Palát režíroval obrat skóre proti Mrázkovi, Vrbata asistoval u výhry

Hokejový útočník Ondřej Palát čekal na svůj první bodový zápis v letošním play-off až do čtvrtého utkání. V něm si ale vše vynahradil, když byl jedním z hlavních strůjců výhry Tampy Bay nad Detroitem 3:2 po prodloužení. Palát nejprve v 56. minutě zařídil proti Petru Mrázkovi vyrovnání na 2:2 a v nastavení byl u zrodu akce vedoucí k vítězné trefě. Bod si připsal i Radim Vrbata, jenž asistoval u vítězství Vancouveru.

P36e23t88r 36P40a57v46e71l 1608808499450

Ten první je z části určitě Mrázkův, gól na bližší tyč je prostě vždycky z části gólmanova chyba. Hlavní vina je samozřejmě na tom obránci, který se nechal objet jako by byl slalomová tyč.

Ten třetí chcete vážně připisovat Mrázkovi??8-o

Chytal a chytá výborně, a když si člověk vezme, že je mu 23 a je jedničkou v takovémhle mančaftu.... Pecka! Snad mu to vydrží.R^

+2/0
24.4.2015 12:17

R26o38m13a32n 92K76u45b75a80l80a 8857820702

...a ja idiot jsem vypnul po druhe tretine TV a sel jsem spat protoze se na to nedalo divat....;-€

TAMPA BAY L I G H T N I N G !!

0/0
24.4.2015 11:48

M19i48c55h25a45l 48S14l21a57v42í62k 2121818644106

pro autora článku - "se tak začínalo od znova" - bylo by možné psát česky?

0/0
24.4.2015 11:11

M75a24r19t11i19n 60S57ý33k14o27r94a 1637268897867

proboha, co to ten Detroit zase predvedl. Vest 5,5 minuty pred koncem 2:O a nejenze si Mrazek nepripsal dalsi 0 ale jeste to prohraji. A ani jeden gol mu nemuze nikdo vycitat.

+2/0
24.4.2015 10:48

T50o39m27á27š 90H12a30n35á22č76e37k 7875835754115

Sskvěle Bolts!!! Takto se bojuje o 2 vítězství a hurá do Amelie Areny pro další výhru a přiblížení se vytouženému postupu!!

+1/0
24.4.2015 9:49

L49u38k76á68š 60S71m79ě75t31á23k 3856437384296

Skvěle Caps R^ Kuzněcov dneska řádil ;-)

+1/0
24.4.2015 8:21

M81i31l23a33n 17N12o44v84o89t62n78y 4496127414727

Jdou 3 na jednoho a muže za to gólman...??

+3/0
24.4.2015 7:40

L31a76d81i31s63l88a28v 93T65o28m17á73n18e14k 7417577725118

bohuzel prvni jde trochu na vrub mrazka a treti taky, protoze vyjel hrozne daleko

K57a39r16e53l 53H41o63d78u49r 7111863649946

Viděl si ty goly? Ten první mohl mít??? To snad nemyslíš vážně.

+6/−1
24.4.2015 8:15

M26i43c92h40a53l 42V88a76k95u21l77a 2689512943505

Ten první asi trochu jo, gól na bližší tyč by dostat neměl, ale ten třetí rozhodně ne. Však tam jeli tři na jednoho, gól by dostal tak jako tak. Naopak je dobře, že je to agresivní typ gólmana, který více vyjíždí z brány.

+1/0

K15a14r23e29l 75H18o88d11u30r 7631723769776

no, s třetím souhlas. Ale ten první, když se takhle nechá obránce objet, ten golman to má dost těžké. Klidně mohl jít do střely na zadní tyč. Mrázek si prostě vybral, ale útočník to trefil skvěle. Takže si rozhodně nemyslím, že to byl jeho gol.