Kindl s Mrázkem stáli za výhrou Detroitu, Faksa a Hemský slavili gól

Hokejový obránce Jakub Kindl vstřelil v prodloužení vítězný gól Detroitu na 2:1 v zápase na ledě Toronta. Na triumfu hostí se 32 zákroky podílel i gólman Petr Mrázek. Dařilo se i útočníkům Dallasu Aleši Hemskému a Radku Faksovi. Oba se zapsali mezi střelce a pro druhého jmenovaného to byl první gól kariéry v NHL. Stars zvítězili v Carolině jasně 4:1.

M71a57r63t53i95n 22C59a21j89t87h78a60m13l 3831508556310

Vypadá to na konec naději pro Pantery.Po druhé třetině 3-1.Ani se skoro nedostanou do hracího pásma soupeře. Naopak Luongo je ještě dost podržel.Strašně jim schází ten Saša.

0/0
7.11.2015 23:56

M56a78r70t39i52n 30C39a61j26t49h64a35m60l 3971638816120

Buffalo doma gólem Ristolainnena 13 vteřin před koncem vítězí 3-2.A já tak těšil na prodloužení. Tak teď od 22 hod z Los Angeles Jarda.Snad se po odmlce chytne. Dobrej čas,pro nás Evropany,se dívat

0/0
7.11.2015 21:40

M57i23c37h49a51l 65V91a74k69u56l92a 2229152553565

Mrázek teda přišel o shutout dost nešťastně, ale aspoň dal Kindlovi příležitost vyniknout.

0/0
7.11.2015 13:40

M21a10r54t40i22n 62S28ý37k33o91r78a 1717948857397

To jo, hopsání puku po Mrázkově hokejce bylo vskutku interesantní.

M49a27r43t97i44n 63S85ý51k68o77r87a 1727788467907

Jednoduše si vzal puk před vlastním brankářem, přejel s ním celé hřiště, vyhnul se třem protihráčům a narval ho do horního rohu branky. Hračka, jen nechápu, proč to takhle nedělají všichni :-P

+3/0
7.11.2015 11:38

P18a60v94e50l 23P33o42s29p80í74š52i15l 3671164153735

no taky mu fest uhybali:-) Vsak sam z toho byl prekvapenej:-) To je holt vyhoda prodlouzeni 3 na 3 pro utocici muzstvo.

F90i83l79i80p 60K49o17l48b46á94b17e72k 2276126735971

Mrázek skvěle! Naši gólmani mají opravdu formu a vylepšují si statistiky.

+8/0
7.11.2015 7:45

M69o48j20m18í72r 24S86k12á51l45a 2330612836

RANGERS!!R^

A Dallas se 120% zhodnocením mého vkladu přidávám ke svým V;-)

L92u14k10á48š 76S19m90ě97t52á96k 3576897934626

Super. Radkovi jsem to strašně přál a snad ta branka, spolu se skvělým dnešním výkonem na ledě (dostal dost prostoru a měl i vyšší ice-time než třeba Aleš Hemský), bude znamenat, že si ho v prvním týmu Stars ponechají delší dobu, jelikož na to opravdu má.