Plekanec vedl Montreal k výhře na Floridě, Voráček přitlačil na Crosbyho

Tomáš Plekanec byl vyhlášen první hvězdou nedělního utkání hokejové NHL. Tuto pozici si vysloužil zásluhou gólu a dvou asistencí, kterými pomohl Montrealu k výhře 4:1 na ledě Floridy. Dvaatřicetiletý útočník bodoval ve čtvrtém z posledních pěti zápasů. Jakub Voráček se trefou a přihrávkou podílel na vítězství Philadelphie nad Pittsburghem 4:1.

J80i82ř22í 15Z70á91h24o73r26a 5233695912529

8-oVoracek pritlacil tak, ze ho preskocil benn.

M22a92r97t85i92n 76S26ý65k29o31r91a 1447348767667

Detroit a tučňáci si tedy celkem zahrávají. Nedíval se někdo na Detroit? Viděl jsem jen góly, a u prvního byl Mrázek bez šance, ale ten druhej, jak jen škrtl lapačkou, asi měl mít.

0/−1
6.4.2015 10:52

J88a44n 84S90o36u59k90u42p 1794734776325

Ten druhý taky teč. Caps body zachránil Holtby, ke konci se jen zuřivě bránili. Wings jediný tým, kterému letos Ovce nedal gól. Židla jeden super check, prý clipping. Možná, ale ten hráč mu předtím dal pár loktů. Nakonec Wilson nedohrál, od DeKeho chytl puk do zátylku. Rw neproměnili 5-3, mohlo to vypadat jinak.

0/0
6.4.2015 13:52

K61a68r24e92l 21Z17a49c63e52k 7671719171197

Byl zpomalen rukavicí blokujícího hráče.

0/0
6.4.2015 14:21

R93a66d81e23k 30H29r76u49b77ý 6544241512229

Hudler má taky supr sezónu,umístění v desítce by bylo hodně příjemný.

+5/0
6.4.2015 9:01

V17e79r31o59n27i21k25a 54K64o95n14o38p79á36č83o22v23á 8319721762809

Montreal vyhrál 4:1, ale za stavu 1:1 Florida trefila tyčku a hned vzápětí dali Habs na 2:1, co je ale podstatnější, tak zápas nedohrál Pacioretty. Jestli to bude vážnější, tak to bude opravdu velká ztráta pro play off.

Mrázek dostal dva dost nešťastné góly, oba dva mu tečovali vlastní spoluhráči a navíc nevyužili přes minutu dlouhou přesilovku 5 na 3. Jinak Židlický předvedl krásný bodyček, jen nevím proč se rozhodčímu nelíbil a vyloučil ho za "clipping." Zbyněk Michálek si za Blues dal dneska porci 24 minut.

+9/0
6.4.2015 8:22

A42n92d18r28e59j 54K10r81á83l 7245106505985

Snizil se moc nizko, takze to slo na kolena.

0/0
6.4.2015 8:40

K98a69r42e91l 49Z59a91c64e39k 7691769841497

Není pravda, komentátoři i ve studiu se nad jeho bodyčekem rozplývali, neustále ho opakovali, zákrok dne. Faul ani náhodou.

+1/0
6.4.2015 13:37

L91i91b36o63r 33J50i74n41d73r86á22č41e67k 4657256719807

Nevím kam se mi zařadil příspěvek. Souhlas, krásně čistej bodyček. Na Fox Sport komentátoři říkali, že jestli se tohle bude pískat jako faul, tak můžou hrát stolní tenis.

0/0
6.4.2015 18:09

L81i14b86o80r 37J24i79n31d80r22á84č25e13k 4327406429207

Jste slepý??? Přál bych vám slyšet komentrátory na Fox Sport. Jasně čistý bodeček.

0/0
6.4.2015 18:06

F61i17l55i29p 89K58o75l66b34á81b29e59k 2816926765911

Pokud "odpadne" Pac, pak play-off bude velké břemeno pro Tomáše Plekance! Věřím, že na roli (spolu)lídra dozrál a dovede Habs hodně daleko...

Montrealu jsem nikdy moc nefandil, ale je pravda, že hrají atraktivní hokej, navíc Pleky by si zasloužil kolektivní úspěch i na poli NHL, takže hodně štěstí!!!

+1/0
6.4.2015 10:41

K58a87r72e97l 67Z64a77c56e41k 7521389881257

Ty poslední dvě minuty power-play Detroitu byly skvělý, jen zázrakem to Caps přežili.

+1/0
6.4.2015 13:44

J70a64n 80S97o56u13k17u26p 1604914546215

Clipping to technicky asi byl. Hraniční. Hit šel i dost dolů. Ale většinou se za tohle neloučí. 2 min měly být už předtím za hity na Ž.

L86u46k30á85š 50S63m27ě47t61á34k 3886687754966

No Ottawa získala dneska "pouze" 1 bod a tak na postup ztrácí pořád 2 body. Ale ve východní konferenci je to opravdu neskutečně našlapané, 4 týmy o postup v rozmezí 2 bodů, no snad bude mít černého petra Pittsburgh. ;-)

V západní konferenci to také bude ještě hodně zajímavé, Calgary má 93 bodů a zatím se drží na 3. místě pacifické divize. Avšak LA Kings na ně ztrácí jen 1 bod a navíc mají zápas k dobru, stejně jako Winnipeg. Jedno je ale jisté, jeden ze dvojice Calgary a LA Kings se do play-off nakonec určitě dostane, protože jsou ze stejné divize, bojují o 3. místo a San Jose na ně ztrácí už 5 bodů, což nedoženou. Dá se tak říct, že nejhorší pozici má teď Winnipeg, který se do play-off může dostat jen díky divoké kartě a tak teď musí hodně zabrat. Opravdu se na tohle vyvrcholení moc těším, třeba poslední zápas Winnipeg hraje proti Calgary a tam může jít úplně o všechno. Navíc ještě hrají Flames proti LA. Nejlepší by bylo, kdyby vypadlo LA, ale podle losu tipuji, že nejsmutnější bude nakonec Calgary, ale snad se mýlím :-).

+8/0
6.4.2015 7:22

A95n27d85r53e61j 45K95r70á54l 7195806925255

No oni jsou to 2 body, protoze budou muset ziskat jeste o bod vic, nez Pens, Bruins nebo Wings.

V24o22j19t72ě39c48h 56G56r48o50s57s 9979454925126

Klidně může postoupit Calgary i Los Angeles...

0/0
6.4.2015 11:04

J26a91n 21J15o57r47d96a34n 5971307829

To je blb ten Voracek....necha si dat desitku!!

F87i20l52i55p 57K97o32l96b57á95b28e32k 2716296645201

Smolěňák by si jej mohl "vychutnat"...;-)

F83i24l18i86p 47K22o94l90b51á80b54e12k 2316106365271

Tak dneska snad Mrázek vychytá Ovečkina... Navíc Rudým Křídlům bych postup do PO přál!

+3/0
5.4.2015 22:03

V38o43j50t64ě54c19h 77G62r62o20s66s 9339244815186

Výhra s Pittsburghem se v poslední době stává skoro jistotou.;-)Když už nebudeme v play off, tak postup aspoň zkomplikujem největšímu rivalovi. Mase zachytal fantasticky a navíc Voráček vs. Crosby 2:0, takže já jsem naprosto spokojen.R^

+14/0
5.4.2015 21:38

A88n74d43r41e46j 83K36r73á93l 7475866465975

To neni skoro jistota. Flyers neprohrali uz 545 dni.

0/0
6.4.2015 8:12

P86a62t89r14i68k 33V10y88c42h81o90d73i45l 1546343372542

Voráček by to s tou hrubostí nemusel tak přehánět. Tohle bylo letos už poněkolikáté, kdy se úplně zbytečně pustil do šarvátky a oslabil tak mužstvo. Kdyby se nenechal tak stupidně vyloučit, určitě by ještě jeden bod udělal.

+4/−3
5.4.2015 21:36

F71i75l68i72p 65K37o87l67b88á42b11e68k 2566276675711

Ale prdlajs, udělal to dobře, Kunitz to tak chtěl, rozhodčí to moc nezvládl! Za celou sezónu v podstatě jen 3x ukázal "horkou hlavu", takže naprosto v pořádku.

+9/−1
5.4.2015 21:40

P79a74t10r30i61k 64V90y81c28h56o91d51i67l 1106393122462

Mně to teda v pořádku moc nepřijde. Spíš mi to přijde úplně dementní. Kdyby Kunitz někoho hnusně dohrál nebo něco, tak ok, ale za tohle...úplná zbytečnost.

+1/−1
5.4.2015 22:02

F48i75l20i77p 34K31o34l11b46á78b89e97k 2306856645331

To je v takových vypjatých zápasech normální stav. Prostě chtěl dostat na budku, tak ho trošku pováleli po ledě. Řekl bych spíše, že ten trest pro Voráčka byl nepřiměřeně vysoký, měl dostat 2 minuty za vyvolání šarvátky a Kunitz 2 minuty za nesportovní chování a hotovo dvacet!

+6/−1
5.4.2015 22:07

A12n65t79o34n16i92n 16B84l85a53z18e45k 4458102877131

A za jake nesportovni chovani? V pravidlech neni psane, jestli se ma dotknout puku jen jemne a nebo muze klidne vystrelit , coz udelal. Ale kazdy vi, ze se tohle co Kunitz udelal nedela a on presne vedel co prijde. Zvlaste od Philadelphie na jejim lede. Alespon bylo vzruso.R^

0/0
6.4.2015 4:01

R98a31d17e51k 56V93o54k52á74l 1290258847104

Tenhle ročník je co se Art Ross Trophy týče mimořádný... neskutečně našlapané čelo, ale nikdo nevyčnívá a vítěz bude mít sotva bod na zápas. Od roku 1968 (tehdy se ale hrálo méně zápasů a nevím zda vůbec počítali 2. asistence) se jen třikrát v kompletní sezóně stalo, aby měl vítěz méně než stovku, vždy to ale bylo přes 90. Letos zřejmě ani ta devadesátka nepadne.

+7/0
5.4.2015 21:35

D83a96v69i37d 28S64l44o58v77á40č55e68k 6341909802228

no myslim ze nepadne ani pětaosmdesátka :). jestli vyhraje nakonec Art Ross Ovečkin s ani ne 30 asistencemi, tak to opravdu asi bude historicky rekord :(

0/0
6.4.2015 13:25

V44e53r53o30n90i61k81a 32K13o73n39o85p63á78č93o22v83á 8989911242529

Voráček po tom včerejším neslaném nemastném zápase proti Hurricanes výborně, ale za výhru musí Flyers děkovat především Masonovi. Mohl přidat i další body, kdyby ve třetí třetině nejel tak okatě trestat Kunitze za vypálení na branku po odpískání. Ale stejně desetiminutový trest + další dvě minuty pro Girouxe a na druhé straně jen už předem signalizované podražení...asi se chtěl rozhodčí Paul Devorski ve svém 1594. a zároveň posledním zápase v NHL taky zapsat do dějin zápasu.

Jinak Pittsburg si zadělal na problémy, spolu s Bostonem má 95 bodů ze 79 zápasů a oba drží divokou kartu. Stejně bodů má i Detroit, ale ten má dnešní zápas s Capitals k dobru. A pokud dnes Ottawa porazí Toronto, tak se jim přiblíží už jenom na rozdíl jediného bodu.

+18/0
5.4.2015 21:33

F57i32l32i29p 52K77o48l49b87á33b73e80k 2466116465431

Popravdě jsem čekal, že Kunitzovi ještě někdo "nařeže"... Voras dobrý, reálná šance (i třeba "jen" na TOP3) stále existuje!

0/0
5.4.2015 21:37

P77e17t26r 40H52o13r47á95k 4719327977352

V poslední minutě hráli Flyers 5 na 3 Voráček založil akce, ze které padl gól bohužel se toho puku dotkl moc brzo. Jinak Pens mají trable a už je jisté, že pokud postoupí čeká je pěkný oříšek.

+1/0

F71i28l56i56p 91K74o85l31b30á11b47e83k 2426816245491

Největší letošní zklamání z TOP hráčů – Kunitz – se ukázal jako největší frustrát dvojzápasu Flyers vs. Penguins!!!

Mason dneska zachytal opravdu parádně, k tomu dva body pro Vorase a pokračování boje o ART!

Nejvíc bych si přál, kdyby Senátoři vyřadili právě Tučňáky, což se jeví jako určitá šance (pokud Ottawa vyhraje dnes a pak vzájemný zápas). Tak snad, aby jim to Letci v posledním letošním zápase "pustili"...;-)

+3/0
5.4.2015 21:26

J65a15n 27S76o57u78k15u91p 1744834986535

Jen tak mimochodem, kdyby se bodovaly i minuté prázdné branky soupeře a další spálené absolutní tutovky, tak je letos Kunitz první s přehledem.

P68a42t96r70i88k 96V40y66c15h31o76d91i22l 1646803182742

Kunitz nikdy top hráčem nebyl. Pokud to tak vypadá, tak asi jen kvůli Crosbyho, vedle něj by jako top hráč vypadal i Červenka;-D

+1/0

J41o45s93e53f 26K14r29á14l 5538721470264

no čtu to dobře  ???? střely 20:47  Pittsburgh z 47 střel dal pouze jeden gol ???

A Flyers z 20 střel  hned 4 goly ... To se Crosby nemá čím chlubit ..