Litvínov byl 36 sekund od titulu. Ale pak nájezdy prodloužily finále

Hokejisté Litvínova byli 36 sekund od hokejového titulu, historicky prvního v dějinách tradičního klubu. Ale Třinec na poslední chvíli vyrovnal a v nájezdech poté prodloužil finálovou sérii do 6. zápasu, který se hraje v úterý v Litvínově.

J47a91n 57M77a74j86z86n54e76r 1906477216852

Třinec teda dvakrát utekl hrobníkovi z lopaty :)

M82a83r35t37i14n 73Š41ť50á51s34t29k43a 3368352875221

Viděl sem celý zápas a rozhodčí nic moc. Kdyby minutu a půl před koncem vyloučili Třineckého hráče za faul na Petružálka, měl už Litvínov titul.

J21i65ř26í 79D79u23f26e41k 1800106773610

byl to stejnej faul jako udělal Kubát, jenže bylo to minutu před koncem a naši rozhodčí měli zase stažíno;-D

+2/0
20.4.2015 10:59

J43a74n 14J56e61n73i82c 1204454347424

To jako že Livtínov bude mít kliku pořád a ostatní ne? Konečně měl kliku i někdo jiný a snad se to konečně otočí!

+1/−1
20.4.2015 10:58

J66o40s43e69f 71M81e70z98e50r28a 4363634385318

Přál jsem to Litvínovu, škoda, že to nedokázal, ale je to důsledek velké pasivity v prodloužení, dle mě branku dal, ale rozhodčí jí neuznal, tak snad to zlomí doma a budo Mistři.

J76a87r20o56s51l74a40v 82M23a48l78e55c68k97ý 5387773209407

micio: Ano, je tam víc věcí, které hrají ve prospěch Třince. Třeba výborně postavené tyče, které Litvínov trefuje, jak na běžícím páse. ;-D Jenže ono se klidně může stát, že v jednom z těch dvou zbývajících zápasů to místo bušení do tyčí jednou dvakrát spadne do brány a pak je titul v Litvínově.

Z16d33e88n51o 39M54i83c25i62o 3565422111635

Viděl jsem všechny zápasy a Třinec to má docela pod kontrolou. Ale samozř. asi nelze vyhrát 4:0 na zápasy. Tyčky nejsou argument - efekt je stejný, jako by stříleli metr vedle. To, že jsou neschopní v zakončení... viz Ručinský, to pouze podtrhuje má slova.

+1/−1
20.4.2015 11:17

J14o86s53e75f 29F67a90r34m45a97č67k83a 7204742547

Reportáže jako z olympijských her a přitom jde jen o bezvýznamný titul, který je k ničemu i v rámci evropských klubových soutěží. Kdy naposledy vyhrál český klub evropskou klubovou soutěž? Navíc, kolik hráčů z tohoto finále bude na MS? Možná pár přestárlých postav. A kolik talentů hraje toto finále? Liga dospělých by se měla posuzovat zejména z pohledu mezinárodní úspěšnosti a jejího přínosu pro repre. Trvale se tak neděje. Neprodukuje ani téměř žádné talenty. Stačí pohled na soupisky.

T12o73m86á36š 28C38h92r70u35d30i66m29s78k39ý 5274976667666

Z pohledu napínavosti série to dopadlo nejlép jak mohlo. Litvínov to ale asi dost mrzí....:-P

+1/0
20.4.2015 8:29

M39a42r20i92a27n 26N57o22v65á41k 2661507701796

přesněji řečeno sere....A taky mne sere jezdit do Třince... doufám že jsem tam byl včera naposledy...R^

+2/0
20.4.2015 8:44

M14i19c84h98a42l 68S62l36e43z26á71k 5251356927901

tak tam nejezděte ;-). Já zas budu muset zítra do Litvajzu. ach jo...

J84a68n 49Č57e10r74n32ý 4276420747542

Tak to byl naprosto prokoučovaný zápas! Betonovat tři třetiny a pouze hrát na výsledek je nesmysl, který se Litvínovu nevyplatil. Jestli nezačne opět hrát svůj útočný hokej, přestanu jim fandit i kdyby na titul čekali sto let. Nedalo se ně dívat:-/

J33o17s95e71f 85N12o40v98á40k 3190677493349

hrozný kecy, kdyby ten gól nedostali, tak tady budeš psát, jak to skvěle takticky sehráli, chytrolíne...hrajou přesně to, co potřebujou, viz prodloužení, kde byli jednoznačně lepší a jen smůla (tyčka a netrefení růčinského prázdnou bránu) a neregulerní branka, které zamezila gólu, ještě prodlužila klikařům sérii...

J18o72s17e25f 49N13o13v45á24k 3120747233449

Já doufám, že neskutečná klika, která vylézá všem třinečákům bůhví odkud, nemůže trvat věčně...tolik sportovního štěstí, podpořeného jednoznačně neregulérním vybavením na ledové ploše, by mělo přeskočit, aspoň v jednom ze zbylých zápasů, na stranu soupeře...jsem zvědavý, jak se s gólem, který by do regulerní branky padnul, srovná vedení extraligy!!! Za to by měli třinečáci dostat pořádný flastr!

+7/−7
20.4.2015 7:39

P86e86t89r 95S22u46c82h92ý 9835144153783

souhlas.. ale neboj, zítra bude hotovo :-)

+1/0

M39i11c33h84a80l 58S76l26e35z39á75k 5461926217721

a nepřestanou fňukat a nepřestanou... jako starej bolševik...

+1/−2
20.4.2015 8:48

J12o27s88e47f 12N65o36v50á87k 3650417943369

no tys to teda rozsvítil...není nad to, když se může člověk koukat, tak jako já, na tu sérii naprosto nezávisle! ale tobě nevoní, když se napíše, jak to bylo, co? :-P

0/0
20.4.2015 10:06

L65i84b10o51r 38U62r93b85á34n20e57k 7216529133107

No,byl jsem na tom zápase (Třinecký fanda)  a musím říct,že po tom videu,co jsem dneska viděl je to smutné,že se ten puk zastavil.Nicméně,gól platit neměl,ale rozhodně jsem pro,aby se tenhle nedostatek odstranil,protože to škodí férovosti.Už se to asi nikdy nestane,protože je to souhra náhod,jako úhel,rychlost (razance) atd,ale i tak by to měli odstranit.Nikdy se to holt nestalo,protože měla střela např. větší rychlost nebo jiný úhel,tak prostě prošla.Ohledně vražení na hrazení...vyloučení být němělo,hráč dohrání čekal a naprosto chybně se k němu postavil.Tohle se učí už v žáčkách (vím,chodím s klukem na tréningy hokeje) a hodně je za to peskujou!! Jinak si myslím,že se rozhodčí nijak zvlášť neupískli,celkem rychle nasadili nějakou laťku a tu pak jakš takš dodržovali.Toť moje shrnutí...:-)

+2/0
20.4.2015 7:00

R72i80c75h93a66r12d 22P13u60č45a29n 2498638506900

nechci být špatným prorokem, ale ta branka půl minuty před koncem a de facto útěk hrobníkovi z lopaty, může znamenat klíčový bod celé finálové série.

Myslím si, že Třinečtí se z té mizérie asi vyškrábou a o titul se bude hrát u nich doma.

Jsem sice ocelář, ale ten Vítkovický, titul přeji Litvínovu, ale...

+2/−4
20.4.2015 6:56

T13o72m76á48š 36H36o72r60a 2879355528255

Mám z toho podobný pocit, ty dva dna do dalšího zápasu budou pro Litvínov hrozné, protože požád musí myslet na to jak ten zápas prohráli (nejdříve gól 37 sekund před koncem, a pak ty zahozené čance v prodloužení), naproti tomu Třinečtí přesně jak píšete utekli hrobníkovi z lopaty, prodloužili si sérii o dva dny, jsou v totální euforii a na dnešek se jim muselo spát velice dobře.

K15a19r23e40l 45B42a17r83t43á14č75e73k 9102309862675

mate pravdu....takhle nam nabidnou oba tymy minimalne jeste jednu porci skveleho hokeje...

0/0
20.4.2015 7:14

Z24d85e80n86o 66M68i17c21i68o 3865472561115

Objektivně, Slezané si to teď už vzít nenechají. Litvínov by si titul samozřejmě zcela zasloužil (nejen po sportovní stránce), ale není to reálné. Je tam víc věcí, které hrají ve prospěch Třince a Litvínov bohužel není klub, který by to dokázal ustát. Pouze Francouz z toho dělá zbytečné drama - je to divné, a navíc už měl dávno chytat někde jinde se svojí výkonností.

+5/−21
20.4.2015 1:19

M45i52l82a54n 32Ž54á78d22n22í79k 9981182183426

jaké že to jsou věci? já bych řekl že kdyby si mančafty golmany vyměnili tak to dopadne obdobně

Z97d29e43n21o 59M49i17c76i21o 3515312151575

Fanatik nejsem, ale moje odpověď bude výsledek po 7. utkání. Zkuste si pak vzpomenout na vše, co tomu předcházelo.

0/0
20.4.2015 10:54

J36a45n 55N68á11d84v56o60r56n25í12k 7893268345217

Chapu to tak, ze Trinec ma rozhodci?

+1/0

Z12d50e31n33o 78M72i82c77i27o 3805672371675

Rozhodčí pouze částečně, a ne všechny. Spíše pro Český svaz ledního hokeje bude lepší, když vyhraje Třinec.

0/0
20.4.2015 10:52

V88l53a90d46i49s67l35a50v 13N41o30h43e25j94l 7738697308971

je samozrejme naprosto neregulerni, aby se puk zastavil na care diky polstrovani, ktere ho zastavi na care, to je absolutne neuveritelny na takovy urovni Rv

J73i38r85k49a 44T78r30á26v13n13i91č78e16k 6374466239

Jo taky si myslím, když už nic jiného tak rozhodčí měl ten puk přikopnout aby překročil čáru celým objemem, anebo Ručovi dát možnost opakovat střelu, tak aby do té branky doklouzala. Vy jste fakt srandista, jsem zvědavý co by jste říkal, kdyby byla stejná situace na druhé straně, chce to trochu soudnosti. .

+3/0
20.4.2015 7:24

P16e46t22r 72H26l19o45u24š25e47k 9206923515361

tedy ten neuznanej gól kdy brankovou čáru hledali pomalu až u mantinelu, to byla velká ostuda rozhodčích

M81i41l83a88n 70Ž83á61d64n32í83k 9171162653796

kdyby tyč měla mít stejný průměr jako je šíře lajny tak by je museli dělat z balzy aby s nimi někdo hnul ;-)

0/0
20.4.2015 1:13

V81l31a46d26i22s83l44a68v 49N64o65h73e67j80l 7868447788851

ne, ja myslim polstrovani, ktere zastavi puk na care ...

+1/0
20.4.2015 1:27

M13i19l37a65n 12Ž37á49d49n89í61k 9711922923716

proč z toho vinit sudí... oni za konstrukci branky nemohou, i kdyby hráči v ten moment zkameněli tak se kotouč stejně sekne o to polstrování, kdyby začínalo o decimetr hlouběji v konstrukci tak by to naopak dojelo za čáru bez ohledu na lapačku Hamerlíka

+1/0

P18a44v41e14l 73R23o91k28y33t96a 3260801760868

Rozhodčí má zkontrolovat branky před zápasem. Stejnej problém byl před lety kdy taky neuznali gól, protože se puk odrazil místo od tyče od polstrování a za čáru se nedostal.