Voráček dal první gól v sezoně a rozhodl o výhře Philadelphie

Střelecký půst Jakuba Voráčka skončil. Útočník Philadelphie rozhodl svým prvním gólem v sezoně o výhře Flyers 3:2 v prodloužení na ledě Caroliny. Rozdílovou trefu si připsal i David Krejčí, který jednou překonal krajana Petra Mrázka a pomohl Bostonu k vítězství 3:1 nad Detroitem. Další český brankář Ondřej Pavelec inkasoval čtyřikrát v Nashvillu, kde Winnipeg utrpěl debakl 0:7.

M36a65r47t80i12n 33S46ý90k84o17r29a 1697168217897

Spoluhráčům už muselo být Voráčka hodně líto, a tak si řekli, že mu to musí naservírovat před prázdnou bránu, to snad i on dá R^

Jinak by mě celkem zajímalo, kolik promile měl včera Luongo? Ty první dva góly byla slušná klauniáda.

+2/−4
15.11.2015 12:47

J71i17ř76í 16H32o98r45á21č25e39k 2428546447552

Možná i protihráčům mu ho bylo líto, tak si nechali ten gól od něj dát.

+2/−2
15.11.2015 13:07

J28i19ř92í 95H44o88r85á60č15e66k 2658316137522

To je sice hezké, že dal Voráček gól, ale když každý zápas dostává 20 minut na ledě, tak to by jednou za čas dal i beznohý.

Hertl je bídný a divím se, že s ním mají takovou trpělivost, když dal v 17 zápasech 2 góly. Nějakými druhými asistencemi, což jsou body zadarmo, to nezachrání. Povedla se mu první sezóna a od té doby jde jenom dolů.

Pavelec je díra a průměrný brankář, to Mrázek je jiný kalibrR^

+1/−13
15.11.2015 11:11

K18a45r54e83l 68V93a54l84o78u90š96e47k 8441351218119

Voráček dal sice první gol ale hraje 20 minut za zápas. Tzn., že hraje dobře. Hertl hraje centra v druhé lajně a má cca 16-17 minut. Pracuje spolehlivě dozadu. Hokej není jen o číslech.

+8/−1
15.11.2015 11:24

J20i49ř10í 95H92o83r87á96č21e52k 2888506187152

Voráček je tam placený za góly a hraje 20 minut za zápas proto, že má obří smlouvu. Jinak by s ním už zametli.

J49a38n 52S71v47o34b35o52d61a 3377854699563

To, že se mu tuto sezonu počítá ještě 4,25 z předešlé smlouvy přece neznamená, že nemá v hlavě jak on, tak i trenér s vedením tu jeho budoucí smlouvu na 8,25 za sezonu.

+1/−3
15.11.2015 12:28

A13n18d80r32e54j 91K83r60á54l 7955756705955

4,25 se pocita do stropu. ..

A jinak snad chapete, ze jsem toho analfabeta, ktery vi houby a akorat si nekde precetl, ze se nekomu dari a dostal chut si rejpnout, chtel demaskovat. ;-)

K14a38r45e29l 71V48a91l42o50u90š17e40k 8191981608399

Jde vidět, že hokeji vůbec nerozumíš. Voráček není placený za goly protože jich dáva za sezonu tak 23. On goly spíše připravuje. Tu smlouvu mu prostě dali na základě výsledku za 4 roky co je ve Flyers. Není to na základě jedné sezony.

+6/−1
15.11.2015 12:46

J22i86ř14í 29H45o94r46á14č44e63k 2938156587742

Hokeji nerozumíš ty. O to je to směšnější, když dává 20 gólů za sezónu a oni mu dají smlouvu na 1,6 miliardy.

A95n98d17r71e27j 37K29r65á78l 7515766135325

A obecne receno, oni mu nedavaji smlouvu za goly. Oni mu davaji smlouvu, aby hral hokej, na ktery budou chodit lidi a ty penize vydelaji zpet.

Ja bych treba na jeho hokej sel, vy byste na nej asi nemel, takze o vase penize nejde.

K23a51r29e33l 50V78a23l64o95u62š69e71k 8961691158349

Neplet tu české miliardy. On dostal smlouvu v USD. To, že je ted kurz koruny vůči dolu asi 25 je věc druhá. Bud rád, že Voráček jako jeden z mála čechu patří mezi elitní hráče.Prostě tu smlouvu dostal na základě dlouhodobých výkonu a basta. To, že Shea Weber bere letos asi 14 M USD a dává 15 golu za sezonu bys nazval jak ? Je to obránce. Ale to je podle tvé logiky jedno. Už tu nic nepiš. Jen se ztrapnuješ.

+4/0
15.11.2015 17:23

J89a98n 44M28á64l82e28k 4280749196354

Tady na "Ihojte" je to asi jedno, ale David Krejčí prostřelil Mrázka pod vyrážečku!  Jinak Boston oléR^

0/0
15.11.2015 10:51

J60a44n 14J87o77r51d39a24n 5531507149

Ja myslim, ze Voracek mel bilanci tak 4 goly v poslednich 50 zapasech!

Tak slava, opet mu to tam padlo. Jdu na jeho pocest posnidat sampanske.

M29a82r75t31i15n 98V60a30c85h14u36l69k21a 3163618168105

Pavelec nastoupil už do prohraného mače, pochytal toho celkem dost, bohužel Winnipeg se nechal strašně vylučovat, takže ve třetí třetině dostal dva přesilovkové goly. Jenže to někomu s trvalou prezidentskou virozou nevysvělíme.

+5/−1
15.11.2015 9:39

M89a95r61t25i57n 59V70a36c92h84u53l72k43a 3893378228325

žádám redakci IDNES aby opět reagovala na znovuzrození Šeflera, jeho zablokováním.Ožil  tentokrát pod nickem Filip Kolbábek 52140, pravý Filip má  ID 26651.

+1/0
15.11.2015 14:37

F87i13l63i87p 24K66o43l40b75á38b88e84k 2746586545621

Dík Martine, jsem v klidu.;-) To bude asi nějaký místní pomatenec... Skála, Němec, Cicha aj.

M63o52j47m45í54r 83S86k40á88l22a 2370342486

Nedávno sem místní "konopáč" dával statistiky [>-] brankářů - chtělo by to aktualizovat...:-P

0/−3
15.11.2015 10:21

F13i95l36i49p 84K18o34l82b22á83b84e34k 2496606325871

Skálo, tuším, že míříš ke mně...;-) Naši gólmani jsou na tom pořád velmi dobře: Neuvirth (93,9 %, 2.08), Mrázek (93,5 %, 2.18) a Pavelec (90,1 %, 2.96). Nedělej si ostudu!;-D

R81a23d98e10k 11N87ě45m35e36c 1377252605556

vivat, Kolbábek se konečně dočkal. ale že to trvalo...

O38n89d72ř93e26j 33M15a81r18e61k 9622520317129

Ten rozmlátí víc Ferrari než dá gólů. Ale zase na druhou stranu, to co dostane za jeden svůj umolousaný gól mu na to vydělá. :-)

+2/−8
15.11.2015 8:11

P30e98t31r 94Š27m21e18j47k42a18l 9195230668817

No a co Ti brání to mít stejně...

Hrej hokej a "neprndej" na internetu...:-)

+3/0
15.11.2015 9:04

A28n90d59r70e73j 93K52r74á10l 7685676265325

Jestli chtel Gudas delat (spatneho) brankare, tak to se mel rozhodnout driv. Dneska je jeho ukol hlidat hrace..

0/0
15.11.2015 8:04

J68o84s80e80f 39S92t76a61r38ý 5684769755149

Co dělá ten Winnipeg? Vždyť jim to na začátku sezóny šlo...

F97i83l84i58p 57K13o88l73b84á35b46e11k 2676746335791

Martine, to neřešte, to je místí pubertální popleta, olééé!;-)

0/0
15.11.2015 12:56

J32o74s80e21f 78P10r40o75c29h64á61z96k80a 9879304492575

Teď jsem viděl sestřih zápasu a na NJD se letos pěkně kouká! Hrajou útočný kombinační hokej. Tedy s ohledem na NJD ??. Co vykopli GMT Lou L. se začíná dařit.