Hradečtí hokejisté si vezou výhru z Vítkovic. V závěru řádil Dej

Hokejisté Hradce Králové vytěžili z dohrávky 14. extraligového kola tři body. Ve vítkovické aréně zvítězili 3:2, když otočili stav během 57. a 58. minuty. Oba góly zaznamenal Rastislav Dej, ten rozhodující v oslabení. Východočeši tak popáté v řadě bodovali.

P45e44t36r44a 97L14o95u51k45o31v19á 3116755380773

Vítkovice si kvalitně prohrály utkání. Vést v 57.minutě 2:1 a prohrát 2:3 v základní hrací době, to se často nevidí.:-)

P39e51t32r51a 60L40o79u35k82o76v73á 3166165170193

Vy takové obraty vídáte často? Já v extralize maximálně dvakrát za sezónu.

0/0
28.10.2015 18:47

J53i80r95k97a 84H32r30a13d86e40c 5753122923283

Ano často, vedení týmu o gól pár minut před koncem naprosto nic neznamená a btw. letos už se objevilo poměrně dost výsledků kdy jedna strana vede o 3 i více gólů a zápas projede, naposledy Zlín s Olomoucí a to, že to není otočeno v posledních minutách nehraje roli. Přece když někdo vede 3:0 a zápas si "kvalitně" prohraje v základní hrací době, to se často nevidí ;-D  Jen pro Vaši informaci, podobné neuvěřitelné "obraty" ze stavu 1:2 v 57. minutě se stávají i v jiných ligách ;-)

0/0
28.10.2015 19:02

J80a93n 48Ď65o10u23b79a57l 8696953124935

Ano, takové obraty se stávají. Ale často se nevidí. Chápete? :)

+1/0
28.10.2015 19:07

J82i47r23k79a 73H80r51a60d46e52c 5323412823613

Chápu, že např. včera a dnes není často ;-D  Jinak tuhle debatu končím, přít se s někým o jejich pocitech je pouze zoufalá ztráta času, natož s panem Ďoubalem a paní Loukovou ;-D

+1/0
28.10.2015 19:09

J51a20n 55Ď48o67u22b98a41l 8446213734925

Ok, mějte se :) A pokud nemáte co dělat, můžete hledat zápas z nedávné doby, kdy jeden hráč obrátil zápas tímto způsobem :)

O88s25k64a49r 95K48o20v86a23ř88í67k 8407893576957

Hradec dnes o kousek lepší. Dostat branku v klíčové přesilovce utkání....to se nesmí stávat.