Šustr asistoval u venkovní výhry Tampy, Chicago uspělo nad Minnesotou

Úvodní duel série 2. kola play-off hokejové NHL mezi Montrealem a Tampou Bay se protáhl až do druhého prodloužení. O vítězství hostujících Lightning 2:1 rozhodl v celkové 83. minutě útočník Nikita Kučerov, jednu asistenci si připsal i obránce Andrej Šustr. Ve druhém zápase vstoupilo do série vítězně pro změnu domácí Chicago po výsledku 4:3 nad Minnesotou.

R56o18m55a26n 42K75u76b39a44l69a 8267120392

Neuznany gol, a nakokonec stejne VITEZSTVI v Montrealu!!!!!;-D

T A M P A     B A Y     L I G H T N I N G !!!!!R^R^R^

Jinak me potesilo vitezstvi naseho "kombinovaneho" muzstva (NHL, AHL a NCAA) nad Finskem 5:1 ktere jsem videl jenom asi z 80% protoze jsem byl v praci, ale porovnavat uroven tech dvou zapasu se vubec neda... U S A!!!!R^R^R^

+1/0
2.5.2015 11:53

T51o42m45á22š 92H90a62n24á30č35e85k 7295865674115

V pondělí v 0:00 pokračujeme k dalšímu vítězství'!!

0/0
2.5.2015 13:09

F77i46l82i24p 96J10a12r30a16b 1533907500947

No, když vidím, jaké chyby a dělají hráči i gólmani v play-off NHL, tím méně chápu tu kampaň proti některým našim hráčům po včerejšku (Salák, Krejčík).

Češtinářská - slovní spojení "uspět nad někým" je podle mě blbost. Uspěl proti, uspěl v zápase s... ale ne "nad".

T85o74m41á18š 98H65a77n10á74č94e81k 7295395144265

Krásný hokej Montreal vs. Tampa R^ nahoru-dolů celý zápas, plno šancí a výhra Tampy mooooc těší :-):-) a parádně se Bishop po chybě chytl, předvedl několik zákroků a nechal fandy Montrealu ztichnout když Kucherov dal vítěznou branku :-) Jen tak dál a navázat na základní část. Go Bolts Go

+1/0
2.5.2015 9:18

R84o94m14a98n 22P32i87a10t52e98r 7129582577776

Krásne Chicago, ťažký zápas, ale bolo sa načo pozerať. Rýchly skvelý hokej, pre nás fans NHL sa zdajú MS pomalé. Tampa vyhrala a fandím jej!