Hanzal si připsal už desátou asistenci, kvůli zranění ale nedohrál

S desíti přihrávkami z devíti odehraných zápasů je český centr Martin Hanzal v daném ohledu nejlepším hráčem celé NHL. Zatím poslední přihrávku si připsal v pondělním duelu Arizony na ledě Toronta, když přispěl k venkovní výhře 4:3. Pro zranění ale utkání nakonec nedohrál.

M14a87r83t57i76n 81S39ý98k44o63r53a 1657638507387

Chápete někdo, co se děje s Calgary? Dá se tahle krize něčím vysvětlit?

Snad to s tím Hanzalem opravdu nebude nijak vážné, to by byla strašná škoda.

+2/0
27.10.2015 11:55

M30i95r68o86s43l71a64v 82S77t31a16s93t45n76y 7654113656291

To je neskutečný, Ducks mají gólů jako podprůměrnej fotbalovej tým. Ještě jeden takovej zápas a Boudreau se bude pakovat.

+1/0
27.10.2015 8:05

K26a28r30e21l 17V39a73l89o28u28š52e55k 8841811188119

ostrostřelec Jakub co spolehlivě trefí prvního hráče opět nenastoupil. Zato Šmídovi se ice time zvedá. První zápas 8, druhý 9, ted 12 minut. Jen tak dál.

J61a86n 46N47e31š17p18o87r 4396228526532

On Hažmuka už taky musí být nervózní jako sáňky na podzim, tolik zápasů a Jágr si drze boduje...

K68a86r96e95l 49V90a67l48o43u85š92e89k 8481181438649

Nene. Píšu to jen když Calgary hraje a nebo je o něm článek. Takže vždy k věci.

V92e13r16o69n35i55k57a 95K48o63n96o89p98á50č87o89v55á 8749561362769

Naštěstí by to s tím zraněním snad nemělo být tak vážné - podle trenéra je to day-to-day v dolní části těla. Bylo by vážně škoda, kdyby mu to pokazilo skvělý vstup do sezóny. Problémů se zdravím měl v minulosti už požehnaně a jednak mu to s Domim klape. Ten má stejně jako Hanzal z 9 zápasů 10 bodů, díky čemuž vévodí všem nováčkům, navíc výrazně pozitivní +7.

Marku Židlickému se zápas proti Calgary docela povedl, poté, co byl v sobotu proti St. Louis jen mezi náhradníky. Kolega z obrany Hickey se totiž v tom zápase zranil a chybět by měl nejméně měsíc.

Před začátkem sezóny bych opravdu nečekala, že se zrovna Calgary a Anaheim budou takhle trápit. Na to že Ducks opět neskórovali, je pro ně nakonec bod ještě zlatý. Trenér se tým snaží nabudit, neustále prohazuje útočné řady, ale se skóre 6:21 se fakt body sbírají dost těžko. Vždyť i Jágr dal dosud 6 gólů, Jamie Benn jako lídr gólové statistiky sám dokonce 8 zásahů. Celkem tým nedokázal vstřelit gól už v 5 utkáních, což je o jedno více, než v celé loňské sezóně.

+15/0
27.10.2015 7:48

J48a30n 91S32t85o48d52o10l92a 7891220943440

A Chicago zase 1:0 v prodloužení, a zase Toews. Nejspíš zkoušejí obrannou činnost.

0/0
27.10.2015 8:11

V10e85r41o47n18i19k24a 15K37o29n91o55p11á17č64o58v51á 8129781222739

Jj, před dvěma dny porazili Tampu stejným skóre ve stejné aréně gólem stejného hráče;-)