Fleischmann s Plekancem bodovali za Montreal, Mrázek byl hvězdou duelu

Hokejoví útočníci Tomáš Fleischmann (1+0) a Tomáš Plekanec (0+1) přispěli k páteční výhře Montrealu 5:3 na ledě Islanders. Dařilo se rovněž brankáři Petru Mrázkovi, jenž byl zámořskými novináři zvolen první hvězdou zápasu. K domácí výhře Detroitu 3:2 nad Los Angeles přispěl 35 zákroky.

M80a26r32t95i85n 93C58a60j94t33h85a85m81l 3921458836440

Bishop 13. čistý konto kariéry a Tuca Raask 28.

0/0
22.11.2015 4:17

M54a61r71t29i58n 26C12a49j51t70h43a44m39l 3421398106380

7 minut do konce a Stalberg zvyšuje na 4-2.Asi to znamená pro Floridu opět nula bodů. A to po dvou třetinách hráli 2-2.Škoda

0/0
22.11.2015 3:38

M50a97r92t65i73n 22C73a37j33t12h28a75m73l 3251978516320

Barkov snižuje z přesilovky a do konce ještě 2 minuty.

0/0
22.11.2015 3:47

M35a14r79t86i32n 10C29a56j43t33h24a25m65l 3891558846520

A Jarda golfakem už při hře 5-5 srovnává střelou pod vingl.No to je paráda. Ještě že sem to pustil!

0/0
22.11.2015 3:49

P51a47v90e77l 80P49e97t91r34ž24í83l72a 9774541457921

V NHL je spousty dobrých gólmanů, ale ne každý je rozdílovým hráčem. Mrázek mezi ně patří. Při současné částečné přestavbě Detroitu mají ohromnou jistotu v brance - řekl bych, že v současné době s Howardem nejlepší dvojice celé NHL.

0/−2
21.11.2015 15:22

P16e17t35r 29P51e28t97r 7722190400882

Mrázek je opora, pokud nebude zbytek týmu zoufalý, tak red wings získají několik titulů-

+1/−2
21.11.2015 13:22

D58a22n 66M22a71c90h31o73l60d60a 8547542644812

Flaška nejlepsi pomer cenaúvykon v NHL :)

K30a64r11e33l 49V27a68l50o60u48š78e67k 8111221818559

Kolik mu letos platí ? Asi má jen jednoletou smlouvu, že ?

M88a42r74t49i68n 88P59l72i70c55h35t39a 2728982751573

Mrázkovi velmi fandím a první hvězdou zápasu byl vyhlášen určitě oprávněně, ale ty Carterovy góly nebyly zrovna nechytatelné.

+1/0
21.11.2015 12:10

J65a14n 41S90t38o15d34o65l22a 7841110193180

Pardon, plus jsme dát nechtěl. Ale ani mínus, jen reagovat. Brankář je hodinu v bráně a snaží se chytit vše. Zabrání jasným gólům, pochytá i cokoli mířící na něho. Pak mu tam spadne něco ušmudlaného. To je v hokeji úplně běžné a je důležité, aby brankář pochytal víc než ten na druhé straně. To Mrázek splnil, pochytal toho hodně a je docela jedno jestli mu tam spadly zrovna lehčí puky.

+1/0
21.11.2015 15:23

M89i18c75h47a83l 53H52i38r63k73a 4357786200613

Mrázek potvrzuje veřejné mínění, které o něm panuje již od MS do 20 let, kterého se zúčastnil. Další brankářská hvězda z ČR. [>-]R^

+1/0
21.11.2015 11:34

M54a82r67e31k 89K31o71l93m21a22n 5216974837181

Mrázek jede. Snad budeme mít zase jednou špičkového brankáře i pro repre.

+6/0
21.11.2015 10:35

V19l37a82s87t50i63s80l47a58v 90Š87ů54d33a 8294113409152

jj, koukám, že v procentuální úspěšnosti je na třetím místě v NHL, co je pro repre ještě pozitivnější, tak před ním na druhém místě je Neuvirth, jen tak dálR^R^ v top trojce této statistiky jsme měli dva golmany naposledy snad před ZOH v Turíně (Hašek v Ottawě a Vokoun u Predátorů)