Pauza neomlouvá chyby. Těch se musíme vyvarovat, nabádá sparťan Pech

Jeho gól na 1:2 znamenal pro Spartu krátkou naději na zvrat. Jenže ta se brzy rozplynula. „Těch chyb bylo strašně moc,“ litoval útočník Lukáš Pech.

O27n31d67ř17e94j 25M70a44l47ý 6412322430853

Dalo se to čekat, Třinec je někde jinde, než sekačky z Hradce Králové.

0/0
29.3.2015 14:29

M46a13r40t45i36n 44H31á48j13o65v46s86k75ý 8686612652721

viděl sem 1. třetinu a bylo to víceméně vyrovnaný, i když je fakt, že sparta nic neměla. na můj vkus hrála moc "přizdisráčsky", v podstatě jen čekali, kdy ho dostanou :) dneska ale zapnou a vyhrajou :)

+1/0
29.3.2015 12:31

P47a32v91e54l 10H17o44l67m74a48n 8517486175189

Tak rozhodlo už vymyšlené trestné střílení.

Nevím jak chce Pech docílit, aby se sudí vyvarovali chyb.

0/−4
29.3.2015 10:55

J48i36ř25í 48Ž41á96k 7829634822981

Trošku soudnosti, člověče. Spatra včera na to fakt neměla. Dnes to bude určitě jiné, ale pokud by to házeli jen na rozhodčí jako vy tak to můžou zabalit už teď.

+5/0
29.3.2015 11:04

M28a14r39t77i83n 68M78a78r66t70i47n 6458843189466

Tak pod to se podepisu, je to přesně, jak pisete. Zaroven doufam, ze Sparta bude dnes vyrovnanejsim soupeřem.

0/0
29.3.2015 11:33

K95r95y76š60t94o78f 10M94a56l96o60c59h 2305304688897

Jako fanoušek Třince objektivně uznávám, že rozhodčí se párkrát upískli, hlavně u nepotrestaného podražení Réwaye a u jeho " faulu " na Polanského, u kterého jsem si říkal, o co jim jde, že to byla paráda... Tohle do PO prostě patří... Ale trestné střílení posouzeno správně řekl bych... I druhý gól Sparty byl hodně na hraně... Ale ty chyby, které Sparta dělala hlavně v poslední třetině byly obrovské... Aby se před Janusem 2x během snad 5 minut objevili třinečtí hráči úplně volní, ztrácet puky všude možně včetně vlastní třetiny... Sparta ještě může být ráda že to skončilo takhle... I když... To Třinec taky... ;-)