Hradečtí hokejisté si vezou výhru z Vítkovic. V závěru řádil Dej

Hokejisté Hradce Králové vytěžili z dohrávky 14. extraligového kola tři body. Ve vítkovické aréně zvítězili 3:2, když otočili stav během 57. a 58. minuty. Oba góly zaznamenal Rastislav Dej, ten rozhodující v oslabení. Východočeši tak popáté v řadě bodovali.

P96e88t55r34a 52L19o41u31k35o89v86á 3426255230263

Vítkovice si kvalitně prohrály utkání. Vést v 57.minutě 2:1 a prohrát 2:3 v základní hrací době, to se často nevidí.:-)

P76e79t41r88a 13L29o94u83k79o41v39á 3246665160843

Vy takové obraty vídáte často? Já v extralize maximálně dvakrát za sezónu.

0/0
28.10.2015 18:47

J27i66r38k24a 70H84r96a18d59e37c 5193622453873

Ano často, vedení týmu o gól pár minut před koncem naprosto nic neznamená a btw. letos už se objevilo poměrně dost výsledků kdy jedna strana vede o 3 i více gólů a zápas projede, naposledy Zlín s Olomoucí a to, že to není otočeno v posledních minutách nehraje roli. Přece když někdo vede 3:0 a zápas si "kvalitně" prohraje v základní hrací době, to se často nevidí ;-D  Jen pro Vaši informaci, podobné neuvěřitelné "obraty" ze stavu 1:2 v 57. minutě se stávají i v jiných ligách ;-)

0/0
28.10.2015 19:02

J93a28n 90Ď90o18u47b16a84l 8106273904145

Ano, takové obraty se stávají. Ale často se nevidí. Chápete? :)

+1/0
28.10.2015 19:07

J12i44r65k68a 60H36r54a94d26e62c 5283112253953

Chápu, že např. včera a dnes není často ;-D  Jinak tuhle debatu končím, přít se s někým o jejich pocitech je pouze zoufalá ztráta času, natož s panem Ďoubalem a paní Loukovou ;-D

+1/0
28.10.2015 19:09

J60a68n 27Ď84o28u35b16a18l 8716773924595

Ok, mějte se :) A pokud nemáte co dělat, můžete hledat zápas z nedávné doby, kdy jeden hráč obrátil zápas tímto způsobem :)

O54s26k82a42r 71K77o94v36a93ř90í67k 8767403146577

Hradec dnes o kousek lepší. Dostat branku v klíčové přesilovce utkání....to se nesmí stávat.