České týmy v hokejové Lize mistrů vedly, ale všechny tři těsně prohrály

Hokejisté Třince, Pardubic i Sparty v sobotu v Lize mistrů prohráli. Oceláři po čtvrteční porážce na ledě norského Stavangeru podlehli ve druhém vystoupení ve Finsku KalPě Kuopio 3:4 po samostatných nájezdech a mají na kontě ve skupině L v boji o dvě postupová místa jen bod. Pardubice začaly ve skupině E domácí porážkou s Davosem 2:3. Sparta po vítězství na ledě norského Storhamaru prohrála v Ženevě 3:4 v prodloužení.

J50a92n 69H89e34r98o91u96d71e10k 9228742323521

Tady se ukazuje, ze jako liga sme totálně nekonkurenceschopni!!!

+5/−8
22.8.2015 22:22

R42o36b83e59r69t 40K40u23p20k46a 2963738840328

Nesmysl - jako příprava dobrý. Kdo by to za ta peníze hrál. Jedině jako reklama dobrý. Každýho zajímá výsledek v naší lize. Tohle není fotbalová CHL.

+3/−5
23.8.2015 1:21

P11a63v61e53l 42H45o55l92m37a35n 9397704578210

Blábol, mě rozhodně zajímá víc výsledek v LM než v lize, kde se hraje 52 kol a z toho je 75% zápasů nezajímavých.

+5/−2
23.8.2015 9:43

T10o85m84á63š 12J88e93l96í48n23e87k 4470510969592

Prohra v prodloužení, nájezdech a o gól z poslední minuty. Fakt totální nekonkurenceschopnost. ;-D