Plekanec vedl Montreal k výhře na Floridě, Voráček přitlačil na Crosbyho

Tomáš Plekanec byl vyhlášen první hvězdou nedělního utkání hokejové NHL. Tuto pozici si vysloužil zásluhou gólu a dvou asistencí, kterými pomohl Montrealu k výhře 4:1 na ledě Floridy. Dvaatřicetiletý útočník bodoval ve čtvrtém z posledních pěti zápasů. Jakub Voráček se trefou a přihrávkou podílel na vítězství Philadelphie nad Pittsburghem 4:1.

J46i24ř21í 38Z39á44h36o95r47a 5133555872419

8-oVoracek pritlacil tak, ze ho preskocil benn.

M31a37r95t35i56n 91S59ý56k97o18r13a 1897758337797

Detroit a tučňáci si tedy celkem zahrávají. Nedíval se někdo na Detroit? Viděl jsem jen góly, a u prvního byl Mrázek bez šance, ale ten druhej, jak jen škrtl lapačkou, asi měl mít.

0/−1
6.4.2015 10:52

J30a11n 46S19o28u49k66u43p 1364974196175

Ten druhý taky teč. Caps body zachránil Holtby, ke konci se jen zuřivě bránili. Wings jediný tým, kterému letos Ovce nedal gól. Židla jeden super check, prý clipping. Možná, ale ten hráč mu předtím dal pár loktů. Nakonec Wilson nedohrál, od DeKeho chytl puk do zátylku. Rw neproměnili 5-3, mohlo to vypadat jinak.

0/0
6.4.2015 13:52

K66a79r15e22l 53Z56a94c95e10k 7791289231837

Byl zpomalen rukavicí blokujícího hráče.

0/0
6.4.2015 14:21

R40a18d76e30k 52H70r94u57b72ý 6354961712429

Hudler má taky supr sezónu,umístění v desítce by bylo hodně příjemný.

+5/0
6.4.2015 9:01

V65e50r31o82n80i98k95a 63K55o27n89o89p15á44č24o12v98á 8589741242709

Montreal vyhrál 4:1, ale za stavu 1:1 Florida trefila tyčku a hned vzápětí dali Habs na 2:1, co je ale podstatnější, tak zápas nedohrál Pacioretty. Jestli to bude vážnější, tak to bude opravdu velká ztráta pro play off.

Mrázek dostal dva dost nešťastné góly, oba dva mu tečovali vlastní spoluhráči a navíc nevyužili přes minutu dlouhou přesilovku 5 na 3. Jinak Židlický předvedl krásný bodyček, jen nevím proč se rozhodčímu nelíbil a vyloučil ho za "clipping." Zbyněk Michálek si za Blues dal dneska porci 24 minut.

+9/0
6.4.2015 8:22

A76n41d46r63e64j 42K50r25á57l 7315416545605

Snizil se moc nizko, takze to slo na kolena.

0/0
6.4.2015 8:40

K41a49r81e89l 37Z17a48c25e16k 7761719761567

Není pravda, komentátoři i ve studiu se nad jeho bodyčekem rozplývali, neustále ho opakovali, zákrok dne. Faul ani náhodou.

+1/0
6.4.2015 13:37

L79i41b87o42r 16J10i35n50d92r10á51č36e48k 4647246739377

Nevím kam se mi zařadil příspěvek. Souhlas, krásně čistej bodyček. Na Fox Sport komentátoři říkali, že jestli se tohle bude pískat jako faul, tak můžou hrát stolní tenis.

0/0
6.4.2015 18:09

L61i82b66o29r 18J35i37n80d28r88á89č45e52k 4137566649177

Jste slepý??? Přál bych vám slyšet komentrátory na Fox Sport. Jasně čistý bodeček.

0/0
6.4.2015 18:06

F10i31l57i79p 14K15o94l26b74á54b38e54k 2506296165801

Pokud "odpadne" Pac, pak play-off bude velké břemeno pro Tomáše Plekance! Věřím, že na roli (spolu)lídra dozrál a dovede Habs hodně daleko...

Montrealu jsem nikdy moc nefandil, ale je pravda, že hrají atraktivní hokej, navíc Pleky by si zasloužil kolektivní úspěch i na poli NHL, takže hodně štěstí!!!

+1/0
6.4.2015 10:41

K49a89r57e66l 43Z44a87c83e84k 7511919341287

Ty poslední dvě minuty power-play Detroitu byly skvělý, jen zázrakem to Caps přežili.

+1/0
6.4.2015 13:44

J45a29n 46S30o52u47k48u28p 1984174426465

Clipping to technicky asi byl. Hraniční. Hit šel i dost dolů. Ale většinou se za tohle neloučí. 2 min měly být už předtím za hity na Ž.

L43u83k62á57š 77S55m55ě31t21á13k 3176787944126

No Ottawa získala dneska "pouze" 1 bod a tak na postup ztrácí pořád 2 body. Ale ve východní konferenci je to opravdu neskutečně našlapané, 4 týmy o postup v rozmezí 2 bodů, no snad bude mít černého petra Pittsburgh. ;-)

V západní konferenci to také bude ještě hodně zajímavé, Calgary má 93 bodů a zatím se drží na 3. místě pacifické divize. Avšak LA Kings na ně ztrácí jen 1 bod a navíc mají zápas k dobru, stejně jako Winnipeg. Jedno je ale jisté, jeden ze dvojice Calgary a LA Kings se do play-off nakonec určitě dostane, protože jsou ze stejné divize, bojují o 3. místo a San Jose na ně ztrácí už 5 bodů, což nedoženou. Dá se tak říct, že nejhorší pozici má teď Winnipeg, který se do play-off může dostat jen díky divoké kartě a tak teď musí hodně zabrat. Opravdu se na tohle vyvrcholení moc těším, třeba poslední zápas Winnipeg hraje proti Calgary a tam může jít úplně o všechno. Navíc ještě hrají Flames proti LA. Nejlepší by bylo, kdyby vypadlo LA, ale podle losu tipuji, že nejsmutnější bude nakonec Calgary, ale snad se mýlím :-).

+8/0
6.4.2015 7:22

A67n95d21r87e86j 28K65r79á77l 7195536425185

No oni jsou to 2 body, protoze budou muset ziskat jeste o bod vic, nez Pens, Bruins nebo Wings.

V81o78j36t50ě66c67h 38G12r47o36s62s 9389484775506

Klidně může postoupit Calgary i Los Angeles...

0/0
6.4.2015 11:04

J80a26n 67J86o84r82d77a35n 5821747739

To je blb ten Voracek....necha si dat desitku!!

F47i80l95i46p 19K21o84l94b21á81b33e83k 2206446445251

Smolěňák by si jej mohl "vychutnat"...;-)

F31i70l29i50p 15K18o31l67b36á91b52e86k 2806666735871

Tak dneska snad Mrázek vychytá Ovečkina... Navíc Rudým Křídlům bych postup do PO přál!

+3/0
5.4.2015 22:03

V31o87j34t71ě79c61h 62G76r34o14s40s 9879734245746

Výhra s Pittsburghem se v poslední době stává skoro jistotou.;-)Když už nebudeme v play off, tak postup aspoň zkomplikujem největšímu rivalovi. Mase zachytal fantasticky a navíc Voráček vs. Crosby 2:0, takže já jsem naprosto spokojen.R^

+14/0
5.4.2015 21:38

A53n92d54r29e10j 31K75r32á94l 7585886965385

To neni skoro jistota. Flyers neprohrali uz 545 dni.

0/0
6.4.2015 8:12

P69a81t48r65i78k 68V63y19c52h88o64d57i56l 1546953222632

Voráček by to s tou hrubostí nemusel tak přehánět. Tohle bylo letos už poněkolikáté, kdy se úplně zbytečně pustil do šarvátky a oslabil tak mužstvo. Kdyby se nenechal tak stupidně vyloučit, určitě by ještě jeden bod udělal.

+4/−3
5.4.2015 21:36

F11i67l15i26p 29K90o32l76b75á58b61e16k 2856166115911

Ale prdlajs, udělal to dobře, Kunitz to tak chtěl, rozhodčí to moc nezvládl! Za celou sezónu v podstatě jen 3x ukázal "horkou hlavu", takže naprosto v pořádku.

+9/−1
5.4.2015 21:40

P97a67t80r24i75k 40V27y69c77h41o39d52i61l 1936143552402

Mně to teda v pořádku moc nepřijde. Spíš mi to přijde úplně dementní. Kdyby Kunitz někoho hnusně dohrál nebo něco, tak ok, ale za tohle...úplná zbytečnost.

+1/−1
5.4.2015 22:02

F72i80l22i47p 76K63o95l42b64á86b70e95k 2376376225331

To je v takových vypjatých zápasech normální stav. Prostě chtěl dostat na budku, tak ho trošku pováleli po ledě. Řekl bych spíše, že ten trest pro Voráčka byl nepřiměřeně vysoký, měl dostat 2 minuty za vyvolání šarvátky a Kunitz 2 minuty za nesportovní chování a hotovo dvacet!

+6/−1
5.4.2015 22:07

A40n86t75o64n81i20n 48B72l10a69z88e28k 4518642387811

A za jake nesportovni chovani? V pravidlech neni psane, jestli se ma dotknout puku jen jemne a nebo muze klidne vystrelit , coz udelal. Ale kazdy vi, ze se tohle co Kunitz udelal nedela a on presne vedel co prijde. Zvlaste od Philadelphie na jejim lede. Alespon bylo vzruso.R^

0/0
6.4.2015 4:01

R96a19d52e50k 23V31o12k40á53l 1110518107394

Tenhle ročník je co se Art Ross Trophy týče mimořádný... neskutečně našlapané čelo, ale nikdo nevyčnívá a vítěz bude mít sotva bod na zápas. Od roku 1968 (tehdy se ale hrálo méně zápasů a nevím zda vůbec počítali 2. asistence) se jen třikrát v kompletní sezóně stalo, aby měl vítěz méně než stovku, vždy to ale bylo přes 90. Letos zřejmě ani ta devadesátka nepadne.

+7/0
5.4.2015 21:35

D92a23v58i28d 14S87l93o44v66á21č30e26k 6831649782538

no myslim ze nepadne ani pětaosmdesátka :). jestli vyhraje nakonec Art Ross Ovečkin s ani ne 30 asistencemi, tak to opravdu asi bude historicky rekord :(

0/0
6.4.2015 13:25

V52e90r50o65n67i64k82a 35K70o32n10o92p61á16č63o16v59á 8789651132769

Voráček po tom včerejším neslaném nemastném zápase proti Hurricanes výborně, ale za výhru musí Flyers děkovat především Masonovi. Mohl přidat i další body, kdyby ve třetí třetině nejel tak okatě trestat Kunitze za vypálení na branku po odpískání. Ale stejně desetiminutový trest + další dvě minuty pro Girouxe a na druhé straně jen už předem signalizované podražení...asi se chtěl rozhodčí Paul Devorski ve svém 1594. a zároveň posledním zápase v NHL taky zapsat do dějin zápasu.

Jinak Pittsburg si zadělal na problémy, spolu s Bostonem má 95 bodů ze 79 zápasů a oba drží divokou kartu. Stejně bodů má i Detroit, ale ten má dnešní zápas s Capitals k dobru. A pokud dnes Ottawa porazí Toronto, tak se jim přiblíží už jenom na rozdíl jediného bodu.

+18/0
5.4.2015 21:33

F97i35l79i72p 13K52o65l61b10á57b62e47k 2566276405281

Popravdě jsem čekal, že Kunitzovi ještě někdo "nařeže"... Voras dobrý, reálná šance (i třeba "jen" na TOP3) stále existuje!

0/0
5.4.2015 21:37

P10e46t40r 17H94o21r53á19k 4389407897232

V poslední minutě hráli Flyers 5 na 3 Voráček založil akce, ze které padl gól bohužel se toho puku dotkl moc brzo. Jinak Pens mají trable a už je jisté, že pokud postoupí čeká je pěkný oříšek.

+1/0

F94i45l20i61p 35K86o90l90b91á12b30e17k 2656946515321

Největší letošní zklamání z TOP hráčů – Kunitz – se ukázal jako největší frustrát dvojzápasu Flyers vs. Penguins!!!

Mason dneska zachytal opravdu parádně, k tomu dva body pro Vorase a pokračování boje o ART!

Nejvíc bych si přál, kdyby Senátoři vyřadili právě Tučňáky, což se jeví jako určitá šance (pokud Ottawa vyhraje dnes a pak vzájemný zápas). Tak snad, aby jim to Letci v posledním letošním zápase "pustili"...;-)

+3/0
5.4.2015 21:26

J62a61n 54S20o51u62k50u50p 1344234626125

Jen tak mimochodem, kdyby se bodovaly i minuté prázdné branky soupeře a další spálené absolutní tutovky, tak je letos Kunitz první s přehledem.

P84a85t95r52i58k 12V68y13c27h36o20d15i75l 1986833692222

Kunitz nikdy top hráčem nebyl. Pokud to tak vypadá, tak asi jen kvůli Crosbyho, vedle něj by jako top hráč vypadal i Červenka;-D

+1/0

J30o82s45e68f 89K26r43á15l 5548841770744

no čtu to dobře  ???? střely 20:47  Pittsburgh z 47 střel dal pouze jeden gol ???

A Flyers z 20 střel  hned 4 goly ... To se Crosby nemá čím chlubit ..