilku, abych se navážel do hokejového Zlína. Celý příspěvek je k mediální prezentaci Komety Brno  k těm jejich "výpotkům"

0/0
29.3.2015 12:25

P96e59t35r 91T80ě38t27h54a47l 4928566984359

A je to tu opět. Jak už to je napsáno níže - ono to opravdu vypadá, že když někdo vyhraje proti Brnu, tak je to hlavně se štěstím. Myslel jsem si, že takové hodnocení je výsadou p. Kýhose, pak se přidal Koreis (to mě příliš nepřekvapilo), nyní Čermák...buď je na tom skutečně kus pravdy nebo je kus pravdy na tom (a k tomu se přikláním), že v tomto brněnském týmu to mají "nějaké popletené";-)

R97u30d38o41l13f 43S35t70a46n78ě42k 8479604108672

Asi to nemají popletené, uznal to i trenér Litvínova.

Miloslav Hořava: "Dvě třetiny bylo Brno lepší a k ničemu nás moc nepustilo. Strašně jsme se nadřeli a jen díky Pavlu Francouzovi jsme prohrávali pouze 0:1. V poslední třetině nám strašně moc pomohli diváci. Byli fantastičtí a hráče hnali dopředu tak, že mi z toho šel až trochu mráz po zádech. Díky tomu jsme zápas zvládli. Byl to těžký, takový ten správný a typický play off zápas. Jsme hrozně rádi, že se nám znovu podařilo vyhrát."

+5/0
27.3.2015 22:25

J39a21n 42K29l19á82s44e78k 6118754798779

Njn, ale vykládej to někomu, kdo si potřebuje kopnout.

+3/0
27.3.2015 23:44

M16a39r38t93i16n 92S87t61r48a72k27a 7660318549408

Možná by si nepotřeboval kopnout, kdyby k tomu nedostával z obydlené zatáčky dnes a denně tolik podnětů :-) Když si o to kopnutí říkáte, máte ho mít :-P

0/−4
28.3.2015 0:20

J96i18ř23í 10K87o39n29r38á67d 8622123199

Má cenu vůbec reagovat na podobné chudáky? Nějak ti ta zatáčka leží v žaludku.:-)

P40e67t22r 15T90ě47t24h61a86l 4388136804919

Nepotřebuji si do nikoho kopat. Pokud se řídíte heslem "podle sebe soudím tebe", pak to pro Vás tak mohlo vyplynout.

Ano, občas vyhraje šťastnější mužstvo...na druhou stranu - kdo určuje jaká je únosná míra či hranice štěstí? Historie se neptá, kdo byl šťastnější, ale kdo vyhrál, o to jde především. A co víc - hráči a trenéři Brna říkají podstatně častěji než-li ostatní, že vyhrálo šťastnější mužstvo. Je dobré mít sebevědomí, ale i soudnost.

0/0
28.3.2015 11:24

R62u79d89o75l19f 98J35e53l89í77n78e33k 8863679359936

Pozápasové hodnocení trenérů čtu vždy. I když Litvínov soupeře jednoznačně přehaje, tak trenéři vždy mluví o tom, jak je soupeř alespoň v určitou část hry přehrábal a jak by nylo všechno jinak,

P81e76t47r 73T82ě67t88h97a50l 4228866764439

To nepopírám, má(te) pravdu. Pořád to ale neznamená, že byl Litvínov šťastnější.

Jsou zápasy (a že si jich pamatuji), kdy 2 třetiny nepřevede druhé mužstvo téměř nic, trefuje to vedle a nedaří se, jenže nakonec stejně vyhraje, protože zvládne parádně poslední část. Hraje se 60 min, pak je rozhodnuto.