Fleischmann s Plekancem bodovali za Montreal, Mrázek byl hvězdou duelu

Hokejoví útočníci Tomáš Fleischmann (1+0) a Tomáš Plekanec (0+1) přispěli k páteční výhře Montrealu 5:3 na ledě Islanders. Dařilo se rovněž brankáři Petru Mrázkovi, jenž byl zámořskými novináři zvolen první hvězdou zápasu. K domácí výhře Detroitu 3:2 nad Los Angeles přispěl 35 zákroky.

M48a77r97t16i55n 43C93a17j82t15h76a62m72l 3201588306830

Bishop 13. čistý konto kariéry a Tuca Raask 28.

0/0
22.11.2015 4:17

M34a91r96t52i52n 78C75a92j40t25h46a39m39l 3971258706150

7 minut do konce a Stalberg zvyšuje na 4-2.Asi to znamená pro Floridu opět nula bodů. A to po dvou třetinách hráli 2-2.Škoda

0/0
22.11.2015 3:38

M40a56r69t95i60n 38C91a26j46t61h96a88m49l 3681318466570

Barkov snižuje z přesilovky a do konce ještě 2 minuty.

0/0
22.11.2015 3:47

M76a90r20t83i94n 97C32a22j24t27h56a76m52l 3171608916670

A Jarda golfakem už při hře 5-5 srovnává střelou pod vingl.No to je paráda. Ještě že sem to pustil!

0/0
22.11.2015 3:49

P79a12v59e86l 72P62e15t35r16ž26í77l14a 9904561247921

V NHL je spousty dobrých gólmanů, ale ne každý je rozdílovým hráčem. Mrázek mezi ně patří. Při současné částečné přestavbě Detroitu mají ohromnou jistotu v brance - řekl bych, že v současné době s Howardem nejlepší dvojice celé NHL.

0/−2
21.11.2015 15:22

P81e31t34r 59P31e44t57r 7462830460212

Mrázek je opora, pokud nebude zbytek týmu zoufalý, tak red wings získají několik titulů-

+1/−2
21.11.2015 13:22

D44a49n 92M54a46c96h80o87l29d85a 8697132374152

Flaška nejlepsi pomer cenaúvykon v NHL :)

K36a41r46e45l 53V22a12l36o51u69š85e22k 8701411178209

Kolik mu letos platí ? Asi má jen jednoletou smlouvu, že ?

M30a36r22t11i67n 31P89l11i30c51h74t25a 2288432531513

Mrázkovi velmi fandím a první hvězdou zápasu byl vyhlášen určitě oprávněně, ale ty Carterovy góly nebyly zrovna nechytatelné.

+1/0
21.11.2015 12:10

J19a19n 11S78t63o78d74o11l47a 7631860733130

Pardon, plus jsme dát nechtěl. Ale ani mínus, jen reagovat. Brankář je hodinu v bráně a snaží se chytit vše. Zabrání jasným gólům, pochytá i cokoli mířící na něho. Pak mu tam spadne něco ušmudlaného. To je v hokeji úplně běžné a je důležité, aby brankář pochytal víc než ten na druhé straně. To Mrázek splnil, pochytal toho hodně a je docela jedno jestli mu tam spadly zrovna lehčí puky.

+1/0
21.11.2015 15:23

M79i77c70h61a96l 52H40i63r83k75a 4497846200913

Mrázek potvrzuje veřejné mínění, které o něm panuje již od MS do 20 let, kterého se zúčastnil. Další brankářská hvězda z ČR. [>-]R^

+1/0
21.11.2015 11:34

M58a46r86e28k 43K14o24l30m76a70n 5206234507611

Mrázek jede. Snad budeme mít zase jednou špičkového brankáře i pro repre.

+6/0
21.11.2015 10:35

V20l63a14s43t26i97s50l72a14v 62Š31ů90d23a 8864353439602

jj, koukám, že v procentuální úspěšnosti je na třetím místě v NHL, co je pro repre ještě pozitivnější, tak před ním na druhém místě je Neuvirth, jen tak dálR^R^ v top trojce této statistiky jsme měli dva golmany naposledy snad před ZOH v Turíně (Hašek v Ottawě a Vokoun u Predátorů)