Voráček dal první gól v sezoně a rozhodl o výhře Philadelphie

Střelecký půst Jakuba Voráčka skončil. Útočník Philadelphie rozhodl svým prvním gólem v sezoně o výhře Flyers 3:2 v prodloužení na ledě Caroliny. Rozdílovou trefu si připsal i David Krejčí, který jednou překonal krajana Petra Mrázka a pomohl Bostonu k vítězství 3:1 nad Detroitem. Další český brankář Ondřej Pavelec inkasoval čtyřikrát v Nashvillu, kde Winnipeg utrpěl debakl 0:7.

M67a74r35t49i27n 76S73ý98k84o35r50a 1927638607237

Spoluhráčům už muselo být Voráčka hodně líto, a tak si řekli, že mu to musí naservírovat před prázdnou bránu, to snad i on dá R^

Jinak by mě celkem zajímalo, kolik promile měl včera Luongo? Ty první dva góly byla slušná klauniáda.

+2/−4
15.11.2015 12:47

J85i47ř79í 58H30o66r20á24č13e89k 2568386847152

Možná i protihráčům mu ho bylo líto, tak si nechali ten gól od něj dát.

+2/−2
15.11.2015 13:07

J42i33ř95í 44H51o65r89á77č34e18k 2988726577922

To je sice hezké, že dal Voráček gól, ale když každý zápas dostává 20 minut na ledě, tak to by jednou za čas dal i beznohý.

Hertl je bídný a divím se, že s ním mají takovou trpělivost, když dal v 17 zápasech 2 góly. Nějakými druhými asistencemi, což jsou body zadarmo, to nezachrání. Povedla se mu první sezóna a od té doby jde jenom dolů.

Pavelec je díra a průměrný brankář, to Mrázek je jiný kalibrR^

+1/−13
15.11.2015 11:11

K97a20r34e49l 35V74a42l57o27u29š14e14k 8561591328599

Voráček dal sice první gol ale hraje 20 minut za zápas. Tzn., že hraje dobře. Hertl hraje centra v druhé lajně a má cca 16-17 minut. Pracuje spolehlivě dozadu. Hokej není jen o číslech.

+8/−1
15.11.2015 11:24

J70i48ř87í 92H52o12r54á57č21e94k 2328176237712

Voráček je tam placený za góly a hraje 20 minut za zápas proto, že má obří smlouvu. Jinak by s ním už zametli.

J76a40n 47S18v40o55b73o46d59a 3847634499943

To, že se mu tuto sezonu počítá ještě 4,25 z předešlé smlouvy přece neznamená, že nemá v hlavě jak on, tak i trenér s vedením tu jeho budoucí smlouvu na 8,25 za sezonu.

+1/−3
15.11.2015 12:28

A65n76d37r40e51j 34K44r55á69l 7565936395435

4,25 se pocita do stropu. ..

A jinak snad chapete, ze jsem toho analfabeta, ktery vi houby a akorat si nekde precetl, ze se nekomu dari a dostal chut si rejpnout, chtel demaskovat. ;-)

K48a34r97e71l 55V76a30l36o87u78š71e67k 8461491588169

Jde vidět, že hokeji vůbec nerozumíš. Voráček není placený za goly protože jich dáva za sezonu tak 23. On goly spíše připravuje. Tu smlouvu mu prostě dali na základě výsledku za 4 roky co je ve Flyers. Není to na základě jedné sezony.

+6/−1
15.11.2015 12:46

J83i52ř77í 95H25o78r82á23č16e41k 2808976877582

Hokeji nerozumíš ty. O to je to směšnější, když dává 20 gólů za sezónu a oni mu dají smlouvu na 1,6 miliardy.

A83n21d71r97e48j 95K57r62á59l 7265256435445

A obecne receno, oni mu nedavaji smlouvu za goly. Oni mu davaji smlouvu, aby hral hokej, na ktery budou chodit lidi a ty penize vydelaji zpet.

Ja bych treba na jeho hokej sel, vy byste na nej asi nemel, takze o vase penize nejde.

K20a37r43e26l 91V21a34l96o53u45š68e65k 8421721318229

Neplet tu české miliardy. On dostal smlouvu v USD. To, že je ted kurz koruny vůči dolu asi 25 je věc druhá. Bud rád, že Voráček jako jeden z mála čechu patří mezi elitní hráče.Prostě tu smlouvu dostal na základě dlouhodobých výkonu a basta. To, že Shea Weber bere letos asi 14 M USD a dává 15 golu za sezonu bys nazval jak ? Je to obránce. Ale to je podle tvé logiky jedno. Už tu nic nepiš. Jen se ztrapnuješ.

+4/0
15.11.2015 17:23

J80a83n 54M46á29l57e56k 4800789596934

Tady na "Ihojte" je to asi jedno, ale David Krejčí prostřelil Mrázka pod vyrážečku!  Jinak Boston oléR^

0/0
15.11.2015 10:51

J55a93n 37J92o93r46d87a48n 5881817279

Ja myslim, ze Voracek mel bilanci tak 4 goly v poslednich 50 zapasech!

Tak slava, opet mu to tam padlo. Jdu na jeho pocest posnidat sampanske.

M12a44r91t32i15n 31V19a36c78h21u39l47k31a 3463718438855

Pavelec nastoupil už do prohraného mače, pochytal toho celkem dost, bohužel Winnipeg se nechal strašně vylučovat, takže ve třetí třetině dostal dva přesilovkové goly. Jenže to někomu s trvalou prezidentskou virozou nevysvělíme.

+5/−1
15.11.2015 9:39

M18a30r79t20i34n 33V34a19c97h83u49l78k90a 3113348358395

žádám redakci IDNES aby opět reagovala na znovuzrození Šeflera, jeho zablokováním.Ožil  tentokrát pod nickem Filip Kolbábek 52140, pravý Filip má  ID 26651.

+1/0
15.11.2015 14:37

F54i38l62i39p 73K39o37l14b47á65b72e77k 2306386565201

Dík Martine, jsem v klidu.;-) To bude asi nějaký místní pomatenec... Skála, Němec, Cicha aj.

M91o90j42m80í56r 44S89k52á15l86a 2660612416

Nedávno sem místní "konopáč" dával statistiky [>-] brankářů - chtělo by to aktualizovat...:-P

0/−3
15.11.2015 10:21

F77i55l91i67p 53K77o24l51b18á76b27e94k 2266666915661

Skálo, tuším, že míříš ke mně...;-) Naši gólmani jsou na tom pořád velmi dobře: Neuvirth (93,9 %, 2.08), Mrázek (93,5 %, 2.18) a Pavelec (90,1 %, 2.96). Nedělej si ostudu!;-D

R14a80d39e90k 76N89ě43m41e90c 1707822235256

vivat, Kolbábek se konečně dočkal. ale že to trvalo...

O37n62d88ř93e20j 93M86a72r89e44k 9362100887669

Ten rozmlátí víc Ferrari než dá gólů. Ale zase na druhou stranu, to co dostane za jeden svůj umolousaný gól mu na to vydělá. :-)

+2/−8
15.11.2015 8:11

P25e23t75r 93Š54m33e96j54k59a20l 9305540658617

No a co Ti brání to mít stejně...

Hrej hokej a "neprndej" na internetu...:-)

+3/0
15.11.2015 9:04

A43n19d14r89e81j 97K61r80á52l 7955596885355

Jestli chtel Gudas delat (spatneho) brankare, tak to se mel rozhodnout driv. Dneska je jeho ukol hlidat hrace..

0/0
15.11.2015 8:04

J52o93s94e49f 96S94t91a21r96ý 5294829935849

Co dělá ten Winnipeg? Vždyť jim to na začátku sezóny šlo...

F72i19l50i81p 65K18o90l55b38á66b81e88k 2956256305321

Martine, to neřešte, to je místí pubertální popleta, olééé!;-)

0/0
15.11.2015 12:56

J55o61s57e40f 61P21r39o92c98h35á89z93k85a 9499494952595

Teď jsem viděl sestřih zápasu a na NJD se letos pěkně kouká! Hrajou útočný kombinační hokej. Tedy s ohledem na NJD ??. Co vykopli GMT Lou L. se začíná dařit.