Chicago v nejdelším duelu letošního play-off srovnalo s Anaheimem krok

Až 117. minuta druhého střetnutí mezi Anaheimem a Chicagem přinesla vítěznou branku. Hokejový maraton rozhodl útočník Blackhawks Marcus Krüger, jenž tečoval střelu obránce Brenta Seabrooka a zařídil hostům výhru 3:2PP a srovnání finále Západní konference na 1:1 na zápasy.

J67i68ř26í 64O47p94ě58l84a 2262323287

Babcock do TOR....

0/0
20.5.2015 20:59

M44i32l77a84n 81H32a51n32u29s15k27a 7599288702211

Anderson nebo Andersen ... to je asi jedno co... Oba brankáři, tak proč je rozlišovat...

+3/0
20.5.2015 10:36

J83a75n 60S48t34o87d71o53l73a 7681680703740

S tou hlavičkou mě štvou. To by mělo být dovolené. Úmyslné kopnutí chápu, to může být nebezpečné pro soupeře, když by se do puku každý snažil kopat bodlo. Ale hlavička nikoho neohrožuje, a tahle byla moc hezká.

+1/0
20.5.2015 10:18

P95e52t24r 57P78á57l36k17a 6743856840432

Keithův ice time málem 50 minut, to už je pořádná šichta, klobouk dolů před jejich výdrží.