Voráček asistoval u jediné branky Philadelphie a nezabránil další prohře

V předešlých třech sezonách hokejové NHL byl Jakub Voráček dvakrát nejproduktivnějším Čechem v soutěži. V minulém ročníku navíc atakoval prvenství i v rámci celé ligy, když skončil čtvrtý. V nové základní části se ale zatím hledá stejně jako celá Philadelphia, která naposledy padla 1:4 ve Vancouveru. Po jedné asistenci si připsali zmiňovaný Voráček a domácí Radim Vrbata.

M52o64j80m87í96r 72S35k56á78l32a 2330942886

;-D

0/0
3.11.2015 11:57

R74a82d25e63k 79N80ě60m36e60c 1597822165896

Mojda, o víkendu jsi mě káral, že se do mrtvol nekope a ty todle:-). Ty mravokárče;-D.

F64i13l25i63p 61K17o53l10b87á10b82e10k 2306426545821

Na pořádnou osušku!;-) Strašně se nadřou v útočné třetině, tam jim chybí lehkost a přímočarost. Pořád to mydlí po rozích, nikdo nemá kloudný nápad a když už, tak to pálí všechno do gólmana soupeře nebo jim střelu zblokují obránci. Vancouver se dostal do útočné třetiny (v podstatě vždy úplně snadno) Flyers a skoro vždycky z toho byla šance. Obráceně nikoliv!

0/0
3.11.2015 7:43

F92i29l98i40p 46K90o91l51b86á40b93e67k 2366436175221

Špatné výkony obránců, slabý Mason, křeč a téměř žádná produktivita v útoku... opět porážka Flyers! Ach jo...:-/ Ani ta asistence Voráčka a vcelku dobrý výkon jeho útoku není útěchou a úspěchem!