Frolík s Hudlerem bodovali za Calgary, Neuvirth podržel Philadelphii

V devíti úterních zápasech hokejové NHL bodovala pětice Čechů. Gól slavil Michael Frolík a společně s Jiřím Hudlerem (0+1) přispěli k výhře Calgary. Po jedné přihrávce si dále připsali Patrik Eliáš, Andrej Nestrašil a Roman Polák. Brankář Philadelphie Michal Neuvirth naskočil do rozjetého zápasu a z 16 střel neinkasoval, překonat jej dokázal až Kyle Okposo v rozhodujících nájezdech.

J48a79n 55H96a72ž78m19u20k13a 6613766425

Jágr zpět ve formě.

0/0
9.12.2015 16:07

J13i25ř85í 25H32o62r79á97č78e18k 2518656387712

Hertl 11 minut na ledě a účast při dvou inkasovaných gólech. A to tu někteří perlili, jak je platný dozadu, když mu to nejde dopředu;-DV celkové statistice má také -2.

Voráček 28 zápasů a jeden gól, to už je fakt zoufalé, to není náhoda. Těžko očekávat, že mu to tam zničehonic začne padat.

Jágr i Florida v posledních zápasech nic moc. Obávám se, že oba dva zabřednou do bídy. Florida je přece jen pořád v tabulce výš, než na co ve skutečnosti má.

0/−5
9.12.2015 9:25

T63o42m36á12š 40G83a70j94d65a 9351603797425

Panthers vyhrali 5 z poslednich 7 zapasu jen tak mimochodem..

+3/0
9.12.2015 10:02

M64a54r56t23i39n 52V39a42c17h26u19l43k78a 3793278938395

to mu nevysvětlíš, on je nositel pravdy :-)

+2/0
9.12.2015 12:04

T38o88m68á10š 24J75e83l10í30n91e71k 4180580599642

A teď ještě hoď statistiky Jirky Horáčka, ať tu bídu řádně vygradujem.

R67a61d13e52k 10N36ě96m70e20c 1427502775716

Do mrtvol se nekope... Jsi mi říkal.... Mojda káže vodu.... Jinak dnes RANGERS proti Canucks.

J44a26k75u69b 70Z67e59m65a41n 0

Na to, kolik bylo v akci českých ofenzivních es, je ta bodová bilance celkem bídná.

+1/−1
9.12.2015 8:53

J67i87ř28í 17L31i62e92t41a86v73e73c 8593809133629

Sparks zase první hvězdou zápasu. Opravdu zajímavý vstup do NHL.

0/0
9.12.2015 8:14

T15o96m58á72š 76H12a48n78á38č90e79k 7935495704815

Poklona redaktorovi :) v nadpisu neni Jagr a to je co rict. Jinak Neuvi zase ukazal ze mu sedi chytat v tymu ktery je proste horsi a on tak ma moc prace, jen tak dal :)

A60n58d71r90e10j 22K63r22á23l 7395656705115

No dneska moc prace nemel. Od stridani jsme Islanders prakticky 30 minut nepustili do pasma. Pomer strel byl v jednu chvili 45-20.

Pak mel ke konci asi dva dobry zakroky, diky za ne..