Tlustý, Židlický a Zbyněk Michálek se uvedli v novém dresu gólem

V pěti pátečních zápasech hokejové NHL se střelecky prosadili tři Češi. Premiéry v nových dresech ozdobili útočník New Jersey Jiří Tlustý, obránce Islanders Marek Židlický a staronová posila Arizony Zbyněk Michálek. Do statistik se zapsali i detroitský Jakub Kindl (0+1) a centr Arizony Martin Hanzal (0+2).

J42i74ř67í 53S43t68r38m29i71s10k29a 7939792225373

Neví někdo jak to bude mít mrázek v Detroitu? minulou sezonu málem skoro sám dovedl Wings do druhého kola, podle mě by si zaloužil pozici jedničky, už tam na to nějakou dobu čeká, a navíc Howard není ten brankář, který pro svůj tým získá Stanly Cup...

J44a18n 30S52o26u74k46u38p 1904284276475

Málem sám? Asi sem se díval na jiné play off...

+2/0
10.10.2015 15:35

P29a64v20e51l 56C82h81a36t93a74r33i74c47e11k 2461366865911

Kdo toto sledujete na netu přes placené Voyo na Nova sportu - nebylo vloni ještě Voyo bez reklam (tedy jen tichá obrazovka) a nebyly ještě vloni k dispozici záznamy utkání na Voyu? Včera první třetina trvala cca 50 minut, z toho 40% času reklamy - nedá se to takto sledovat. Nebyla by nějaká dobrá rada? Díky.

V80e90r39o43n37i83k84a 58K85o87n76o58p58á52č68o45v93á 8589571272449

Toronto má sice Babcocka, ale výsledky ani hru zatím nemá. Nevím, proč nehraje Roman Polák:-/ Dnes chytal Howard, zítra proti Carolině bude v bráně Petr Mrázek. Je fajn, že Jakub Kindl odehrál dobrý zápas, snad se do sestavy konečně naplno prosadí, protože obecně máme v NHL opravdu málo obránců, Rozsíval se Šmídem jsou zranění a Gudas s Polákem do hry ještě nezasáhli. Aspoň, že Židlický se trefil při premiéře za nový klub, gól Michálka byl spíš takový kuriózní plachťáček, ale počítá se.;-)

Kings nový ročník se skóre 2:9 nezačali moc dobře, což mi ale příliš nevadí. Od Arizony se toho v letos moc nečeká, dnes měli hlavně jistotu v bráně.

J61i70ř41í 87Š56e17d81a 3150299581911

polák už na to nemá, sorry. já vim, že posuzuješ hokej na základě svého češství, ale trocha objektivity by nezaškodila.

+1/0
10.10.2015 15:58

F13i62l26i23p 17Š37t97e16r24d53a77s 4532866189924

neviem, či si videl prvý zapas Toronta, ale hrali tam nad očakavania dobre. Tento zápas som nevidel proti Detroitu, ale ked si porovname to Toronto z minulej sezony a pozreme sa na tragicky kader, tak vykon v prvom zapase bol prijemným prekvapenim