Vyhrálo šťastnější mužstvo, litoval Čermák po druhé prohře Komety

Jako správný kapitán poslal Kometu do vedení a dlouho se zdálo, že to bude stačit i na vítězství. Jenže Brňané se ve třetí třetině sesypali a z Litvínova odjíždějí se dvěma porážkami. "Dvě třetiny jsme byli lepší. Vyhrálo šťastnější mužstvo," bědoval po utkání zklamaný Leoš Čermák.

T36o22m27á98š 54B38r56a51b30e55c 2508276385926

Vyhrál mančaft, který dal víc gólů. To znamená, že ve vstřelených brankách byl Litvínov lepší a tím to hasne. Možná se hráči Komety utěšují sami před sebou, že vyhrál šťastnější. Bych jim asi poradil, aby tyto úvahy brzy vytěsnili z makovic. No i když radši ne, fandím v tomto semi Litvínovu :-)

+2/−1
28.3.2015 12:02

J32i19n78d94r81a 29S16t81e80p54a57n20e45k 6452616719698

morgošov je slabé,dojde jim fyzička,už ted šlapou vodu,akorat kdyby neměli francouze tak hraji plé ót,tam vlastne oni patři

F72r51a44n91t20i88š58e84k 83D58r51b79o96h16l96a60v 6125987627601

Hokej v celku dost hrozný. Byly tam asi 4-5 pěkných akcí a jinak úporné nic, kdy se zakončuje ,,střelou´´ gólmanovi do břicha. Zmatek v obranách na obou stranách a nemohoucnost útoků. Když už někdo dostal super nahrávku na střelu, tak s tím musel ještě zamíchat a bylo to pryč. Střelu z první neumí dát skoro nikdo. Ve 3. třetině si to Kometa už jen odchodila a tím to prohrála. Litvínov nemusel ani nijak výrazně zrychlit.

0/0
28.3.2015 10:30

J41i79ř44í 84S51v32o95b71o26d50n79í15k 5689932393406

Co taky čekat od mužstva,které v loňském finále prohrálo na zápasy 1:4 a skóré 7:16 a tvrdilo že titul získalo horší mužstvo.Kluci s BRNA,trochu pokory a sebekritiky by neuškodilo.

+5/−1
28.3.2015 10:29

P98e86t19r 62B71á63č88a 8635826235255

Vy s tema svyma zvastama tady mluvte o nejake pokore.

A kdyz uz tak Z Brna.

0/0
28.3.2015 10:31

J58i12ř92í 22S89v28o92b98o91d16n59í49k 5879922863686

Pane BAČA klídek.My neřvaly že si konečně zahrajete hokej a hrajete větší holomajznu a beton než Zlín.A Ty silácké řeči napřed o ČAJDOVI a teď o RŮČOVI?Spíše než uplakánci ze Zlína platí uplakánci s KOMETY.

+7/0
28.3.2015 10:43

P43e77t46r 21B12á75č66a 8605246885985

S tim vasim pravopisem a projevem musite byt v realnym zivote hrozny buran, tudiz s vami nebudu ani ztracet cas.

+2/0
28.3.2015 10:52

M87a77r89t80i12n 38H16o46r69á32k 8377897865

Když dojdou argumenty, přejde se na osobní útoky.

+3/0
28.3.2015 10:54

P74e94t47r 33T49ě47t31h69a84l 4938556844459

Každý není nejlepší v pravopisu, já taky ne. Nic to nemění na tom, že na p. Svobodníka Vám argumentace došla. Začít s osobními útoky je ubohost.

0/0
28.3.2015 11:15

J11i22ř81í 45S41v97o10b28o14d30n11í34k 5569212803556

Pane Bača.Nikdo Vás do ničeho nenutí a nenutil.a omluva,jsem skoro 35 let ze školy venku.A Vaše diskuze jsou Tady opravdu taky na úrovni.A až dokážete sám sobě a podíváte se do zemí kde jsem byl pracovně já a kolika jazyky se domluvíte tak pak mluvte něco o buranství.Vy to asi znáte tak max.okolo Brna.

+2/0
28.3.2015 11:26

P26e45t15r 87H59a46l17a38č42k21a 5768671392137

No, mít zápas pod kontrolou, to si predstavuji jinak😃. Proste Kometa zabetonovala střední pásmo a Litvínov si s tím neuměl dlouho poradit. Kometa za 2 třetiny 2 šance v zápase "pod kontrolou"😃. V Rondu bude muset hrát Kometa, tak uvidíme.

0/−1
28.3.2015 10:11

M44i94r65o36s93l64a34v 89M39e88t67e69l74k45a 5971910364494

jako Komeťáka mně trošku děsí produktivita našeho útoku.Pokud chceme přejít dále,musí zabrat Tonové,Hruškové,Honejskové,jinak nemáme proti Litvajzu šanci.

+1/−1
28.3.2015 9:54

T23o67m58á50š 95H85e64r14t52i12g 4300306425885

Kometa zahrála oba zápasy velmi dobře. V prvním se porazila sama krásným vlastním gólem a ve druhém dojela na neproduktivitu, když dlouhou dobu na ledě vládla.

0/0
28.3.2015 9:31

F10r46a66n39t90i83š86e90k 91B54í74l98ý 9902753420916

Slova o brněnském sesypání se, vystrašenosti a bědování (čerpám z článku) jsou každodenním koloritem. Už se vyjádřil pan Kýhos? Rozhodčí tentokrát OK?

+3/−3
28.3.2015 8:45

P43e28t50r 27B25á45č35a 8925986785705

Kometa dve tretiny jasne lepsi, ano vyhralo stastnejsi muzstvo, mas pravdu Leo.

Francouz se po te nastrele tycce na konci klepe jeste ted.

0/0
28.3.2015 8:44

F88r21a31n68t18i56š78e68k 37B78í68l10ý 9512623320756

Umělecký dojem "lepšího bruslení" se hodnotí v krasobruslení. V hokeji rozhodují góly.

+1/−1
28.3.2015 8:46

P13e74t96r 94B88á71č60a 8685126795245

A na tuhle hlubokou myslenku jste prisel sam nebo jste napred musel projet wikipedii? ;-)

stačí vyhrát 1:0....

no pokud s tímto postojem budou hrát i domácí zápasy tak asi budou poslední, doufám že jako výukové video si pouští zápas Lit vs Sla kdy se tento výsledek povedl

0/0
28.3.2015 2:32

P64a52v15e27l 18H55o82l82m66a47n 8937836795599

Poslední už fakt nebudou, to ti můžu garantovat aniž vím, koho jsi myslel !

M59a23r66t82i57n 81S37t18r37a59k10a 7600948829348

Výborný... Když někdo prohraje 8:0, tak říká, že to je příjemnější, než prohrát 2:1. Teď prohrajou 2:1 a je to příjemnější, než dostat šišku, jak říká Čermák.

Ale s Čermákem tentokrát souhlasím a rozhodně si nemyslím, že je kdykoli lepší prohrát 0:8 než o gól. Kdo někdy hrál nějakej kolektivní sport tak ví, že když prohrajete o gól, tak víte, že jste na ně měli a že se to druhej den může otočit. Ale jít druhej den do zápasu poté, co jste se ani nestíhali koukat na to, jak je soupeř o třídu lepší?

0/0
28.3.2015 1:35

L97u79d45e77k 80D78r39n59e54c 8190604380

Kometa hraje prd akorat tak na kecy by mohli uspet..

Jeste se zapomnel vybulit ze je rezali sudi

+7/−5
27.3.2015 22:30

M83i45r82o35s43l30a14v 50M45e79t37e77l93k59a 5571440774744

no jmenovat se Drnec,,to musíš dlouho čekat,až tě někdo čte a potom sem můžeš vyvrhnout co tě naučili na základce v Jateční ulici.

+1/−6
27.3.2015 23:21

M25i25r66o15s38l19a33v 27M79e82t17e37l48k31a 5971750534234

zapomněl jsem dodat "kecy" se tak nějak "řeší"jinak Ty "čárný"

P43a44v22e73l 77H17o72l12m26a50n 8307426175409

Tipuji 2,75 promile, ale také by mě docela zajímalo, jaká myšlenka se za těmi slovy ukrývá.

0/0
28.3.2015 10:15

O16n78d27ř15e43j 26H52o23l62ý 9940210528379

nějak nerozumím této větě: "Nemusíme se tlačit dopředu, stačí vyhrát 1:0. Naopak musíme hrát trpělivě a předvádět hokej, který nám doma sedí. Poženou nás sice lidi, ale otevřít hru a hrát bezhlavě do útoku, to by Litvínov potrestal. Mají šikovné hráče. Musíme vycházet z obrany a zlepšit koncovku."

Ještě nějaký den zpátky se v Brně hrozně těšili na ten super pohledný hokej, který si s Chezou proti sobě zahrají. A nyní se chtějí snížit na to úroveň holomajzny, kterou předvádí Zlín? Nebo je to jen tak, že když dva dělají totéž, tak to není nikdy totéž?

;-D

+21/−3

J11i33ř40í 60K11o91n59r14á85d 8852123749

Nehraje se na krásu, ale o titul. Dnes Kometa žádnou holomajznu nehrála, Litvajz si 40 minut nečuchl. Pak se začali bát, vyhazovaly puky a asi došly i síly. Litvínov vyhrál zaslouženě. Ale na to se stejně nehraje.

+3/0
28.3.2015 0:45

P16a53v31e45l 21Ř98e22z55n68í12č30e68k 3233484970349

Zase jeden blbeček, který se naváží do Zlína. Svědčí to o jediném, a to že máte ze Zlína pořád vítr a že je to nepříjemný soupeř pro každého, což mě těší. A upřímně Kometa nehraje taky kdovíjaký hokej, tak si strčte ty vaše soudy někam, a doufám, že vás Verva pošle na dovču už po 4 zápasech, ať se na vás už nemusíme dívat,a mimochodem jsem moravák, ale titul přeju Litvínovu a Růčovi, určitě ne uplkánkům z Brna  ;-D

K50a56r36e29l 92P24e39c36i72n30a 4763513944971

Báčo, v Gottwaldově možná,ale ve Zlíně určitě ne.

0/0
28.3.2015 12:16

O68n97d12ř70e46j 62H93o35l83ý 9150670498499

jste si jistý, že reagujete na mne? To bych musel míti hodně slabou chvilku, abych se navážel do hokejového Zlína. Celý příspěvek je k mediální prezentaci Komety Brno  k těm jejich "výpotkům"

0/0
29.3.2015 12:25

P37e81t52r 59T31ě79t71h97a42l 4828376544829

A je to tu opět. Jak už to je napsáno níže - ono to opravdu vypadá, že když někdo vyhraje proti Brnu, tak je to hlavně se štěstím. Myslel jsem si, že takové hodnocení je výsadou p. Kýhose, pak se přidal Koreis (to mě příliš nepřekvapilo), nyní Čermák...buď je na tom skutečně kus pravdy nebo je kus pravdy na tom (a k tomu se přikláním), že v tomto brněnském týmu to mají "nějaké popletené";-)

R30u51d23o34l74f 89S98t89a77n27ě29k 8259354968352

Asi to nemají popletené, uznal to i trenér Litvínova.

Miloslav Hořava: "Dvě třetiny bylo Brno lepší a k ničemu nás moc nepustilo. Strašně jsme se nadřeli a jen díky Pavlu Francouzovi jsme prohrávali pouze 0:1. V poslední třetině nám strašně moc pomohli diváci. Byli fantastičtí a hráče hnali dopředu tak, že mi z toho šel až trochu mráz po zádech. Díky tomu jsme zápas zvládli. Byl to těžký, takový ten správný a typický play off zápas. Jsme hrozně rádi, že se nám znovu podařilo vyhrát."

+5/0
27.3.2015 22:25

J25a73n 26K63l50á68s31e41k 6758464848209

Njn, ale vykládej to někomu, kdo si potřebuje kopnout.

+3/0
27.3.2015 23:44

M19a74r44t78i23n 25S76t89r68a13k78a 7920228449358

Možná by si nepotřeboval kopnout, kdyby k tomu nedostával z obydlené zatáčky dnes a denně tolik podnětů :-) Když si o to kopnutí říkáte, máte ho mít :-P

0/−4
28.3.2015 0:20

J34i19ř16í 38K40o83n56r13á96d 8882253869

Má cenu vůbec reagovat na podobné chudáky? Nějak ti ta zatáčka leží v žaludku.:-)

P20e30t44r 56T69ě46t69h38a33l 4958166654399

Nepotřebuji si do nikoho kopat. Pokud se řídíte heslem "podle sebe soudím tebe", pak to pro Vás tak mohlo vyplynout.

Ano, občas vyhraje šťastnější mužstvo...na druhou stranu - kdo určuje jaká je únosná míra či hranice štěstí? Historie se neptá, kdo byl šťastnější, ale kdo vyhrál, o to jde především. A co víc - hráči a trenéři Brna říkají podstatně častěji než-li ostatní, že vyhrálo šťastnější mužstvo. Je dobré mít sebevědomí, ale i soudnost.

0/0
28.3.2015 11:24

R55u79d42o61l70f 47J89e97l37í77n79e31k 8253889239406

Pozápasové hodnocení trenérů čtu vždy. I když Litvínov soupeře jednoznačně přehaje, tak trenéři vždy mluví o tom, jak je soupeř alespoň v určitou část hry přehrábal a jak by nylo všechno jinak,

P80e57t44r 98T48ě28t41h44a59l 4128816514649

To nepopírám, má(te) pravdu. Pořád to ale neznamená, že byl Litvínov šťastnější.

Jsou zápasy (a že si jich pamatuji), kdy 2 třetiny nepřevede druhé mužstvo téměř nic, trefuje to vedle a nedaří se, jenže nakonec stejně vyhraje, protože zvládne parádně poslední část. Hraje se 60 min, pak je rozhodnuto.