Calgary otočilo skóre proti Anaheimu, Chicago je krok od postupu

Hokejisté Anaheimu po šesti triumfech v řadě přišli o neporazitelnost v letošním play-off, když ztratili nadějně rozehraný zápas na ledě Calgary. Domácí Flames srovnali na 3:3 gólem z času 59:40 a v páté minutě prodloužení završil obrat Mikael Backlund. Ve druhém duelu naopak Chicago uspělo v Minnesotě těsně 1:0 a vede v sérii už 3:0 na zápasy.

K20a77r45e28l 32B98a52r30t78á73č75e77k 9772569472365

BlackhawksR^ lets go!!!

+2/−2
6.5.2015 8:41

J59a57n 16S26o90u42k79u68p 1214564426265

Nojo, Ducks neprohrávali po dvou třetinách, tak jim to pak nejde.

0/0
6.5.2015 8:03

M19i68l82o47s 76V21a19l74y 8886362567702

... asi 6 min do konce 3. tretiny Calgary vyrovnali na 3:3, ale rozhodci branku NEUZNAL.... asi 10x ukazovali zaber, kdy puk byl jednu a pul veliosti od kraje cervene cary v brance, ale VIDIOblb rozhodcimu zavolal:"BRANKA TO NEBYLA", pritom hralo se Calgary. Nakonec Calgary zaslouzene vyhrali,,,, R^

+6/0
6.5.2015 7:53

K19a51r60e81l 42V42a68l18o12u46š23e66k 8641741348399

Nakonec Calgary naštěstí vyhráli. V přenosu říkali, že puk byl pár centimetrů nad ledem. Takže pohled z kamer mohl klamat. Nenašli kameru z které by byl prokazatelně vidět kde je puk. Je divné, že v takové lize nejsou schopni zajistit techniku aby byly taové situace přehlednější.

+4/0

K19a33r70e88l 81B42a60r95t35á97č66e68k 9812589982125

ten gol platit mel a naopak nemel platit gol na 2:3 ten byl dosazen kopem brusli...