Jaškin potvrdil střeleckou formu, v přípravě NHL se trefil už potřetí

Jedním z nejpříjemnějších překvapení letošního přípravného období hokejové NHL jsou výkony mladého útočníka Dmitrije Jaškina. Český reprezentant s ruskými kořeny v pátém startu za St. Louis vstřelil už svou třetí branku a přispěl tak ke čtvrtečnímu triumfu Blues 5:2 nad Chicagem. Po asistenci si připsali ještě Palát, Šustr a Plekanec.

K28a17r58e90l 23V47a29l51o63u84š62e72k 8261931318609

Ostrostřelec od modré co spolehlivě trefí.......prvního hráče.

0/0
2.10.2015 14:23

F83i43l74i79p 77K92o61l41b69á32b38e28k 2326686555211

Nakládal dneska hrál přes 25 minut! Zapsal si 5 hitů, 2 střely a 6 minut v přesilovce. Sice nebodoval, ale ani nebyl v záporných číslech. Pevně věřím, že základ udělá nebo alespoň sedmého beka! Myslím, že se rozhodne mezi ním a Engellandem...

+1/0
2.10.2015 8:06

M76i43r53o15s80l97a96v 60S38t70a58s79t71n19y 7984183906201

To, že hrál 25 minut znamená pouze to, že ho potřebovali v závěru přípravy ještě řádně otestovat. Tihle hráči to mívají na hraně, ale souhlasím, že díky zraněním má šanci slušnou.

Btw. Kaberle měl loni v posledním přípravným zápasu taky nejvíc odehraných minut ze všech obránců...

0/0
2.10.2015 8:18

A87n82e29t50a 81M36a68c21h44o44v38á 1598648723

Nakládal na to jednoznačně má. V prvním oficiálním zápase bude jistě na soupisce. :)