Plekanec byl u jediné branky Montrealu, Hertl asistoval za San Jose

V přímé konfrontaci dvou nejproduktivnějších Čechů dosavadního průběhu NHL uspěl hostující David Krejčí, jehož Boston zvítězil 3:1 na ledě Montrealu. Krejčí se však neprosadil a navíc jej na část zápasu vyřadilo zranění zápěstí, domácí Tomáš Plekanec asistoval u jediné branky Canadiens. V dalším duelu si bod za přihrávku připsal i Tomáš Hertl ze San Jose.

F10i26l83i19p 69K20o12l30b42á40b34e57k 2176686505861

Myslím si, že se za poslední tři dny zlepšila úroveň diskuze pod hracími dny NHL a téměř se přestaly objevovat vzájemné urážky a zbytečné popichování. K té nemilé atmosféře minulých týdnu jsem samozřejmě také určitou měrou přispěl, rád bych se omluvil Kubovi Zemanovi, Jirkovi Horáčkovi a Mojmírovi Skálovi za naprosto zbytečné a občas nevhodné komentáře a rád bych požádal i ostatní fanoušky, abychom zde udržovaly dobré vztahy a patřičnou úroveň. Přeci jenom jsme fandové NHL a ta si zaslouží to nejlepší!

Rád bych také na dálku požádal Verču Konopáčovou, aby se mezi nás vrátila, byla perlou hokejových diskuzí, mnohým určitě chybí její kvalitní reporty!

+1/0
10.12.2015 18:06

J71a84k64u76b 62Z40e69m53a14n 0

Škoda, že nevyhrál i Montreal, mohla to být taková hezká kanadská noc.

0/0
10.12.2015 10:37

F74i15l95i94p 83K85o63l30b13á39b69e55k 2716736455891

Díval jsem se, výhru by si "zasloužil", ovšem chyby v poslední třetině jej řádně uzemnily!

F15i93l15i15p 35K58o53l69b37á13b39e79k 2416986205291

Mají slabší období, ale zároveň mají nahráno dost bodů z první čtvrtiny základní části. Posledních deset mačů mají 4-5-1, takže u místních fandů (Mojmír, Radek) asi ještě žádná panika... Ale jejich prohra potěší, že?;-)

F25i66l78i39p 83K82o85l31b44á86b98e89k 2326596955481

No jo Směšný pták...;-) Pensylvánské derby máme ještě daleko, ale tuším, že to zrovna budeme mít nejlepší formu...;-)

0/0
10.12.2015 14:00

F84i18l53i73p 61K90o25l31b30á21b31e70k 2276216125961

Zápas Montreal vs. Boston byl slušným bojem na úrovni play-off! Fleischmann byl hodně vidět, ve svém útoku dominoval, trochu je škoda, že nedostává více prostoru na ledě. Plekanec jasně dominoval v první třetině, kdy zejména Krejčího útok jednoznačně se spoluhráči přehrával. David Krejčí je asi rád, že hlavně "přežil". Domácí byli lepší, ovšem zápas si prohráli během cca šesti minut závěrečné třetiny a Bruins berou dva body!R^

+1/0
10.12.2015 7:53

M68a65r26t42i41n 88C12a69j19t72h13a12m72l 3931708526890

Dnes mě NHL náramně bavila.Vstanu kolem 6 hod a akorát v Edmontonu závěrečná třetina snů. Nakonec utkání rozhodlo i prodloužení a nemusela být loterie v nájezdech. Nájezd byl ostatně k vidění ve Vancouveru,kdy Rangers srovnali.Vzápětí ale chytrým tukesem rozhodl Sedin.A v neposlední řadě Tučňáci třemi góly v závěrečné třetině otočili utkani v Coloradu.Oba posledně zmíněné zápasy šly na You Tube