Sparťan Vondrka: Třinec si to nezasloužil. Věřím, že vyrovnáme

Hokejisté Sparty se jako bez ducha s nepřítomnými výrazy ve tváří ploužili ze šatny do sprchy. Porážka v nájezdech pátého semifinále v Třinci je hodně zarmoutila. Útočník Michal Vondrka však sebevědomí neztratil.

K17a46r96e94l 37V37o68l93n91ý 5722627465951

A Sparta by si to jako zasloužila čím 8-o

0/0
6.4.2015 14:23

J73a11r75o36s41l73a92v 52B17a19š18n22ý 1150293277

Velkohubé prohlášení, doufám že ruďásci vypadnou.

0/0
6.4.2015 3:28

J94a69n 25N64o43v44ý 5853645749692

Třinec byl lepší v 1. zápasu, kdy měla Sparta pauzu skoro 2 týdny a byli asi nerozehraní, v ostatních zápasech více či méně lepší Sparta. V zápasech č. 2 a 5 ač byl Třinec horší po většinu zápasu, tak mu pomohla buď ta minuta a půl, kdy dal 3 góly a včera opět slabší nástup Sparty do 1. třetiny a pak v penaltách si to odjezdil Irgl sám. Ale na to se nemá cenu vymlouvat, když se to sejde i horší tým může vyhrát víc zápasů...

M73o63n98i36k87a 82K32y17n51c97l31o56v96á 9133603874

To říká ten pravej, pan neviditelný ;-D 9z(z toho 6 vítězných) a bilance 1+0  -4... A včerejší nájezd ? Jak od malého kluka, žabička do klína ...;-D

+3/−1
5.4.2015 14:17

V11l66a69s34t36i10m74i14l 43D96ü41m40l31e65r 1629389882687

Otevíráme rudá stavidla a brekot sparťanů zaplavuje český internet..a na Slovensku tiež ;-D Po dvou pražských výhrách podpořených mnohem více než pověstnými 10-ti procenty ve prospěch domácího týmu se probudila sparťanská arogance a tečou potoky slz ;-( Jsou přece nejlepší, no ne? Proto vyhrávají tituly jak na běžícím páse, nebo ne?

Tak příště zkuste bruslit, přidat alespoň jednu střelu v první třetině a třeba se dočkáme 7. zápasu..ovšem s "nejlepším" golmanem čtvrtfinále jak sebe pan Novotný rád nazývá to půjde těžko :-P

+8/−3
5.4.2015 13:17

J80i85ř38í 85K86o47n41r24á53d 8202573769

Je to jen stejné jako loni. Vůbec z ničeho se nepoučili. Kádr je sice z 80 % jiný, ale trenéři a sparťanská "mentalita" stejná.:-)

P85e89t76r 29T42y68č28k17a 6435792119172

Je fakt, že Třinec moc dobře nehraje. Většinu zápasů spíš ubojoval a ubránil.

J23a70n 93N57o36v17ý 5683755889112

Třinec je ten poslední, kdo si může stěžovat na převlečený slávisty...

R92o29m28a19n 70O54l59s91z94o79w13y 3356907170875

Všem co tady brečí na rozhodčí, podívejte se na tu prasárnu co předvedli Fraňo a Pešina ve třetím zápase. Ten včerejšek nijak nevybočoval, ale chápu, že je pro sparťany těžké to přijmout, jsou totiž zvyklí na velkou přizeň rozhodčích. A co se tyce z MB, jste zaslepenci, více chyb sudích bylo v neprospěch Třince.

+4/−1
5.4.2015 12:30

P76e26t54r 56P68e41t77r 7862200770412

Alexej, tady jsou potoky slz, aby nebyly povodně...

M14o17j24m22í22r 85S44k32á49l32a 2120812966

"Hokejisté Sparty se jako bez ducha s nepřítomnými výrazy ve tváří ploužili ze šatny do sprchy. Porážka v nájezdech pátého semifinále v Třinci je hodně zarmoutila."

To se tak krááááásně čteR^;-D

+7/−3
5.4.2015 12:06

K24a42r18e41l 39N34o66v95á55č67e30k 5551165599896

Rozhodci dali hned od zacatku jasne najevo, ze Trinci pusti necistou hru a Sparte pisknou uplne všechno. Byl to handicap, ale i tak si muze Sparta za prohru sama.

+6/−11
5.4.2015 11:54

V15l40a16d18i87s81l72a78v 94N65o28h43e57j72l 7988897798961

takhle to fungovalo i kdyz hral Trinec s Ml. Bol., v Trinci prochazelo Trinci 5x vic faulu

T92o65m15a36s 53M27i18c25a 5923938249509

Házet prohru na rozhodčí..z toho se stává takový typicky česky mindrak..

K29a26r35e51l 86N96o94v73á29č23e39k 5121105229176

Sparta velke casti zapasu hrala stylem, jako by se to mělo vyhrat nejak samo. Prevaha je na nic, je potřeba dat gol a někdo se toho musí ujmout ! I v prodlouzeni hrali s malou vuli dat gol a pak si stezuji, ze penalty jsou nahoda, tak je nemeli pripustit. Trinec si poridil Klepise, Sparta Vonderku (a Januse:-)), rozdil v prinosu pro drustvo vidi každý. Trinec je lepsi i diky vedeni tymu.

B13o71h51u16m85i19l 28Č75e30r27v97í29č94e36k 5324204740961

Jak někdo může napsat, že rozhodčí pomáhal Spartě!!! jednoznačně pomáhal Třinci - v opakovačkách to bylo jasně vidět

+4/−10
5.4.2015 11:27

M82a16r78t64i13n 63H55á56j35o32v11s18k98ý 8726692902201

oni jsou jen zaslepení, nic víc. at si píšou co chtěj, jsou prostě mimo realitu. včera připískávali třinci, ale né nějak extrémně, ještě to celkem šlo :) každopádně oni budou furt tvrdit opak :D škoda slov

+1/−1
5.4.2015 11:38

P67a59v92e36l 97H83o78l69m55a87n 8827766645789

Vondrka má pravdu, s výjimkou prvních 7 minut byla Sparta lepší a v podstatě jen sudí drželi Třinec nad vodou.

V nájezdech podle speciálních třineckých pravidel už to bylo bez šance.

Když si Irgl kvedlal při své zastávce před brankou  pukem dozadu (min. 2x, což stačilo, aby byl nájezd označen za NEregulerní), připomnělo mi to nájezd Buchteleho v ZČ, když dal gol, ale brankář následně vykopl branku. Rozhodčí pak místo toho, aby automaticky potvrdili gol, tak ho neuznali (;-D!!) a sebrali Spartě vítězství.

Inu Třinec a jejich svérázná pravidla z pomezí civilizované Evropy.

+4/−17
5.4.2015 10:55

M39i13l10a48n 96Ž59á48d68n87í60k 9381832943746

pravda je ta že ani jeden tým nedokáže hrát celý zápas své maximum, vím že to snad ani nejde, zápasů je moc v krátkém sledu za sebou, ale na druhou stranu ty slabé chvíle dle mého převažují.

J21a21r87o58s23l51a13v 16M28a10t85u72s 7549656877496

Všechny zápasy byly skvělé. . Radost koukat. . A ve všech mel Třinec navrch. ..Brankář Sparty poslední 2 zápasy za 1. Sparta mela taky úžasné chvilky, hlavně jak už Třinec nehrál 😀dávali rozhodující goly..

0/−2
5.4.2015 10:47

J72a70n 42M94u46ž28í22k 4482184312399

Sparťan Vondrka? To zní hrozně. Každopádně zrovna Vondrka hraje velké kulové a divím se, že ho Jandač ještě neodstavil.

+11/−4
5.4.2015 10:06

R91o82m69a70n 95J80a27v86o59r52s48k10i 7466106501193

Vondrka je holomajzna, ale hlavně lidskej póvl.

+1/−1

P62e46t97r 93N57o89v81á65k 8916428633170

Nepochopil jsem, proč je Vondrka lidký povl?Že se nevrátil do Slávie?Proč by se tam vracel, když na něho a Klepiše neměla peníze.To tam měl hrát zadarmo?Vy taky pracujete zadarmo?Asi ne.

0/0
5.4.2015 12:23

L91u98b49o50š 90K22l21i33n57d39e88r90a 1361773385952

Pidle tohoto vypadáte na lidský póvl spíš vy, sorry.

0/0
5.4.2015 17:12

F34r69a95n94t94i18š59e11k 19D37r80b11o10h14l77a63v 6275207937601

Tradiční keci v Českém hokeji, byli jsme lepší, ALE, ALE , ALE . Teď to přeju Třinci, byli lepší, proto vyhráli.

+6/−5
5.4.2015 9:58

K13a97r19e33l 88M27a61c33a56k 1177663796619

Tak vzhledem k již tradičním třineckým trestným střílením...

+3/0
5.4.2015 9:52

J85o40s32e45f 67Š21e83m48e48l41í62k 7419191320537

Kdfosi tady prohlašuje "Třinec si tenhle bod nezasloužil".

Já to teda nesleduju, ale žil jsem v domnění, že hokej se hraje na góly. Za zásluhy rozdává Zeman nebo kdo to jednou za čas medajle.

+17/0

M60i35c72h26a83l 76S92l36e60z72á15k 5771566357531

Když jste byli lepší, proč jste to nevyhráli? Času jste na to měli dost. To jsou zase blaboly...

+11/−5
5.4.2015 9:45

M11a70r10t48i24n 72H54á27j59o97v20s21k63ý 8666552912781

nevyhráli, pač nedali šance, kterejch měli víc než třinec, to se stává...

Z68d14e80n36ě83k 49K63l32á67s30e14k 5637313678822

Byli lepší a proto prohráli. To je přece logické.

+1/0
5.4.2015 16:10

J53i96ř65í 83K97o68n37r62á60d 8182843369

Pane Vondrko, od kdy se hraje hokej "na zásluhy"? Sparta se z loňské série s Brnem vůbec nepoučila... v play-off nejde o to kdo je lepší, ale o to kdo získá 4 vítězství.:-)

+13/−2
5.4.2015 9:34

O65n23d29ř32e32j 28H63o45l66ý 9910350578869

ale, ale, vždyť loni bylo Brno v play-off nejlepší a všechny soupeře hokejově válcovalo. Tak z čeho se měla Sparta poučit, když byla loni horší?

;-D

nefandím ani jednomu, ani Spartě "A", ani Spartě "B")

V87l67a68s41t50i29m28i98l 22D97ü18m47l96e80r 1459669322257

Njn a v první třetině jste nevystřelili na bránu :-P za to jste si tu výhru jistě zasloužili ;-D