Třinec vyhrál 3:2, vyřadil Spartu a ve finále vyzve Litvínov

Třinec po čtyřech letech znovu uvidí finále hokejové extraligy. Vítěz základní části vyhrál šestý zápas na Spartě 3:2, celou sérii 4:2 a v souboji o titul vyzve Litvínov.

J56i68ř80í 56J83u31ř36i86c54a 2778783111

Jsem z Frýdku, ale přeji titul Litvinovu. Třinec už si užil a Růča si to zaslouží.

+3/0
7.4.2015 10:27

M14i11r54e41k 81Z16á93v64o72d47n53ý 7862237430718

Dva nejlepší (a vyrovnané) týmy této sezóny se poperou o titul, což je myslím pozitivní zpráva.

P13a35v12e78l 32H31o76l11m36a57n 8947636735619

Budeš asi nemile překvapen, pokud věříš Litvajsu. Nečekám, že to bude vyrovnané jako se Spartou. Litvínov je mnohem slabší a 3nec je spláchne.

S80t74a73n88i32s68l87a27v 76S38r60b85a 4295534488314

Vím, že je zbytečné to řešit. Ale Sparta končí s nabitým rozpočtem? To napsal stejný pisálek, který v září 2014 napsal, že Sparta přes léto výrazně zredukovala rozpočet a že tedy její ambicí asi není titul.

0/0
7.4.2015 8:39

P27a11v44e71l 16H33o49l97m73a60n 8607746365369

Rozpočet Sparty je takový evergreen. Pro letošek byl pěkně sešktanej a  třeba odchod Tona byl víceméně finanční záležitostí a nikoliv sportovní, jak se teď vytahuje poté, co nepřekonal v bráně Ručinského a vzal na sebe vyřazení Rudé hvězdy.  Díky nižšímu rozpočtu (v důsledku rozpadu Lva a ztráty za nájem haly) také šla Sparta do sezony s oslabeným celkem, byť nakonec úspěšným. Myslím, že Sparta nepatří mezi nejbohatší (Třinci se rovnat nemůže určitě, ale zřejmě i Bolka je na tom líp) , ale doufám, že je na tom lépe než sešívaná bída.

+3/−1
7.4.2015 9:37

R92i50c29h78a90r86d 69P51u79č75a30n 2888848396270

Češi proti moravákům. Tak je to spravne, tak to ma byt.

Bude to zajímavé finále.

+2/−5
7.4.2015 7:55

Z13d92e16n53ě48k 54D24o63h20n34a62l 4739390270254

Odkdy je Třinec Morava? Třinec je Slezsko.

+8/−1
7.4.2015 8:13

L45u47b28o13š 77Č98e21c92h 2267559795974

Barinka – Rv pomalý a zákeřný bek a ve vypjatých situacích řeší vše silou a ne hlavou

+2/−3
7.4.2015 7:38

P31a53v83e46l 81H68o31l53m70a75n 8447186335989

Pomalý možná, zákeřný určitě ne, bohužel. Kdyby byl, tak by opravdového zákeřňáka Plíhala poslal za ty jeho provokace a výpady na JIPku.

Plíhal -  to je asi nejodpornější zjev v jinak vcelku sympatickém Třinci.

+3/0
7.4.2015 9:39

J43i75r39k45a 72T15r41á54v23n56i59č67e23k 6814646739

Třinec super, díky za skvělou sérii, díky za postup. Ve finále se utkají 2 nejlepší týmy.

+8/0
7.4.2015 6:59

B13a75r48b43o30r46a 64K54u64d51r84n42o77v62á 5778961594164

Hodne znat byl faktor Varada, krone Irglova kouzla...skoda, ze Rolinek byl v rozhodujicich zapasech tolik limitovan. No a snad uz na Sparticce nekomu dojde, ze musi taky tym nechat pohromade dele nez sezonu, aby dokazali celit takovymto vyzvam- s disciplinou, zastupitelnosti, duverou v sebe same. Jinak paradni serie, hokejova ostra v zakulisi korektni. Diky panove

+1/0
7.4.2015 6:13

P45e31t91r 18P21e40t49r 7242180950202

Třinec byl lepší a postoupil zaslouženě do finále. S Litvínovem to bude dobrá bitva.

Ať zase vyhraje ten lepší.

+11/0
7.4.2015 5:12

M18a30r35t67i35n 40K10r90á11s51a 1689766103573

nemyslím, že byl Třinec lepší. Dominoval jen v jednom utkání, v tom prvním. Pak to bylo velmi vyrovnané

+4/−3
7.4.2015 6:25

J15i74r34k45a 28T85r76á53v68n25i66č44e53k 6184186439

Třinec samozřejmě byl šťastnější díky bojovnosti, obětavosti a neztrácel hlavu ani za nepříznivého stavu a díky tomu byl lepší a zaslouženě postoupil.

M68a71r72t23i59n 90K45r82á84s17a 1819576853403

to je ovšem demagogie, stačí mít štěstí. Série byla vyrovnaná a rozhodovaly maličkosti.

+1/0
7.4.2015 9:04

M74i43l17o25s67l91a24v 55J96o14s97í15f31k87o 6902726103222

Tak jinak - Třinec měl 4xštěstí a Sparta měla štěstí jen 2x - Třinec prostě má 2x víc štěstí jak Sparta.

0/−1
7.4.2015 10:04

P85a28v87e12l 22H57o69l60m74a49n 8507386705599

Řekl bych, že Sparta měla štěstí jednou (v prodloužení), jednou byla výrazně lepší. Třinec byl v prvním zápase jasně lepší a 3x měl extrakliku, obzvlášť v druhém a pátém zápase, když utekl hrobníkovi z lopaty.

Vyloučení Barinky za štěstí nepovažuji, ale za totální blbost !!! Dal bych mu flastr.

+2/0
7.4.2015 10:07

J41i69r51k52a 71T28r89á35v71n61i56č15e30k 6454456489

Druhý zápas měla Sparta velké štěstí, když tuším Vondrka překvapil Hrubce a vyrovnal hodně laciným gólem, poté Sparta šla do vedení, ale zapomněla, že se hraje 60 minut. Třinec 2 min před koncem vyrovnal díky tlkaku, který si vytvořil, z toho tlaku pramenily šance .... Následovalo prodloužení kde Spartu jasně přehrál, to byla doslova hra na jednu bránu. 2. utkání založená výhra Třince. Dá se souhlasit s tím, že měl 1x štěstí v nájezdech stejně jako Sparta při vítězství v prodloužení...nicméně v obou případech vítězové pro výhru udělali malinko víc než soupeř. Celkově byl Třinec většinou o jeden krok lepší a díky tomu zaslouženě vyhrál.

0/0

J77i86r12k59a 69T94r66á74v31n30i95č78e88k 6124966369

...zasloužená výhra....

0/0
7.4.2015 10:56

J53i33r64k80a 58T29r23á67v51n44i75č26e82k 6314326969

No, jenom o štěstí to není, musíte mu jít naproti. Máte pravdu v tom, že na této úrovni rozhodují maličkosti a ty maličkosti jsou takové malé kroky k vítězství. Třinec byl většinou o ten jeden krok lepší a zaslouženě vyhrál nejen včerejší zápas, ale celou sérii.

Už jsem to tu psal ale pořád se to dobře čte a poslouchá: ve finále se střetnou 2 nejlepší týmy letošního ročníku extraligy.

0/0
7.4.2015 10:09

J97a27n 44M29o92d35r21ý 2623819497

Sparta super, jsem na ní hrdý. Dlouhodobě TOP klub, žádné výkyvy, několik pohárů, jinak vždy playoff a první příčky. Hokejová Sparta skončila parádně, teď jdu pokračovat dál ve fandění fotbalové Spartě. A co vy... taky váš tým umí hrát i jiný sport? ;-D

P30a60v65e93l 12H15o69l94m82a24n 8597986715569

Souhlasím, teď už jim stačí to odklouzat.

0/0
7.4.2015 9:41

M66i66c18h87a59l 86B98r37ň28á12k 6224904577788

Letos je to, hádám, po solidně dlouhé době, kdy postupně vypadávají opravdu ti papírově slabší, respektive hůře postavené týmy po ZČ. Když teda pominu předkolo...

P80a50v11e19l 89H46o47l55m79a12n 8817876485219

Myslím, že Jandač toho zas tak moc nenahrál. Ani neopustil branku a neodjel do rohu, aby nahrál po manťáku soupeři a ten skoroval do prázdný, stejně tak se nenechal tupě vyloučit 4 minuty před koncem a také to nebyl on, kdo nastřeloval v každém zápase  tyčky.

S týmem, jaký letos Jandač měl = 1R^.

Výbuch byl loni, kdy to nezvládli se slabší Kometou, letos vcelku paráda !

+1/0
7.4.2015 10:01

Z71d16e16n13o 76M51i91c69i32o 3115302291845

Objektivně, pro Spartu je i semifinále úspěch... Třinec měl kvalitativně lepší tým a prakticky hrál co potřeboval. S Litvínovem to bude mnohem vyrovnanější série a hokejový svátek.

+12/−1
6.4.2015 23:55

L21u36k44á62š 95V24i26n57t69e85r 6935460767387

Vyrovnanější než 4:2 na zápasy, z nichž skončily dva skončily v prodloužení a jeden rozhodly až nájezdy?!

P97a76v25e54l 59H82o95l75m22a76n 8197196915859

Tři zápasy šly do prodloužení, dva skončily o gol a ve dvou padaly rozhodující branky cca 3 minuty před koncem. To docela Třinec prokalkuloval, jestliže byl o tolik lepší, obzvlášť, když ho opakovaně osvobozovaly tyčky.

0/0

J29i80r16k75a 84T33r91á77v33n55i42č18e82k 6234536269

I ty tyčky je třeba mít dobře postavené:-). Nevím co tím myslíte "o tolik lepší".....Nevím o kolik byl lepší, řekl bych, že o ty dva vyhrané zápasy.

Každopádně lepší byl a už se tím prosím netrapte, vždyť je to jen hokej...

0/0
7.4.2015 11:34

Z64d60e81n48o 97M12i89c25i93o 3665262201335

Viděl jsem všechny zápasy nezaujatě a přišlo mi, že ten Třinec se na to ani moc nenadřel - Sparta sice jezdila, snažila se, ale i v tom prodloužení a nájezdech bylo vidět, že si pro to oceláři jdou.

0/0
7.4.2015 16:39

P32e86t13r 25V95i36n46t37r81l60í15k 3856904111

fandím Litvínovu, s Kometou a jejím třetím místě jsem v podstatě celkem spokojený, druhé místo dvakrát a jednou třetí, to je slušný návrat do extraligy. ať vyhraje ten lepšíR^ jinak Třinec i Litvínov si to finále jednoznačně zaslouží, už je nza to co předváděli během sezony

+11/−1
6.4.2015 23:48

T26o97m59á89š 66H22e49r63t54i11g 4690306395205

Nezaujatě: Hezká série, 50:50, rozhodly skutečně jen drobnosti a štěstí se přiklonilo nakonec k Třinci. V sobotu v dovednostní soutěž, dneska Barinka, faktor Irgl... To je prostě hokej. Oběma za tohle semiR^ 7.zápas by tomu slušel. A teď už se těším na finále.

+8/−1
6.4.2015 23:41

D17a74n25i80e13l 64C82v40e94j27n 9674203419440

Takže Irgl vs. Růča... dva silné příběhy, jeden silnější než druhý... dva nejlepší celky sezony, finále, jak má být.

+19/0
6.4.2015 23:20

P90e51t64r 67S73u52c98h66ý 9515434403623

tak a doufám, že si ho náležitě užiju a že to Litvajs dá ;-)

+3/−2
6.4.2015 23:21

M69i75l16a80n 57Ž23á66d78n34í26k 9101702513316

pořád stejná písnička... a co Guma? doufám že trénuje střely do prázdné ze všech pozic.... byl by to stylový konec :-)

+2/0
6.4.2015 23:26

P24e11t27r 56S35u83c80h53ý 9465864903383

jj, dalších z našich úspěšných odchovanců....

0/0
6.4.2015 23:27

M84i47l68a51n 17Ž51á38d13n96í40k 9951642633966

počítám že ho na ledě ještě letos uvidíme.... doufám že bude mít důvod:-)

P22e25t61r 52S29u80c95h75ý 9685304913433

jinak i Kuba Petružálek by tyto střely měl trénovat, to je snad jediná malá chybka, která by se mu nechala vytknout

0/0
6.4.2015 23:28

P86e24t33r 82Š78k17r59ý87b52a 3372520843886

Ten Jandač  se snas zbláznil ... je pomatený či co ?  On   říká , že ho to  letošní vyřazení mrzí méně než v loni ??  C o je to za blbovinu   ? .. dobře  , že vypadli ... jsem moc   rád ...Rv

+3/−3
6.4.2015 23:18

P81e88t56r 14S31u14c40h53ý 9285124123133

nějak s tebou emoce cloumají;-D nenech je cloumat;-)

+3/−1

P12a41v83e48l 12H54o24l53m66a67n 8677776955149

Jandač má pravdu, loni měla Sparta nadupaný tým, byla nejlepší v EL a pak selhala ve finále s mnohem slabším Brnem hlavně díky vlastní laxnosti.

Letos do toho dali všechno a prohráli se silným Třincem. Já to jako zklamání necítím. Jandač nemůže ovlivnit, když hráči nastřelují tyčky.

+4/0
7.4.2015 10:12

P48e83t70r 25Š43k18r12ý63b75a 3532530903796

No pane Jandači  horší jste byli právě o ten vyřazovací gól a  zřejmě Vás to mrzelo více .. ne méně než v loni...  asi jste se přeřekl ...  Jinak mě je Vás osobně líto , ale bude se mě  moc dobře usénat ... nesnáším všude protěžovanou Spartu ... fandím slabším ...:-):-P