Frolík s Hudlerem bodovali za Calgary, Neuvirth podržel Philadelphii

V devíti úterních zápasech hokejové NHL bodovala pětice Čechů. Gól slavil Michael Frolík a společně s Jiřím Hudlerem (0+1) přispěli k výhře Calgary. Po jedné přihrávce si dále připsali Patrik Eliáš, Andrej Nestrašil a Roman Polák. Brankář Philadelphie Michal Neuvirth naskočil do rozjetého zápasu a z 16 střel neinkasoval, překonat jej dokázal až Kyle Okposo v rozhodujících nájezdech.

J12a44n 20H31a12ž20m17u32k75a 6193856925

Jágr zpět ve formě.

0/0
9.12.2015 16:07

J10i31ř87í 85H49o57r92á44č30e55k 2628426927502

Hertl 11 minut na ledě a účast při dvou inkasovaných gólech. A to tu někteří perlili, jak je platný dozadu, když mu to nejde dopředu;-DV celkové statistice má také -2.

Voráček 28 zápasů a jeden gól, to už je fakt zoufalé, to není náhoda. Těžko očekávat, že mu to tam zničehonic začne padat.

Jágr i Florida v posledních zápasech nic moc. Obávám se, že oba dva zabřednou do bídy. Florida je přece jen pořád v tabulce výš, než na co ve skutečnosti má.

0/−5
9.12.2015 9:25

T97o60m89á29š 76G21a74j79d37a 9641433417635

Panthers vyhrali 5 z poslednich 7 zapasu jen tak mimochodem..

+3/0
9.12.2015 10:02

M11a86r37t45i74n 76V62a30c20h76u25l26k90a 3263308758555

to mu nevysvětlíš, on je nositel pravdy :-)

+2/0
9.12.2015 12:04

T81o77m38á60š 22J55e42l56í42n74e28k 4290920329512

A teď ještě hoď statistiky Jirky Horáčka, ať tu bídu řádně vygradujem.

R12a84d94e54k 14N80ě82m65e13c 1137882405936

Do mrtvol se nekope... Jsi mi říkal.... Mojda káže vodu.... Jinak dnes RANGERS proti Canucks.

J46a93k22u97b 40Z34e70m67a53n 0

Na to, kolik bylo v akci českých ofenzivních es, je ta bodová bilance celkem bídná.

+1/−1
9.12.2015 8:53

J57i78ř72í 25L21i49e84t14a89v12e26c 8983299553619

Sparks zase první hvězdou zápasu. Opravdu zajímavý vstup do NHL.

0/0
9.12.2015 8:14

T94o29m69á40š 10H93a86n69á82č32e44k 7885535154725

Poklona redaktorovi :) v nadpisu neni Jagr a to je co rict. Jinak Neuvi zase ukazal ze mu sedi chytat v tymu ktery je proste horsi a on tak ma moc prace, jen tak dal :)

A13n88d13r18e32j 55K82r27á48l 7595126205645

No dneska moc prace nemel. Od stridani jsme Islanders prakticky 30 minut nepustili do pasma. Pomer strel byl v jednu chvili 45-20.

Pak mel ke konci asi dva dobry zakroky, diky za ne..