Frolík s Hudlerem bodovali za Calgary, Neuvirth podržel Philadelphii

V devíti úterních zápasech hokejové NHL bodovala pětice Čechů. Gól slavil Michael Frolík a společně s Jiřím Hudlerem (0+1) přispěli k výhře Calgary. Po jedné přihrávce si dále připsali Patrik Eliáš, Andrej Nestrašil a Roman Polák. Brankář Philadelphie Michal Neuvirth naskočil do rozjetého zápasu a z 16 střel neinkasoval, překonat jej dokázal až Kyle Okposo v rozhodujících nájezdech.

J57a75n 35H59a26ž52m93u65k22a 6123726715

Jágr zpět ve formě.

0/0
9.12.2015 16:07

J82i80ř18í 58H37o73r76á74č40e98k 2208336587672

Hertl 11 minut na ledě a účast při dvou inkasovaných gólech. A to tu někteří perlili, jak je platný dozadu, když mu to nejde dopředu;-DV celkové statistice má také -2.

Voráček 28 zápasů a jeden gól, to už je fakt zoufalé, to není náhoda. Těžko očekávat, že mu to tam zničehonic začne padat.

Jágr i Florida v posledních zápasech nic moc. Obávám se, že oba dva zabřednou do bídy. Florida je přece jen pořád v tabulce výš, než na co ve skutečnosti má.

0/−5
9.12.2015 9:25

T48o11m26á75š 42G88a89j41d68a 9691203487435

Panthers vyhrali 5 z poslednich 7 zapasu jen tak mimochodem..

+3/0
9.12.2015 10:02

M57a50r26t37i26n 65V96a83c42h16u88l19k95a 3873158418815

to mu nevysvětlíš, on je nositel pravdy :-)

+2/0
9.12.2015 12:04

T45o35m49á92š 92J36e27l21í85n96e38k 4920900759892

A teď ještě hoď statistiky Jirky Horáčka, ať tu bídu řádně vygradujem.

R68a52d78e92k 53N62ě38m37e13c 1177182575326

Do mrtvol se nekope... Jsi mi říkal.... Mojda káže vodu.... Jinak dnes RANGERS proti Canucks.

J49a62k77u55b 96Z61e33m75a92n

Na to, kolik bylo v akci českých ofenzivních es, je ta bodová bilance celkem bídná.

+1/−1
9.12.2015 8:53

J13i37ř85í 24L96i32e37t37a35v35e34c 8733109703939

Sparks zase první hvězdou zápasu. Opravdu zajímavý vstup do NHL.

0/0
9.12.2015 8:14

T42o57m40á40š 78H56a54n45á87č31e21k 7355875494395

Poklona redaktorovi :) v nadpisu neni Jagr a to je co rict. Jinak Neuvi zase ukazal ze mu sedi chytat v tymu ktery je proste horsi a on tak ma moc prace, jen tak dal :)

A97n10d20r76e92j 25K76r25á88l 7765846125285

No dneska moc prace nemel. Od stridani jsme Islanders prakticky 30 minut nepustili do pasma. Pomer strel byl v jednu chvili 45-20.

Pak mel ke konci asi dva dobry zakroky, diky za ne..