Kindl s Mrázkem stáli za výhrou Detroitu, Faksa a Hemský slavili gól

Hokejový obránce Jakub Kindl vstřelil v prodloužení vítězný gól Detroitu na 2:1 v zápase na ledě Toronta. Na triumfu hostí se 32 zákroky podílel i gólman Petr Mrázek. Dařilo se i útočníkům Dallasu Aleši Hemskému a Radku Faksovi. Oba se zapsali mezi střelce a pro druhého jmenovaného to byl první gól kariéry v NHL. Stars zvítězili v Carolině jasně 4:1.

M32a12r82t93i19n 72C76a96j71t89h10a76m95l 3821198416430

Vypadá to na konec naději pro Pantery.Po druhé třetině 3-1.Ani se skoro nedostanou do hracího pásma soupeře. Naopak Luongo je ještě dost podržel.Strašně jim schází ten Saša.

0/0
7.11.2015 23:56

M91a66r68t89i81n 68C56a79j42t89h11a36m39l 3521398246650

Buffalo doma gólem Ristolainnena 13 vteřin před koncem vítězí 3-2.A já tak těšil na prodloužení. Tak teď od 22 hod z Los Angeles Jarda.Snad se po odmlce chytne. Dobrej čas,pro nás Evropany,se dívat

0/0
7.11.2015 21:40

M35i35c21h52a14l 29V34a92k22u62l52a 2499742933375

Mrázek teda přišel o shutout dost nešťastně, ale aspoň dal Kindlovi příležitost vyniknout.

0/0
7.11.2015 13:40

M29a92r43t76i86n 29S50ý43k35o23r76a 1817758707417

To jo, hopsání puku po Mrázkově hokejce bylo vskutku interesantní.

M55a39r51t32i81n 37S30ý82k19o85r12a 1637948377187

Jednoduše si vzal puk před vlastním brankářem, přejel s ním celé hřiště, vyhnul se třem protihráčům a narval ho do horního rohu branky. Hračka, jen nechápu, proč to takhle nedělají všichni :-P

+3/0
7.11.2015 11:38

P35a93v72e90l 44P60o58s10p85í73š88i89l 3311534313585

no taky mu fest uhybali:-) Vsak sam z toho byl prekvapenej:-) To je holt vyhoda prodlouzeni 3 na 3 pro utocici muzstvo.

F11i57l91i80p 85K66o52l91b66á92b29e65k 2196276655261

Mrázek skvěle! Naši gólmani mají opravdu formu a vylepšují si statistiky.

+8/0
7.11.2015 7:45

M41o32j73m22í32r 24S87k21á70l12a 2360842466

RANGERS!!R^

A Dallas se 120% zhodnocením mého vkladu přidávám ke svým V;-)

L13u69k16á90š 29S23m61ě18t23á87k 3976277654926

Super. Radkovi jsem to strašně přál a snad ta branka, spolu se skvělým dnešním výkonem na ledě (dostal dost prostoru a měl i vyšší ice-time než třeba Aleš Hemský), bude znamenat, že si ho v prvním týmu Stars ponechají delší dobu, jelikož na to opravdu má.