Chicago uspělo v dalším prodloužení a srovnalo stav série s Anaheimem

Poté, co ve čtvrtek po porážce 1:2 přišli o domácí neporazitelnost v letošním play-off, hokejisté Chicaga zabrali a srovnali stav finále Západní konference na 2:2 na zápasy. Své druhé vítězství nad Anaheimem oslavili opět až v prodloužení, o sobotním výsledku 5:4 rozhodl v 86. minutě útočník Vermette.

J31a80n 87H24r69u29š91k62a 6173909743333

+1/0
24.5.2015 14:51

M67a93r50t13i69n 21K12o47l28á53ř 1930638185630

Tak já si přeji finále Tampa - Anaheim. Dvě slunná města a jedno z nich by poprvé dobilo Stanley Cup. I s Čechama v sestavě.

0/−4
24.5.2015 10:36

A44l51e61x42a33n60d75e51r 92K84o69l63m75a78n 1581481620174

Tampa vyhrála v roce 2004, Anaheim v roce 2007.

+8/0
24.5.2015 10:39

M14a39r38t38i45n 30K80o18l89á12ř 1270768865330

Aaa,tak to jsem si z hlavy nepamatoval :-) Ale i tak by jich měli mít méně než NYR a Chicago ;-)

0/0
24.5.2015 10:52

L83u50b10o73š 66K23l56i25n11d64e43r16a 1451333875792

tak to jistě. Tampa v NHL od roku 1991 a Anaheim od roku 1993. Rangers i Chicago = 1926

0/0
25.5.2015 22:51

J85i59ř77í 35P15e15t40r61o25v70k72a 4337266976456

Já chci finále Tampa - Chicago, nevím proč, ale ten Anaheim ani Rangers mi moc nesedí :-)

0/0
24.5.2015 13:27

I88v50a90n 82F22a37l80d86y74n71a 8654245474843

Chicago dostalo zbytečné góly po chybách v rozehrávce. Doufám ve finále Chicago - Tampa!