Čeští hokejisté zdolali Rakousko 4:0 a ve skupině jsou třetí

Hokejová reprezentace si po Francii odškrtla na mistrovství světa další splněný úkol, když zdolala Rakousko 4:0. Posunula se tak na třetí místo pražské skupiny a sahá po postupu do čtvrtfinále.

P57a62v41e18l 22P70e87t77r84ž57í66l14a 9934301527401

Tady se neustále mluví o tom, jak nejsme schopni hrát proti "slabým týmům". No připadá vám někomu, že Švédsko-Německo 4:3 USA-Dánsko 1:0 Rusko-Slovinsko 5:3 byl nějaký válec?

+2/0
9.5.2015 14:09

L91i97b11o13r 86Š23a72j86a 2710280420981

Jakákoli výhra se počítá, hlavně ať si rozeberou své chyby ve hře, poučí se z nich a v QF ať ukážou sílu, v opačném případěRv.

D25a63v98i76d 30D97u84f10e50k 5840758689889

Ondřej Roman se do závěrečné nominace bohužel nedostal...;-)

P48a30v56e64l 43P31e41t26r16ž38í96l89a 9904281687661

No nevím, mě tedy u Jágra vůbec neseděl. Druhá lajna dnes byla poloviční. Já jsem byl docela zklamán, když Růžička místo Radila dopsal Smoleňáka. Třetí lajna je zatím velmi špatná, Novotnému a Eratovi to zatím moc nejde a Smoleňák je bourač. Radil hrál celou sezónu výborně v Pardubicích, v play off proti Litvínovu hrál skvěle - podobně tomu bylo v repre. Vedle Jágra by mohl být daleko efektivnější než Červenka.

Pozor, já se neřadím k těm mamlasům, kteří tady neustále blábolí o neschopnosti kohokoliv ze Slávie. Naopak Klepiš hrál velmi dobře až do svého zranění.Doufám, že se vrátí do čtvrtfinále, protože s ním byla druhá lajna zatím nejlepší.

0/0

P49a17v94l76i24n94a 93H39a81m69p15l95o65v56a 7521568509462

Pekny vysledek a vcelku dobra hraR^ proti takovym tymum se hraje velice spatne. Ale dobry, kluci:-)

Hertl se nadále trápí...

Voráček hrál lépe v prvních dvou zápasech..

Sobotka spíše zklamání...

Nejlepší ve studiu suverénně Marek Sýkora.... R^

0/0
8.5.2015 23:38

H36o41n56z55a 63B38o14b53u89l74a 9936389353749

Ono to není tak jednoduché - u těch útoků to je to především o tom, proti komu hrají. 4 proti 1 by toho asi moc neuhrál.

0/−1
9.5.2015 0:13

M68i62c81h55a52l 44E16g44r 3314109222579

Vyhráli jsme,ale hra národního se mi nelíbí.Hlavně první třetina stála za prd.

P64e46t39r 16H23r29a76b34á17k 6730957102180

Jinak Sýkora to řekl pěkně. Proti takovým týmům je nutné vést 3-0 po první třetině. Proč na tyhle týmy prostě na začátku neskočíme? V první třetíně 5 střel na bránu je alarmující. Bud je to laxností týmu, nebo tím, že na to prostě nemáme. Myslím si, že jen díky tomu, že se hraje v Praze, dokážeme tyhle zápasy zlomit. A neustále výmluvy Růžičky, že nás svazuje plný stadion, to mi připadá jako největší hloupost roku. Kdyby tam bylo prázdno, tak by to bylo lepší? Sakra co víc si může přát? Plný dům, bouřlivá atmosfera a našim klukům to prý neprospívá.... Možná bychom měli hrát čtvrtfinále před prázdným hledištěm, nebo pro jistotu to přesunout někam za hranice?

Jinak bychom teoreticky v QF mohli hrát i s Běloruskem, což by byla paráda. Druhá skupina mi připadá trošku slabší. Nejsilnější dva týmy máme zřejmě my ve skupině.

+1/−2
8.5.2015 23:00

J88i15ř40í 43Č96e74r13m39á98k 5950185578607

Škoda, že tuhle moudrou radu nad zlato od našich chytrolínů nedostali Švýcaři. Mohli nad Rakušáky vést po první třetině 3:0 a nemuseli s nimi nakonec prohrát.

Tihleti věčně brblající čecháčci jsou k smíchu. Napřed jim vadilo, že jsme prohráli, byť po dobrém výkonu, se silnými týmy SWE a CAN. Budiž - prohra, byť třeba s bodem, je prostě neúspěch. Poselství do Růžičkovy kabiny znělo - musíme vyhrávat a nedostávat tolik gólů jinak tam nemáme co dělat. Posléze jim s Lotyšskem vadilo, že jsme (už zase) nedali první gól a museli dotahovat. Poselství tentokrát znělo - musíme vždy dát první gól jinak tam nemáme co dělat. Po Francii a Rakousku již není možno si stěžovat ani na moc obdržených gólů ani na to, že nedáme první gól, tak se vymyslelo inovované poselství - musíte vést po první třetině nejlépe 10:0 jinak tam nemáte co dělat. Ach jo, tihleti čecháčci ... :-)

+7/0
8.5.2015 23:23

H70o64n68z73a 63B19o60b79u69l14a 9246869923799

Ano, co čech, to hokejový/fotbalový trenér, to tak prostě je. Ovšem mnohem trapnější je používání slova "čecháček". Je to ubohá snaha sám sebe z této skupiny vyřadit a připadat si tak lepší, než ostatní. Ovšem právě díky tomuto slovíčku je jasné, že je to snaha marná.

+3/−1
9.5.2015 0:26

T64o27m10á57š 92B57r56a72b33e74c 2128236235176

K Hrabákovi se nic jiného než "čecháček" nehodí. Jeho příspěvky jsou mnohdy neskutečné. Zdaleka nejen v hokeji ale napříč sporty. ZOH v Soči se mu obzvlášť "povedlo". No a když zabrousí do politiky, je to něco podobného

+1/0
9.5.2015 8:09

H91o68n37z81a 55B52o63b18u59l52a 9646449303479

Neznám ho a zase to tady tak nesleduji, natož abych si pamatoval, kdo co píše. :-) Ale na slovo čecháček mám už téměř alergii.

+2/0
9.5.2015 9:57

O83n89d53ř50e27j 19L85o38š50o13t59h 9110862464882

Tyhle týmy jsou silnější než byly před 10 lety a dát jim v 1. třetině 3 góly není tak jednoduché, protože oni do zápasu vlítnou a snaží se z toho vytěžit maximum, Rakousko ve druhé třetině odpadlo, kolikrát nebylo schopné se dostat ani do středního pásma a pak jsme jim nasázeli 4 góly. Akorát ty přesilovky nebyly moc dobré, tam by se z toho nějaké góly vytěžit měly.

+2/0
8.5.2015 23:52

M66a60r50t11i67n 21S41ý32k68o44r38a 1717158737457

To se popsaly haldy papíru o tom, jak Jágr na Floridě ožil díky tomu, že má vedle sebe dva mladé rychlíky. A tak se tím Růžička inspiroval a dal k Jágrovi Kováře a Červenku ;-D

0/0
8.5.2015 22:57

P23e72t20r 71H81r78a34b84á14k 6370787512640

Červenka k sobě potřebuje bedýnku, ale na toho Růžička zapomněl...

0/0
8.5.2015 22:55

K77r79y67š15t73o51f 98M12á62c75h18a 6167614307191

ano je to supr, vyhráli sme....nakonec. já už sem u televize napůl stál když se po 6tý za 2 minuty netrefili do skoro prázdný branky nebo ani do puku. pokud chceme medaili tak to má bejt s týmem jako Rakousko 4:0 po první třetině. Nejspíš nás k lepšímu výkonu vyhecuje vždycky až když když nám hoří koudel, jako když hrajem se Švédama a nebo tady když hrozí remíza s lůzrama šampionátu...no kluci těšim se na neděli, snad to bude už konečně jednoznačná výhra![>-]R^

+1/−2
8.5.2015 22:51

H21o54n14z21a 91B37o39b49u38l15a 9676649803569

Jaká jiná výhra, než 4:0, je jednoznačná?

+2/0
9.5.2015 0:28

K23r32y26š55t63o51f 11M38á63c30h15a 6717824467631

no myslel sem to jako že to bude jednoznačný už od začátku že je válcujem, tady sem se chvílema už bál že to bude remíza nebo dokonce prohra

D10a47v91i54d 60L62o82p52a86n 8119611101407

Sýkora poradil Růžovi, ať dá větší prostor 4. lajně, on ji rozdrbal, pak vrátil a kluci šlapali. Tak mu teď bude muset nadhodit, ať pošle Červenku až pod střechu a máme šanci na SF

+3/−2
8.5.2015 21:13

J88a64k15u11b 74H76r32o58m91á32d18k48a 5665282945909

Ja vam vubec nerozumim... Cervenka nehral vubec spatne !! Pracoval, vytvarel sance, .. ma trochu smulu pri strelbe. Ted jsem koukal na internetu na prvni dve tretiny.. a treba Voracek, jako by tam ani nebyl.

+5/0
8.5.2015 22:30

R92a55d41i26m 19Z81a87t12o72p45e66k 9652135732827

Lopan má Červenkofobii, takže když uslyší jeho jméno, vypne se mu mozek a jde psát do diskuse.

T58o41m68á45š 89Š58e10v62e41l65a 5176202291839

Hráte vajca a ste tretí v skupine...no je toto možné?No je...na týchto majstrovstách je všetko možné.

0/−10
8.5.2015 20:52

K19r14y95š39t79o82f 49H67l33a74v70á82č 9422529458252

máme štěstí, my hrajeme se Švédskem a Kanadou a nemusíme jít proti Norsku a Slovinsku jako vy [>-]

+15/0
8.5.2015 21:02

D41a77v74i17d 71L15o47p37a62n 8189331131897

Nerozumím Ševelovi, ale tobě zrovna tak. Dali sme Frantíky, Rakušáky, čekají nás Němci a Švýcaři. Slováci teď mají Finsko, Rusko, USA. Nějak sem nepobral ani jednoho z vás

F57i16l64i46p 10K86o42l12b57á78b70e76k 2426316565781

;-D;-D;-D Ty vajco, hleďte si svojí skupiny a náročného boje o udržení v elitě!

+4/0
8.5.2015 21:09

M59a52r74t24i83n 59F70i19s31c18h81e60r 9503819169

Tomáši,fandím i Slovensku,ale objektivně,co hrajete vy?Se všema salátama jste ztratily a tudíž narozdíl od nás jste nejspíš skončily

D90a59v78i66d 80H59a50š23a 2119852963

Lopan, Lukeš: https://derstandard.at/ Jetzt/Livebericht/2000015441482/WM-Live-Tschechien-vs-Oesterreich-Fr-1615-Uhr v Rakousku prý shání trolly :-) Tak co? Není lepší být velká ryba v malém rakouském hokejovém diskuzním rybníčku, než pulec na idnesu?

+2/0
8.5.2015 20:43

D42a38v27i36d 90L30o50p70a84n 8959851771697

Pak budu asi ten nejnepřehlédnutelnější pulec, jaký existuje, když si mě všímá toliko osazenstvo včetně tebe

0/0
8.5.2015 21:15

P76a56v69e28l 21N76o97v75o19t40n58y 8139932697313

Kluci se s Růžou zase můžou poplácat po ramenou jak jsme jasně porazili Rakousko a se slovy, jak není slabých soupeřů vyjádřit spokojenost s body. Pochvalte si přesilovky a hru v oslabení a hurá na další těžké soupeře. :-/

A nezapoměňte zase přeházet sestavu. možná to bude ještě horší.

+2/−10
8.5.2015 20:25

M64a92r83t92i58n 19F57i83s75c90h35e61r 9453759979

Čeští fanoušci jsou si fakt nejhorší,kecaj blbě i když vyhrajem,nechte hodnocení po MS,zatím hrajem dobře a s Kanadou a Švédy to bylo vyrovnaný,příště vyhrajem myRv

+10/0
8.5.2015 20:28

P23a22v88e12l 19N20o41v39o46t12n20y 8879122797243

Jasně, nejsme schponí dvě třetiny přehrát kandidáta na sestup a to jsme pět a půl minuty hráli nepřetržitě přesilovku, z části pět na tři. Spousta přesílení a nejenže bez gólu ale bez zakončení. Opravdu je pokojenost na místě?

+3/−9
8.5.2015 20:36

M42a30r97t85i77n 10F13i37s67c21h91e80r 9783919589

Pavle,ano je 3 body a skore 4:0 je super proti mužstvu,co hraje MS A:-)

+6/0

P40a31v76e94l 27N68o11v83o59t89n35y 8569812817693

Ale jo, body jsou dobrý ale hra je hrozná. Pokud má tohle být medailový mančaft tak je smutný jak hrajou. Nic proti, každý to vidí jinak.

+1/−4

M17a77r69t43i70n 36F75i67s75c93h85e54r 9773199389

Pavle,nevidím to tak černě,oni ty slabší mužstva jen brání,ale hra s Kanadou a Švédy byla super a vyrovnaná a tam už to je jen o golech,nám hoří obrana,ale i to se dá zlepšit a jede se dálR^

+5/0
8.5.2015 21:16

J41i48ř79í 15Č80u42m92p84e20l23í57k 5706186602301

Bezva vítězství!

První třetina - pohodička, pomalu se rozkoukáme a rozbruslíme a hlavně necháme rozbruslit soupeře.

Druhá třetina - povede se nám dát gól. Sláva tak to konečně rozjedeme a začneme taky bruslit a přidáme nějaký ten gól. Konečně chvilku hrajeme hokej na plno.

Třetí třetina - klídek, letargie, ještě štěstí, že nám nedají taky gól.

Tak kluci to už stačilo, je čas se probudit.

Příště to račte rozbalit na plno hned od začátku a především začít hodně rychle bruslit. Kdo rychle bruslí, ten vítězí. Pak už ty příležitosti přijdou sami a hlavně všichni střílet, nejen střelci, ale ne do brankáře, ale vedle něj, či nad něj a hlavně do branky.