Neuvirth čaroval, Voráček bodoval, jenže Philadelphia prohrála

Ani 41 úspěšných zákroků Michala Neuvirtha nepomohlo v NHL hokejistům Philadelphie k bodovému zisku. Navzdory výtečnému výkonu českého brankáře, který byl vyhlášen druhou hvězdou večera, prohráli Flyers v Dallasu 1:3, u jediného gólového úspěchu hostů asistoval Jakub Voráček. Přihrávku si připsal i Andrej Nestrašil z Caroliny, jenž bodoval ve čtvrtém duelu za sebou.

P17e44t21r 23Š28m52e29j63k61a78l 9255130898857

Nastává čas, aby se Kuba probudil...

0/0
12.12.2015 19:46

M32a60r81t92i44n 21C79a45j50t35h47a91m28l 3691598236190

Dnes vzhůru na NHL.Přijatelný čas Boston- Florida.NYNÍ!!!!!!

0/0
12.12.2015 18:52

F41i50l28i32p 89K77o94l81b67á63b59e48k 2606966435521

U Jets už se určitě nemůžou dočkat návratu Pavelce! Chybí již 9 zápasů, kdy tým dostal 26 branek a vyhrál jen 4 utkání. Bez Pavelce play-off neudělají!

0/−3
12.12.2015 10:47

V66á88c94l28a45v 98K54o23v70á93ř 4850744351338

Všechny výhry mače, vyčapal Hellebuyck, Hutch se dost trápí, už jsem někde četl že z trojky Pavs, Hutch, Hellebuyck budou někoho trejdovat, nejvíc se mluvilo o Hutchinsnovi, kterýmu myslím na jaře končí smlouva..

0/0
12.12.2015 10:58

T58o14m47á69š 83P62l70a62n41ý 6823869201761

Tak jsem si dal dneska EDM-NYR a chybu jsem rozhodne neudelal! Krasny zapas nadherne goly a hlavne herne lepsi edmonton jak super team z New Yorku a to je co rict, doufal jsem ze letos uz play off udelame a po vlaznejsim zacatku to je ted slusna jizda a o play off nemam strach, jeste at se uzdravi Mc a konecne budeme Valec jak uz tomu melo byt davno. Nurse

+3/0
12.12.2015 10:20

M57a29r95t89i37n 14P49l61i80c63h93t72a 2418952141613

Nějak ten tým nesleduji, tak se chci zeptat. Kdy začali New Jersey Devils zase hrát hokej? Ani jsem si nevšiml, kdy a jak se dostali do středu tabulky.

J21i41ř35í 32H95o93r73á13č57e70k 2858716777492

Aby mě někteří nechytali za slovo, tak Eliáš tam hraje za zásluhy a Tlustého ani nepočítám, ten tam skončí.

F95i98l24i33p 68K57o33l52b62á47b19e98k 2206866915431

Od té doby, co mají jiného trenéra a GM!

+1/−1
12.12.2015 10:56

M57i69c71h35a16l 56Š93r71á24m23e12k 1203303735709

Neuvirth další skvělý výkon. Že by konečně Masona vytlačil na pozici dvojky? Vypadá to, že momentálně má Michal navrch. Z posledních 10 zápasů jich Michal odchytal 5 a Mason 4, s tím že v tom 10. zápase šel Mason z ledu už po 21 minutách a dochytal ho Neuvirth.

Na Neuvirtha za toto období šlo 182 střel, přičemž 171 jich zlikvidoval s úspěšností zákroků 93,56%. Mason pochytal 111 ze 120 střel a úspěšnost zákroků měl 92,5%.

Jinak co se úspěšnosti zákroků týče, je Michal Neuvirth s číslem 93,8% momentálně nejlepší v celé NHL (Mason 90,5% a 35. místo) a v počtu inkasovaných gólů se drží s číslem 1,99 gólu na zápas na 3. místě (Mason 2,93 a 37. místo). R^R^

+5/0
12.12.2015 9:52

J88i53ř29í 77H14o43r47á27č24e53k 2968896577422

Voráček zařídil druhou asistenci, "překvapivě" tu první měl Giroux, který je schopný tu gólovou nahrávku poslat. To se to pak sbírají body po druhých asistencích. No a účast na ledě -1. Krása.

Hellebuyck z Winnipegu měl proti Chicagu krásný průměr 93,55%. O tom si Pavelec může nechat jen zdát. Winnipeg konečně našel jedničkuR^Celkový průměr Hellebuycka za tou "strašnou" obranu Winnipegu je 93,84%:-P

+1/−3
12.12.2015 9:44

V66á56c24l53a56v 19K92o70v26á67ř 4480144521188

Psal jsem ti to minule, napíšu ti to znovu. Jak chceš proboha soudit golmana po cca. 6 zápasech? Počkej po 20-25, protože když jde nováček do branky, tak je ta obrana zodpovědnější, chce mu první zápasy ulehčit, "není" těžký vletět do NHL jako kometa, těžký je ty výkony stabilně potvrzovat. Takovej Mike Condon z Montrealu by mohl vyprávět.

A56n81d18r65e46j 39K56r66á86l 7665726645765

Pokusim se ti to vysvetlit (vim ze asi zbytecne). Na PP mame urcity schema a protoze Ghost pali zleva, tak primarni prihravku mu musi dat G.

Tak to proste je..

Navic (jak zmineno dole) Voracek se ke konci vratil do prvni lajny. Asi ma kouc na to trochu jiny nazor nez ty..

+4/0
12.12.2015 12:14

M28a36r61e39k 98D89o38s71t68á40l 1742117804227

jen detail - označení průměr se užívá pro statistiku inkasovaných branek, v procentech se uvádí úspěšnost zásahů...

M61a87r66t56i57n 33V98a10c28h38u78l86k20a 3813808878515

Má jen tři body ztrátu na Crosbyho, to ještě v pohodě dožene. Ale Jardu Jágra letos očividně neudělá ani jeden z nich. Prostě těm mladejm chybí zkušenosti a na statistikách se to projevuje :-)

0/0
12.12.2015 9:24

J43a63n64a 26E44l10i80á10š27o65v36á 9159904134558

Opravdu se hraje hokej na góly , asistence, druhé asistence, úspěšné zásahy, minuty na ledě ?

0/0

J41a76k76u82b 11Z83e26m77a81n 0

Já myslím, že hokej se na góly hraje.

+1/0

J22a91n37a 37E78l45i26á69š34o92v24á 9289124954268

Tušila jsem, že se najde hnidopich ;-) větší než já. Samozřejmě, že to je myšleno jako góly do individuálních statistik.

0/0
12.12.2015 9:01

M87a85r56t40i67n 71V94a37c35h32u55l42k14a 3963868668275

no v zápase EDM-NYR si hoši pěkně zastříleli. Jen nevím jestli to Mr.Rock ocení :-)

+4/0
12.12.2015 8:38

F85i82l14i51p 71K53o30l80b49á66b79e97k 2876376385791

Neuvirth skvělý!!!R^ Ovšem udělat nějaký bod proti nejlepšímu mužstvu NHL nebylo v našich silách. Znovu se budu opakovat, ale Voras by měl být v první lajně, patří vedle Girouxe.

P. Kane prodlužuje bodovou sérii na 25 zápasů!R^ Divácky atraktivní musel být zejména zápas EDM vs. NYR... Henrik inkasoval pěkných pět fíků!;-)

+1/0
12.12.2015 7:50

K59a94r24e36l 84M20a19t26o64u12š14e33k 2133215713

dle sestřihu toho Philla opravdu moc nepředvedla za celý zápas a díky Neuvirthovi hrála až do konce vyrovnanou partii. Už včera se někteří fans divili, proč by měl chytat Mason (dle rozbruslení před zápasem) - většina chtěla v brance Michala.

0/0
12.12.2015 7:59

F47i35l96i42p 29K91o73l26b41á35b59e27k 2146246395461

Nebyl to špatný výkon od Letců, akorát druhá třetina se moc nepovedla, jinak zahráli vcelku vyrovnanou partii. Navíc ubránili šest oslabení. V poslední přesilovce zápasu ke konci třetí třetiny Voráček se Simmondsem spálili tutovku, škoda... Každopádně Neuvirth je momentálně v lepší kondici než Mason a řekl bych i, že je nejlepším gólmanem ligy.

0/0
12.12.2015 8:09

M93a26r61t54i11n 71P39l41i75c73h86t86a 2688482961773

Čísla hovoří jasně, ale je zajímavé, že často mají skvělá čísla brankáři ze slabých týmů. Určitě je to vysokou kvalitou, ale i tím, že jim to obrana "umožní". Prostě těch střel létá hodně, týmy to na ty slabší hodně zkouší a brankář se pořádně rozchytá. Ale je třeba zachytat kvalitně i při menší kadenci střel. Ale souhlasím, že top 3 je Neuvirth určitě a dle mého čeká sláva i na Mrázka, jen to chce čas.

0/0
12.12.2015 10:09

A37n93d41r71e89j 94K19r87á85l 7785816115355

Predvedli toho dost na zacatku. Prvnich deset minut nepustili Dallas z pasma. Vedomi si toho, ze jim postupne dojdou sily. Navic takovou tlacenku sudich jsem letos jeste nezazil. Jako by to Dallas potřeboval.

+1/0
12.12.2015 8:36

M91a14r11t35i65n 20C16a50j66t70h75a94m64l 3661558146860

Jasně že byl.3-1\3-3\5-3\5-5.Tolik sem byl rad že nakonec dali domácí ten šestý, pak už zpecetili do prázdný. Prej 6. vítězství doma v řadě. Je to možný? Korpikoski dal svůj první hattrick v NHL.Začal sem Detroitem,pak Krále, Philu a tímhle sem hokejovou noc zakončil. Myslel sem že Stars měli na bránu alespoň 50 střel, Letci jestli 30 tak to moc.Ty první dva jak píšu to se utkali giganti a šlo to do prodloužení. V Jersey zbývalo snad 36 vteřin do nájezdů a po přihravce snad od Stepniaka vymichal Howarda Camaleri.V Pittsburghu se diváci nájezdu dočkali. Nejdříve prodloužení vynutil Malkin když důrazně sledoval puk v brankovišti. Nájezd však on ani Crosby nedali.Sice se ujali v nich vedení, vzápětí ale perfektním blafakem srovnal Kopitar.No a pak snad ve čtvrté nebo páté sérii rozhodl Gaborik. Nic nevymyslel, jen volil střelu švihem