Voráček asistoval u jediné branky Philadelphie a nezabránil další prohře

V předešlých třech sezonách hokejové NHL byl Jakub Voráček dvakrát nejproduktivnějším Čechem v soutěži. V minulém ročníku navíc atakoval prvenství i v rámci celé ligy, když skončil čtvrtý. V nové základní části se ale zatím hledá stejně jako celá Philadelphia, která naposledy padla 1:4 ve Vancouveru. Po jedné asistenci si připsali zmiňovaný Voráček a domácí Radim Vrbata.

M83o28j96m42í63r 59S94k44á68l29a 2520302516

;-D

0/0
3.11.2015 11:57

R65a43d41e14k 42N67ě93m41e87c 1517262735546

Mojda, o víkendu jsi mě káral, že se do mrtvol nekope a ty todle:-). Ty mravokárče;-D.

F93i71l26i32p 15K36o32l23b69á46b91e75k 2436776515901

Na pořádnou osušku!;-) Strašně se nadřou v útočné třetině, tam jim chybí lehkost a přímočarost. Pořád to mydlí po rozích, nikdo nemá kloudný nápad a když už, tak to pálí všechno do gólmana soupeře nebo jim střelu zblokují obránci. Vancouver se dostal do útočné třetiny (v podstatě vždy úplně snadno) Flyers a skoro vždycky z toho byla šance. Obráceně nikoliv!

0/0
3.11.2015 7:43

F23i28l67i53p 51K49o35l43b25á34b72e86k 2956876965951

Špatné výkony obránců, slabý Mason, křeč a téměř žádná produktivita v útoku... opět porážka Flyers! Ach jo...:-/ Ani ta asistence Voráčka a vcelku dobrý výkon jeho útoku není útěchou a úspěchem!