Chicago v nejdelším duelu letošního play-off srovnalo s Anaheimem krok

Až 117. minuta druhého střetnutí mezi Anaheimem a Chicagem přinesla vítěznou branku. Hokejový maraton rozhodl útočník Blackhawks Marcus Krüger, jenž tečoval střelu obránce Brenta Seabrooka a zařídil hostům výhru 3:2PP a srovnání finále Západní konference na 1:1 na zápasy.

J71i35ř35í 57O70p75ě20l25a 2592283267

Babcock do TOR....

0/0
20.5.2015 20:59

M28i87l39a34n 12H18a80n28u26s66k57a 7939988752241

Anderson nebo Andersen ... to je asi jedno co... Oba brankáři, tak proč je rozlišovat...

+3/0
20.5.2015 10:36

J68a48n 86S63t40o61d26o92l81a 7611530903200

S tou hlavičkou mě štvou. To by mělo být dovolené. Úmyslné kopnutí chápu, to může být nebezpečné pro soupeře, když by se do puku každý snažil kopat bodlo. Ale hlavička nikoho neohrožuje, a tahle byla moc hezká.

+1/0
20.5.2015 10:18

P74e59t70r 42P12á31l77k75a 6163596590772

Keithův ice time málem 50 minut, to už je pořádná šichta, klobouk dolů před jejich výdrží.