Sparťan Vondrka: Třinec si to nezasloužil. Věřím, že vyrovnáme

Hokejisté Sparty se jako bez ducha s nepřítomnými výrazy ve tváří ploužili ze šatny do sprchy. Porážka v nájezdech pátého semifinále v Třinci je hodně zarmoutila. Útočník Michal Vondrka však sebevědomí neztratil.

K13a77r18e77l 91V13o21l46n53ý 5712467615741

A Sparta by si to jako zasloužila čím 8-o

0/0
6.4.2015 14:23

J48a44r29o90s93l87a16v 19B31a96š73n30ý 1390833187

Velkohubé prohlášení, doufám že ruďásci vypadnou.

0/0
6.4.2015 3:28

J18a86n 56N64o67v38ý 5313545799132

Třinec byl lepší v 1. zápasu, kdy měla Sparta pauzu skoro 2 týdny a byli asi nerozehraní, v ostatních zápasech více či méně lepší Sparta. V zápasech č. 2 a 5 ač byl Třinec horší po většinu zápasu, tak mu pomohla buď ta minuta a půl, kdy dal 3 góly a včera opět slabší nástup Sparty do 1. třetiny a pak v penaltách si to odjezdil Irgl sám. Ale na to se nemá cenu vymlouvat, když se to sejde i horší tým může vyhrát víc zápasů...

M31o91n80i80k43a 56K62y28n13c38l66o25v81á 9923453274

To říká ten pravej, pan neviditelný ;-D 9z(z toho 6 vítězných) a bilance 1+0  -4... A včerejší nájezd ? Jak od malého kluka, žabička do klína ...;-D

+3/−1
5.4.2015 14:17

V88l48a87s40t19i78m32i94l 84D24ü93m87l45e66r 1559759612717

Otevíráme rudá stavidla a brekot sparťanů zaplavuje český internet..a na Slovensku tiež ;-D Po dvou pražských výhrách podpořených mnohem více než pověstnými 10-ti procenty ve prospěch domácího týmu se probudila sparťanská arogance a tečou potoky slz ;-( Jsou přece nejlepší, no ne? Proto vyhrávají tituly jak na běžícím páse, nebo ne?

Tak příště zkuste bruslit, přidat alespoň jednu střelu v první třetině a třeba se dočkáme 7. zápasu..ovšem s "nejlepším" golmanem čtvrtfinále jak sebe pan Novotný rád nazývá to půjde těžko :-P

+8/−3
5.4.2015 13:17

J46i46ř49í 73K45o55n10r59á34d 8572683959

Je to jen stejné jako loni. Vůbec z ničeho se nepoučili. Kádr je sice z 80 % jiný, ale trenéři a sparťanská "mentalita" stejná.:-)

P29e62t73r 81T45y81č90k62a 6195552989762

Je fakt, že Třinec moc dobře nehraje. Většinu zápasů spíš ubojoval a ubránil.

J82a24n 15N41o53v97ý 5883935769632

Třinec je ten poslední, kdo si může stěžovat na převlečený slávisty...

R71o68m30a62n 74O65l96s80z14o68w43y 3906457210575

Všem co tady brečí na rozhodčí, podívejte se na tu prasárnu co předvedli Fraňo a Pešina ve třetím zápase. Ten včerejšek nijak nevybočoval, ale chápu, že je pro sparťany těžké to přijmout, jsou totiž zvyklí na velkou přizeň rozhodčích. A co se tyce z MB, jste zaslepenci, více chyb sudích bylo v neprospěch Třince.

+4/−1
5.4.2015 12:30

P34e40t79r 46P34e82t39r 7972330510292

Alexej, tady jsou potoky slz, aby nebyly povodně...

M18o78j52m56í66r 69S18k74á26l73a 2420492936

"Hokejisté Sparty se jako bez ducha s nepřítomnými výrazy ve tváří ploužili ze šatny do sprchy. Porážka v nájezdech pátého semifinále v Třinci je hodně zarmoutila."

To se tak krááááásně čteR^;-D

+7/−3
5.4.2015 12:06

K41a70r96e21l 54N24o65v85á13č15e41k 5641335259856

Rozhodci dali hned od zacatku jasne najevo, ze Trinci pusti necistou hru a Sparte pisknou uplne všechno. Byl to handicap, ale i tak si muze Sparta za prohru sama.

+6/−11
5.4.2015 11:54

V14l55a90d82i69s41l31a29v 80N93o61h81e32j30l 7838897688861

takhle to fungovalo i kdyz hral Trinec s Ml. Bol., v Trinci prochazelo Trinci 5x vic faulu

T20o91m43a53s 31M69i69c81a 5583788619199

Házet prohru na rozhodčí..z toho se stává takový typicky česky mindrak..

K15a61r85e80l 82N57o43v70á76č26e55k 5691115289386

Sparta velke casti zapasu hrala stylem, jako by se to mělo vyhrat nejak samo. Prevaha je na nic, je potřeba dat gol a někdo se toho musí ujmout ! I v prodlouzeni hrali s malou vuli dat gol a pak si stezuji, ze penalty jsou nahoda, tak je nemeli pripustit. Trinec si poridil Klepise, Sparta Vonderku (a Januse:-)), rozdil v prinosu pro drustvo vidi každý. Trinec je lepsi i diky vedeni tymu.

B85o57h47u25m38i90l 45Č87e86r34v25í17č84e92k 5954554250741

Jak někdo může napsat, že rozhodčí pomáhal Spartě!!! jednoznačně pomáhal Třinci - v opakovačkách to bylo jasně vidět

+4/−10
5.4.2015 11:27

M41a14r14t17i62n 68H49á18j37o74v37s18k35ý 8156762392961

oni jsou jen zaslepení, nic víc. at si píšou co chtěj, jsou prostě mimo realitu. včera připískávali třinci, ale né nějak extrémně, ještě to celkem šlo :) každopádně oni budou furt tvrdit opak :D škoda slov

+1/−1
5.4.2015 11:38

P85a89v46e64l 71H36o81l93m10a79n 8597616595399

Vondrka má pravdu, s výjimkou prvních 7 minut byla Sparta lepší a v podstatě jen sudí drželi Třinec nad vodou.

V nájezdech podle speciálních třineckých pravidel už to bylo bez šance.

Když si Irgl kvedlal při své zastávce před brankou  pukem dozadu (min. 2x, což stačilo, aby byl nájezd označen za NEregulerní), připomnělo mi to nájezd Buchteleho v ZČ, když dal gol, ale brankář následně vykopl branku. Rozhodčí pak místo toho, aby automaticky potvrdili gol, tak ho neuznali (;-D!!) a sebrali Spartě vítězství.

Inu Třinec a jejich svérázná pravidla z pomezí civilizované Evropy.

+4/−17
5.4.2015 10:55

M74i14l34a94n 81Ž50á84d55n87í81k 9181232583266

pravda je ta že ani jeden tým nedokáže hrát celý zápas své maximum, vím že to snad ani nejde, zápasů je moc v krátkém sledu za sebou, ale na druhou stranu ty slabé chvíle dle mého převažují.

J86a27r34o42s97l61a82v 67M31a37t16u52s 7869986827116

Všechny zápasy byly skvělé. . Radost koukat. . A ve všech mel Třinec navrch. ..Brankář Sparty poslední 2 zápasy za 1. Sparta mela taky úžasné chvilky, hlavně jak už Třinec nehrál 😀dávali rozhodující goly..

0/−2
5.4.2015 10:47

J28a83n 98M68u64ž68í97k 4602214882959

Sparťan Vondrka? To zní hrozně. Každopádně zrovna Vondrka hraje velké kulové a divím se, že ho Jandač ještě neodstavil.

+11/−4
5.4.2015 10:06

R52o82m31a27n 51J40a30v51o83r40s24k58i 7256826451763

Vondrka je holomajzna, ale hlavně lidskej póvl.

+1/−1

P43e90t20r 47N11o17v46á40k 8786158563600

Nepochopil jsem, proč je Vondrka lidký povl?Že se nevrátil do Slávie?Proč by se tam vracel, když na něho a Klepiše neměla peníze.To tam měl hrát zadarmo?Vy taky pracujete zadarmo?Asi ne.

0/0
5.4.2015 12:23

L28u28b72o31š 19K64l39i84n98d20e63r21a 1651563975702

Pidle tohoto vypadáte na lidský póvl spíš vy, sorry.

0/0
5.4.2015 17:12

F13r34a83n84t28i90š64e69k 11D50r94b45o45h89l47a46v 6835697337641

Tradiční keci v Českém hokeji, byli jsme lepší, ALE, ALE , ALE . Teď to přeju Třinci, byli lepší, proto vyhráli.

+6/−5
5.4.2015 9:58

K66a92r49e60l 52M59a77c33a36k 1977803546189

Tak vzhledem k již tradičním třineckým trestným střílením...

+3/0
5.4.2015 9:52

J75o36s54e31f 70Š41e36m63e12l29í67k 7699931490187

Kdfosi tady prohlašuje "Třinec si tenhle bod nezasloužil".

Já to teda nesleduju, ale žil jsem v domnění, že hokej se hraje na góly. Za zásluhy rozdává Zeman nebo kdo to jednou za čas medajle.

+17/0

M71i26c37h95a32l 42S13l20e83z32á42k 5681236417431

Když jste byli lepší, proč jste to nevyhráli? Času jste na to měli dost. To jsou zase blaboly...

+11/−5
5.4.2015 9:45

M12a69r49t36i68n 63H91á25j22o38v96s11k64ý 8726802902571

nevyhráli, pač nedali šance, kterejch měli víc než třinec, to se stává...

Z47d13e41n83ě57k 54K79l33á41s83e27k 5607953478312

Byli lepší a proto prohráli. To je přece logické.

+1/0
5.4.2015 16:10

J27i83ř65í 84K79o94n54r82á70d 8892393249

Pane Vondrko, od kdy se hraje hokej "na zásluhy"? Sparta se z loňské série s Brnem vůbec nepoučila... v play-off nejde o to kdo je lepší, ale o to kdo získá 4 vítězství.:-)

+13/−2
5.4.2015 9:34

O79n18d55ř27e96j 44H33o77l66ý 9650530248679

ale, ale, vždyť loni bylo Brno v play-off nejlepší a všechny soupeře hokejově válcovalo. Tak z čeho se měla Sparta poučit, když byla loni horší?

;-D

nefandím ani jednomu, ani Spartě "A", ani Spartě "B")

V48l60a52s92t29i69m92i28l 39D98ü25m85l65e29r 1269719692647

Njn a v první třetině jste nevystřelili na bránu :-P za to jste si tu výhru jistě zasloužili ;-D