Hanzal si připsal už desátou asistenci, kvůli zranění ale nedohrál

S desíti přihrávkami z devíti odehraných zápasů je český centr Martin Hanzal v daném ohledu nejlepším hráčem celé NHL. Zatím poslední přihrávku si připsal v pondělním duelu Arizony na ledě Toronta, když přispěl k venkovní výhře 4:3. Pro zranění ale utkání nakonec nedohrál.

M49a22r97t48i68n 54S14ý38k42o49r76a 1597368497347

Chápete někdo, co se děje s Calgary? Dá se tahle krize něčím vysvětlit?

Snad to s tím Hanzalem opravdu nebude nijak vážné, to by byla strašná škoda.

+2/0
27.10.2015 11:55

M93i25r88o61s55l56a58v 96S63t44a91s81t98n39y 7724403546541

To je neskutečný, Ducks mají gólů jako podprůměrnej fotbalovej tým. Ještě jeden takovej zápas a Boudreau se bude pakovat.

+1/0
27.10.2015 8:05

K42a35r26e68l 28V81a23l29o41u33š35e59k 8621821358249

ostrostřelec Jakub co spolehlivě trefí prvního hráče opět nenastoupil. Zato Šmídovi se ice time zvedá. První zápas 8, druhý 9, ted 12 minut. Jen tak dál.

J19a32n 15N92e24š18p34o96r 4166488366242

On Hažmuka už taky musí být nervózní jako sáňky na podzim, tolik zápasů a Jágr si drze boduje...

K15a50r23e43l 63V26a36l57o88u21š16e58k 8671521288829

Nene. Píšu to jen když Calgary hraje a nebo je o něm článek. Takže vždy k věci.

V17e98r81o10n97i22k80a 71K53o77n33o30p44á77č96o48v37á 8669611742789

Naštěstí by to s tím zraněním snad nemělo být tak vážné - podle trenéra je to day-to-day v dolní části těla. Bylo by vážně škoda, kdyby mu to pokazilo skvělý vstup do sezóny. Problémů se zdravím měl v minulosti už požehnaně a jednak mu to s Domim klape. Ten má stejně jako Hanzal z 9 zápasů 10 bodů, díky čemuž vévodí všem nováčkům, navíc výrazně pozitivní +7.

Marku Židlickému se zápas proti Calgary docela povedl, poté, co byl v sobotu proti St. Louis jen mezi náhradníky. Kolega z obrany Hickey se totiž v tom zápase zranil a chybět by měl nejméně měsíc.

Před začátkem sezóny bych opravdu nečekala, že se zrovna Calgary a Anaheim budou takhle trápit. Na to že Ducks opět neskórovali, je pro ně nakonec bod ještě zlatý. Trenér se tým snaží nabudit, neustále prohazuje útočné řady, ale se skóre 6:21 se fakt body sbírají dost těžko. Vždyť i Jágr dal dosud 6 gólů, Jamie Benn jako lídr gólové statistiky sám dokonce 8 zásahů. Celkem tým nedokázal vstřelit gól už v 5 utkáních, což je o jedno více, než v celé loňské sezóně.

+15/0
27.10.2015 7:48

J56a96n 92S48t33o92d90o10l87a 7901850463410

A Chicago zase 1:0 v prodloužení, a zase Toews. Nejspíš zkoušejí obrannou činnost.

0/0
27.10.2015 8:11

V97e59r84o51n30i69k94a 92K10o60n96o45p81á51č54o23v11á 8779181762989

Jj, před dvěma dny porazili Tampu stejným skóre ve stejné aréně gólem stejného hráče;-)