Plekanec byl u jediné branky Montrealu, Hertl asistoval za San Jose

V přímé konfrontaci dvou nejproduktivnějších Čechů dosavadního průběhu NHL uspěl hostující David Krejčí, jehož Boston zvítězil 3:1 na ledě Montrealu. Krejčí se však neprosadil a navíc jej na část zápasu vyřadilo zranění zápěstí, domácí Tomáš Plekanec asistoval u jediné branky Canadiens. V dalším duelu si bod za přihrávku připsal i Tomáš Hertl ze San Jose.

F93i82l70i50p 18K73o86l80b77á75b85e45k 2366596165271

Myslím si, že se za poslední tři dny zlepšila úroveň diskuze pod hracími dny NHL a téměř se přestaly objevovat vzájemné urážky a zbytečné popichování. K té nemilé atmosféře minulých týdnu jsem samozřejmě také určitou měrou přispěl, rád bych se omluvil Kubovi Zemanovi, Jirkovi Horáčkovi a Mojmírovi Skálovi za naprosto zbytečné a občas nevhodné komentáře a rád bych požádal i ostatní fanoušky, abychom zde udržovaly dobré vztahy a patřičnou úroveň. Přeci jenom jsme fandové NHL a ta si zaslouží to nejlepší!

Rád bych také na dálku požádal Verču Konopáčovou, aby se mezi nás vrátila, byla perlou hokejových diskuzí, mnohým určitě chybí její kvalitní reporty!

+1/0
10.12.2015 18:06

J65a21k10u92b 28Z35e69m64a93n 0

Škoda, že nevyhrál i Montreal, mohla to být taková hezká kanadská noc.

0/0
10.12.2015 10:37

F69i79l65i53p 55K65o53l81b43á52b29e89k 2426666245321

Díval jsem se, výhru by si "zasloužil", ovšem chyby v poslední třetině jej řádně uzemnily!

F56i48l92i30p 37K31o19l42b63á91b16e85k 2376336535851

Mají slabší období, ale zároveň mají nahráno dost bodů z první čtvrtiny základní části. Posledních deset mačů mají 4-5-1, takže u místních fandů (Mojmír, Radek) asi ještě žádná panika... Ale jejich prohra potěší, že?;-)

F83i85l27i30p 12K75o16l69b85á15b24e31k 2496216325651

No jo Směšný pták...;-) Pensylvánské derby máme ještě daleko, ale tuším, že to zrovna budeme mít nejlepší formu...;-)

0/0
10.12.2015 14:00

F91i95l87i71p 32K69o31l85b51á90b32e32k 2636676475601

Zápas Montreal vs. Boston byl slušným bojem na úrovni play-off! Fleischmann byl hodně vidět, ve svém útoku dominoval, trochu je škoda, že nedostává více prostoru na ledě. Plekanec jasně dominoval v první třetině, kdy zejména Krejčího útok jednoznačně se spoluhráči přehrával. David Krejčí je asi rád, že hlavně "přežil". Domácí byli lepší, ovšem zápas si prohráli během cca šesti minut závěrečné třetiny a Bruins berou dva body!R^

+1/0
10.12.2015 7:53

M33a79r52t46i36n 65C67a47j89t30h59a28m48l 3291888926750

Dnes mě NHL náramně bavila.Vstanu kolem 6 hod a akorát v Edmontonu závěrečná třetina snů. Nakonec utkání rozhodlo i prodloužení a nemusela být loterie v nájezdech. Nájezd byl ostatně k vidění ve Vancouveru,kdy Rangers srovnali.Vzápětí ale chytrým tukesem rozhodl Sedin.A v neposlední řadě Tučňáci třemi góly v závěrečné třetině otočili utkani v Coloradu.Oba posledně zmíněné zápasy šly na You Tube