Lundqvist dal zapomenout na gólové příděly a vrátil Rangers do hry

Po dvou porážkách, kdy pokaždé inkasoval nezvykle vysoký počet šesti branek, Henrik Lundqvist pro změnu opět potvrdil pověst jednoho z nejlepších gólmanů v hokejové NHL. V pátek 38 zákroky výrazně přispěl k vítězství Rangers nad Tampou Bay v poměru 5:1. Po čtvrtém pokračování finále Východní konference je tak stav smírný 2:2 na zápasy.

J44a35n 45B95ě41l77e16k 5165717155105

LET´S GO RANGERS !!!

+1/0
23.5.2015 18:52

J88o88s82e37f 57S17t33a87r53ý 5604949705599

Snad nakonec dobro zvítězí a Tampa postoupí.

Let's go Rangers,

pokud se jim podari v dalsich zapasech uhlidat "triplets" jako v game 4 tak tomu verim a pokud Hank zachyta jako vcera R^

T18o33m65á90š 29H38a29n46á96č80e37k 7245465904935

Ten nadpis je poněkud zavádějící. 1x břevno,2x tyčka Tampa a face to face na brankáře to byli zakončení jak od malých kluků! Jak kdyby se báli že jim za kličku trenér nadá....ale o tom je NHL a proto to tak miluju :-) nic není předem dané a jako fanda Tampy bych si přál další 2 zápasy vítězně ale když to bude na 7 utkání tak ten 7 může být vyloženě nádherný!!

+2/0
23.5.2015 10:08

R93a95d44e93k 13N92ě81m12e51c 1727832675926

RANGERSR^R^. Paráda... Docvaknuto... Tahle sérka je jasně sedmizápasová... A co na to Mojda Skálovic? Stále přisypává (kvoká), stále přisypává (kvoká)....;-D;-D.

+2/−2
23.5.2015 7:31

M28o57j13m41í62r 73S18k66á48l70a 2250512286

R^;-D stačilo zvednout vklad na TB a hned z toho byl naprosto skvělý výkon Rangers!!!

HL opět potvrdil to, co píšu furt + se přidal celý mančaft včetně těch, kterým to doteď v PO moc nešlo = 60. minutová PARÁDA!!V

P.S. v průběhu 3. třetiny jsem to jistil sázkami na střelce (Johnson, Palát, Killorn) - kurzy tam byly tak šílené, že pokud by alespoň jeden z nich skóroval (v což jsem fakt věřil a vůbec by mě to nevadilo;-)), tak bych byl i při vítězství Rangers pohodlně v plusuR^;-D