Čeští hokejisté zdolali Rakousko 4:0 a ve skupině jsou třetí

Hokejová reprezentace si po Francii odškrtla na mistrovství světa další splněný úkol, když zdolala Rakousko 4:0. Posunula se tak na třetí místo pražské skupiny a sahá po postupu do čtvrtfinále.

P64a59v73e75l 24P41e49t74r69ž73í73l55a 9704321137591

Tady se neustále mluví o tom, jak nejsme schopni hrát proti "slabým týmům". No připadá vám někomu, že Švédsko-Německo 4:3 USA-Dánsko 1:0 Rusko-Slovinsko 5:3 byl nějaký válec?

+2/0
9.5.2015 14:09

L29i64b49o42r 23Š47a10j19a 2180810130271

Jakákoli výhra se počítá, hlavně ať si rozeberou své chyby ve hře, poučí se z nich a v QF ať ukážou sílu, v opačném případěRv.

D29a71v95i50d 82D80u89f72e16k 5260588649679

Ondřej Roman se do závěrečné nominace bohužel nedostal...;-)

P16a63v17e62l 40P30e38t90r71ž66í83l12a 9364521817281

No nevím, mě tedy u Jágra vůbec neseděl. Druhá lajna dnes byla poloviční. Já jsem byl docela zklamán, když Růžička místo Radila dopsal Smoleňáka. Třetí lajna je zatím velmi špatná, Novotnému a Eratovi to zatím moc nejde a Smoleňák je bourač. Radil hrál celou sezónu výborně v Pardubicích, v play off proti Litvínovu hrál skvěle - podobně tomu bylo v repre. Vedle Jágra by mohl být daleko efektivnější než Červenka.

Pozor, já se neřadím k těm mamlasům, kteří tady neustále blábolí o neschopnosti kohokoliv ze Slávie. Naopak Klepiš hrál velmi dobře až do svého zranění.Doufám, že se vrátí do čtvrtfinále, protože s ním byla druhá lajna zatím nejlepší.

0/0

P74a19v35l98i53n73a 37H12a67m91p93l37o50v33a 7881888879272

Pekny vysledek a vcelku dobra hraR^ proti takovym tymum se hraje velice spatne. Ale dobry, kluci:-)

Hertl se nadále trápí...

Voráček hrál lépe v prvních dvou zápasech..

Sobotka spíše zklamání...

Nejlepší ve studiu suverénně Marek Sýkora.... R^

0/0
8.5.2015 23:38

H40o23n81z90a 57B28o54b42u35l14a 9946489363109

Ono to není tak jednoduché - u těch útoků to je to především o tom, proti komu hrají. 4 proti 1 by toho asi moc neuhrál.

0/−1
9.5.2015 0:13

M50i48c76h93a24l 18E10g80r 3674959222339

Vyhráli jsme,ale hra národního se mi nelíbí.Hlavně první třetina stála za prd.

P18e74t55r 83H57r74a66b61á18k 6820307442430

Jinak Sýkora to řekl pěkně. Proti takovým týmům je nutné vést 3-0 po první třetině. Proč na tyhle týmy prostě na začátku neskočíme? V první třetíně 5 střel na bránu je alarmující. Bud je to laxností týmu, nebo tím, že na to prostě nemáme. Myslím si, že jen díky tomu, že se hraje v Praze, dokážeme tyhle zápasy zlomit. A neustále výmluvy Růžičky, že nás svazuje plný stadion, to mi připadá jako největší hloupost roku. Kdyby tam bylo prázdno, tak by to bylo lepší? Sakra co víc si může přát? Plný dům, bouřlivá atmosfera a našim klukům to prý neprospívá.... Možná bychom měli hrát čtvrtfinále před prázdným hledištěm, nebo pro jistotu to přesunout někam za hranice?

Jinak bychom teoreticky v QF mohli hrát i s Běloruskem, což by byla paráda. Druhá skupina mi připadá trošku slabší. Nejsilnější dva týmy máme zřejmě my ve skupině.

+1/−2
8.5.2015 23:00

J58i58ř55í 85Č77e33r85m13á26k 5570265858987

Škoda, že tuhle moudrou radu nad zlato od našich chytrolínů nedostali Švýcaři. Mohli nad Rakušáky vést po první třetině 3:0 a nemuseli s nimi nakonec prohrát.

Tihleti věčně brblající čecháčci jsou k smíchu. Napřed jim vadilo, že jsme prohráli, byť po dobrém výkonu, se silnými týmy SWE a CAN. Budiž - prohra, byť třeba s bodem, je prostě neúspěch. Poselství do Růžičkovy kabiny znělo - musíme vyhrávat a nedostávat tolik gólů jinak tam nemáme co dělat. Posléze jim s Lotyšskem vadilo, že jsme (už zase) nedali první gól a museli dotahovat. Poselství tentokrát znělo - musíme vždy dát první gól jinak tam nemáme co dělat. Po Francii a Rakousku již není možno si stěžovat ani na moc obdržených gólů ani na to, že nedáme první gól, tak se vymyslelo inovované poselství - musíte vést po první třetině nejlépe 10:0 jinak tam nemáte co dělat. Ach jo, tihleti čecháčci ... :-)

+7/0
8.5.2015 23:23

H90o12n24z96a 78B62o53b45u90l15a 9216219643589

Ano, co čech, to hokejový/fotbalový trenér, to tak prostě je. Ovšem mnohem trapnější je používání slova "čecháček". Je to ubohá snaha sám sebe z této skupiny vyřadit a připadat si tak lepší, než ostatní. Ovšem právě díky tomuto slovíčku je jasné, že je to snaha marná.

+3/−1
9.5.2015 0:26

T73o88m17á93š 66B73r15a85b47e79c 2648286175836

K Hrabákovi se nic jiného než "čecháček" nehodí. Jeho příspěvky jsou mnohdy neskutečné. Zdaleka nejen v hokeji ale napříč sporty. ZOH v Soči se mu obzvlášť "povedlo". No a když zabrousí do politiky, je to něco podobného

+1/0
9.5.2015 8:09

H68o90n26z39a 96B58o83b64u46l21a 9136679893979

Neznám ho a zase to tady tak nesleduji, natož abych si pamatoval, kdo co píše. :-) Ale na slovo čecháček mám už téměř alergii.

+2/0
9.5.2015 9:57

O66n53d43ř73e23j 74L21o24š19o62t59h 9220932144632

Tyhle týmy jsou silnější než byly před 10 lety a dát jim v 1. třetině 3 góly není tak jednoduché, protože oni do zápasu vlítnou a snaží se z toho vytěžit maximum, Rakousko ve druhé třetině odpadlo, kolikrát nebylo schopné se dostat ani do středního pásma a pak jsme jim nasázeli 4 góly. Akorát ty přesilovky nebyly moc dobré, tam by se z toho nějaké góly vytěžit měly.

+2/0
8.5.2015 23:52

M43a41r60t54i69n 75S98ý87k81o24r15a 1737198517957

To se popsaly haldy papíru o tom, jak Jágr na Floridě ožil díky tomu, že má vedle sebe dva mladé rychlíky. A tak se tím Růžička inspiroval a dal k Jágrovi Kováře a Červenku ;-D

0/0
8.5.2015 22:57

P90e98t82r 16H29r93a45b89á14k 6420717542810

Červenka k sobě potřebuje bedýnku, ale na toho Růžička zapomněl...

0/0
8.5.2015 22:55

K62r78y83š63t78o10f 13M78á52c22h29a 6317664647611

ano je to supr, vyhráli sme....nakonec. já už sem u televize napůl stál když se po 6tý za 2 minuty netrefili do skoro prázdný branky nebo ani do puku. pokud chceme medaili tak to má bejt s týmem jako Rakousko 4:0 po první třetině. Nejspíš nás k lepšímu výkonu vyhecuje vždycky až když když nám hoří koudel, jako když hrajem se Švédama a nebo tady když hrozí remíza s lůzrama šampionátu...no kluci těšim se na neděli, snad to bude už konečně jednoznačná výhra![>-]R^

+1/−2
8.5.2015 22:51

H59o17n10z11a 71B23o71b60u38l86a 9846689963509

Jaká jiná výhra, než 4:0, je jednoznačná?

+2/0
9.5.2015 0:28

K55r22y97š31t27o34f 12M39á51c93h18a 6487264487851

no myslel sem to jako že to bude jednoznačný už od začátku že je válcujem, tady sem se chvílema už bál že to bude remíza nebo dokonce prohra

D49a57v43i83d 83L73o10p76a42n 8879511851427

Sýkora poradil Růžovi, ať dá větší prostor 4. lajně, on ji rozdrbal, pak vrátil a kluci šlapali. Tak mu teď bude muset nadhodit, ať pošle Červenku až pod střechu a máme šanci na SF

+3/−2
8.5.2015 21:13

J84a22k98u35b 21H40r35o76m57á71d66k53a 5805732715119

Ja vam vubec nerozumim... Cervenka nehral vubec spatne !! Pracoval, vytvarel sance, .. ma trochu smulu pri strelbe. Ted jsem koukal na internetu na prvni dve tretiny.. a treba Voracek, jako by tam ani nebyl.

+5/0
8.5.2015 22:30

R91a28d47i28m 92Z59a90t94o74p44e90k 9152255892187

Lopan má Červenkofobii, takže když uslyší jeho jméno, vypne se mu mozek a jde psát do diskuse.

T75o50m69á14š 67Š49e34v30e14l59a 5766482291619

Hráte vajca a ste tretí v skupine...no je toto možné?No je...na týchto majstrovstách je všetko možné.

0/−10
8.5.2015 20:52

K63r85y66š48t56o60f 70H14l29a29v72á41č 9672159288452

máme štěstí, my hrajeme se Švédskem a Kanadou a nemusíme jít proti Norsku a Slovinsku jako vy [>-]

+15/0
8.5.2015 21:02

D78a35v98i33d 31L89o71p64a51n 8769151461497

Nerozumím Ševelovi, ale tobě zrovna tak. Dali sme Frantíky, Rakušáky, čekají nás Němci a Švýcaři. Slováci teď mají Finsko, Rusko, USA. Nějak sem nepobral ani jednoho z vás

F43i12l97i90p 34K83o35l74b50á22b84e32k 2826856155151

;-D;-D;-D Ty vajco, hleďte si svojí skupiny a náročného boje o udržení v elitě!

+4/0
8.5.2015 21:09

M80a34r17t86i15n 69F69i50s44c56h73e31r 9403559519

Tomáši,fandím i Slovensku,ale objektivně,co hrajete vy?Se všema salátama jste ztratily a tudíž narozdíl od nás jste nejspíš skončily

D63a56v38i78d 57H47a68š61a 2949722423

Lopan, Lukeš: https://derstandard.at/ Jetzt/Livebericht/2000015441482/WM-Live-Tschechien-vs-Oesterreich-Fr-1615-Uhr v Rakousku prý shání trolly :-) Tak co? Není lepší být velká ryba v malém rakouském hokejovém diskuzním rybníčku, než pulec na idnesu?

+2/0
8.5.2015 20:43

D56a55v77i19d 13L44o93p69a26n 8249411161887

Pak budu asi ten nejnepřehlédnutelnější pulec, jaký existuje, když si mě všímá toliko osazenstvo včetně tebe

0/0
8.5.2015 21:15

P87a62v21e43l 56N18o74v15o38t27n91y 8279912617973

Kluci se s Růžou zase můžou poplácat po ramenou jak jsme jasně porazili Rakousko a se slovy, jak není slabých soupeřů vyjádřit spokojenost s body. Pochvalte si přesilovky a hru v oslabení a hurá na další těžké soupeře. :-/

A nezapoměňte zase přeházet sestavu. možná to bude ještě horší.

+2/−10
8.5.2015 20:25

M14a10r54t55i16n 82F69i71s44c63h35e61r 9983939959

Čeští fanoušci jsou si fakt nejhorší,kecaj blbě i když vyhrajem,nechte hodnocení po MS,zatím hrajem dobře a s Kanadou a Švédy to bylo vyrovnaný,příště vyhrajem myRv

+10/0
8.5.2015 20:28

P12a31v50e49l 89N94o35v34o15t85n96y 8379282377843

Jasně, nejsme schponí dvě třetiny přehrát kandidáta na sestup a to jsme pět a půl minuty hráli nepřetržitě přesilovku, z části pět na tři. Spousta přesílení a nejenže bez gólu ale bez zakončení. Opravdu je pokojenost na místě?

+3/−9
8.5.2015 20:36

M91a21r81t95i65n 25F69i85s10c15h27e89r 9763799319

Pavle,ano je 3 body a skore 4:0 je super proti mužstvu,co hraje MS A:-)

+6/0

P56a74v20e41l 24N69o76v52o70t12n77y 8749492687183

Ale jo, body jsou dobrý ale hra je hrozná. Pokud má tohle být medailový mančaft tak je smutný jak hrajou. Nic proti, každý to vidí jinak.

+1/−4

M55a51r43t58i71n 24F78i13s38c80h42e45r 9493439729

Pavle,nevidím to tak černě,oni ty slabší mužstva jen brání,ale hra s Kanadou a Švédy byla super a vyrovnaná a tam už to je jen o golech,nám hoří obrana,ale i to se dá zlepšit a jede se dálR^

+5/0
8.5.2015 21:16

J14i58ř54í 82Č39u31m26p86e23l25í25k 5676216922861

Bezva vítězství!

První třetina - pohodička, pomalu se rozkoukáme a rozbruslíme a hlavně necháme rozbruslit soupeře.

Druhá třetina - povede se nám dát gól. Sláva tak to konečně rozjedeme a začneme taky bruslit a přidáme nějaký ten gól. Konečně chvilku hrajeme hokej na plno.

Třetí třetina - klídek, letargie, ještě štěstí, že nám nedají taky gól.

Tak kluci to už stačilo, je čas se probudit.

Příště to račte rozbalit na plno hned od začátku a především začít hodně rychle bruslit. Kdo rychle bruslí, ten vítězí. Pak už ty příležitosti přijdou sami a hlavně všichni střílet, nejen střelci, ale ne do brankáře, ale vedle něj, či nad něj a hlavně do branky.