Plekanec byl u jediné branky Montrealu, Hertl asistoval za San Jose

V přímé konfrontaci dvou nejproduktivnějších Čechů dosavadního průběhu NHL uspěl hostující David Krejčí, jehož Boston zvítězil 3:1 na ledě Montrealu. Krejčí se však neprosadil a navíc jej na část zápasu vyřadilo zranění zápěstí, domácí Tomáš Plekanec asistoval u jediné branky Canadiens. V dalším duelu si bod za přihrávku připsal i Tomáš Hertl ze San Jose.

F20i95l24i91p 47K28o35l21b72á62b66e86k 2406476365121

Myslím si, že se za poslední tři dny zlepšila úroveň diskuze pod hracími dny NHL a téměř se přestaly objevovat vzájemné urážky a zbytečné popichování. K té nemilé atmosféře minulých týdnu jsem samozřejmě také určitou měrou přispěl, rád bych se omluvil Kubovi Zemanovi, Jirkovi Horáčkovi a Mojmírovi Skálovi za naprosto zbytečné a občas nevhodné komentáře a rád bych požádal i ostatní fanoušky, abychom zde udržovaly dobré vztahy a patřičnou úroveň. Přeci jenom jsme fandové NHL a ta si zaslouží to nejlepší!

Rád bych také na dálku požádal Verču Konopáčovou, aby se mezi nás vrátila, byla perlou hokejových diskuzí, mnohým určitě chybí její kvalitní reporty!

+1/0
10.12.2015 18:06

J63a70k42u59b 96Z25e11m46a74n

Škoda, že nevyhrál i Montreal, mohla to být taková hezká kanadská noc.

0/0
10.12.2015 10:37

F32i69l10i92p 42K77o18l41b84á43b65e83k 2936656355461

Díval jsem se, výhru by si "zasloužil", ovšem chyby v poslední třetině jej řádně uzemnily!

F27i25l57i34p 27K40o83l58b54á55b14e69k 2286696155161

Mají slabší období, ale zároveň mají nahráno dost bodů z první čtvrtiny základní části. Posledních deset mačů mají 4-5-1, takže u místních fandů (Mojmír, Radek) asi ještě žádná panika... Ale jejich prohra potěší, že?;-)

F16i75l49i77p 21K45o60l43b20á59b47e27k 2596616795851

No jo Směšný pták...;-) Pensylvánské derby máme ještě daleko, ale tuším, že to zrovna budeme mít nejlepší formu...;-)

0/0
10.12.2015 14:00

F44i87l30i71p 21K98o57l86b20á54b15e48k 2966906245341

Zápas Montreal vs. Boston byl slušným bojem na úrovni play-off! Fleischmann byl hodně vidět, ve svém útoku dominoval, trochu je škoda, že nedostává více prostoru na ledě. Plekanec jasně dominoval v první třetině, kdy zejména Krejčího útok jednoznačně se spoluhráči přehrával. David Krejčí je asi rád, že hlavně "přežil". Domácí byli lepší, ovšem zápas si prohráli během cca šesti minut závěrečné třetiny a Bruins berou dva body!R^

+1/0
10.12.2015 7:53

M65a98r21t92i64n 38C11a97j71t48h67a19m89l 3291298596220

Dnes mě NHL náramně bavila.Vstanu kolem 6 hod a akorát v Edmontonu závěrečná třetina snů. Nakonec utkání rozhodlo i prodloužení a nemusela být loterie v nájezdech. Nájezd byl ostatně k vidění ve Vancouveru,kdy Rangers srovnali.Vzápětí ale chytrým tukesem rozhodl Sedin.A v neposlední řadě Tučňáci třemi góly v závěrečné třetině otočili utkani v Coloradu.Oba posledně zmíněné zápasy šly na You Tube