Třinec vyhrál 3:2, vyřadil Spartu a ve finále vyzve Litvínov

Třinec po čtyřech letech znovu uvidí finále hokejové extraligy. Vítěz základní části vyhrál šestý zápas na Spartě 3:2, celou sérii 4:2 a v souboji o titul vyzve Litvínov.

J14i68ř12í 59J28u33ř51i72c87a 2318233351

Jsem z Frýdku, ale přeji titul Litvinovu. Třinec už si užil a Růča si to zaslouží.

+3/0
7.4.2015 10:27

M20i18r40e68k 68Z88á66v97o20d19n55ý 7492317520938

Dva nejlepší (a vyrovnané) týmy této sezóny se poperou o titul, což je myslím pozitivní zpráva.

P52a53v30e33l 61H63o96l26m51a26n 8497956585299

Budeš asi nemile překvapen, pokud věříš Litvajsu. Nečekám, že to bude vyrovnané jako se Spartou. Litvínov je mnohem slabší a 3nec je spláchne.

S49t26a20n85i44s58l72a23v 65S11r28b96a 4905404198504

Vím, že je zbytečné to řešit. Ale Sparta končí s nabitým rozpočtem? To napsal stejný pisálek, který v září 2014 napsal, že Sparta přes léto výrazně zredukovala rozpočet a že tedy její ambicí asi není titul.

0/0
7.4.2015 8:39

P56a21v17e83l 24H94o86l18m33a65n 8697446755339

Rozpočet Sparty je takový evergreen. Pro letošek byl pěkně sešktanej a  třeba odchod Tona byl víceméně finanční záležitostí a nikoliv sportovní, jak se teď vytahuje poté, co nepřekonal v bráně Ručinského a vzal na sebe vyřazení Rudé hvězdy.  Díky nižšímu rozpočtu (v důsledku rozpadu Lva a ztráty za nájem haly) také šla Sparta do sezony s oslabeným celkem, byť nakonec úspěšným. Myslím, že Sparta nepatří mezi nejbohatší (Třinci se rovnat nemůže určitě, ale zřejmě i Bolka je na tom líp) , ale doufám, že je na tom lépe než sešívaná bída.

+3/−1
7.4.2015 9:37

R20i91c34h82a45r52d 21P81u92č53a36n 2398578106820

Češi proti moravákům. Tak je to spravne, tak to ma byt.

Bude to zajímavé finále.

+2/−5
7.4.2015 7:55

Z25d92e17n43ě25k 47D64o57h47n98a62l 4179850300744

Odkdy je Třinec Morava? Třinec je Slezsko.

+8/−1
7.4.2015 8:13

L23u95b88o55š 19Č93e23c54h 2877979675634

Barinka – Rv pomalý a zákeřný bek a ve vypjatých situacích řeší vše silou a ne hlavou

+2/−3
7.4.2015 7:38

P66a80v54e65l 93H14o92l40m57a36n 8287386685619

Pomalý možná, zákeřný určitě ne, bohužel. Kdyby byl, tak by opravdového zákeřňáka Plíhala poslal za ty jeho provokace a výpady na JIPku.

Plíhal -  to je asi nejodpornější zjev v jinak vcelku sympatickém Třinci.

+3/0
7.4.2015 9:39

J53i34r30k37a 65T89r17á79v56n47i83č48e16k 6684696159

Třinec super, díky za skvělou sérii, díky za postup. Ve finále se utkají 2 nejlepší týmy.

+8/0
7.4.2015 6:59

B19a74r61b79o83r13a 80K14u58d24r55n72o47v93á 5678291924644

Hodne znat byl faktor Varada, krone Irglova kouzla...skoda, ze Rolinek byl v rozhodujicich zapasech tolik limitovan. No a snad uz na Sparticce nekomu dojde, ze musi taky tym nechat pohromade dele nez sezonu, aby dokazali celit takovymto vyzvam- s disciplinou, zastupitelnosti, duverou v sebe same. Jinak paradni serie, hokejova ostra v zakulisi korektni. Diky panove

+1/0
7.4.2015 6:13

P68e92t26r 31P17e60t83r 7192420700272

Třinec byl lepší a postoupil zaslouženě do finále. S Litvínovem to bude dobrá bitva.

Ať zase vyhraje ten lepší.

+11/0
7.4.2015 5:12

M87a45r32t35i48n 60K66r57á83s58a 1719296713223

nemyslím, že byl Třinec lepší. Dominoval jen v jednom utkání, v tom prvním. Pak to bylo velmi vyrovnané

+4/−3
7.4.2015 6:25

J20i27r68k84a 88T27r89á82v46n74i52č82e11k 6234776709

Třinec samozřejmě byl šťastnější díky bojovnosti, obětavosti a neztrácel hlavu ani za nepříznivého stavu a díky tomu byl lepší a zaslouženě postoupil.

M89a91r98t30i24n 79K44r50á69s78a 1519466463873

to je ovšem demagogie, stačí mít štěstí. Série byla vyrovnaná a rozhodovaly maličkosti.

+1/0
7.4.2015 9:04

M85i42l25o17s13l57a30v 88J91o81s56í78f81k54o 6882976533482

Tak jinak - Třinec měl 4xštěstí a Sparta měla štěstí jen 2x - Třinec prostě má 2x víc štěstí jak Sparta.

0/−1
7.4.2015 10:04

P70a20v31e78l 49H36o61l29m74a52n 8227776865499

Řekl bych, že Sparta měla štěstí jednou (v prodloužení), jednou byla výrazně lepší. Třinec byl v prvním zápase jasně lepší a 3x měl extrakliku, obzvlášť v druhém a pátém zápase, když utekl hrobníkovi z lopaty.

Vyloučení Barinky za štěstí nepovažuji, ale za totální blbost !!! Dal bych mu flastr.

+2/0
7.4.2015 10:07

J48i33r12k28a 84T45r72á82v31n97i20č51e51k 6424356549

Druhý zápas měla Sparta velké štěstí, když tuším Vondrka překvapil Hrubce a vyrovnal hodně laciným gólem, poté Sparta šla do vedení, ale zapomněla, že se hraje 60 minut. Třinec 2 min před koncem vyrovnal díky tlkaku, který si vytvořil, z toho tlaku pramenily šance .... Následovalo prodloužení kde Spartu jasně přehrál, to byla doslova hra na jednu bránu. 2. utkání založená výhra Třince. Dá se souhlasit s tím, že měl 1x štěstí v nájezdech stejně jako Sparta při vítězství v prodloužení...nicméně v obou případech vítězové pro výhru udělali malinko víc než soupeř. Celkově byl Třinec většinou o jeden krok lepší a díky tomu zaslouženě vyhrál.

0/0

J52i26r39k80a 35T25r19á46v16n63i87č38e15k 6184216149

...zasloužená výhra....

0/0
7.4.2015 10:56

J41i17r54k79a 35T14r61á79v65n49i22č20e36k 6974936359

No, jenom o štěstí to není, musíte mu jít naproti. Máte pravdu v tom, že na této úrovni rozhodují maličkosti a ty maličkosti jsou takové malé kroky k vítězství. Třinec byl většinou o ten jeden krok lepší a zaslouženě vyhrál nejen včerejší zápas, ale celou sérii.

Už jsem to tu psal ale pořád se to dobře čte a poslouchá: ve finále se střetnou 2 nejlepší týmy letošního ročníku extraligy.

0/0
7.4.2015 10:09

J74a31n 36M81o96d61r33ý 2393869947

Sparta super, jsem na ní hrdý. Dlouhodobě TOP klub, žádné výkyvy, několik pohárů, jinak vždy playoff a první příčky. Hokejová Sparta skončila parádně, teď jdu pokračovat dál ve fandění fotbalové Spartě. A co vy... taky váš tým umí hrát i jiný sport? ;-D

P67a83v70e16l 55H22o90l39m29a42n 8917116415359

Souhlasím, teď už jim stačí to odklouzat.

0/0
7.4.2015 9:41

M34i40c89h19a65l 48B28r56ň48á81k 6364834107888

Letos je to, hádám, po solidně dlouhé době, kdy postupně vypadávají opravdu ti papírově slabší, respektive hůře postavené týmy po ZČ. Když teda pominu předkolo...

P71a89v45e80l 11H87o75l87m26a58n 8137886305289

Myslím, že Jandač toho zas tak moc nenahrál. Ani neopustil branku a neodjel do rohu, aby nahrál po manťáku soupeři a ten skoroval do prázdný, stejně tak se nenechal tupě vyloučit 4 minuty před koncem a také to nebyl on, kdo nastřeloval v každém zápase  tyčky.

S týmem, jaký letos Jandač měl = 1R^.

Výbuch byl loni, kdy to nezvládli se slabší Kometou, letos vcelku paráda !

+1/0
7.4.2015 10:01

Z11d44e32n55o 32M51i44c78i71o 3355722631965

Objektivně, pro Spartu je i semifinále úspěch... Třinec měl kvalitativně lepší tým a prakticky hrál co potřeboval. S Litvínovem to bude mnohem vyrovnanější série a hokejový svátek.

+12/−1
6.4.2015 23:55

L90u94k65á37š 63V55i55n65t13e11r 6345950337117

Vyrovnanější než 4:2 na zápasy, z nichž skončily dva skončily v prodloužení a jeden rozhodly až nájezdy?!

P14a95v79e31l 87H93o57l42m64a24n 8107196355319

Tři zápasy šly do prodloužení, dva skončily o gol a ve dvou padaly rozhodující branky cca 3 minuty před koncem. To docela Třinec prokalkuloval, jestliže byl o tolik lepší, obzvlášť, když ho opakovaně osvobozovaly tyčky.

0/0

J31i29r97k43a 90T88r61á86v13n79i16č65e97k 6964426569

I ty tyčky je třeba mít dobře postavené:-). Nevím co tím myslíte "o tolik lepší".....Nevím o kolik byl lepší, řekl bych, že o ty dva vyhrané zápasy.

Každopádně lepší byl a už se tím prosím netrapte, vždyť je to jen hokej...

0/0
7.4.2015 11:34

Z10d40e83n30o 98M53i78c43i51o 3875472801945

Viděl jsem všechny zápasy nezaujatě a přišlo mi, že ten Třinec se na to ani moc nenadřel - Sparta sice jezdila, snažila se, ale i v tom prodloužení a nájezdech bylo vidět, že si pro to oceláři jdou.

0/0
7.4.2015 16:39

P75e83t84r 67V78i19n68t79r17l75í20k 3396104261

fandím Litvínovu, s Kometou a jejím třetím místě jsem v podstatě celkem spokojený, druhé místo dvakrát a jednou třetí, to je slušný návrat do extraligy. ať vyhraje ten lepšíR^ jinak Třinec i Litvínov si to finále jednoznačně zaslouží, už je nza to co předváděli během sezony

+11/−1
6.4.2015 23:48

T72o65m89á96š 24H85e63r83t25i88g 4350766525845

Nezaujatě: Hezká série, 50:50, rozhodly skutečně jen drobnosti a štěstí se přiklonilo nakonec k Třinci. V sobotu v dovednostní soutěž, dneska Barinka, faktor Irgl... To je prostě hokej. Oběma za tohle semiR^ 7.zápas by tomu slušel. A teď už se těším na finále.

+8/−1
6.4.2015 23:41

D66a21n29i93e48l 85C87v38e62j48n 9344293549290

Takže Irgl vs. Růča... dva silné příběhy, jeden silnější než druhý... dva nejlepší celky sezony, finále, jak má být.

+19/0
6.4.2015 23:20

P27e80t34r 78S12u67c61h47ý 9385634703693

tak a doufám, že si ho náležitě užiju a že to Litvajs dá ;-)

+3/−2
6.4.2015 23:21

M51i95l38a40n 12Ž80á91d89n54í61k 9341442573596

pořád stejná písnička... a co Guma? doufám že trénuje střely do prázdné ze všech pozic.... byl by to stylový konec :-)

+2/0
6.4.2015 23:26

P62e26t37r 83S66u75c36h47ý 9615554433503

jj, dalších z našich úspěšných odchovanců....

0/0
6.4.2015 23:27

M85i21l23a88n 56Ž87á34d17n93í96k 9921192533706

počítám že ho na ledě ještě letos uvidíme.... doufám že bude mít důvod:-)

P86e44t31r 89S50u93c89h25ý 9685784113963

jinak i Kuba Petružálek by tyto střely měl trénovat, to je snad jediná malá chybka, která by se mu nechala vytknout

0/0
6.4.2015 23:28

P73e10t37r 62Š62k68r16ý82b23a 3882770713916

Ten Jandač  se snas zbláznil ... je pomatený či co ?  On   říká , že ho to  letošní vyřazení mrzí méně než v loni ??  C o je to za blbovinu   ? .. dobře  , že vypadli ... jsem moc   rád ...Rv

+3/−3
6.4.2015 23:18

P75e77t25r 11S43u87c60h27ý 9685524123263

nějak s tebou emoce cloumají;-D nenech je cloumat;-)

+3/−1

P52a12v13e93l 84H90o75l10m90a55n 8577236645799

Jandač má pravdu, loni měla Sparta nadupaný tým, byla nejlepší v EL a pak selhala ve finále s mnohem slabším Brnem hlavně díky vlastní laxnosti.

Letos do toho dali všechno a prohráli se silným Třincem. Já to jako zklamání necítím. Jandač nemůže ovlivnit, když hráči nastřelují tyčky.

+4/0
7.4.2015 10:12

P50e48t81r 19Š72k39r24ý71b78a 3872810803286

No pane Jandači  horší jste byli právě o ten vyřazovací gól a  zřejmě Vás to mrzelo více .. ne méně než v loni...  asi jste se přeřekl ...  Jinak mě je Vás osobně líto , ale bude se mě  moc dobře usénat ... nesnáším všude protěžovanou Spartu ... fandím slabším ...:-):-P