Jihlava dala desítku Litoměřicím, Kladno po nájezdech vyhrálo na Slavii

Hokejisté Jihlavy ve 14. kole první ligy nadělili ostudnou desítku hráčům Litoměřic, ve šlágru kola mezi domácí Slavií a Kladnem se po nájezdech radovali hosté z výhry 3:2. Slavia prohrála po devíti vítězných utkáních v řadě. Pražané přesto vedou tabulku o bod před Českými Budějovicemi. Kladenští Rytíři ztrácejí na lídra čtyři body.

V83á11c27l57a86v 15Z48á33b10r74a83n29s18k66ý 8623312169871

aspon tu fotku by tam mohli dat aktualní je to trapný,nevím kdo tam sedí ale očividně na to sere....

M38a54r85t34i23n 31K10r98a18s 6744401516918

Nic proti slávii, ale já viděl dva neuznané góly Kladna a první gól domácích z ofsajdu, což je taky trochu nadpozemské...

0/0
15.10.2015 5:47

M42i25c43h40a20l 84K30u86c78h33t49a 6843754144262

No abychom nepřeháněli, já viděl jeden...

0/0
15.10.2015 7:16

L32u44k84á12š 17T12i55c74h31ý 5422483980159

Sakra idnes.cz opravte si chybu Třebíč je Horácká Slávie a né Moravská!!!!!!!!!!!!

M97i70l84o24š 96D50v11o65ř37á42k 8335107126151

tomane, pro nekoho se to zda nadpozemske, pro nas je to REALITA! :- )

a bud rad, zes jeste nevidel nas nadpozemsky vykon i v utoku a diky tomu mate aspon bod... :- )

+2/0
14.10.2015 23:06

J40á65c44h28y95m 54H83o92m11o82l31a 1232634422542

No, máme svobodu projevu, tak musíme pro ni něco vydržet a vytrpět...

+2/0
14.10.2015 22:05

L22u53k92á75š 17T40o81m60a56n 1851182282

fantasticke je ze to nemusite cist nebo naopak ze na to muzete reagovat. svoboda projevu a nazoru je pekna, akorat par zabednencu to nechape

+1/−3
14.10.2015 22:12

V80o21j14t92ě82c72h 67S58m71e98t70a89n94a 2372152684124

Byl jsem tam, a teda 3. Třetina byla jasně v režii Slávie...Kladno už nemohlo, podržel je ale brankář, v prodloužení to samé...a když to shrnu...nezasloužená výhra Kladna

+1/−2
14.10.2015 21:59

L91u83k86á68š 21T24o88m39a33n 1941742582

penalty jsou loterie. ale souhlas, nepadlo to, takze  slabsi vyhral a je to potreba respektovat

+1/−2
14.10.2015 22:01

M15i86c41h87a35l 13K80u96c89h48t49a 6953834824232

Třetí třetina ano, ale v půlce zápasu to klidně mohlo být 0:5, když kromě dvou gólů trefilo Kladno třikrát tyč (jednou to možná byl i gól, ale video se asi v pralese nepoužívá, takže smůla) a bylo jasně lepší, v druhé půlce Kladno vadlo a Slavia po vstřeleném gólu ožila. A ten gól mimochodem padl po jasném ofsajdu. Takže jaká nezasloužená výhra komiku?:-P

0/0
15.10.2015 7:14

O82n13d80ř78e34j 23Š58v64e12j30d59a 4681959257620

Ostudně poloprázdný Eden byl svědkem ostudného výkonu Slavie, která se začíná propadat tabulkou tam, kam patří R^

+5/−3
14.10.2015 21:51

L58u77k91á10š 65T21o38m12a69n 1341332702

3000 z kapacity 4000. naucte se pocty troubo ;-D;-D;-D;-D!!

J93o89s49e88f 84D63a72n86ě10k 5219980614354

Tak kdo dnes viděl nadpozemský výkon Slávie?

Leda nadpozemští fanoušci : Toman + 3:-P;-D

+6/−2
14.10.2015 21:46

L41u69k48á91š 20T21o71m36a98n 1121872722

ano videl jsem nadpozemsky vykon brankare kladna a obrany. je potreba danku se trochu orientovat pred tim nez vyslovite nesmysl.

+2/−7

P11e82t18r60a 28L16o23u53k65o26v63á 3606625600563

Alinč ve čtvrté řadě 1+1. Je hřích ho neotestovat v Litvínově.

Slavia domácí porážka s průměrným Kladnem. A tohle je skutečná realita.

+3/0
14.10.2015 20:55

L93u53k74á29š 95T56o10m73a91n 1141712982

byla jste na slavii? asi ne ze? ;-D;-D;-D kladno neni prumer, ale podprumer, ale bohuzel, nadpozemsky vykon brankare a kopec smuly zamezil vysledku 6:2

+1/−7
14.10.2015 20:57

P75e37t18r 94Š87e60f25č82í79k 7646355814149

Podprůměr je tak leda vaše IQ.A to jakože docela dost.

V pondělí s Přerovem to byl nadpozemský výkon pana rozhodčího ve prospěch Slávie a dnes se jen potvrdilo,že nejste tak suverenní jak děláte.

+6/−3
14.10.2015 21:17

P84e18t68r 24V15a86l39i58š 3646765829345

2:3 po sn,  - no ztráta bodu s podprůměrnou Slávií...

L31u75k98á46š 76T75o39m27a91n 1251212482

prave se vracim z edenu. bohuzel totalni prevaha ve 3 tretine nestacila na nadpozemsky vykon obrany a brankare kladna a penalty jsou loterie. zapasu by lepe slusel vysledek 6:2 ale neda se nic delat, ve sportu je mozne ze i slabsi vyhraje. dalsi zapasy ukazi pokracujici nadvladu slavie v teto soutezi.

+5/−12
14.10.2015 20:42

P40e58t86r 26S42k49o21k60a35n 3700156688981

Jo to ukážou...třeba příští sobotu kdy Slavie zřejmě po nadpozemském výkonu nebude stačit na Motor...;-)

+7/−3
14.10.2015 20:49

L81u70k49á78š 35T96o47m91a21n 1921392872

;-D;-D kdybyste byl chlap tak vsadite se mnou (ne 10 mega) ale 500 penez ze motor prohraje. ale to vy nejste

P51e24t81r 91S77k97o54k87a60n 3290396328871

ha..ha....klidně vsadím 500 že Motor neprohraje..:-)

+2/0
14.10.2015 23:08

P80e93t81r 46Š64e52f64č97í80k 7116725274399

Nějak vám dochází dech.Výhra s Přerovem díky cinklímu rozhodčímu a dnes pouze bod s Kladnem.Ještě chvilku a budete tam kde patříte.Na Kladno a Motor nemáte ani s rozhodčíma na vaši straně.

+11/−2
14.10.2015 20:51

L47u48k41á17š 83T38o21m45a16n 1401142912

na svuj nazor, jakkoli neerudovany, mate pochopitelne pravo. uzijte si svoji minutu, treba se nebude opakovat ;-D;-D;-D;-D;-D