Čeští hokejisté zdolali Rakousko 4:0 a ve skupině jsou třetí

Hokejová reprezentace si po Francii odškrtla na mistrovství světa další splněný úkol, když zdolala Rakousko 4:0. Posunula se tak na třetí místo pražské skupiny a sahá po postupu do čtvrtfinále.

P44a72v73e57l 85P46e17t50r92ž13í86l15a 9674491157621

Tady se neustále mluví o tom, jak nejsme schopni hrát proti "slabým týmům". No připadá vám někomu, že Švédsko-Německo 4:3 USA-Dánsko 1:0 Rusko-Slovinsko 5:3 byl nějaký válec?

+2/0
9.5.2015 14:09

L52i26b28o73r 38Š10a89j34a 2810630870771

Jakákoli výhra se počítá, hlavně ať si rozeberou své chyby ve hře, poučí se z nich a v QF ať ukážou sílu, v opačném případěRv.

D70a66v18i47d 63D95u84f43e54k 5440818499749

Ondřej Roman se do závěrečné nominace bohužel nedostal...;-)

P12a13v68e91l 31P68e64t23r79ž44í86l93a 9384801377461

No nevím, mě tedy u Jágra vůbec neseděl. Druhá lajna dnes byla poloviční. Já jsem byl docela zklamán, když Růžička místo Radila dopsal Smoleňáka. Třetí lajna je zatím velmi špatná, Novotnému a Eratovi to zatím moc nejde a Smoleňák je bourač. Radil hrál celou sezónu výborně v Pardubicích, v play off proti Litvínovu hrál skvěle - podobně tomu bylo v repre. Vedle Jágra by mohl být daleko efektivnější než Červenka.

Pozor, já se neřadím k těm mamlasům, kteří tady neustále blábolí o neschopnosti kohokoliv ze Slávie. Naopak Klepiš hrál velmi dobře až do svého zranění.Doufám, že se vrátí do čtvrtfinále, protože s ním byla druhá lajna zatím nejlepší.

0/0

P80a78v52l86i44n59a 64H39a53m90p66l62o32v82a 7931518509942

Pekny vysledek a vcelku dobra hraR^ proti takovym tymum se hraje velice spatne. Ale dobry, kluci:-)

Hertl se nadále trápí...

Voráček hrál lépe v prvních dvou zápasech..

Sobotka spíše zklamání...

Nejlepší ve studiu suverénně Marek Sýkora.... R^

0/0
8.5.2015 23:38

H57o92n41z21a 48B27o15b52u48l38a 9486399123129

Ono to není tak jednoduché - u těch útoků to je to především o tom, proti komu hrají. 4 proti 1 by toho asi moc neuhrál.

0/−1
9.5.2015 0:13

M89i95c50h44a52l 43E11g89r 3404519522819

Vyhráli jsme,ale hra národního se mi nelíbí.Hlavně první třetina stála za prd.

P36e97t76r 89H95r67a79b20á59k 6790617792140

Jinak Sýkora to řekl pěkně. Proti takovým týmům je nutné vést 3-0 po první třetině. Proč na tyhle týmy prostě na začátku neskočíme? V první třetíně 5 střel na bránu je alarmující. Bud je to laxností týmu, nebo tím, že na to prostě nemáme. Myslím si, že jen díky tomu, že se hraje v Praze, dokážeme tyhle zápasy zlomit. A neustále výmluvy Růžičky, že nás svazuje plný stadion, to mi připadá jako největší hloupost roku. Kdyby tam bylo prázdno, tak by to bylo lepší? Sakra co víc si může přát? Plný dům, bouřlivá atmosfera a našim klukům to prý neprospívá.... Možná bychom měli hrát čtvrtfinále před prázdným hledištěm, nebo pro jistotu to přesunout někam za hranice?

Jinak bychom teoreticky v QF mohli hrát i s Běloruskem, což by byla paráda. Druhá skupina mi připadá trošku slabší. Nejsilnější dva týmy máme zřejmě my ve skupině.

+1/−2
8.5.2015 23:00

J68i66ř62í 88Č67e66r22m71á48k 5140955288867

Škoda, že tuhle moudrou radu nad zlato od našich chytrolínů nedostali Švýcaři. Mohli nad Rakušáky vést po první třetině 3:0 a nemuseli s nimi nakonec prohrát.

Tihleti věčně brblající čecháčci jsou k smíchu. Napřed jim vadilo, že jsme prohráli, byť po dobrém výkonu, se silnými týmy SWE a CAN. Budiž - prohra, byť třeba s bodem, je prostě neúspěch. Poselství do Růžičkovy kabiny znělo - musíme vyhrávat a nedostávat tolik gólů jinak tam nemáme co dělat. Posléze jim s Lotyšskem vadilo, že jsme (už zase) nedali první gól a museli dotahovat. Poselství tentokrát znělo - musíme vždy dát první gól jinak tam nemáme co dělat. Po Francii a Rakousku již není možno si stěžovat ani na moc obdržených gólů ani na to, že nedáme první gól, tak se vymyslelo inovované poselství - musíte vést po první třetině nejlépe 10:0 jinak tam nemáte co dělat. Ach jo, tihleti čecháčci ... :-)

+7/0
8.5.2015 23:23

H16o95n60z54a 66B41o29b53u73l91a 9636609553239

Ano, co čech, to hokejový/fotbalový trenér, to tak prostě je. Ovšem mnohem trapnější je používání slova "čecháček". Je to ubohá snaha sám sebe z této skupiny vyřadit a připadat si tak lepší, než ostatní. Ovšem právě díky tomuto slovíčku je jasné, že je to snaha marná.

+3/−1
9.5.2015 0:26

T33o32m53á62š 79B48r48a36b48e75c 2618246455206

K Hrabákovi se nic jiného než "čecháček" nehodí. Jeho příspěvky jsou mnohdy neskutečné. Zdaleka nejen v hokeji ale napříč sporty. ZOH v Soči se mu obzvlášť "povedlo". No a když zabrousí do politiky, je to něco podobného

+1/0
9.5.2015 8:09

H27o87n92z79a 70B19o61b82u58l15a 9236309603609

Neznám ho a zase to tady tak nesleduji, natož abych si pamatoval, kdo co píše. :-) Ale na slovo čecháček mám už téměř alergii.

+2/0
9.5.2015 9:57

O93n73d98ř37e21j 52L87o48š93o50t26h 9790482784572

Tyhle týmy jsou silnější než byly před 10 lety a dát jim v 1. třetině 3 góly není tak jednoduché, protože oni do zápasu vlítnou a snaží se z toho vytěžit maximum, Rakousko ve druhé třetině odpadlo, kolikrát nebylo schopné se dostat ani do středního pásma a pak jsme jim nasázeli 4 góly. Akorát ty přesilovky nebyly moc dobré, tam by se z toho nějaké góly vytěžit měly.

+2/0
8.5.2015 23:52

M84a91r51t94i18n 35S85ý97k82o88r46a 1617508727487

To se popsaly haldy papíru o tom, jak Jágr na Floridě ožil díky tomu, že má vedle sebe dva mladé rychlíky. A tak se tím Růžička inspiroval a dal k Jágrovi Kováře a Červenku ;-D

0/0
8.5.2015 22:57

P49e58t87r 86H42r73a76b34á12k 6910317782920

Červenka k sobě potřebuje bedýnku, ale na toho Růžička zapomněl...

0/0
8.5.2015 22:55

K52r63y90š69t81o35f 73M22á70c35h51a 6347174757261

ano je to supr, vyhráli sme....nakonec. já už sem u televize napůl stál když se po 6tý za 2 minuty netrefili do skoro prázdný branky nebo ani do puku. pokud chceme medaili tak to má bejt s týmem jako Rakousko 4:0 po první třetině. Nejspíš nás k lepšímu výkonu vyhecuje vždycky až když když nám hoří koudel, jako když hrajem se Švédama a nebo tady když hrozí remíza s lůzrama šampionátu...no kluci těšim se na neděli, snad to bude už konečně jednoznačná výhra![>-]R^

+1/−2
8.5.2015 22:51

H48o74n90z47a 75B55o10b66u90l60a 9466839183679

Jaká jiná výhra, než 4:0, je jednoznačná?

+2/0
9.5.2015 0:28

K48r12y86š56t92o55f 28M96á75c78h25a 6987354787331

no myslel sem to jako že to bude jednoznačný už od začátku že je válcujem, tady sem se chvílema už bál že to bude remíza nebo dokonce prohra

D53a54v13i32d 96L66o42p73a42n 8809561111807

Sýkora poradil Růžovi, ať dá větší prostor 4. lajně, on ji rozdrbal, pak vrátil a kluci šlapali. Tak mu teď bude muset nadhodit, ať pošle Červenku až pod střechu a máme šanci na SF

+3/−2
8.5.2015 21:13

J83a19k77u62b 44H39r87o60m35á27d29k62a 5545212335649

Ja vam vubec nerozumim... Cervenka nehral vubec spatne !! Pracoval, vytvarel sance, .. ma trochu smulu pri strelbe. Ted jsem koukal na internetu na prvni dve tretiny.. a treba Voracek, jako by tam ani nebyl.

+5/0
8.5.2015 22:30

R17a72d20i30m 60Z33a68t26o74p52e40k 9782585432487

Lopan má Červenkofobii, takže když uslyší jeho jméno, vypne se mu mozek a jde psát do diskuse.

T18o34m17á45š 79Š30e59v50e61l86a 5916972191119

Hráte vajca a ste tretí v skupine...no je toto možné?No je...na týchto majstrovstách je všetko možné.

0/−10
8.5.2015 20:52

K91r78y54š29t80o96f 31H57l23a35v39á18č 9172159418412

máme štěstí, my hrajeme se Švédskem a Kanadou a nemusíme jít proti Norsku a Slovinsku jako vy [>-]

+15/0
8.5.2015 21:02

D15a98v84i68d 50L18o40p38a62n 8529621611557

Nerozumím Ševelovi, ale tobě zrovna tak. Dali sme Frantíky, Rakušáky, čekají nás Němci a Švýcaři. Slováci teď mají Finsko, Rusko, USA. Nějak sem nepobral ani jednoho z vás

F71i22l54i18p 29K81o92l22b49á60b83e48k 2256666375431

;-D;-D;-D Ty vajco, hleďte si svojí skupiny a náročného boje o udržení v elitě!

+4/0
8.5.2015 21:09

M69a11r16t81i55n 14F65i79s83c12h65e36r 9363809889

Tomáši,fandím i Slovensku,ale objektivně,co hrajete vy?Se všema salátama jste ztratily a tudíž narozdíl od nás jste nejspíš skončily

D23a81v44i23d 27H58a15š98a 2599662553

Lopan, Lukeš: https://derstandard.at/ Jetzt/Livebericht/2000015441482/WM-Live-Tschechien-vs-Oesterreich-Fr-1615-Uhr v Rakousku prý shání trolly :-) Tak co? Není lepší být velká ryba v malém rakouském hokejovém diskuzním rybníčku, než pulec na idnesu?

+2/0
8.5.2015 20:43

D73a34v26i25d 65L85o67p70a86n 8889921751967

Pak budu asi ten nejnepřehlédnutelnější pulec, jaký existuje, když si mě všímá toliko osazenstvo včetně tebe

0/0
8.5.2015 21:15

P35a26v73e80l 30N85o51v75o38t74n88y 8839912227633

Kluci se s Růžou zase můžou poplácat po ramenou jak jsme jasně porazili Rakousko a se slovy, jak není slabých soupeřů vyjádřit spokojenost s body. Pochvalte si přesilovky a hru v oslabení a hurá na další těžké soupeře. :-/

A nezapoměňte zase přeházet sestavu. možná to bude ještě horší.

+2/−10
8.5.2015 20:25

M39a89r58t71i33n 83F44i28s20c19h93e83r 9933289639

Čeští fanoušci jsou si fakt nejhorší,kecaj blbě i když vyhrajem,nechte hodnocení po MS,zatím hrajem dobře a s Kanadou a Švédy to bylo vyrovnaný,příště vyhrajem myRv

+10/0
8.5.2015 20:28

P29a30v15e46l 87N11o84v34o77t73n24y 8799442587363

Jasně, nejsme schponí dvě třetiny přehrát kandidáta na sestup a to jsme pět a půl minuty hráli nepřetržitě přesilovku, z části pět na tři. Spousta přesílení a nejenže bez gólu ale bez zakončení. Opravdu je pokojenost na místě?

+3/−9
8.5.2015 20:36

M41a73r72t14i40n 96F39i30s52c23h90e97r 9633709359

Pavle,ano je 3 body a skore 4:0 je super proti mužstvu,co hraje MS A:-)

+6/0

P12a57v56e74l 54N67o77v54o34t61n54y 8659792977183

Ale jo, body jsou dobrý ale hra je hrozná. Pokud má tohle být medailový mančaft tak je smutný jak hrajou. Nic proti, každý to vidí jinak.

+1/−4

M13a98r68t82i77n 30F20i88s86c65h88e98r 9623339969

Pavle,nevidím to tak černě,oni ty slabší mužstva jen brání,ale hra s Kanadou a Švédy byla super a vyrovnaná a tam už to je jen o golech,nám hoří obrana,ale i to se dá zlepšit a jede se dálR^

+5/0
8.5.2015 21:16

J12i31ř62í 51Č71u66m32p69e14l67í62k 5286486512851

Bezva vítězství!

První třetina - pohodička, pomalu se rozkoukáme a rozbruslíme a hlavně necháme rozbruslit soupeře.

Druhá třetina - povede se nám dát gól. Sláva tak to konečně rozjedeme a začneme taky bruslit a přidáme nějaký ten gól. Konečně chvilku hrajeme hokej na plno.

Třetí třetina - klídek, letargie, ještě štěstí, že nám nedají taky gól.

Tak kluci to už stačilo, je čas se probudit.

Příště to račte rozbalit na plno hned od začátku a především začít hodně rychle bruslit. Kdo rychle bruslí, ten vítězí. Pak už ty příležitosti přijdou sami a hlavně všichni střílet, nejen střelci, ale ne do brankáře, ale vedle něj, či nad něj a hlavně do branky.