Plekanec vedl Montreal k výhře na Floridě, Voráček přitlačil na Crosbyho

Tomáš Plekanec byl vyhlášen první hvězdou nedělního utkání hokejové NHL. Tuto pozici si vysloužil zásluhou gólu a dvou asistencí, kterými pomohl Montrealu k výhře 4:1 na ledě Floridy. Dvaatřicetiletý útočník bodoval ve čtvrtém z posledních pěti zápasů. Jakub Voráček se trefou a přihrávkou podílel na vítězství Philadelphie nad Pittsburghem 4:1.

J81i11ř44í 97Z84á83h92o47r87a 5873685302359

8-oVoracek pritlacil tak, ze ho preskocil benn.

M33a32r68t29i39n 16S16ý77k50o74r84a 1907188237297

Detroit a tučňáci si tedy celkem zahrávají. Nedíval se někdo na Detroit? Viděl jsem jen góly, a u prvního byl Mrázek bez šance, ale ten druhej, jak jen škrtl lapačkou, asi měl mít.

0/−1
6.4.2015 10:52

J85a73n 97S74o70u60k97u82p 1914324986185

Ten druhý taky teč. Caps body zachránil Holtby, ke konci se jen zuřivě bránili. Wings jediný tým, kterému letos Ovce nedal gól. Židla jeden super check, prý clipping. Možná, ale ten hráč mu předtím dal pár loktů. Nakonec Wilson nedohrál, od DeKeho chytl puk do zátylku. Rw neproměnili 5-3, mohlo to vypadat jinak.

0/0
6.4.2015 13:52

K72a57r89e74l 68Z57a56c71e64k 7701329731307

Byl zpomalen rukavicí blokujícího hráče.

0/0
6.4.2015 14:21

R88a56d24e85k 15H47r71u34b48ý 6764951392979

Hudler má taky supr sezónu,umístění v desítce by bylo hodně příjemný.

+5/0
6.4.2015 9:01

V42e29r59o10n26i43k60a 51K63o24n51o34p53á55č76o71v79á 8549721982599

Montreal vyhrál 4:1, ale za stavu 1:1 Florida trefila tyčku a hned vzápětí dali Habs na 2:1, co je ale podstatnější, tak zápas nedohrál Pacioretty. Jestli to bude vážnější, tak to bude opravdu velká ztráta pro play off.

Mrázek dostal dva dost nešťastné góly, oba dva mu tečovali vlastní spoluhráči a navíc nevyužili přes minutu dlouhou přesilovku 5 na 3. Jinak Židlický předvedl krásný bodyček, jen nevím proč se rozhodčímu nelíbil a vyloučil ho za "clipping." Zbyněk Michálek si za Blues dal dneska porci 24 minut.

+9/0
6.4.2015 8:22

A82n11d75r87e62j 19K84r46á26l 7925356435325

Snizil se moc nizko, takze to slo na kolena.

0/0
6.4.2015 8:40

K81a63r74e12l 29Z25a48c17e34k 7411719611607

Není pravda, komentátoři i ve studiu se nad jeho bodyčekem rozplývali, neustále ho opakovali, zákrok dne. Faul ani náhodou.

+1/0
6.4.2015 13:37

L90i94b61o68r 32J32i40n48d59r27á83č21e62k 4337756149477

Nevím kam se mi zařadil příspěvek. Souhlas, krásně čistej bodyček. Na Fox Sport komentátoři říkali, že jestli se tohle bude pískat jako faul, tak můžou hrát stolní tenis.

0/0
6.4.2015 18:09

L30i25b89o31r 73J22i96n76d34r57á60č51e57k 4697136369127

Jste slepý??? Přál bych vám slyšet komentrátory na Fox Sport. Jasně čistý bodeček.

0/0
6.4.2015 18:06

F28i88l84i57p 70K13o13l83b31á46b90e89k 2666916715131

Pokud "odpadne" Pac, pak play-off bude velké břemeno pro Tomáše Plekance! Věřím, že na roli (spolu)lídra dozrál a dovede Habs hodně daleko...

Montrealu jsem nikdy moc nefandil, ale je pravda, že hrají atraktivní hokej, navíc Pleky by si zasloužil kolektivní úspěch i na poli NHL, takže hodně štěstí!!!

+1/0
6.4.2015 10:41

K20a56r70e38l 27Z81a64c91e96k 7741789951117

Ty poslední dvě minuty power-play Detroitu byly skvělý, jen zázrakem to Caps přežili.

+1/0
6.4.2015 13:44

J57a79n 84S60o15u85k28u89p 1584224866475

Clipping to technicky asi byl. Hraniční. Hit šel i dost dolů. Ale většinou se za tohle neloučí. 2 min měly být už předtím za hity na Ž.

L73u38k33á86š 30S88m21ě15t15á86k 3856837964606

No Ottawa získala dneska "pouze" 1 bod a tak na postup ztrácí pořád 2 body. Ale ve východní konferenci je to opravdu neskutečně našlapané, 4 týmy o postup v rozmezí 2 bodů, no snad bude mít černého petra Pittsburgh. ;-)

V západní konferenci to také bude ještě hodně zajímavé, Calgary má 93 bodů a zatím se drží na 3. místě pacifické divize. Avšak LA Kings na ně ztrácí jen 1 bod a navíc mají zápas k dobru, stejně jako Winnipeg. Jedno je ale jisté, jeden ze dvojice Calgary a LA Kings se do play-off nakonec určitě dostane, protože jsou ze stejné divize, bojují o 3. místo a San Jose na ně ztrácí už 5 bodů, což nedoženou. Dá se tak říct, že nejhorší pozici má teď Winnipeg, který se do play-off může dostat jen díky divoké kartě a tak teď musí hodně zabrat. Opravdu se na tohle vyvrcholení moc těším, třeba poslední zápas Winnipeg hraje proti Calgary a tam může jít úplně o všechno. Navíc ještě hrají Flames proti LA. Nejlepší by bylo, kdyby vypadlo LA, ale podle losu tipuji, že nejsmutnější bude nakonec Calgary, ale snad se mýlím :-).

+8/0
6.4.2015 7:22

A44n83d90r74e17j 58K15r38á19l 7905576405975

No oni jsou to 2 body, protoze budou muset ziskat jeste o bod vic, nez Pens, Bruins nebo Wings.

V77o12j63t72ě96c22h 80G81r35o98s69s 9599444285426

Klidně může postoupit Calgary i Los Angeles...

0/0
6.4.2015 11:04

J38a89n 90J87o85r28d81a16n 5841727759

To je blb ten Voracek....necha si dat desitku!!

F94i78l98i31p 60K59o51l80b77á15b34e68k 2866536445321

Smolěňák by si jej mohl "vychutnat"...;-)

F62i97l10i32p 49K80o76l75b85á17b14e38k 2556306915671

Tak dneska snad Mrázek vychytá Ovečkina... Navíc Rudým Křídlům bych postup do PO přál!

+3/0
5.4.2015 22:03

V32o11j95t64ě59c42h 67G52r56o92s35s 9519604305656

Výhra s Pittsburghem se v poslední době stává skoro jistotou.;-)Když už nebudeme v play off, tak postup aspoň zkomplikujem největšímu rivalovi. Mase zachytal fantasticky a navíc Voráček vs. Crosby 2:0, takže já jsem naprosto spokojen.R^

+14/0
5.4.2015 21:38

A22n26d59r60e14j 36K33r58á53l 7285346315155

To neni skoro jistota. Flyers neprohrali uz 545 dni.

0/0
6.4.2015 8:12

P31a29t84r22i52k 34V91y65c81h93o37d29i39l 1576753562542

Voráček by to s tou hrubostí nemusel tak přehánět. Tohle bylo letos už poněkolikáté, kdy se úplně zbytečně pustil do šarvátky a oslabil tak mužstvo. Kdyby se nenechal tak stupidně vyloučit, určitě by ještě jeden bod udělal.

+4/−3
5.4.2015 21:36

F34i24l65i51p 91K21o95l68b86á41b98e52k 2516456355211

Ale prdlajs, udělal to dobře, Kunitz to tak chtěl, rozhodčí to moc nezvládl! Za celou sezónu v podstatě jen 3x ukázal "horkou hlavu", takže naprosto v pořádku.

+9/−1
5.4.2015 21:40

P61a31t36r17i23k 98V36y37c98h40o32d31i40l 1746773562112

Mně to teda v pořádku moc nepřijde. Spíš mi to přijde úplně dementní. Kdyby Kunitz někoho hnusně dohrál nebo něco, tak ok, ale za tohle...úplná zbytečnost.

+1/−1
5.4.2015 22:02

F97i92l19i65p 62K38o17l88b52á64b92e92k 2236396585121

To je v takových vypjatých zápasech normální stav. Prostě chtěl dostat na budku, tak ho trošku pováleli po ledě. Řekl bych spíše, že ten trest pro Voráčka byl nepřiměřeně vysoký, měl dostat 2 minuty za vyvolání šarvátky a Kunitz 2 minuty za nesportovní chování a hotovo dvacet!

+6/−1
5.4.2015 22:07

A18n76t36o49n48i40n 35B87l37a52z61e88k 4738382227621

A za jake nesportovni chovani? V pravidlech neni psane, jestli se ma dotknout puku jen jemne a nebo muze klidne vystrelit , coz udelal. Ale kazdy vi, ze se tohle co Kunitz udelal nedela a on presne vedel co prijde. Zvlaste od Philadelphie na jejim lede. Alespon bylo vzruso.R^

0/0
6.4.2015 4:01

R51a50d52e51k 25V54o98k91á28l 1280708447424

Tenhle ročník je co se Art Ross Trophy týče mimořádný... neskutečně našlapané čelo, ale nikdo nevyčnívá a vítěz bude mít sotva bod na zápas. Od roku 1968 (tehdy se ale hrálo méně zápasů a nevím zda vůbec počítali 2. asistence) se jen třikrát v kompletní sezóně stalo, aby měl vítěz méně než stovku, vždy to ale bylo přes 90. Letos zřejmě ani ta devadesátka nepadne.

+7/0
5.4.2015 21:35

D44a84v10i73d 29S32l96o50v17á61č66e67k 6301379202768

no myslim ze nepadne ani pětaosmdesátka :). jestli vyhraje nakonec Art Ross Ovečkin s ani ne 30 asistencemi, tak to opravdu asi bude historicky rekord :(

0/0
6.4.2015 13:25

V27e24r24o51n39i50k72a 85K16o85n62o77p44á30č29o69v90á 8549921662609

Voráček po tom včerejším neslaném nemastném zápase proti Hurricanes výborně, ale za výhru musí Flyers děkovat především Masonovi. Mohl přidat i další body, kdyby ve třetí třetině nejel tak okatě trestat Kunitze za vypálení na branku po odpískání. Ale stejně desetiminutový trest + další dvě minuty pro Girouxe a na druhé straně jen už předem signalizované podražení...asi se chtěl rozhodčí Paul Devorski ve svém 1594. a zároveň posledním zápase v NHL taky zapsat do dějin zápasu.

Jinak Pittsburg si zadělal na problémy, spolu s Bostonem má 95 bodů ze 79 zápasů a oba drží divokou kartu. Stejně bodů má i Detroit, ale ten má dnešní zápas s Capitals k dobru. A pokud dnes Ottawa porazí Toronto, tak se jim přiblíží už jenom na rozdíl jediného bodu.

+18/0
5.4.2015 21:33

F25i54l15i25p 22K44o87l84b83á94b27e87k 2246116135561

Popravdě jsem čekal, že Kunitzovi ještě někdo "nařeže"... Voras dobrý, reálná šance (i třeba "jen" na TOP3) stále existuje!

0/0
5.4.2015 21:37

P91e13t92r 22H24o66r42á69k 4289167857412

V poslední minutě hráli Flyers 5 na 3 Voráček založil akce, ze které padl gól bohužel se toho puku dotkl moc brzo. Jinak Pens mají trable a už je jisté, že pokud postoupí čeká je pěkný oříšek.

+1/0

F96i76l74i43p 52K25o12l69b18á36b26e16k 2836106315901

Největší letošní zklamání z TOP hráčů – Kunitz – se ukázal jako největší frustrát dvojzápasu Flyers vs. Penguins!!!

Mason dneska zachytal opravdu parádně, k tomu dva body pro Vorase a pokračování boje o ART!

Nejvíc bych si přál, kdyby Senátoři vyřadili právě Tučňáky, což se jeví jako určitá šance (pokud Ottawa vyhraje dnes a pak vzájemný zápas). Tak snad, aby jim to Letci v posledním letošním zápase "pustili"...;-)

+3/0
5.4.2015 21:26

J44a88n 29S29o26u23k97u51p 1984544456575

Jen tak mimochodem, kdyby se bodovaly i minuté prázdné branky soupeře a další spálené absolutní tutovky, tak je letos Kunitz první s přehledem.

P85a86t38r24i45k 50V34y39c85h66o25d83i77l 1336433972792

Kunitz nikdy top hráčem nebyl. Pokud to tak vypadá, tak asi jen kvůli Crosbyho, vedle něj by jako top hráč vypadal i Červenka;-D

+1/0

J53o57s72e39f 20K58r37á21l 5248711600534

no čtu to dobře  ???? střely 20:47  Pittsburgh z 47 střel dal pouze jeden gol ???

A Flyers z 20 střel  hned 4 goly ... To se Crosby nemá čím chlubit ..