Sokolovští hokejisté stihli deset gólů za třetinu, trefil se i brankář

Hokejisté Sokolova přehráli v závěrečném utkání kvalifikace o první ligu Tábor vysoko 3:16. Deset branek dostali hosté v závěrečné třetině, kterou museli po zranění jediného brankáře odehrát jako dlouhou power play.

O57n89d20ř24e16j 15H58r81u94b87o23š 2489394122594

Proč viníte svaz ? Rozlosovaní bylo dopředu dané , šlo o první ligu i když v tomhle zápase po průběhu kvalifikace už o nic. Tábor přijel s deseti hráči a 1 golmanem, už to je špatně, Měli vzít juniory třeba aby si zahráli a pokud ti někde hráli , měli utkání  po dohodě zrušit i za cenu kontumace. A Sokolovští to určitě taky nezvali fair play ale 10 branek za třetinu bez golmana, myslím že kdyby hráli na 100% tak jich nasázejí klidně i 30 za tu třetinu do prázdné klece. Nebyl jsem tam, nesoudím. Tu jsou všichni ovšem experti ;-)

0/0
13.4.2015 16:13

J55a38n 30J31i41r96k64a 7240950370

a. prolinacka se trema ucastnikama je prapodivna zalezitost :-(

b. svaz si respekt vynucuje akorat nejakejma likvidacnima pokutama pro uz tak zchudly tymy (kdyby byli trochu pri smyslech /svaz/, tak by ten zapas sami zrusili, ev. "povolili" zrusit)

+1/0
14.4.2015 3:22

J40o62s72e36f 59D74a58n46ě94k 5909440694674

Ať to bylo jak to bylo....fair play fakt nikde nevidím.

+1/0
13.4.2015 14:14

J18a84n 67N71o26v38ý 5153645639482

Hrát naprosto zbytečný zápas, který nerozhoduje o ničem. Doufám, že se tohle dostane i do zahraničí, aby tam viděli co je zde možné hrát za komedii. 16-3, celá třetina bez brankáře, tým v deseti lidech. Snad se svaz chytne za nos a podobné trapnosti si na příště odpustí.

0/0
13.4.2015 14:09

J59a70n 41J46i25r30k17a 7530110130

Jak zde již napsalo mnoho jiných: tragická ukázka stavu českého hokeje v roce 2015.

Komu jinému dát vinu, než ČSLH v čele s předsedou Králem, který je schopen držet si v předsednictvu 70-ti letý STB-áky.

+1/0
13.4.2015 12:05

K10a74r59e85l 68N26o12v38á80č80e42k 5501725789426

Další ukázka příšerného stavu našeho hokeje. Tým usilující o postup do 1. ligy přijede k zápasu v deseti lidech a nemá ani druhého brankáře.

J89a15n 44J11i47r58k57a 7900290530

...nikdo neviní Tábor, ale systém vedení českého hokeje.

0/0
13.4.2015 12:06

M97i37l86a53n 81M22í90k62a 6915296255278

Citace z článku: "Asi hodinu po včerejším telefonátu s vaší redakcí jsem se dozvěděl, že ten zápas se sehrát musí, jinak klub dostane pokutu 50 tisíc," řekl před pár minutami Tomáš Matušík.

0/0
13.4.2015 9:01

P51a53v83e80l 24Š20e74b86e52s82t52a 4942798855638

Netuším, proč se ten zápas vůbec hrál. Tohle se mělo odpískat bez náhrady...

+4/0
13.4.2015 8:26

S54t20a81n79d98a 12C71h87v79o60s51t 1162988

O tomhle by novinari mohli psat taky casteji - jak vypada hokej mimo extraligu. Neco to o ceskem hokeji vypovida. Kvalda o druhou nejvyssi soutez a na zapas prijde tym s 10 maniky.

+8/−3
13.4.2015 7:43

P98a27v77e95l 59Ř32e63ž23á60b84e62k 5162638392

Pane Chvoste, když nevíte o čem píšete, tak o tom nepište. Utkání se nemělo hrát, proto přijelo tak málo hráčů. Někteří hráči to utkání bojkotovali...

A86d80a41m 16V64r56c11h63l90a62v56s92k54ý 5314122404804

Tak Sokolov mohl tu poslední třetinu vzít trochu sportovněji, když už o postup stejně nešlo. Nasázet 10 fíků mančaftu bez gólmana (na to se přece historie neptá ;-)) mi moc hrdinský nepřijde. RvRv

+37/−2
13.4.2015 0:44

D88a29l67i72b45o13r 25J29a20n60d35a 1519686712772

presne, moh taky odvolat brankare a dat si ferovku :-)

+7/0
13.4.2015 6:18

V40á79c64l21a90v 21K19o72l98á94ř 2388891264495

Tak hlavně to měl vzít víc sportovně Tábor - tohle nejsou hobíci, aby přijeli s deseti hráči a jedním gólmanem !!