Hokejisté Anaheimu dobyli led Chicaga a ujali se vedení v sérii

Po úterním hokejovém maratonu, ve kterém uspělo Chicago až gólem ze třetího prodloužení v 117. minutě, Blackhawks na domácím ledě podlehli Anaheimu v řádné hrací době 1:2. Stejným poměrem se posunul rovněž vývoj celé série, Ducks vedou 2:1 na zápasy.

T77o31m80á59š 29H45a43n34á38č77e28k 7575555624525

Dneska hráli strašně krátké utkání ;-D

0/0
22.5.2015 9:58

T15o52m81a38s 50S18t92r98i48h27a92v77k21a 6812943458286

z posledních čtyř týmů mi ani jeden vysloveně nevadí (konečně po letech), ale finále přeju Hawks a Bolts.. Hlavně Tampa hraje nádhernej hokej

+6/0
22.5.2015 9:42

V15e59r89o77n17i28k40a 95K67o41n53o19p28á61č55o47v63á 8259471682589

Čtvrtá lajna neboli "rickyetemcakes" sice nedostává tolik prostoru, ale ve všech třech utkáních hraje výborně, dostává soupeře pod tlak, je schopná si vypracovat šance, vynutit fauly, utahat chicagské obránce - což je zvlášť důležité, potom, co se zranil Michal Rozsíval a u jestřábů vytěžují hlavně první dva obranné páry. Tak jen tak dál a chtělo by to taky nějaký gól.