Sparťan Vondrka: Třinec si to nezasloužil. Věřím, že vyrovnáme

Hokejisté Sparty se jako bez ducha s nepřítomnými výrazy ve tváří ploužili ze šatny do sprchy. Porážka v nájezdech pátého semifinále v Třinci je hodně zarmoutila. Útočník Michal Vondrka však sebevědomí neztratil.

K37a83r63e65l 64V33o51l12n93ý 5862647565371

A Sparta by si to jako zasloužila čím 8-o

0/0
6.4.2015 14:23

J55a28r24o17s66l47a24v 87B73a68š84n76ý 1680673457

Velkohubé prohlášení, doufám že ruďásci vypadnou.

0/0
6.4.2015 3:28

J14a59n 79N43o32v48ý 5643885789762

Třinec byl lepší v 1. zápasu, kdy měla Sparta pauzu skoro 2 týdny a byli asi nerozehraní, v ostatních zápasech více či méně lepší Sparta. V zápasech č. 2 a 5 ač byl Třinec horší po většinu zápasu, tak mu pomohla buď ta minuta a půl, kdy dal 3 góly a včera opět slabší nástup Sparty do 1. třetiny a pak v penaltách si to odjezdil Irgl sám. Ale na to se nemá cenu vymlouvat, když se to sejde i horší tým může vyhrát víc zápasů...

M39o91n48i20k94a 80K87y63n83c65l88o36v84á 9223143164

To říká ten pravej, pan neviditelný ;-D 9z(z toho 6 vítězných) a bilance 1+0  -4... A včerejší nájezd ? Jak od malého kluka, žabička do klína ...;-D

+3/−1
5.4.2015 14:17

V63l34a37s88t22i27m71i29l 41D84ü98m81l44e75r 1839299152187

Otevíráme rudá stavidla a brekot sparťanů zaplavuje český internet..a na Slovensku tiež ;-D Po dvou pražských výhrách podpořených mnohem více než pověstnými 10-ti procenty ve prospěch domácího týmu se probudila sparťanská arogance a tečou potoky slz ;-( Jsou přece nejlepší, no ne? Proto vyhrávají tituly jak na běžícím páse, nebo ne?

Tak příště zkuste bruslit, přidat alespoň jednu střelu v první třetině a třeba se dočkáme 7. zápasu..ovšem s "nejlepším" golmanem čtvrtfinále jak sebe pan Novotný rád nazývá to půjde těžko :-P

+8/−3
5.4.2015 13:17

J61i19ř71í 49K68o80n53r19á61d 8692693209

Je to jen stejné jako loni. Vůbec z ničeho se nepoučili. Kádr je sice z 80 % jiný, ale trenéři a sparťanská "mentalita" stejná.:-)

P63e95t88r 80T49y89č15k17a 6785142529962

Je fakt, že Třinec moc dobře nehraje. Většinu zápasů spíš ubojoval a ubránil.

J80a33n 20N70o52v66ý 5213805909962

Třinec je ten poslední, kdo si může stěžovat na převlečený slávisty...

R27o96m54a68n 13O83l19s42z40o17w46y 3346377880785

Všem co tady brečí na rozhodčí, podívejte se na tu prasárnu co předvedli Fraňo a Pešina ve třetím zápase. Ten včerejšek nijak nevybočoval, ale chápu, že je pro sparťany těžké to přijmout, jsou totiž zvyklí na velkou přizeň rozhodčích. A co se tyce z MB, jste zaslepenci, více chyb sudích bylo v neprospěch Třince.

+4/−1
5.4.2015 12:30

P15e98t70r 78P19e23t51r 7192880510452

Alexej, tady jsou potoky slz, aby nebyly povodně...

M72o63j13m53í65r 81S97k60á33l91a 2980442486

"Hokejisté Sparty se jako bez ducha s nepřítomnými výrazy ve tváří ploužili ze šatny do sprchy. Porážka v nájezdech pátého semifinále v Třinci je hodně zarmoutila."

To se tak krááááásně čteR^;-D

+7/−3
5.4.2015 12:06

K13a54r45e79l 60N47o38v92á61č81e44k 5331755719376

Rozhodci dali hned od zacatku jasne najevo, ze Trinci pusti necistou hru a Sparte pisknou uplne všechno. Byl to handicap, ale i tak si muze Sparta za prohru sama.

+6/−11
5.4.2015 11:54

V17l25a80d83i10s15l89a45v 34N47o90h24e66j79l 7738777188611

takhle to fungovalo i kdyz hral Trinec s Ml. Bol., v Trinci prochazelo Trinci 5x vic faulu

T30o19m42a15s 36M33i26c75a 5273598489979

Házet prohru na rozhodčí..z toho se stává takový typicky česky mindrak..

K24a89r35e23l 86N37o69v52á44č67e65k 5311265819816

Sparta velke casti zapasu hrala stylem, jako by se to mělo vyhrat nejak samo. Prevaha je na nic, je potřeba dat gol a někdo se toho musí ujmout ! I v prodlouzeni hrali s malou vuli dat gol a pak si stezuji, ze penalty jsou nahoda, tak je nemeli pripustit. Trinec si poridil Klepise, Sparta Vonderku (a Januse:-)), rozdil v prinosu pro drustvo vidi každý. Trinec je lepsi i diky vedeni tymu.

B52o30h21u52m27i90l 46Č96e12r87v88í89č94e62k 5954424330951

Jak někdo může napsat, že rozhodčí pomáhal Spartě!!! jednoznačně pomáhal Třinci - v opakovačkách to bylo jasně vidět

+4/−10
5.4.2015 11:27

M73a40r74t38i68n 14H80á80j67o71v28s23k82ý 8116182302571

oni jsou jen zaslepení, nic víc. at si píšou co chtěj, jsou prostě mimo realitu. včera připískávali třinci, ale né nějak extrémně, ještě to celkem šlo :) každopádně oni budou furt tvrdit opak :D škoda slov

+1/−1
5.4.2015 11:38

P22a11v14e39l 63H69o16l52m58a53n 8537416675429

Vondrka má pravdu, s výjimkou prvních 7 minut byla Sparta lepší a v podstatě jen sudí drželi Třinec nad vodou.

V nájezdech podle speciálních třineckých pravidel už to bylo bez šance.

Když si Irgl kvedlal při své zastávce před brankou  pukem dozadu (min. 2x, což stačilo, aby byl nájezd označen za NEregulerní), připomnělo mi to nájezd Buchteleho v ZČ, když dal gol, ale brankář následně vykopl branku. Rozhodčí pak místo toho, aby automaticky potvrdili gol, tak ho neuznali (;-D!!) a sebrali Spartě vítězství.

Inu Třinec a jejich svérázná pravidla z pomezí civilizované Evropy.

+4/−17
5.4.2015 10:55

M76i21l44a47n 50Ž77á76d91n52í47k 9451192773356

pravda je ta že ani jeden tým nedokáže hrát celý zápas své maximum, vím že to snad ani nejde, zápasů je moc v krátkém sledu za sebou, ale na druhou stranu ty slabé chvíle dle mého převažují.

J69a36r91o18s81l51a32v 97M38a43t31u27s 7609676837236

Všechny zápasy byly skvělé. . Radost koukat. . A ve všech mel Třinec navrch. ..Brankář Sparty poslední 2 zápasy za 1. Sparta mela taky úžasné chvilky, hlavně jak už Třinec nehrál 😀dávali rozhodující goly..

0/−2
5.4.2015 10:47

J40a51n 58M54u92ž98í79k 4572884822339

Sparťan Vondrka? To zní hrozně. Každopádně zrovna Vondrka hraje velké kulové a divím se, že ho Jandač ještě neodstavil.

+11/−4
5.4.2015 10:06

R83o16m80a53n 23J73a78v72o48r33s98k18i 7766856921753

Vondrka je holomajzna, ale hlavně lidskej póvl.

+1/−1

P49e13t31r 62N49o70v16á98k 8256638513260

Nepochopil jsem, proč je Vondrka lidký povl?Že se nevrátil do Slávie?Proč by se tam vracel, když na něho a Klepiše neměla peníze.To tam měl hrát zadarmo?Vy taky pracujete zadarmo?Asi ne.

0/0
5.4.2015 12:23

L76u36b21o60š 92K68l98i24n32d62e77r13a 1851883215732

Pidle tohoto vypadáte na lidský póvl spíš vy, sorry.

0/0
5.4.2015 17:12

F16r51a49n76t16i15š13e18k 84D60r69b43o45h74l53a97v 6195367567701

Tradiční keci v Českém hokeji, byli jsme lepší, ALE, ALE , ALE . Teď to přeju Třinci, byli lepší, proto vyhráli.

+6/−5
5.4.2015 9:58

K95a87r57e83l 27M93a61c27a50k 1537583626809

Tak vzhledem k již tradičním třineckým trestným střílením...

+3/0
5.4.2015 9:52

J94o34s19e22f 12Š48e69m30e17l51í17k 7179381790857

Kdfosi tady prohlašuje "Třinec si tenhle bod nezasloužil".

Já to teda nesleduju, ale žil jsem v domnění, že hokej se hraje na góly. Za zásluhy rozdává Zeman nebo kdo to jednou za čas medajle.

+17/0

M87i34c15h76a61l 63S13l19e63z90á92k 5871216507891

Když jste byli lepší, proč jste to nevyhráli? Času jste na to měli dost. To jsou zase blaboly...

+11/−5
5.4.2015 9:45

M44a17r21t80i63n 78H28á88j96o34v17s11k75ý 8796162762201

nevyhráli, pač nedali šance, kterejch měli víc než třinec, to se stává...

Z43d82e84n25ě77k 54K67l58á80s87e67k 5937443488952

Byli lepší a proto prohráli. To je přece logické.

+1/0
5.4.2015 16:10

J88i48ř23í 61K28o65n23r53á13d 8202483829

Pane Vondrko, od kdy se hraje hokej "na zásluhy"? Sparta se z loňské série s Brnem vůbec nepoučila... v play-off nejde o to kdo je lepší, ale o to kdo získá 4 vítězství.:-)

+13/−2
5.4.2015 9:34

O18n54d23ř36e17j 90H83o29l65ý 9740340398149

ale, ale, vždyť loni bylo Brno v play-off nejlepší a všechny soupeře hokejově válcovalo. Tak z čeho se měla Sparta poučit, když byla loni horší?

;-D

nefandím ani jednomu, ani Spartě "A", ani Spartě "B")

V23l93a82s76t69i40m21i66l 15D83ü50m35l73e41r 1859529642757

Njn a v první třetině jste nevystřelili na bránu :-P za to jste si tu výhru jistě zasloužili ;-D