Voráček dal první gól v sezoně a rozhodl o výhře Philadelphie

Střelecký půst Jakuba Voráčka skončil. Útočník Philadelphie rozhodl svým prvním gólem v sezoně o výhře Flyers 3:2 v prodloužení na ledě Caroliny. Rozdílovou trefu si připsal i David Krejčí, který jednou překonal krajana Petra Mrázka a pomohl Bostonu k vítězství 3:1 nad Detroitem. Další český brankář Ondřej Pavelec inkasoval čtyřikrát v Nashvillu, kde Winnipeg utrpěl debakl 0:7.

M37a14r74t76i32n 31S84ý75k83o52r48a 1457448217217

Spoluhráčům už muselo být Voráčka hodně líto, a tak si řekli, že mu to musí naservírovat před prázdnou bránu, to snad i on dá R^

Jinak by mě celkem zajímalo, kolik promile měl včera Luongo? Ty první dva góly byla slušná klauniáda.

+2/−4
15.11.2015 12:47

J67i84ř15í 21H61o89r23á49č14e37k 2648456377792

Možná i protihráčům mu ho bylo líto, tak si nechali ten gól od něj dát.

+2/−2
15.11.2015 13:07

J37i47ř53í 50H42o81r55á20č40e68k 2958256117312

To je sice hezké, že dal Voráček gól, ale když každý zápas dostává 20 minut na ledě, tak to by jednou za čas dal i beznohý.

Hertl je bídný a divím se, že s ním mají takovou trpělivost, když dal v 17 zápasech 2 góly. Nějakými druhými asistencemi, což jsou body zadarmo, to nezachrání. Povedla se mu první sezóna a od té doby jde jenom dolů.

Pavelec je díra a průměrný brankář, to Mrázek je jiný kalibrR^

+1/−13
15.11.2015 11:11

K47a34r71e25l 93V19a44l75o34u44š77e78k 8241631698499

Voráček dal sice první gol ale hraje 20 minut za zápas. Tzn., že hraje dobře. Hertl hraje centra v druhé lajně a má cca 16-17 minut. Pracuje spolehlivě dozadu. Hokej není jen o číslech.

+8/−1
15.11.2015 11:24

J66i84ř57í 94H55o14r94á94č12e39k 2648566537452

Voráček je tam placený za góly a hraje 20 minut za zápas proto, že má obří smlouvu. Jinak by s ním už zametli.

J18a72n 62S67v90o49b90o11d20a 3667164749423

To, že se mu tuto sezonu počítá ještě 4,25 z předešlé smlouvy přece neznamená, že nemá v hlavě jak on, tak i trenér s vedením tu jeho budoucí smlouvu na 8,25 za sezonu.

+1/−3
15.11.2015 12:28

A38n76d23r64e53j 87K31r88á29l 7405896315615

4,25 se pocita do stropu. ..

A jinak snad chapete, ze jsem toho analfabeta, ktery vi houby a akorat si nekde precetl, ze se nekomu dari a dostal chut si rejpnout, chtel demaskovat. ;-)

K62a43r14e79l 81V26a68l49o87u35š85e72k 8561391338879

Jde vidět, že hokeji vůbec nerozumíš. Voráček není placený za goly protože jich dáva za sezonu tak 23. On goly spíše připravuje. Tu smlouvu mu prostě dali na základě výsledku za 4 roky co je ve Flyers. Není to na základě jedné sezony.

+6/−1
15.11.2015 12:46

J42i71ř45í 38H57o17r82á75č36e55k 2808516517542

Hokeji nerozumíš ty. O to je to směšnější, když dává 20 gólů za sezónu a oni mu dají smlouvu na 1,6 miliardy.

A44n16d21r89e28j 70K53r27á83l 7525646965665

A obecne receno, oni mu nedavaji smlouvu za goly. Oni mu davaji smlouvu, aby hral hokej, na ktery budou chodit lidi a ty penize vydelaji zpet.

Ja bych treba na jeho hokej sel, vy byste na nej asi nemel, takze o vase penize nejde.

K88a35r17e23l 94V10a51l42o69u18š81e81k 8271411548779

Neplet tu české miliardy. On dostal smlouvu v USD. To, že je ted kurz koruny vůči dolu asi 25 je věc druhá. Bud rád, že Voráček jako jeden z mála čechu patří mezi elitní hráče.Prostě tu smlouvu dostal na základě dlouhodobých výkonu a basta. To, že Shea Weber bere letos asi 14 M USD a dává 15 golu za sezonu bys nazval jak ? Je to obránce. Ale to je podle tvé logiky jedno. Už tu nic nepiš. Jen se ztrapnuješ.

+4/0
15.11.2015 17:23

J63a35n 59M53á55l81e84k 4730819696674

Tady na "Ihojte" je to asi jedno, ale David Krejčí prostřelil Mrázka pod vyrážečku!  Jinak Boston oléR^

0/0
15.11.2015 10:51

J62a59n 57J64o97r27d33a94n 5261577829

Ja myslim, ze Voracek mel bilanci tak 4 goly v poslednich 50 zapasech!

Tak slava, opet mu to tam padlo. Jdu na jeho pocest posnidat sampanske.

M26a72r73t56i16n 48V82a27c33h62u75l79k37a 3843448848885

Pavelec nastoupil už do prohraného mače, pochytal toho celkem dost, bohužel Winnipeg se nechal strašně vylučovat, takže ve třetí třetině dostal dva přesilovkové goly. Jenže to někomu s trvalou prezidentskou virozou nevysvělíme.

+5/−1
15.11.2015 9:39

M74a25r51t46i10n 90V97a23c35h51u43l57k97a 3703638968725

žádám redakci IDNES aby opět reagovala na znovuzrození Šeflera, jeho zablokováním.Ožil  tentokrát pod nickem Filip Kolbábek 52140, pravý Filip má  ID 26651.

+1/0
15.11.2015 14:37

F58i44l92i57p 16K19o35l16b40á25b97e30k 2186566615131

Dík Martine, jsem v klidu.;-) To bude asi nějaký místní pomatenec... Skála, Němec, Cicha aj.

M22o40j40m32í93r 40S89k65á91l82a 2190522226

Nedávno sem místní "konopáč" dával statistiky [>-] brankářů - chtělo by to aktualizovat...:-P

0/−3
15.11.2015 10:21

F95i95l26i31p 80K43o85l35b24á83b59e70k 2536366315821

Skálo, tuším, že míříš ke mně...;-) Naši gólmani jsou na tom pořád velmi dobře: Neuvirth (93,9 %, 2.08), Mrázek (93,5 %, 2.18) a Pavelec (90,1 %, 2.96). Nedělej si ostudu!;-D

R44a26d51e34k 86N78ě34m70e52c 1237222655926

vivat, Kolbábek se konečně dočkal. ale že to trvalo...

O54n58d90ř29e91j 86M35a23r18e19k 9792570957819

Ten rozmlátí víc Ferrari než dá gólů. Ale zase na druhou stranu, to co dostane za jeden svůj umolousaný gól mu na to vydělá. :-)

+2/−8
15.11.2015 8:11

P87e45t67r 80Š12m58e82j83k12a79l 9145720628887

No a co Ti brání to mít stejně...

Hrej hokej a "neprndej" na internetu...:-)

+3/0
15.11.2015 9:04

A12n47d26r69e32j 41K33r75á79l 7335316355395

Jestli chtel Gudas delat (spatneho) brankare, tak to se mel rozhodnout driv. Dneska je jeho ukol hlidat hrace..

0/0
15.11.2015 8:04

J79o42s72e43f 52S62t61a55r18ý 5394289785529

Co dělá ten Winnipeg? Vždyť jim to na začátku sezóny šlo...

F96i98l50i23p 38K85o54l11b44á12b95e54k 2956796905511

Martine, to neřešte, to je místí pubertální popleta, olééé!;-)

0/0
15.11.2015 12:56

J18o84s13e71f 12P20r51o55c67h22á39z10k34a 9479674592295

Teď jsem viděl sestřih zápasu a na NJD se letos pěkně kouká! Hrajou útočný kombinační hokej. Tedy s ohledem na NJD ??. Co vykopli GMT Lou L. se začíná dařit.