Kindl s Mrázkem stáli za výhrou Detroitu, Faksa a Hemský slavili gól

Hokejový obránce Jakub Kindl vstřelil v prodloužení vítězný gól Detroitu na 2:1 v zápase na ledě Toronta. Na triumfu hostí se 32 zákroky podílel i gólman Petr Mrázek. Dařilo se i útočníkům Dallasu Aleši Hemskému a Radku Faksovi. Oba se zapsali mezi střelce a pro druhého jmenovaného to byl první gól kariéry v NHL. Stars zvítězili v Carolině jasně 4:1.

M34a72r18t29i10n 51C69a62j58t64h59a10m67l 3681178566570

Vypadá to na konec naději pro Pantery.Po druhé třetině 3-1.Ani se skoro nedostanou do hracího pásma soupeře. Naopak Luongo je ještě dost podržel.Strašně jim schází ten Saša.

0/0
7.11.2015 23:56

M67a33r76t24i66n 75C14a56j30t92h27a37m63l 3641938266430

Buffalo doma gólem Ristolainnena 13 vteřin před koncem vítězí 3-2.A já tak těšil na prodloužení. Tak teď od 22 hod z Los Angeles Jarda.Snad se po odmlce chytne. Dobrej čas,pro nás Evropany,se dívat

0/0
7.11.2015 21:40

M80i33c35h82a23l 73V36a97k63u25l57a 2609552733555

Mrázek teda přišel o shutout dost nešťastně, ale aspoň dal Kindlovi příležitost vyniknout.

0/0
7.11.2015 13:40

M90a16r31t17i52n 37S66ý95k13o72r79a 1577518347947

To jo, hopsání puku po Mrázkově hokejce bylo vskutku interesantní.

M76a57r11t21i64n 45S55ý76k15o38r79a 1877478667777

Jednoduše si vzal puk před vlastním brankářem, přejel s ním celé hřiště, vyhnul se třem protihráčům a narval ho do horního rohu branky. Hračka, jen nechápu, proč to takhle nedělají všichni :-P

+3/0
7.11.2015 11:38

P18a28v73e56l 10P63o21s43p65í53š43i45l 3641274523425

no taky mu fest uhybali:-) Vsak sam z toho byl prekvapenej:-) To je holt vyhoda prodlouzeni 3 na 3 pro utocici muzstvo.

F22i86l51i58p 49K29o84l18b46á10b25e36k 2366376905831

Mrázek skvěle! Naši gólmani mají opravdu formu a vylepšují si statistiky.

+8/0
7.11.2015 7:45

M83o73j88m34í73r 97S57k73á31l77a 2960592436

RANGERS!!R^

A Dallas se 120% zhodnocením mého vkladu přidávám ke svým V;-)

L93u12k85á10š 33S19m96ě85t72á50k 3456207674366

Super. Radkovi jsem to strašně přál a snad ta branka, spolu se skvělým dnešním výkonem na ledě (dostal dost prostoru a měl i vyšší ice-time než třeba Aleš Hemský), bude znamenat, že si ho v prvním týmu Stars ponechají delší dobu, jelikož na to opravdu má.