Lundqvist dal zapomenout na gólové příděly a vrátil Rangers do hry

Po dvou porážkách, kdy pokaždé inkasoval nezvykle vysoký počet šesti branek, Henrik Lundqvist pro změnu opět potvrdil pověst jednoho z nejlepších gólmanů v hokejové NHL. V pátek 38 zákroky výrazně přispěl k vítězství Rangers nad Tampou Bay v poměru 5:1. Po čtvrtém pokračování finále Východní konference je tak stav smírný 2:2 na zápasy.

J17a72n 11B18ě87l77e34k 5315897855565

LET´S GO RANGERS !!!

+1/0
23.5.2015 18:52

J50o49s52e79f 46S46t56a48r32ý 5864879845359

Snad nakonec dobro zvítězí a Tampa postoupí.

Let's go Rangers,

pokud se jim podari v dalsich zapasech uhlidat "triplets" jako v game 4 tak tomu verim a pokud Hank zachyta jako vcera R^

T59o36m29á91š 32H21a13n54á29č57e31k 7865345834275

Ten nadpis je poněkud zavádějící. 1x břevno,2x tyčka Tampa a face to face na brankáře to byli zakončení jak od malých kluků! Jak kdyby se báli že jim za kličku trenér nadá....ale o tom je NHL a proto to tak miluju :-) nic není předem dané a jako fanda Tampy bych si přál další 2 zápasy vítězně ale když to bude na 7 utkání tak ten 7 může být vyloženě nádherný!!

+2/0
23.5.2015 10:08

R29a10d20e79k 54N88ě58m85e34c 1137632145926

RANGERSR^R^. Paráda... Docvaknuto... Tahle sérka je jasně sedmizápasová... A co na to Mojda Skálovic? Stále přisypává (kvoká), stále přisypává (kvoká)....;-D;-D.

+2/−2
23.5.2015 7:31

M60o83j94m21í19r 27S82k39á30l35a 2530842866

R^;-D stačilo zvednout vklad na TB a hned z toho byl naprosto skvělý výkon Rangers!!!

HL opět potvrdil to, co píšu furt + se přidal celý mančaft včetně těch, kterým to doteď v PO moc nešlo = 60. minutová PARÁDA!!V

P.S. v průběhu 3. třetiny jsem to jistil sázkami na střelce (Johnson, Palát, Killorn) - kurzy tam byly tak šílené, že pokud by alespoň jeden z nich skóroval (v což jsem fakt věřil a vůbec by mě to nevadilo;-)), tak bych byl i při vítězství Rangers pohodlně v plusuR^;-D