Litvínov byl 36 sekund od titulu. Ale pak nájezdy prodloužily finále

Hokejisté Litvínova byli 36 sekund od hokejového titulu, historicky prvního v dějinách tradičního klubu. Ale Třinec na poslední chvíli vyrovnal a v nájezdech poté prodloužil finálovou sérii do 6. zápasu, který se hraje v úterý v Litvínově.

J39a63n 42M47a55j11z40n56e52r 1606707356492

Třinec teda dvakrát utekl hrobníkovi z lopaty :)

M88a40r29t88i11n 43Š15ť63á61s62t16k65a 3728682285191

Viděl sem celý zápas a rozhodčí nic moc. Kdyby minutu a půl před koncem vyloučili Třineckého hráče za faul na Petružálka, měl už Litvínov titul.

J27i86ř69í 22D77u35f20e57k 1180556283900

byl to stejnej faul jako udělal Kubát, jenže bylo to minutu před koncem a naši rozhodčí měli zase stažíno;-D

+2/0
20.4.2015 10:59

J88a42n 41J74e47n63i30c 1864564127574

To jako že Livtínov bude mít kliku pořád a ostatní ne? Konečně měl kliku i někdo jiný a snad se to konečně otočí!

+1/−1
20.4.2015 10:58

J97o13s20e34f 86M12e91z90e66r21a 4133824845288

Přál jsem to Litvínovu, škoda, že to nedokázal, ale je to důsledek velké pasivity v prodloužení, dle mě branku dal, ale rozhodčí jí neuznal, tak snad to zlomí doma a budo Mistři.

J95a50r39o22s98l60a24v 39M71a19l67e10c32k54ý 5267643619787

micio: Ano, je tam víc věcí, které hrají ve prospěch Třince. Třeba výborně postavené tyče, které Litvínov trefuje, jak na běžícím páse. ;-D Jenže ono se klidně může stát, že v jednom z těch dvou zbývajících zápasů to místo bušení do tyčí jednou dvakrát spadne do brány a pak je titul v Litvínově.

Z36d58e50n63o 16M50i60c54i22o 3515672551565

Viděl jsem všechny zápasy a Třinec to má docela pod kontrolou. Ale samozř. asi nelze vyhrát 4:0 na zápasy. Tyčky nejsou argument - efekt je stejný, jako by stříleli metr vedle. To, že jsou neschopní v zakončení... viz Ručinský, to pouze podtrhuje má slova.

+1/−1
20.4.2015 11:17

J90o62s58e44f 22F40a58r40m95a74č35k77a 7504142967

Reportáže jako z olympijských her a přitom jde jen o bezvýznamný titul, který je k ničemu i v rámci evropských klubových soutěží. Kdy naposledy vyhrál český klub evropskou klubovou soutěž? Navíc, kolik hráčů z tohoto finále bude na MS? Možná pár přestárlých postav. A kolik talentů hraje toto finále? Liga dospělých by se měla posuzovat zejména z pohledu mezinárodní úspěšnosti a jejího přínosu pro repre. Trvale se tak neděje. Neprodukuje ani téměř žádné talenty. Stačí pohled na soupisky.

T43o90m10á97š 53C78h20r83u76d25i84m74s40k82ý 5244846647466

Z pohledu napínavosti série to dopadlo nejlép jak mohlo. Litvínov to ale asi dost mrzí....:-P

+1/0
20.4.2015 8:29

M63a12r42i80a97n 59N89o19v54á98k 2751727641536

přesněji řečeno sere....A taky mne sere jezdit do Třince... doufám že jsem tam byl včera naposledy...R^

+2/0
20.4.2015 8:44

M33i38c40h43a77l 51S59l27e41z94á92k 5531206907511

tak tam nejezděte ;-). Já zas budu muset zítra do Litvajzu. ach jo...

J44a34n 21Č18e13r59n40ý 9504110520800

Tak to byl naprosto prokoučovaný zápas! Betonovat tři třetiny a pouze hrát na výsledek je nesmysl, který se Litvínovu nevyplatil. Jestli nezačne opět hrát svůj útočný hokej, přestanu jim fandit i kdyby na titul čekali sto let. Nedalo se ně dívat:-/

J63o91s88e35f 14N28o14v77á51k 3370437253929

hrozný kecy, kdyby ten gól nedostali, tak tady budeš psát, jak to skvěle takticky sehráli, chytrolíne...hrajou přesně to, co potřebujou, viz prodloužení, kde byli jednoznačně lepší a jen smůla (tyčka a netrefení růčinského prázdnou bránu) a neregulerní branka, které zamezila gólu, ještě prodlužila klikařům sérii...

J86o74s46e10f 19N76o15v57á25k 3240337363329

Já doufám, že neskutečná klika, která vylézá všem třinečákům bůhví odkud, nemůže trvat věčně...tolik sportovního štěstí, podpořeného jednoznačně neregulérním vybavením na ledové ploše, by mělo přeskočit, aspoň v jednom ze zbylých zápasů, na stranu soupeře...jsem zvědavý, jak se s gólem, který by do regulerní branky padnul, srovná vedení extraligy!!! Za to by měli třinečáci dostat pořádný flastr!

+7/−7
20.4.2015 7:39

P95e73t38r 79S77u69c52h49ý 9605964613693

souhlas.. ale neboj, zítra bude hotovo :-)

+1/0

M57i27c46h98a26l 28S82l10e83z27á13k 5141366347481

a nepřestanou fňukat a nepřestanou... jako starej bolševik...

+1/−2
20.4.2015 8:48

J86o71s70e74f 68N52o27v52á18k 3340947913819

no tys to teda rozsvítil...není nad to, když se může člověk koukat, tak jako já, na tu sérii naprosto nezávisle! ale tobě nevoní, když se napíše, jak to bylo, co? :-P

0/0
20.4.2015 10:06

L60i93b35o76r 84U40r60b58á67n57e97k 7946509363477

No,byl jsem na tom zápase (Třinecký fanda)  a musím říct,že po tom videu,co jsem dneska viděl je to smutné,že se ten puk zastavil.Nicméně,gól platit neměl,ale rozhodně jsem pro,aby se tenhle nedostatek odstranil,protože to škodí férovosti.Už se to asi nikdy nestane,protože je to souhra náhod,jako úhel,rychlost (razance) atd,ale i tak by to měli odstranit.Nikdy se to holt nestalo,protože měla střela např. větší rychlost nebo jiný úhel,tak prostě prošla.Ohledně vražení na hrazení...vyloučení být němělo,hráč dohrání čekal a naprosto chybně se k němu postavil.Tohle se učí už v žáčkách (vím,chodím s klukem na tréningy hokeje) a hodně je za to peskujou!! Jinak si myslím,že se rozhodčí nijak zvlášť neupískli,celkem rychle nasadili nějakou laťku a tu pak jakš takš dodržovali.Toť moje shrnutí...:-)

+2/0
20.4.2015 7:00

R78i69c34h52a53r31d 64P77u89č31a91n 2278398736380

nechci být špatným prorokem, ale ta branka půl minuty před koncem a de facto útěk hrobníkovi z lopaty, může znamenat klíčový bod celé finálové série.

Myslím si, že Třinečtí se z té mizérie asi vyškrábou a o titul se bude hrát u nich doma.

Jsem sice ocelář, ale ten Vítkovický, titul přeji Litvínovu, ale...

+2/−4
20.4.2015 6:56

T73o31m35á11š 49H89o90r35a 2289955728885

Mám z toho podobný pocit, ty dva dna do dalšího zápasu budou pro Litvínov hrozné, protože požád musí myslet na to jak ten zápas prohráli (nejdříve gól 37 sekund před koncem, a pak ty zahozené čance v prodloužení), naproti tomu Třinečtí přesně jak píšete utekli hrobníkovi z lopaty, prodloužili si sérii o dva dny, jsou v totální euforii a na dnešek se jim muselo spát velice dobře.

K94a26r45e55l 92B22a30r84t39á82č76e68k 9482869572875

mate pravdu....takhle nam nabidnou oba tymy minimalne jeste jednu porci skveleho hokeje...

0/0
20.4.2015 7:14

Z44d15e55n80o 41M45i62c27i51o 3735112591105

Objektivně, Slezané si to teď už vzít nenechají. Litvínov by si titul samozřejmě zcela zasloužil (nejen po sportovní stránce), ale není to reálné. Je tam víc věcí, které hrají ve prospěch Třince a Litvínov bohužel není klub, který by to dokázal ustát. Pouze Francouz z toho dělá zbytečné drama - je to divné, a navíc už měl dávno chytat někde jinde se svojí výkonností.

+5/−21
20.4.2015 1:19

M89i73l78a87n 50Ž53á73d54n79í35k 9821512143896

jaké že to jsou věci? já bych řekl že kdyby si mančafty golmany vyměnili tak to dopadne obdobně

Z71d38e25n86o 77M82i31c32i94o 3205362751165

Fanatik nejsem, ale moje odpověď bude výsledek po 7. utkání. Zkuste si pak vzpomenout na vše, co tomu předcházelo.

0/0
20.4.2015 10:54

J71a80n 29N50á31d95v38o80r95n47í51k 7483258325367

Chapu to tak, ze Trinec ma rozhodci?

+1/0

Z89d13e41n93o 71M34i49c41i68o 3615402241595

Rozhodčí pouze částečně, a ne všechny. Spíše pro Český svaz ledního hokeje bude lepší, když vyhraje Třinec.

0/0
20.4.2015 10:52

V74l46a72d16i87s72l10a57v 17N15o98h36e13j22l 7748897728471

je samozrejme naprosto neregulerni, aby se puk zastavil na care diky polstrovani, ktere ho zastavi na care, to je absolutne neuveritelny na takovy urovni Rv

J67i22r73k50a 94T24r77á63v65n42i55č92e72k 6824906779

Jo taky si myslím, když už nic jiného tak rozhodčí měl ten puk přikopnout aby překročil čáru celým objemem, anebo Ručovi dát možnost opakovat střelu, tak aby do té branky doklouzala. Vy jste fakt srandista, jsem zvědavý co by jste říkal, kdyby byla stejná situace na druhé straně, chce to trochu soudnosti. .

+3/0
20.4.2015 7:24

P19e56t26r 18H53l34o15u25š25e37k 9866203375251

tedy ten neuznanej gól kdy brankovou čáru hledali pomalu až u mantinelu, to byla velká ostuda rozhodčích

M49i81l61a56n 97Ž47á31d30n20í91k 9511942353216

kdyby tyč měla mít stejný průměr jako je šíře lajny tak by je museli dělat z balzy aby s nimi někdo hnul ;-)

0/0
20.4.2015 1:13

V41l22a44d64i20s59l83a55v 34N22o23h60e12j62l 7988727958471

ne, ja myslim polstrovani, ktere zastavi puk na care ...

+1/0
20.4.2015 1:27

M55i91l72a90n 51Ž34á72d39n38í32k 9571432383386

proč z toho vinit sudí... oni za konstrukci branky nemohou, i kdyby hráči v ten moment zkameněli tak se kotouč stejně sekne o to polstrování, kdyby začínalo o decimetr hlouběji v konstrukci tak by to naopak dojelo za čáru bez ohledu na lapačku Hamerlíka

+1/0

P87a32v73e45l 89R13o26k17y50t92a 3570481420478

Rozhodčí má zkontrolovat branky před zápasem. Stejnej problém byl před lety kdy taky neuznali gól, protože se puk odrazil místo od tyče od polstrování a za čáru se nedostal.