Olomouc nepřestává udivovat. Dala gól ve třech, pak duel obrátila

Hokejisté Olomouce nepřestávají udivovat extraligu. Ve Zlíně nechápou, co s nimi v úterní dohrávce provedli. Vždyť po šestnácti minutách domácí vedli 3:0, jenže už za 85 vteřin „kohouti“ snížili na 2:3, pak v dvojnásobném početním oslabení vyrovnali a do třetí třetiny už šli s jednobrankovým vedením, které uhájili. Úchvatný obrat!

M89i47c45h58a39l 18P18a87l20e36č58e52k 2741648662934

Já teda nevím, ale Zlín do stavu 3:0 dobře nehrál, oni nehráli dobře vůbec. Po 15. minutách to taky mohlo být 3:4. Mora hrála hokej a Zlín dával branky

A35l29e71š 45V70a63j37g39a15r 6192579949126

Zlín vám daroval 4goly....A v krásně vám je zabalil do vánočního dárkového obalu...

+1/−1
29.10.2015 10:50

K19a42r75e42l 68P57e11c45i19n51a 4153953584771

Olomouc vyhrála jen díky beranům,jinak neměla nárok vyhrát.

+1/−1
29.10.2015 9:50

A85l70e79š 93V33a67j49g84a17r 6862179149116

Zlín se porazil sám.

+2/0

G39u63s38t98a36v 12S31o12j29k96a 1458753375484

"Žabka jednou z deseti pokusů", "Haluzácká střela k tyči" /od nejproduktivnějšího beka ligy - trochu pokory Marušáku, hraješ to jako na rybníce a ještě haníš soupeře.

A36l61e34š 35V88a35j64g55a70r 6802799529786

Spíš z něho mluví frustrace. Má ultimátum.

0/0
29.10.2015 10:51

R92o37m75a65n 73O43l28s94z29o47w68y 3396307670925

Nejproduktivnější bek ligy? Tak to je dobrý blábol... patřil poslední dva roky k produktivním bekům, to ano. Ale nejproduktivnější nebyl ani náhodou. Jinak souhlas, jeho hodnocení je trapas sám o sobě.

+1/0
29.10.2015 12:45

L26a87d94i13s83l12a75v 68B77u93r18d20a 2207804768305

Asi nerozumíš psanému textu - neproduktivnějším bekem ligy je míněn Vyrůbalík. Budiž, je na druhém místě, ale v počtu gólů vede.

0/0
29.10.2015 14:01

R45o34m86a55n 82O19l84s93z90o95w38y 3166237640945

My si tykáme, to je mi novinka:-), já s Vámi krávy nepásl. Napsal jste to dvojsmyslně a navíc jak sám píšete Vyrubalík není nejproduktivnější bek... Pokud chcete hovořit o počtu branek, tak se používá termín nejlepší střelec.