Sokolovští hokejisté stihli deset gólů za třetinu, trefil se i brankář

Hokejisté Sokolova přehráli v závěrečném utkání kvalifikace o první ligu Tábor vysoko 3:16. Deset branek dostali hosté v závěrečné třetině, kterou museli po zranění jediného brankáře odehrát jako dlouhou power play.

O46n76d20ř49e31j 23H11r18u30b35o33š 2929624672574

Proč viníte svaz ? Rozlosovaní bylo dopředu dané , šlo o první ligu i když v tomhle zápase po průběhu kvalifikace už o nic. Tábor přijel s deseti hráči a 1 golmanem, už to je špatně, Měli vzít juniory třeba aby si zahráli a pokud ti někde hráli , měli utkání  po dohodě zrušit i za cenu kontumace. A Sokolovští to určitě taky nezvali fair play ale 10 branek za třetinu bez golmana, myslím že kdyby hráli na 100% tak jich nasázejí klidně i 30 za tu třetinu do prázdné klece. Nebyl jsem tam, nesoudím. Tu jsou všichni ovšem experti ;-)

0/0
13.4.2015 16:13

J40a83n 93J89i97r59k48a 7820800110

a. prolinacka se trema ucastnikama je prapodivna zalezitost :-(

b. svaz si respekt vynucuje akorat nejakejma likvidacnima pokutama pro uz tak zchudly tymy (kdyby byli trochu pri smyslech /svaz/, tak by ten zapas sami zrusili, ev. "povolili" zrusit)

+1/0
14.4.2015 3:22

J28o65s20e58f 57D36a43n75ě66k 5179130114294

Ať to bylo jak to bylo....fair play fakt nikde nevidím.

+1/0
13.4.2015 14:14

J86a96n 37N65o22v69ý 5363135529902

Hrát naprosto zbytečný zápas, který nerozhoduje o ničem. Doufám, že se tohle dostane i do zahraničí, aby tam viděli co je zde možné hrát za komedii. 16-3, celá třetina bez brankáře, tým v deseti lidech. Snad se svaz chytne za nos a podobné trapnosti si na příště odpustí.

0/0
13.4.2015 14:09

J13a60n 79J97i92r39k48a 7520300840

Jak zde již napsalo mnoho jiných: tragická ukázka stavu českého hokeje v roce 2015.

Komu jinému dát vinu, než ČSLH v čele s předsedou Králem, který je schopen držet si v předsednictvu 70-ti letý STB-áky.

+1/0
13.4.2015 12:05

K34a11r68e22l 44N15o40v23á63č26e86k 5861955399606

Další ukázka příšerného stavu našeho hokeje. Tým usilující o postup do 1. ligy přijede k zápasu v deseti lidech a nemá ani druhého brankáře.

J85a14n 84J97i94r54k36a 7930150460

...nikdo neviní Tábor, ale systém vedení českého hokeje.

0/0
13.4.2015 12:06

M12i72l27a97n 31M14í78k44a 6755566375238

Citace z článku: "Asi hodinu po včerejším telefonátu s vaší redakcí jsem se dozvěděl, že ten zápas se sehrát musí, jinak klub dostane pokutu 50 tisíc," řekl před pár minutami Tomáš Matušík.

0/0
13.4.2015 9:01

P59a93v76e39l 48Š69e90b42e38s90t41a 4592238795838

Netuším, proč se ten zápas vůbec hrál. Tohle se mělo odpískat bez náhrady...

+4/0
13.4.2015 8:26

S30t49a58n44d19a 83C79h35v49o31s37t 1822208

O tomhle by novinari mohli psat taky casteji - jak vypada hokej mimo extraligu. Neco to o ceskem hokeji vypovida. Kvalda o druhou nejvyssi soutez a na zapas prijde tym s 10 maniky.

+8/−3
13.4.2015 7:43

P84a14v70e61l 58Ř89e34ž13á28b24e87k 5332238142

Pane Chvoste, když nevíte o čem píšete, tak o tom nepište. Utkání se nemělo hrát, proto přijelo tak málo hráčů. Někteří hráči to utkání bojkotovali...

A54d79a12m 34V69r20c95h79l81a24v18s62k52ý 5404892364184

Tak Sokolov mohl tu poslední třetinu vzít trochu sportovněji, když už o postup stejně nešlo. Nasázet 10 fíků mančaftu bez gólmana (na to se přece historie neptá ;-)) mi moc hrdinský nepřijde. RvRv

+37/−2
13.4.2015 0:44

D53a49l40i60b54o44r 89J16a76n45d42a 1569736892602

presne, moh taky odvolat brankare a dat si ferovku :-)

+7/0
13.4.2015 6:18

V67á60c96l49a55v 70K56o10l31á58ř 2968531294555

Tak hlavně to měl vzít víc sportovně Tábor - tohle nejsou hobíci, aby přijeli s deseti hráči a jedním gólmanem !!