Sokolovští hokejisté stihli deset gólů za třetinu, trefil se i brankář

Hokejisté Sokolova přehráli v závěrečném utkání kvalifikace o první ligu Tábor vysoko 3:16. Deset branek dostali hosté v závěrečné třetině, kterou museli po zranění jediného brankáře odehrát jako dlouhou power play.

O80n59d77ř16e37j 20H32r97u55b23o79š 2359224872894

Proč viníte svaz ? Rozlosovaní bylo dopředu dané , šlo o první ligu i když v tomhle zápase po průběhu kvalifikace už o nic. Tábor přijel s deseti hráči a 1 golmanem, už to je špatně, Měli vzít juniory třeba aby si zahráli a pokud ti někde hráli , měli utkání  po dohodě zrušit i za cenu kontumace. A Sokolovští to určitě taky nezvali fair play ale 10 branek za třetinu bez golmana, myslím že kdyby hráli na 100% tak jich nasázejí klidně i 30 za tu třetinu do prázdné klece. Nebyl jsem tam, nesoudím. Tu jsou všichni ovšem experti ;-)

0/0
13.4.2015 16:13

J93a72n 25J76i55r81k46a 7290340880

a. prolinacka se trema ucastnikama je prapodivna zalezitost :-(

b. svaz si respekt vynucuje akorat nejakejma likvidacnima pokutama pro uz tak zchudly tymy (kdyby byli trochu pri smyslech /svaz/, tak by ten zapas sami zrusili, ev. "povolili" zrusit)

+1/0
14.4.2015 3:22

J24o89s55e51f 84D66a27n53ě79k 5869210794884

Ať to bylo jak to bylo....fair play fakt nikde nevidím.

+1/0
13.4.2015 14:14

J28a33n 39N24o32v58ý 5883545309802

Hrát naprosto zbytečný zápas, který nerozhoduje o ničem. Doufám, že se tohle dostane i do zahraničí, aby tam viděli co je zde možné hrát za komedii. 16-3, celá třetina bez brankáře, tým v deseti lidech. Snad se svaz chytne za nos a podobné trapnosti si na příště odpustí.

0/0
13.4.2015 14:09

J72a37n 52J47i30r89k32a 7430390520

Jak zde již napsalo mnoho jiných: tragická ukázka stavu českého hokeje v roce 2015.

Komu jinému dát vinu, než ČSLH v čele s předsedou Králem, který je schopen držet si v předsednictvu 70-ti letý STB-áky.

+1/0
13.4.2015 12:05

K26a23r29e76l 56N69o56v61á80č41e11k 5781245829966

Další ukázka příšerného stavu našeho hokeje. Tým usilující o postup do 1. ligy přijede k zápasu v deseti lidech a nemá ani druhého brankáře.

J57a52n 80J37i71r14k14a 7620670610

...nikdo neviní Tábor, ale systém vedení českého hokeje.

0/0
13.4.2015 12:06

M12i36l72a87n 78M93í23k68a 6505756735648

Citace z článku: "Asi hodinu po včerejším telefonátu s vaší redakcí jsem se dozvěděl, že ten zápas se sehrát musí, jinak klub dostane pokutu 50 tisíc," řekl před pár minutami Tomáš Matušík.

0/0
13.4.2015 9:01

P29a69v17e81l 29Š19e93b41e37s37t64a 4272838585968

Netuším, proč se ten zápas vůbec hrál. Tohle se mělo odpískat bez náhrady...

+4/0
13.4.2015 8:26

S85t21a91n49d62a 10C61h66v18o70s15t 1402878

O tomhle by novinari mohli psat taky casteji - jak vypada hokej mimo extraligu. Neco to o ceskem hokeji vypovida. Kvalda o druhou nejvyssi soutez a na zapas prijde tym s 10 maniky.

+8/−3
13.4.2015 7:43

P10a73v76e30l 88Ř91e32ž21á29b89e83k 5932688352

Pane Chvoste, když nevíte o čem píšete, tak o tom nepište. Utkání se nemělo hrát, proto přijelo tak málo hráčů. Někteří hráči to utkání bojkotovali...

A35d84a66m 30V17r54c93h73l37a91v45s26k10ý 5194902734254

Tak Sokolov mohl tu poslední třetinu vzít trochu sportovněji, když už o postup stejně nešlo. Nasázet 10 fíků mančaftu bez gólmana (na to se přece historie neptá ;-)) mi moc hrdinský nepřijde. RvRv

+37/−2
13.4.2015 0:44

D29a93l77i37b64o19r 30J79a69n24d61a 1939696242382

presne, moh taky odvolat brankare a dat si ferovku :-)

+7/0
13.4.2015 6:18

V26á22c94l21a69v 36K50o80l27á89ř 2408191634935

Tak hlavně to měl vzít víc sportovně Tábor - tohle nejsou hobíci, aby přijeli s deseti hráči a jedním gólmanem !!