Litvínov byl 36 sekund od titulu. Ale pak nájezdy prodloužily finále

Hokejisté Litvínova byli 36 sekund od hokejového titulu, historicky prvního v dějinách tradičního klubu. Ale Třinec na poslední chvíli vyrovnal a v nájezdech poté prodloužil finálovou sérii do 6. zápasu, který se hraje v úterý v Litvínově.

J25a24n 26M63a17j98z69n85e49r 1136307946712

Třinec teda dvakrát utekl hrobníkovi z lopaty :)

M54a64r78t13i97n 69Š92ť94á88s75t52k34a 3418982795751

Viděl sem celý zápas a rozhodčí nic moc. Kdyby minutu a půl před koncem vyloučili Třineckého hráče za faul na Petružálka, měl už Litvínov titul.

J87i14ř37í 82D63u66f60e39k 1110406203840

byl to stejnej faul jako udělal Kubát, jenže bylo to minutu před koncem a naši rozhodčí měli zase stažíno;-D

+2/0
20.4.2015 10:59

J73a52n 41J85e83n35i33c 1414304107934

To jako že Livtínov bude mít kliku pořád a ostatní ne? Konečně měl kliku i někdo jiný a snad se to konečně otočí!

+1/−1
20.4.2015 10:58

J72o20s25e55f 71M37e10z12e26r96a 4243434485508

Přál jsem to Litvínovu, škoda, že to nedokázal, ale je to důsledek velké pasivity v prodloužení, dle mě branku dal, ale rozhodčí jí neuznal, tak snad to zlomí doma a budo Mistři.

J81a94r51o24s75l67a84v 87M39a67l29e27c20k86ý 5107483389497

micio: Ano, je tam víc věcí, které hrají ve prospěch Třince. Třeba výborně postavené tyče, které Litvínov trefuje, jak na běžícím páse. ;-D Jenže ono se klidně může stát, že v jednom z těch dvou zbývajících zápasů to místo bušení do tyčí jednou dvakrát spadne do brány a pak je titul v Litvínově.

Z51d39e67n41o 68M80i84c15i19o 3245942201105

Viděl jsem všechny zápasy a Třinec to má docela pod kontrolou. Ale samozř. asi nelze vyhrát 4:0 na zápasy. Tyčky nejsou argument - efekt je stejný, jako by stříleli metr vedle. To, že jsou neschopní v zakončení... viz Ručinský, to pouze podtrhuje má slova.

+1/−1
20.4.2015 11:17

J67o55s84e58f 43F52a46r32m15a30č29k69a 7734962897

Reportáže jako z olympijských her a přitom jde jen o bezvýznamný titul, který je k ničemu i v rámci evropských klubových soutěží. Kdy naposledy vyhrál český klub evropskou klubovou soutěž? Navíc, kolik hráčů z tohoto finále bude na MS? Možná pár přestárlých postav. A kolik talentů hraje toto finále? Liga dospělých by se měla posuzovat zejména z pohledu mezinárodní úspěšnosti a jejího přínosu pro repre. Trvale se tak neděje. Neprodukuje ani téměř žádné talenty. Stačí pohled na soupisky.

T37o45m41á22š 94C49h91r81u76d66i75m35s96k69ý 5914406317866

Z pohledu napínavosti série to dopadlo nejlép jak mohlo. Litvínov to ale asi dost mrzí....:-P

+1/0
20.4.2015 8:29

M31a86r97i51a94n 94N48o40v19á52k 2451487121546

přesněji řečeno sere....A taky mne sere jezdit do Třince... doufám že jsem tam byl včera naposledy...R^

+2/0
20.4.2015 8:44

M50i37c62h53a43l 75S37l97e32z17á98k 5891376577361

tak tam nejezděte ;-). Já zas budu muset zítra do Litvajzu. ach jo...

J95a57n 16Č49e68r52n28ý 9974790630820

Tak to byl naprosto prokoučovaný zápas! Betonovat tři třetiny a pouze hrát na výsledek je nesmysl, který se Litvínovu nevyplatil. Jestli nezačne opět hrát svůj útočný hokej, přestanu jim fandit i kdyby na titul čekali sto let. Nedalo se ně dívat:-/

J60o16s16e95f 44N87o93v10á25k 3760577433499

hrozný kecy, kdyby ten gól nedostali, tak tady budeš psát, jak to skvěle takticky sehráli, chytrolíne...hrajou přesně to, co potřebujou, viz prodloužení, kde byli jednoznačně lepší a jen smůla (tyčka a netrefení růčinského prázdnou bránu) a neregulerní branka, které zamezila gólu, ještě prodlužila klikařům sérii...

J28o94s56e96f 46N94o42v38á90k 3340137153859

Já doufám, že neskutečná klika, která vylézá všem třinečákům bůhví odkud, nemůže trvat věčně...tolik sportovního štěstí, podpořeného jednoznačně neregulérním vybavením na ledové ploše, by mělo přeskočit, aspoň v jednom ze zbylých zápasů, na stranu soupeře...jsem zvědavý, jak se s gólem, který by do regulerní branky padnul, srovná vedení extraligy!!! Za to by měli třinečáci dostat pořádný flastr!

+7/−7
20.4.2015 7:39

P18e94t37r 63S18u39c31h21ý 9695204933263

souhlas.. ale neboj, zítra bude hotovo :-)

+1/0

M85i33c14h63a69l 20S62l16e95z69á96k 5191906497481

a nepřestanou fňukat a nepřestanou... jako starej bolševik...

+1/−2
20.4.2015 8:48

J21o57s13e40f 46N43o69v66á93k 3310147123179

no tys to teda rozsvítil...není nad to, když se může člověk koukat, tak jako já, na tu sérii naprosto nezávisle! ale tobě nevoní, když se napíše, jak to bylo, co? :-P

0/0
20.4.2015 10:06

L64i92b18o41r 50U10r75b97á33n46e51k 7856909563817

No,byl jsem na tom zápase (Třinecký fanda)  a musím říct,že po tom videu,co jsem dneska viděl je to smutné,že se ten puk zastavil.Nicméně,gól platit neměl,ale rozhodně jsem pro,aby se tenhle nedostatek odstranil,protože to škodí férovosti.Už se to asi nikdy nestane,protože je to souhra náhod,jako úhel,rychlost (razance) atd,ale i tak by to měli odstranit.Nikdy se to holt nestalo,protože měla střela např. větší rychlost nebo jiný úhel,tak prostě prošla.Ohledně vražení na hrazení...vyloučení být němělo,hráč dohrání čekal a naprosto chybně se k němu postavil.Tohle se učí už v žáčkách (vím,chodím s klukem na tréningy hokeje) a hodně je za to peskujou!! Jinak si myslím,že se rozhodčí nijak zvlášť neupískli,celkem rychle nasadili nějakou laťku a tu pak jakš takš dodržovali.Toť moje shrnutí...:-)

+2/0
20.4.2015 7:00

R76i57c93h93a50r45d 98P17u67č13a38n 2338778906620

nechci být špatným prorokem, ale ta branka půl minuty před koncem a de facto útěk hrobníkovi z lopaty, může znamenat klíčový bod celé finálové série.

Myslím si, že Třinečtí se z té mizérie asi vyškrábou a o titul se bude hrát u nich doma.

Jsem sice ocelář, ale ten Vítkovický, titul přeji Litvínovu, ale...

+2/−4
20.4.2015 6:56

T62o92m21á39š 68H53o83r15a 2619185718895

Mám z toho podobný pocit, ty dva dna do dalšího zápasu budou pro Litvínov hrozné, protože požád musí myslet na to jak ten zápas prohráli (nejdříve gól 37 sekund před koncem, a pak ty zahozené čance v prodloužení), naproti tomu Třinečtí přesně jak píšete utekli hrobníkovi z lopaty, prodloužili si sérii o dva dny, jsou v totální euforii a na dnešek se jim muselo spát velice dobře.

K12a98r95e12l 80B55a91r92t70á37č78e94k 9732929302815

mate pravdu....takhle nam nabidnou oba tymy minimalne jeste jednu porci skveleho hokeje...

0/0
20.4.2015 7:14

Z20d67e92n86o 79M10i80c56i58o 3365332811885

Objektivně, Slezané si to teď už vzít nenechají. Litvínov by si titul samozřejmě zcela zasloužil (nejen po sportovní stránce), ale není to reálné. Je tam víc věcí, které hrají ve prospěch Třince a Litvínov bohužel není klub, který by to dokázal ustát. Pouze Francouz z toho dělá zbytečné drama - je to divné, a navíc už měl dávno chytat někde jinde se svojí výkonností.

+5/−21
20.4.2015 1:19

M80i16l10a28n 67Ž40á74d87n40í67k 9871892783586

jaké že to jsou věci? já bych řekl že kdyby si mančafty golmany vyměnili tak to dopadne obdobně

Z34d13e54n40o 35M95i64c64i90o 3845712251445

Fanatik nejsem, ale moje odpověď bude výsledek po 7. utkání. Zkuste si pak vzpomenout na vše, co tomu předcházelo.

0/0
20.4.2015 10:54

J43a33n 15N45á32d92v71o20r26n29í27k 7953498495767

Chapu to tak, ze Trinec ma rozhodci?

+1/0

Z40d69e11n22o 78M58i94c41i47o 3675162641205

Rozhodčí pouze částečně, a ne všechny. Spíše pro Český svaz ledního hokeje bude lepší, když vyhraje Třinec.

0/0
20.4.2015 10:52

V78l10a60d93i62s95l27a62v 55N85o87h56e55j71l 7338907748801

je samozrejme naprosto neregulerni, aby se puk zastavil na care diky polstrovani, ktere ho zastavi na care, to je absolutne neuveritelny na takovy urovni Rv

J80i73r74k80a 11T32r33á36v67n39i95č30e77k 6384666559

Jo taky si myslím, když už nic jiného tak rozhodčí měl ten puk přikopnout aby překročil čáru celým objemem, anebo Ručovi dát možnost opakovat střelu, tak aby do té branky doklouzala. Vy jste fakt srandista, jsem zvědavý co by jste říkal, kdyby byla stejná situace na druhé straně, chce to trochu soudnosti. .

+3/0
20.4.2015 7:24

P90e30t69r 38H55l95o41u85š94e93k 9176633835261

tedy ten neuznanej gól kdy brankovou čáru hledali pomalu až u mantinelu, to byla velká ostuda rozhodčích

M53i56l47a81n 81Ž73á66d38n25í37k 9391752473546

kdyby tyč měla mít stejný průměr jako je šíře lajny tak by je museli dělat z balzy aby s nimi někdo hnul ;-)

0/0
20.4.2015 1:13

V64l33a26d86i93s80l95a31v 89N87o25h48e59j10l 7788767498251

ne, ja myslim polstrovani, ktere zastavi puk na care ...

+1/0
20.4.2015 1:27

M29i32l67a33n 33Ž78á30d38n16í45k 9301562943656

proč z toho vinit sudí... oni za konstrukci branky nemohou, i kdyby hráči v ten moment zkameněli tak se kotouč stejně sekne o to polstrování, kdyby začínalo o decimetr hlouběji v konstrukci tak by to naopak dojelo za čáru bez ohledu na lapačku Hamerlíka

+1/0

P56a26v33e66l 48R44o82k92y98t14a 3410271580248

Rozhodčí má zkontrolovat branky před zápasem. Stejnej problém byl před lety kdy taky neuznali gól, protože se puk odrazil místo od tyče od polstrování a za čáru se nedostal.