Jihlava dala desítku Litoměřicím, Kladno po nájezdech vyhrálo na Slavii

Hokejisté Jihlavy ve 14. kole první ligy nadělili ostudnou desítku hráčům Litoměřic, ve šlágru kola mezi domácí Slavií a Kladnem se po nájezdech radovali hosté z výhry 3:2. Slavia prohrála po devíti vítězných utkáních v řadě. Pražané přesto vedou tabulku o bod před Českými Budějovicemi. Kladenští Rytíři ztrácejí na lídra čtyři body.

V74á17c59l69a15v 66Z28á50b81r19a62n69s65k69ý 8373972919931

aspon tu fotku by tam mohli dat aktualní je to trapný,nevím kdo tam sedí ale očividně na to sere....

M29a62r45t71i46n 44K65r35a45s 6674591916708

Nic proti slávii, ale já viděl dva neuznané góly Kladna a první gól domácích z ofsajdu, což je taky trochu nadpozemské...

0/0
15.10.2015 5:47

M79i64c95h37a82l 19K82u28c64h98t58a 6263554334202

No abychom nepřeháněli, já viděl jeden...

0/0
15.10.2015 7:16

L54u22k75á38š 22T46i80c40h80ý 5232623310739

Sakra idnes.cz opravte si chybu Třebíč je Horácká Slávie a né Moravská!!!!!!!!!!!!

M61i48l20o22š 93D64v47o80ř37á41k 8635667296671

tomane, pro nekoho se to zda nadpozemske, pro nas je to REALITA! :- )

a bud rad, zes jeste nevidel nas nadpozemsky vykon i v utoku a diky tomu mate aspon bod... :- )

+2/0
14.10.2015 23:06

J92á92c86h89y28m 44H72o13m42o96l42a 1272694802472

No, máme svobodu projevu, tak musíme pro ni něco vydržet a vytrpět...

+2/0
14.10.2015 22:05

L88u65k54á87š 49T50o44m31a56n 1641102652

fantasticke je ze to nemusite cist nebo naopak ze na to muzete reagovat. svoboda projevu a nazoru je pekna, akorat par zabednencu to nechape

+1/−3
14.10.2015 22:12

V51o24j24t45ě62c51h 73S28m45e92t76a67n24a 2722572144134

Byl jsem tam, a teda 3. Třetina byla jasně v režii Slávie...Kladno už nemohlo, podržel je ale brankář, v prodloužení to samé...a když to shrnu...nezasloužená výhra Kladna

+1/−2
14.10.2015 21:59

L13u93k62á82š 22T64o34m18a34n 1571282142

penalty jsou loterie. ale souhlas, nepadlo to, takze  slabsi vyhral a je to potreba respektovat

+1/−2
14.10.2015 22:01

M97i34c42h90a67l 21K68u73c31h19t75a 6753504734542

Třetí třetina ano, ale v půlce zápasu to klidně mohlo být 0:5, když kromě dvou gólů trefilo Kladno třikrát tyč (jednou to možná byl i gól, ale video se asi v pralese nepoužívá, takže smůla) a bylo jasně lepší, v druhé půlce Kladno vadlo a Slavia po vstřeleném gólu ožila. A ten gól mimochodem padl po jasném ofsajdu. Takže jaká nezasloužená výhra komiku?:-P

0/0
15.10.2015 7:14

O97n17d81ř26e13j 72Š68v86e76j22d25a 4851899157200

Ostudně poloprázdný Eden byl svědkem ostudného výkonu Slavie, která se začíná propadat tabulkou tam, kam patří R^

+5/−3
14.10.2015 21:51

L15u32k69á29š 20T60o84m10a13n 1141832812

3000 z kapacity 4000. naucte se pocty troubo ;-D;-D;-D;-D!!

J29o82s50e30f 64D16a30n71ě81k 5969970684234

Tak kdo dnes viděl nadpozemský výkon Slávie?

Leda nadpozemští fanoušci : Toman + 3:-P;-D

+6/−2
14.10.2015 21:46

L57u74k34á75š 13T51o91m27a27n 1601562822

ano videl jsem nadpozemsky vykon brankare kladna a obrany. je potreba danku se trochu orientovat pred tim nez vyslovite nesmysl.

+2/−7

P59e66t19r81a 47L75o80u58k76o30v36á 3216645710203

Alinč ve čtvrté řadě 1+1. Je hřích ho neotestovat v Litvínově.

Slavia domácí porážka s průměrným Kladnem. A tohle je skutečná realita.

+3/0
14.10.2015 20:55

L96u81k14á59š 60T58o30m37a35n 1111302652

byla jste na slavii? asi ne ze? ;-D;-D;-D kladno neni prumer, ale podprumer, ale bohuzel, nadpozemsky vykon brankare a kopec smuly zamezil vysledku 6:2

+1/−7
14.10.2015 20:57

P70e22t91r 68Š35e66f70č97í96k 7486335154259

Podprůměr je tak leda vaše IQ.A to jakože docela dost.

V pondělí s Přerovem to byl nadpozemský výkon pana rozhodčího ve prospěch Slávie a dnes se jen potvrdilo,že nejste tak suverenní jak děláte.

+6/−3
14.10.2015 21:17

P92e31t62r 68V13a91l53i19š 3236675989975

2:3 po sn,  - no ztráta bodu s podprůměrnou Slávií...

L50u65k74á70š 73T75o87m20a68n 1641982742

prave se vracim z edenu. bohuzel totalni prevaha ve 3 tretine nestacila na nadpozemsky vykon obrany a brankare kladna a penalty jsou loterie. zapasu by lepe slusel vysledek 6:2 ale neda se nic delat, ve sportu je mozne ze i slabsi vyhraje. dalsi zapasy ukazi pokracujici nadvladu slavie v teto soutezi.

+5/−12
14.10.2015 20:42

P65e97t38r 21S60k98o34k69a37n 3140476668881

Jo to ukážou...třeba příští sobotu kdy Slavie zřejmě po nadpozemském výkonu nebude stačit na Motor...;-)

+7/−3
14.10.2015 20:49

L87u51k10á56š 80T82o98m61a22n 1131372302

;-D;-D kdybyste byl chlap tak vsadite se mnou (ne 10 mega) ale 500 penez ze motor prohraje. ale to vy nejste

P16e26t48r 27S52k90o51k33a48n 3520586288691

ha..ha....klidně vsadím 500 že Motor neprohraje..:-)

+2/0
14.10.2015 23:08

P59e81t59r 85Š27e34f94č77í39k 7526545314939

Nějak vám dochází dech.Výhra s Přerovem díky cinklímu rozhodčímu a dnes pouze bod s Kladnem.Ještě chvilku a budete tam kde patříte.Na Kladno a Motor nemáte ani s rozhodčíma na vaši straně.

+11/−2
14.10.2015 20:51

L82u36k68á83š 96T94o44m31a19n 1491492362

na svuj nazor, jakkoli neerudovany, mate pochopitelne pravo. uzijte si svoji minutu, treba se nebude opakovat ;-D;-D;-D;-D;-D