Pauza neomlouvá chyby. Těch se musíme vyvarovat, nabádá sparťan Pech

Jeho gól na 1:2 znamenal pro Spartu krátkou naději na zvrat. Jenže ta se brzy rozplynula. „Těch chyb bylo strašně moc,“ litoval útočník Lukáš Pech.

O35n86d66ř46e42j 40M24a81l76ý 6542202480883

Dalo se to čekat, Třinec je někde jinde, než sekačky z Hradce Králové.

0/0
29.3.2015 14:29

M84a56r49t92i43n 40H18á44j11o69v68s41k43ý 8376382292921

viděl sem 1. třetinu a bylo to víceméně vyrovnaný, i když je fakt, že sparta nic neměla. na můj vkus hrála moc "přizdisráčsky", v podstatě jen čekali, kdy ho dostanou :) dneska ale zapnou a vyhrajou :)

+1/0
29.3.2015 12:31

P85a31v79e79l 75H10o70l12m38a76n 8207386725259

Tak rozhodlo už vymyšlené trestné střílení.

Nevím jak chce Pech docílit, aby se sudí vyvarovali chyb.

0/−4
29.3.2015 10:55

J84i74ř95í 12Ž79á29k 7759164632891

Trošku soudnosti, člověče. Spatra včera na to fakt neměla. Dnes to bude určitě jiné, ale pokud by to házeli jen na rozhodčí jako vy tak to můžou zabalit už teď.

+5/0
29.3.2015 11:04

M84a95r77t11i95n 86M53a56r60t86i62n 6678553159796

Tak pod to se podepisu, je to přesně, jak pisete. Zaroven doufam, ze Sparta bude dnes vyrovnanejsim soupeřem.

0/0
29.3.2015 11:33

K49r31y40š12t40o34f 72M96a52l56o68c41h 2365494738567

Jako fanoušek Třince objektivně uznávám, že rozhodčí se párkrát upískli, hlavně u nepotrestaného podražení Réwaye a u jeho " faulu " na Polanského, u kterého jsem si říkal, o co jim jde, že to byla paráda... Tohle do PO prostě patří... Ale trestné střílení posouzeno správně řekl bych... I druhý gól Sparty byl hodně na hraně... Ale ty chyby, které Sparta dělala hlavně v poslední třetině byly obrovské... Aby se před Janusem 2x během snad 5 minut objevili třinečtí hráči úplně volní, ztrácet puky všude možně včetně vlastní třetiny... Sparta ještě může být ráda že to skončilo takhle... I když... To Třinec taky... ;-)