Jihlava dala desítku Litoměřicím, Kladno po nájezdech vyhrálo na Slavii

Hokejisté Jihlavy ve 14. kole první ligy nadělili ostudnou desítku hráčům Litoměřic, ve šlágru kola mezi domácí Slavií a Kladnem se po nájezdech radovali hosté z výhry 3:2. Slavia prohrála po devíti vítězných utkáních v řadě. Pražané přesto vedou tabulku o bod před Českými Budějovicemi. Kladenští Rytíři ztrácejí na lídra čtyři body.

V22á77c62l63a45v 34Z79á86b80r55a81n37s29k76ý 8273162479371

aspon tu fotku by tam mohli dat aktualní je to trapný,nevím kdo tam sedí ale očividně na to sere....

M53a94r12t40i59n 92K29r47a35s 6104711766178

Nic proti slávii, ale já viděl dva neuznané góly Kladna a první gól domácích z ofsajdu, což je taky trochu nadpozemské...

0/0
15.10.2015 5:47

M91i57c52h22a87l 45K48u91c82h12t10a 6513124344692

No abychom nepřeháněli, já viděl jeden...

0/0
15.10.2015 7:16

L56u94k56á23š 55T64i82c34h74ý 5862553540189

Sakra idnes.cz opravte si chybu Třebíč je Horácká Slávie a né Moravská!!!!!!!!!!!!

M34i41l90o40š 56D28v37o59ř92á58k 8875517326321

tomane, pro nekoho se to zda nadpozemske, pro nas je to REALITA! :- )

a bud rad, zes jeste nevidel nas nadpozemsky vykon i v utoku a diky tomu mate aspon bod... :- )

+2/0
14.10.2015 23:06

J15á91c94h40y22m 41H73o97m97o85l57a 1522344312902

No, máme svobodu projevu, tak musíme pro ni něco vydržet a vytrpět...

+2/0
14.10.2015 22:05

L37u11k38á93š 56T46o20m39a29n 1761512642

fantasticke je ze to nemusite cist nebo naopak ze na to muzete reagovat. svoboda projevu a nazoru je pekna, akorat par zabednencu to nechape

+1/−3
14.10.2015 22:12

V50o93j97t79ě17c68h 17S47m66e35t20a94n90a 2132362424154

Byl jsem tam, a teda 3. Třetina byla jasně v režii Slávie...Kladno už nemohlo, podržel je ale brankář, v prodloužení to samé...a když to shrnu...nezasloužená výhra Kladna

+1/−2
14.10.2015 21:59

L81u14k93á15š 68T64o57m58a57n 1751852942

penalty jsou loterie. ale souhlas, nepadlo to, takze  slabsi vyhral a je to potreba respektovat

+1/−2
14.10.2015 22:01

M61i75c63h70a75l 32K14u98c15h50t82a 6263824334122

Třetí třetina ano, ale v půlce zápasu to klidně mohlo být 0:5, když kromě dvou gólů trefilo Kladno třikrát tyč (jednou to možná byl i gól, ale video se asi v pralese nepoužívá, takže smůla) a bylo jasně lepší, v druhé půlce Kladno vadlo a Slavia po vstřeleném gólu ožila. A ten gól mimochodem padl po jasném ofsajdu. Takže jaká nezasloužená výhra komiku?:-P

0/0
15.10.2015 7:14

O89n42d12ř52e20j 76Š34v46e71j57d58a 4811389507310

Ostudně poloprázdný Eden byl svědkem ostudného výkonu Slavie, která se začíná propadat tabulkou tam, kam patří R^

+5/−3
14.10.2015 21:51

L58u92k31á52š 14T58o56m34a24n 1801312422

3000 z kapacity 4000. naucte se pocty troubo ;-D;-D;-D;-D!!

J21o96s40e56f 83D25a49n40ě80k 5909260194334

Tak kdo dnes viděl nadpozemský výkon Slávie?

Leda nadpozemští fanoušci : Toman + 3:-P;-D

+6/−2
14.10.2015 21:46

L17u67k61á85š 82T13o33m48a40n 1891142972

ano videl jsem nadpozemsky vykon brankare kladna a obrany. je potreba danku se trochu orientovat pred tim nez vyslovite nesmysl.

+2/−7

P74e78t86r29a 49L15o51u32k76o95v88á 3396405590183

Alinč ve čtvrté řadě 1+1. Je hřích ho neotestovat v Litvínově.

Slavia domácí porážka s průměrným Kladnem. A tohle je skutečná realita.

+3/0
14.10.2015 20:55

L64u20k10á45š 29T65o59m97a45n 1181682512

byla jste na slavii? asi ne ze? ;-D;-D;-D kladno neni prumer, ale podprumer, ale bohuzel, nadpozemsky vykon brankare a kopec smuly zamezil vysledku 6:2

+1/−7
14.10.2015 20:57

P72e96t26r 80Š16e36f57č19í46k 7616215404849

Podprůměr je tak leda vaše IQ.A to jakože docela dost.

V pondělí s Přerovem to byl nadpozemský výkon pana rozhodčího ve prospěch Slávie a dnes se jen potvrdilo,že nejste tak suverenní jak děláte.

+6/−3
14.10.2015 21:17

P73e86t55r 20V77a31l54i33š 3936675379405

2:3 po sn,  - no ztráta bodu s podprůměrnou Slávií...

L25u81k12á81š 50T71o13m98a68n 1591552772

prave se vracim z edenu. bohuzel totalni prevaha ve 3 tretine nestacila na nadpozemsky vykon obrany a brankare kladna a penalty jsou loterie. zapasu by lepe slusel vysledek 6:2 ale neda se nic delat, ve sportu je mozne ze i slabsi vyhraje. dalsi zapasy ukazi pokracujici nadvladu slavie v teto soutezi.

+5/−12
14.10.2015 20:42

P13e86t66r 85S23k28o78k38a87n 3490616528251

Jo to ukážou...třeba příští sobotu kdy Slavie zřejmě po nadpozemském výkonu nebude stačit na Motor...;-)

+7/−3
14.10.2015 20:49

L93u65k20á10š 60T31o94m61a94n 1931942282

;-D;-D kdybyste byl chlap tak vsadite se mnou (ne 10 mega) ale 500 penez ze motor prohraje. ale to vy nejste

P44e15t72r 41S66k34o24k51a63n 3590836738961

ha..ha....klidně vsadím 500 že Motor neprohraje..:-)

+2/0
14.10.2015 23:08

P96e44t20r 39Š11e30f24č98í47k 7226795724229

Nějak vám dochází dech.Výhra s Přerovem díky cinklímu rozhodčímu a dnes pouze bod s Kladnem.Ještě chvilku a budete tam kde patříte.Na Kladno a Motor nemáte ani s rozhodčíma na vaši straně.

+11/−2
14.10.2015 20:51

L16u77k85á52š 42T21o31m19a34n 1101622842

na svuj nazor, jakkoli neerudovany, mate pochopitelne pravo. uzijte si svoji minutu, treba se nebude opakovat ;-D;-D;-D;-D;-D