Chicago v nejdelším duelu letošního play-off srovnalo s Anaheimem krok

Až 117. minuta druhého střetnutí mezi Anaheimem a Chicagem přinesla vítěznou branku. Hokejový maraton rozhodl útočník Blackhawks Marcus Krüger, jenž tečoval střelu obránce Brenta Seabrooka a zařídil hostům výhru 3:2PP a srovnání finále Západní konference na 1:1 na zápasy.

J74i71ř82í 95O88p67ě63l56a 2862443117

Babcock do TOR....

0/0
20.5.2015 20:59

M54i82l23a88n 64H98a10n11u84s87k36a 7229118582971

Anderson nebo Andersen ... to je asi jedno co... Oba brankáři, tak proč je rozlišovat...

+3/0
20.5.2015 10:36

J38a28n 53S43t83o66d87o92l63a 7331600473150

S tou hlavičkou mě štvou. To by mělo být dovolené. Úmyslné kopnutí chápu, to může být nebezpečné pro soupeře, když by se do puku každý snažil kopat bodlo. Ale hlavička nikoho neohrožuje, a tahle byla moc hezká.

+1/0
20.5.2015 10:18

P34e40t95r 34P33á93l73k96a 6713736310222

Keithův ice time málem 50 minut, to už je pořádná šichta, klobouk dolů před jejich výdrží.