Pauza neomlouvá chyby. Těch se musíme vyvarovat, nabádá sparťan Pech

Jeho gól na 1:2 znamenal pro Spartu krátkou naději na zvrat. Jenže ta se brzy rozplynula. „Těch chyb bylo strašně moc,“ litoval útočník Lukáš Pech.

O51n24d23ř22e22j 78M50a11l91ý 6512972850493

Dalo se to čekat, Třinec je někde jinde, než sekačky z Hradce Králové.

0/0
29.3.2015 14:29

M37a42r85t73i17n 60H62á44j63o79v71s87k71ý 8886392552861

viděl sem 1. třetinu a bylo to víceméně vyrovnaný, i když je fakt, že sparta nic neměla. na můj vkus hrála moc "přizdisráčsky", v podstatě jen čekali, kdy ho dostanou :) dneska ale zapnou a vyhrajou :)

+1/0
29.3.2015 12:31

P71a40v81e10l 80H72o40l61m40a54n 8517436615349

Tak rozhodlo už vymyšlené trestné střílení.

Nevím jak chce Pech docílit, aby se sudí vyvarovali chyb.

0/−4
29.3.2015 10:55

J58i85ř16í 62Ž83á26k 7259224292971

Trošku soudnosti, člověče. Spatra včera na to fakt neměla. Dnes to bude určitě jiné, ale pokud by to házeli jen na rozhodčí jako vy tak to můžou zabalit už teď.

+5/0
29.3.2015 11:04

M82a86r44t50i33n 49M89a21r54t14i78n 6678133489556

Tak pod to se podepisu, je to přesně, jak pisete. Zaroven doufam, ze Sparta bude dnes vyrovnanejsim soupeřem.

0/0
29.3.2015 11:33

K68r54y22š75t15o21f 11M12a54l23o12c64h 2355544388717

Jako fanoušek Třince objektivně uznávám, že rozhodčí se párkrát upískli, hlavně u nepotrestaného podražení Réwaye a u jeho " faulu " na Polanského, u kterého jsem si říkal, o co jim jde, že to byla paráda... Tohle do PO prostě patří... Ale trestné střílení posouzeno správně řekl bych... I druhý gól Sparty byl hodně na hraně... Ale ty chyby, které Sparta dělala hlavně v poslední třetině byly obrovské... Aby se před Janusem 2x během snad 5 minut objevili třinečtí hráči úplně volní, ztrácet puky všude možně včetně vlastní třetiny... Sparta ještě může být ráda že to skončilo takhle... I když... To Třinec taky... ;-)