Tampa Bay naplnila roli favorita a zvítězila na ledě Buffala

Po vítězství 3:2 z prodloužení nad Philadelphií uspěli hokejisté Tampy Bay i ve svém druhém startu v nové sezoně, když naplnili roli velkého favorita v Buffalu. Rozdílovou branku u výhry 4:1 vsítil v závěru druhé třetiny Nikita Kučerov, čeští zástupci Andrej Šustr a Ondřej Palát nebodovali.

F16i94l34i13p 50K50o42l64b63á59b81e22k 2496766655181

Duo Kane - Panarin bude asi hodně produktivní... Zato duo Giroux - Voráček se hledá a hledá a jejich hra je více než křečovitá. Doufám, že v příštím zápase dostanou šanci Gudas s Gagnerem...

0/0
11.10.2015 8:36

V16e68r38o39n61i81k81a 15K50o22n31o87p81á51č88o92v66á 8369581582169

Nevím, jestli Detroit dnes začátek podcenil nebo měl po včerejšku těžké nohy, ale Hurricanes byly 40 minut jasně lepší, hned v úvodu měli 5na3, po 10 minutách 10:1 na střely, po první třetině 18:2 a  díky Mrázkovi se udrželi do třetí třetiny ve hře, kde rozhodli. Michal Jordán se skutečně podíval do sestavy, obránce Wisniewski má být mimo půl roku.

Flyers to byla tragédie, po pár minutách a námazu Masona na 0:4 v podstatě po zápase. Ovšem ani po tom, co se do branky podíval Neuvirth to o moc lepší nebylo. Aspoň, že Jágr zabodoval. Hned v pondělí si proti sobě zahrají znovu a je otázka, jestli by neměli přijít nějaké změny v sestavě.

Jak se mi Jirka Tlustý moc nezdál v přípravě, tak zatím patří k tomu lepšímu u Devils. Aktivní dopředu, hraje do těla, je na něj pískán faul...z osobní stránky dobré, ovšem stejně jako loni u Hurricanes zatím tým neboduje.

Boston špatný, jediný co mě těší, tak že lajna Davidové + Beleskey hraje dobře, Pastrňák hodně aktivní, nebezpečný, ale pouze necelých 14 minut. Dnešek tolik nevyšel Fleischmanovi, zato oproti prvnímu zápasu hrál o dost líp ottawský Michálek. V sestavě Toronta se objevil Polák, odehrál přes 20 minut a tým má aspoň první bod.

Sharks-Ducks výborný zápas se spoustou šancí a výbornými gólmany. Překvapivě většinu zápasu byli rozděleni Getzlaf s Perrym. A musím říct, že druhý zmiňovaný s Rakellem a Sekáčem tam měli výborné momenty, Sekáč slušné, měl několik šancí. Ve druhé polovině třetí třetiny ovšem dal k prověřené dvojce Hagelina a v Sekáčově lajně ho nahradil Santorelli. Sharks vypadají dobře, zodpovědnější obrana a zároveň 44 střel proti takovému týmu, jako jsou Ducks. Tom se mi oproti loňskému úvodu zdá mnohem lepší, hlavně je vidět dopředu.

Vrbata Frolík dnes pálili jako u Verdunu, ale prvních bodů se stále nedočkali. Kdo by to řekl, že Arizona bude po dvou zápasech na plném počtu, zatímco Pens na nule. Mike Smith musel po zlatu v Praze chytit pořádné sebevědomí...byl výborný. Musím krátit, jinak se nevejdu.

+3/0
11.10.2015 7:40

M76a19r44t56i13n 21C61a77j77t21h28a23m11l 3181288666170

Jarda góly vždy v první minutě začátku 2. i 3. třetiny. Hodně dobrý. První třetina 4-0,tam se kluci uklidnili a pak sem už čekal zda se do listiny střelců zapíše i Jarouš.Opět potvrdil že mu úvodní zápasy vychází znamenitě

0/0
11.10.2015 4:12

J10a73r83o80s23l19a28v 13B20o63r13o46v17i77č97k45a 1135908280945

Voráček si dělal z Jardy srandu, že je mu padesát, a ten mu takhle odplatil.

0/0
11.10.2015 4:05

F14i78l70i52p 72K44o19l68b68á49b80e74k 2986296585831

Mrázek kryl 44 střel ze 47 a procento úspěšnosti má 93,62... Hodně slušný výkon!R^

+1/0
11.10.2015 3:45

L32i31b62o10r 26K53l91a57s58n40a 1692436294765

Je fakt, že ta Philadelphia  je totálně marná.. mizerný výkon celého týmu... aspoň všichni drží spolu;-D

L37i46b86o29r 24K23l81a38s28n78a 1592856234935

Jágr když už je při těch golovych hodech proti Philadelphii by mohl dát hattrick... dva už dal, tak další by nebyl naškodu, ikdyž chudák Neuvirth.

+1/0
11.10.2015 3:18

F41i73l75i49p 90K52o63l75b37á26b37e80k 2906246825981

Flyers dneska hoří na všech frontáchRv a Jarda si bez větší námahy došel (zatím) pro dva góly.R^

Myslím, že je na čase nasadit letní posily - Gudase a Gagnera!

+1/0
11.10.2015 3:27

F66r20a32n74t30i92š82e24k 15N63o25v86o79t92n52ý 8444886465749

Mason si dnešní zápas za rámeček nedá, průběžně koukám na Boston, který je na začátku sezony taky pěkně v háji a Detroitu to Mrázek nemohl zachraňovat věčně, poměr střel 35:8 nebo kolik to teď je o něčem vypovídá.

T49o62m48á72š 47H90a60n44á37č37e75k 7945445734925

Cooper je bůh!! 0:0 Tampa hraje stejně, 3:0: Tampa hraje stejně,0:3 Tampa hraje stejně no prostě to je recept na úspěch :-) blesky jedou a to je jen a jen dobře :-)

http://www.nhlportal.cz/?page=zapasreview&id=12678 pustte si gol na 3:1 os Stamkose a sledujte asistenci Callahana- chtěl to a bylo to geniální :-)

0/0
10.10.2015 23:08

F91i53l48i77p 74K57o67l15b56á67b83e22k 2326716415561

Ještě to má k loňsku daleko! S Flyers určitě nebyla lepší, dneska proti Buffalu v první třetině dost utrápené. Od druhé třetiny Tampa soupeře přejela (navíc soupeř uvadal) a trochu připomněla loňské časy...;-)

0/0
11.10.2015 1:07

T42o61m80á12š 80H49a72n36á24č72e73k 7245885504665

No a o tom to je ale ;-D prvně: tým nedokáže hrát perfektně 82 zápasů a celé play-off ale Tampa dokáže porazit soupeře ikdyž v zápase nevypadá jako lepší tým. Prostě hraje svoje a nenechá se ničím rozhodit.