Voráček asistoval u jediné branky Philadelphie a nezabránil další prohře

V předešlých třech sezonách hokejové NHL byl Jakub Voráček dvakrát nejproduktivnějším Čechem v soutěži. V minulém ročníku navíc atakoval prvenství i v rámci celé ligy, když skončil čtvrtý. V nové základní části se ale zatím hledá stejně jako celá Philadelphia, která naposledy padla 1:4 ve Vancouveru. Po jedné asistenci si připsali zmiňovaný Voráček a domácí Radim Vrbata.

M90o80j22m56í93r 21S42k89á75l54a 2710902306

;-D

0/0
3.11.2015 11:57

R48a45d56e54k 90N45ě65m47e26c 1757382455576

Mojda, o víkendu jsi mě káral, že se do mrtvol nekope a ty todle:-). Ty mravokárče;-D.

F59i56l77i66p 52K86o73l50b19á80b51e12k 2826816925751

Na pořádnou osušku!;-) Strašně se nadřou v útočné třetině, tam jim chybí lehkost a přímočarost. Pořád to mydlí po rozích, nikdo nemá kloudný nápad a když už, tak to pálí všechno do gólmana soupeře nebo jim střelu zblokují obránci. Vancouver se dostal do útočné třetiny (v podstatě vždy úplně snadno) Flyers a skoro vždycky z toho byla šance. Obráceně nikoliv!

0/0
3.11.2015 7:43

F37i69l61i45p 63K43o46l66b86á32b25e33k 2156946385121

Špatné výkony obránců, slabý Mason, křeč a téměř žádná produktivita v útoku... opět porážka Flyers! Ach jo...:-/ Ani ta asistence Voráčka a vcelku dobrý výkon jeho útoku není útěchou a úspěchem!