Sparta drží domácí neporazitelnost. Ale bod jsme ztratili, řekl Přibyl

Hokejisté Sparty po přestěhování z Holešovic v O2 areně v extraligovém utkání ještě neprohráli. Ovšem páteční duel s do té doby vedoucí Plzní jim tolik radosti nepřinesl. Sparťané vyhráli 5:4 v prodloužení, ačkoliv vedli po dvou třetinách 4:1. „Ztrácíme vyhrané zápasy,“ zlobil se střelec Daniel Přibyl.

T31o35m12á94š 20B63r69a70b43e64c 2158356915926

Sparťani, za ten bod buďte rádi :-P

+1/0
10.10.2015 0:12

M56a79r56t56i62n 33V71a56c50h61u60l94k44a 3263758188295

Tak jsme si dneska zápas užili v našem firemním skyboxu v O2 aréně. Kolega mi nadával, když jsme prohrávali 4:1, že jsem ho tam vytáhl a on prý nepřišel kvůli jídlu. Říkám mu klídek, to ještě votočíme. A poslední třetinu jsme si tedy vážně užili. Jen škoda zbytečného faulu minutu před koncem, který nás stál druhý bod v prodloužení. Víc a víc mě Indiáni překvapujou. Nečekám, že se v druhé půlce ligy budeme pohybovat mezi prvními, ale na play off ze šestého místa by to mohlo vyjítR^