České týmy v hokejové Lize mistrů vedly, ale všechny tři těsně prohrály

Hokejisté Třince, Pardubic i Sparty v sobotu v Lize mistrů prohráli. Oceláři po čtvrteční porážce na ledě norského Stavangeru podlehli ve druhém vystoupení ve Finsku KalPě Kuopio 3:4 po samostatných nájezdech a mají na kontě ve skupině L v boji o dvě postupová místa jen bod. Pardubice začaly ve skupině E domácí porážkou s Davosem 2:3. Sparta po vítězství na ledě norského Storhamaru prohrála v Ženevě 3:4 v prodloužení.

J55a67n 41H51e30r56o63u75d49e73k 9358312203381

Tady se ukazuje, ze jako liga sme totálně nekonkurenceschopni!!!

+5/−8
22.8.2015 22:22

R64o27b57e48r24t 19K62u76p78k26a 2923678690898

Nesmysl - jako příprava dobrý. Kdo by to za ta peníze hrál. Jedině jako reklama dobrý. Každýho zajímá výsledek v naší lize. Tohle není fotbalová CHL.

+3/−5
23.8.2015 1:21

P95a57v15e71l 78H34o35l68m82a97n 9157154268190

Blábol, mě rozhodně zajímá víc výsledek v LM než v lize, kde se hraje 52 kol a z toho je 75% zápasů nezajímavých.

+5/−2
23.8.2015 9:43

T81o12m14á75š 39J12e76l68í75n57e87k 4770570759922

Prohra v prodloužení, nájezdech a o gól z poslední minuty. Fakt totální nekonkurenceschopnost. ;-D