Ideální scénář s Němci? Dva góly za prvních deset minut, nabádá Ujčík

České hokejisty čeká předposlední duel základní skupiny A na domácím šampionátu. Od 16:15 hodin hostí Němce, kteří na turnaji vyválčili zatím šest bodů. Oslovení experti mají jasno: je třeba, aby národní tým co nejdříve a jako první skóroval. „Než se poprvé prosadíme, bude to vyrovnaný zápas,“ varuje František Kaberle.

D37a83n57i49e62l 25M67a71r11t37í44n90e23k 9919954703880

Doufam ze skopčáky porazíme a pomůžeme tak Švýcarům :) už jen za ten včerejší zářez bych jim přál postup

+1/0
10.5.2015 12:56

M19i87c62h10a24l 31K26o26r80o32p12e57c87k37ý 7621614138376

Křeč se nám nemusí vyplatit. Němci nemají, co ztratit a tak budou v pohodě. Na rozdíl od našich. Naši budou hrát křečovitě a pod tlakem, že musí dát ty dva góly za prvních deset minut. Němcům stačí využít dvakrát nějakou chybu našich v jejich obranném pásmu aby parádně skórovali. Radši se na to nechci ani dívat...

0/−2
10.5.2015 11:26

J24a60n 77J47i28r22k19a 7260600860

Nemci nemaj co ztratit...? Nemci jsou naplno v boji o 1/4 finale. Byste meli videt, jak jsou Svycari vystrachovany - dost to tu resej. Sice porad tvrdej "...ne, oni vic nez 3 Body urcite nemuzou udelat!" Ale pulky maj pekne stazeny...

+3/0
10.5.2015 11:29

P41a36v25e84l 50S67l60a48m92a 9539232611407

Ideální scénař to je něco jako neposkvrněné početí ne..? Vyhrát a hotovo.Howgh!![>-]

0/0
10.5.2015 11:24

J32a81r91o65s23l22a10v 81J38o19n63á81š 4198214712695

"Dáme jim rychle první gól, to na ně platí!"

"A co když dají první gól oni vám?"

"Tak zkusíme něco jiného."

;-)

+2/0
10.5.2015 11:05

S39l83a54v17o26m17í29r 75B23e67n59e24š 6622307540654

Dva góly za prvních deset minut? To už tady jednou na tomto mistrovství bylo.

Švédové nám dali dva góly v prvních deseti minutách.

0/0
10.5.2015 11:00

J35a56n 94J13i60r14k12a 7270610130

No tak ja ocekavam priblizne 3 az 4 scenare:

1. Stejna holomajzna jako s FRA a AUT, no ale nakonec to nejak ubojujem

2. Stejna holomajzna jako s FRA a AUT, ale tentokrat tolik stesti mit nebudem a Nemci se postaraji o prekvapko

3. Konecne potvrdime roli favorita a Nemce pomerne presvedcive rozsekame.

Ale nechavam si jeste otevrena vratka - neco neocekavaneho se muze prihodit vzdy. Dnesni hokej se vyrovnava, uz to neni 1980...;-)

P92e94t93r 19S34u81c36h54ý 9225754713863

2 góly za prvních 10 minut? nemyslím, že to zrovna proti Němcům půjde tak snadno. co se mě týká, já dával tipy 2:1, 2:2.. rozhodně to žádné gólové hody nebudou:-/

0/0
10.5.2015 10:34

D44a25v96i98d 70L28o16p38a49n 8179871191377

Jsem jen tak ze zvědavosti kouknul na těch našich prvních deset minut v dosavadním MS, ono se to dokonce dá rozšířit na celou třetinu a považte sami:

1:2 SWE, 0:1 LOT, 1:2 KAN, 0:0 FRA, 0:0 FRA. Tak tak, ani jednou jsem zatím nedokázali vést po první třetině. Paradoxně proti těm papírově slabším jsme v 1.třetině nedokázali vstřelit gól

+6/0
10.5.2015 10:32

P45e41t67r 23S83u50c90h81ý 9435584673303

jak vidno, vidíš to podobně jako já.. :-/ ale nechejme se překvapit, třeba se mýlím

M37i34l80a14n 11N65e39d77o88m52a 6507385204790

Dva góly v 10 minutách. Tak to budeme rádi za 2:1 po nájezdech.

0/0
10.5.2015 10:22

J57a87n 90P22r85o16v72a36z79n41í14k 6488724610461

Já bych se teda s legendou jako je Ujčík nerad hádal, ovšem tři góly za prvních deset minut by mi přišly lepší.

+11/0
10.5.2015 10:02

P10e86t25r 40H96o98r15á49k 4419327877322

Já bych se nerad hádal s Váma i když nejste legendou, ale myslím si, že čtyři a více gólů by bylo ještě lepší. R^