Neuvirth čaroval, Voráček bodoval, jenže Philadelphia prohrála

Ani 41 úspěšných zákroků Michala Neuvirtha nepomohlo v NHL hokejistům Philadelphie k bodovému zisku. Navzdory výtečnému výkonu českého brankáře, který byl vyhlášen druhou hvězdou večera, prohráli Flyers v Dallasu 1:3, u jediného gólového úspěchu hostů asistoval Jakub Voráček. Přihrávku si připsal i Andrej Nestrašil z Caroliny, jenž bodoval ve čtvrtém duelu za sebou.

P62e19t48r 67Š88m95e85j28k71a35l 9735130888987

Nastává čas, aby se Kuba probudil...

0/0
12.12.2015 19:46

M81a81r10t98i44n 37C35a95j85t28h96a98m70l 3221378126600

Dnes vzhůru na NHL.Přijatelný čas Boston- Florida.NYNÍ!!!!!!

0/0
12.12.2015 18:52

F21i37l20i39p 31K61o72l77b35á70b68e78k 2976826815511

U Jets už se určitě nemůžou dočkat návratu Pavelce! Chybí již 9 zápasů, kdy tým dostal 26 branek a vyhrál jen 4 utkání. Bez Pavelce play-off neudělají!

0/−3
12.12.2015 10:47

V75á32c73l79a82v 79K56o35v66á33ř 4290704881358

Všechny výhry mače, vyčapal Hellebuyck, Hutch se dost trápí, už jsem někde četl že z trojky Pavs, Hutch, Hellebuyck budou někoho trejdovat, nejvíc se mluvilo o Hutchinsnovi, kterýmu myslím na jaře končí smlouva..

0/0
12.12.2015 10:58

T73o90m69á74š 61P74l77a68n59ý 6303369301181

Tak jsem si dal dneska EDM-NYR a chybu jsem rozhodne neudelal! Krasny zapas nadherne goly a hlavne herne lepsi edmonton jak super team z New Yorku a to je co rict, doufal jsem ze letos uz play off udelame a po vlaznejsim zacatku to je ted slusna jizda a o play off nemam strach, jeste at se uzdravi Mc a konecne budeme Valec jak uz tomu melo byt davno. Nurse

+3/0
12.12.2015 10:20

M66a66r27t86i44n 24P57l93i88c62h31t76a 2408792841723

Nějak ten tým nesleduji, tak se chci zeptat. Kdy začali New Jersey Devils zase hrát hokej? Ani jsem si nevšiml, kdy a jak se dostali do středu tabulky.

J53i53ř61í 71H88o67r49á45č83e56k 2408836377482

Aby mě někteří nechytali za slovo, tak Eliáš tam hraje za zásluhy a Tlustého ani nepočítám, ten tam skončí.

F63i23l17i84p 87K27o19l77b24á68b89e26k 2326626575541

Od té doby, co mají jiného trenéra a GM!

+1/−1
12.12.2015 10:56

M57i68c22h49a68l 35Š10r21á79m20e20k 1653283305639

Neuvirth další skvělý výkon. Že by konečně Masona vytlačil na pozici dvojky? Vypadá to, že momentálně má Michal navrch. Z posledních 10 zápasů jich Michal odchytal 5 a Mason 4, s tím že v tom 10. zápase šel Mason z ledu už po 21 minutách a dochytal ho Neuvirth.

Na Neuvirtha za toto období šlo 182 střel, přičemž 171 jich zlikvidoval s úspěšností zákroků 93,56%. Mason pochytal 111 ze 120 střel a úspěšnost zákroků měl 92,5%.

Jinak co se úspěšnosti zákroků týče, je Michal Neuvirth s číslem 93,8% momentálně nejlepší v celé NHL (Mason 90,5% a 35. místo) a v počtu inkasovaných gólů se drží s číslem 1,99 gólu na zápas na 3. místě (Mason 2,93 a 37. místo). R^R^

+5/0
12.12.2015 9:52

J29i78ř40í 80H70o48r55á52č65e27k 2708816607142

Voráček zařídil druhou asistenci, "překvapivě" tu první měl Giroux, který je schopný tu gólovou nahrávku poslat. To se to pak sbírají body po druhých asistencích. No a účast na ledě -1. Krása.

Hellebuyck z Winnipegu měl proti Chicagu krásný průměr 93,55%. O tom si Pavelec může nechat jen zdát. Winnipeg konečně našel jedničkuR^Celkový průměr Hellebuycka za tou "strašnou" obranu Winnipegu je 93,84%:-P

+1/−3
12.12.2015 9:44

V75á73c97l39a78v 82K47o56v48á49ř 4370224951148

Psal jsem ti to minule, napíšu ti to znovu. Jak chceš proboha soudit golmana po cca. 6 zápasech? Počkej po 20-25, protože když jde nováček do branky, tak je ta obrana zodpovědnější, chce mu první zápasy ulehčit, "není" těžký vletět do NHL jako kometa, těžký je ty výkony stabilně potvrzovat. Takovej Mike Condon z Montrealu by mohl vyprávět.

A55n32d97r53e49j 17K14r46á21l 7355486475255

Pokusim se ti to vysvetlit (vim ze asi zbytecne). Na PP mame urcity schema a protoze Ghost pali zleva, tak primarni prihravku mu musi dat G.

Tak to proste je..

Navic (jak zmineno dole) Voracek se ke konci vratil do prvni lajny. Asi ma kouc na to trochu jiny nazor nez ty..

+4/0
12.12.2015 12:14

M71a39r90e53k 58D52o50s74t58á73l 1222887554427

jen detail - označení průměr se užívá pro statistiku inkasovaných branek, v procentech se uvádí úspěšnost zásahů...

M10a40r94t27i19n 55V88a97c17h10u37l37k63a 3603518968585

Má jen tři body ztrátu na Crosbyho, to ještě v pohodě dožene. Ale Jardu Jágra letos očividně neudělá ani jeden z nich. Prostě těm mladejm chybí zkušenosti a na statistikách se to projevuje :-)

0/0
12.12.2015 9:24

J85a63n92a 73E75l63i94á81š75o66v93á 9709234494688

Opravdu se hraje hokej na góly , asistence, druhé asistence, úspěšné zásahy, minuty na ledě ?

0/0

J84a63k50u43b 63Z55e12m42a66n

Já myslím, že hokej se na góly hraje.

+1/0

J43a30n81a 87E25l18i29á78š13o67v65á 9299794234348

Tušila jsem, že se najde hnidopich ;-) větší než já. Samozřejmě, že to je myšleno jako góly do individuálních statistik.

0/0
12.12.2015 9:01

M76a98r45t43i87n 93V37a92c59h67u51l98k20a 3183428128825

no v zápase EDM-NYR si hoši pěkně zastříleli. Jen nevím jestli to Mr.Rock ocení :-)

+4/0
12.12.2015 8:38

F31i35l40i55p 81K16o65l66b46á25b66e55k 2836496155501

Neuvirth skvělý!!!R^ Ovšem udělat nějaký bod proti nejlepšímu mužstvu NHL nebylo v našich silách. Znovu se budu opakovat, ale Voras by měl být v první lajně, patří vedle Girouxe.

P. Kane prodlužuje bodovou sérii na 25 zápasů!R^ Divácky atraktivní musel být zejména zápas EDM vs. NYR... Henrik inkasoval pěkných pět fíků!;-)

+1/0
12.12.2015 7:50

K25a66r63e19l 67M54a72t16o36u31š29e73k 2193195703

dle sestřihu toho Philla opravdu moc nepředvedla za celý zápas a díky Neuvirthovi hrála až do konce vyrovnanou partii. Už včera se někteří fans divili, proč by měl chytat Mason (dle rozbruslení před zápasem) - většina chtěla v brance Michala.

0/0
12.12.2015 7:59

F70i64l81i97p 53K82o77l93b92á79b75e51k 2776696465751

Nebyl to špatný výkon od Letců, akorát druhá třetina se moc nepovedla, jinak zahráli vcelku vyrovnanou partii. Navíc ubránili šest oslabení. V poslední přesilovce zápasu ke konci třetí třetiny Voráček se Simmondsem spálili tutovku, škoda... Každopádně Neuvirth je momentálně v lepší kondici než Mason a řekl bych i, že je nejlepším gólmanem ligy.

0/0
12.12.2015 8:09

M28a45r57t93i50n 78P91l25i75c62h33t28a 2608852911573

Čísla hovoří jasně, ale je zajímavé, že často mají skvělá čísla brankáři ze slabých týmů. Určitě je to vysokou kvalitou, ale i tím, že jim to obrana "umožní". Prostě těch střel létá hodně, týmy to na ty slabší hodně zkouší a brankář se pořádně rozchytá. Ale je třeba zachytat kvalitně i při menší kadenci střel. Ale souhlasím, že top 3 je Neuvirth určitě a dle mého čeká sláva i na Mrázka, jen to chce čas.

0/0
12.12.2015 10:09

A36n53d95r90e12j 50K61r67á46l 7725706395905

Predvedli toho dost na zacatku. Prvnich deset minut nepustili Dallas z pasma. Vedomi si toho, ze jim postupne dojdou sily. Navic takovou tlacenku sudich jsem letos jeste nezazil. Jako by to Dallas potřeboval.

+1/0
12.12.2015 8:36

M12a93r46t88i54n 11C37a60j25t29h91a71m65l 3311908586590

Jasně že byl.3-1\3-3\5-3\5-5.Tolik sem byl rad že nakonec dali domácí ten šestý, pak už zpecetili do prázdný. Prej 6. vítězství doma v řadě. Je to možný? Korpikoski dal svůj první hattrick v NHL.Začal sem Detroitem,pak Krále, Philu a tímhle sem hokejovou noc zakončil. Myslel sem že Stars měli na bránu alespoň 50 střel, Letci jestli 30 tak to moc.Ty první dva jak píšu to se utkali giganti a šlo to do prodloužení. V Jersey zbývalo snad 36 vteřin do nájezdů a po přihravce snad od Stepniaka vymichal Howarda Camaleri.V Pittsburghu se diváci nájezdu dočkali. Nejdříve prodloužení vynutil Malkin když důrazně sledoval puk v brankovišti. Nájezd však on ani Crosby nedali.Sice se ujali v nich vedení, vzápětí ale perfektním blafakem srovnal Kopitar.No a pak snad ve čtvrté nebo páté sérii rozhodl Gaborik. Nic nevymyslel, jen volil střelu švihem