Neuvirth čaroval, Voráček bodoval, jenže Philadelphia prohrála

Ani 41 úspěšných zákroků Michala Neuvirtha nepomohlo v NHL hokejistům Philadelphie k bodovému zisku. Navzdory výtečnému výkonu českého brankáře, který byl vyhlášen druhou hvězdou večera, prohráli Flyers v Dallasu 1:3, u jediného gólového úspěchu hostů asistoval Jakub Voráček. Přihrávku si připsal i Andrej Nestrašil z Caroliny, jenž bodoval ve čtvrtém duelu za sebou.

P19e14t39r 60Š35m33e43j92k89a55l 9915660708427

Nastává čas, aby se Kuba probudil...

0/0
12.12.2015 19:46

M79a52r85t93i60n 17C73a87j64t97h51a86m48l 3481748326630

Dnes vzhůru na NHL.Přijatelný čas Boston- Florida.NYNÍ!!!!!!

0/0
12.12.2015 18:52

F34i82l13i34p 64K64o31l42b40á58b59e53k 2726126115151

U Jets už se určitě nemůžou dočkat návratu Pavelce! Chybí již 9 zápasů, kdy tým dostal 26 branek a vyhrál jen 4 utkání. Bez Pavelce play-off neudělají!

0/−3
12.12.2015 10:47

V14á91c53l31a65v 78K28o31v49á41ř 4190474841938

Všechny výhry mače, vyčapal Hellebuyck, Hutch se dost trápí, už jsem někde četl že z trojky Pavs, Hutch, Hellebuyck budou někoho trejdovat, nejvíc se mluvilo o Hutchinsnovi, kterýmu myslím na jaře končí smlouva..

0/0
12.12.2015 10:58

T27o66m91á66š 82P67l18a24n87ý 6643609301581

Tak jsem si dal dneska EDM-NYR a chybu jsem rozhodne neudelal! Krasny zapas nadherne goly a hlavne herne lepsi edmonton jak super team z New Yorku a to je co rict, doufal jsem ze letos uz play off udelame a po vlaznejsim zacatku to je ted slusna jizda a o play off nemam strach, jeste at se uzdravi Mc a konecne budeme Valec jak uz tomu melo byt davno. Nurse

+3/0
12.12.2015 10:20

M23a43r91t95i49n 80P20l44i81c78h41t68a 2138842121253

Nějak ten tým nesleduji, tak se chci zeptat. Kdy začali New Jersey Devils zase hrát hokej? Ani jsem si nevšiml, kdy a jak se dostali do středu tabulky.

J87i69ř45í 30H14o86r56á44č68e65k 2738596447872

Aby mě někteří nechytali za slovo, tak Eliáš tam hraje za zásluhy a Tlustého ani nepočítám, ten tam skončí.

F22i60l31i43p 90K54o77l89b71á33b82e79k 2256676875511

Od té doby, co mají jiného trenéra a GM!

+1/−1
12.12.2015 10:56

M38i79c13h96a97l 29Š47r48á64m23e89k 1493443155699

Neuvirth další skvělý výkon. Že by konečně Masona vytlačil na pozici dvojky? Vypadá to, že momentálně má Michal navrch. Z posledních 10 zápasů jich Michal odchytal 5 a Mason 4, s tím že v tom 10. zápase šel Mason z ledu už po 21 minutách a dochytal ho Neuvirth.

Na Neuvirtha za toto období šlo 182 střel, přičemž 171 jich zlikvidoval s úspěšností zákroků 93,56%. Mason pochytal 111 ze 120 střel a úspěšnost zákroků měl 92,5%.

Jinak co se úspěšnosti zákroků týče, je Michal Neuvirth s číslem 93,8% momentálně nejlepší v celé NHL (Mason 90,5% a 35. místo) a v počtu inkasovaných gólů se drží s číslem 1,99 gólu na zápas na 3. místě (Mason 2,93 a 37. místo). R^R^

+5/0
12.12.2015 9:52

J36i32ř39í 44H82o47r32á81č15e66k 2978876727952

Voráček zařídil druhou asistenci, "překvapivě" tu první měl Giroux, který je schopný tu gólovou nahrávku poslat. To se to pak sbírají body po druhých asistencích. No a účast na ledě -1. Krása.

Hellebuyck z Winnipegu měl proti Chicagu krásný průměr 93,55%. O tom si Pavelec může nechat jen zdát. Winnipeg konečně našel jedničkuR^Celkový průměr Hellebuycka za tou "strašnou" obranu Winnipegu je 93,84%:-P

+1/−3
12.12.2015 9:44

V12á89c40l75a10v 36K93o89v83á58ř 4910224811778

Psal jsem ti to minule, napíšu ti to znovu. Jak chceš proboha soudit golmana po cca. 6 zápasech? Počkej po 20-25, protože když jde nováček do branky, tak je ta obrana zodpovědnější, chce mu první zápasy ulehčit, "není" těžký vletět do NHL jako kometa, těžký je ty výkony stabilně potvrzovat. Takovej Mike Condon z Montrealu by mohl vyprávět.

A97n39d10r41e74j 52K62r33á58l 7725436785745

Pokusim se ti to vysvetlit (vim ze asi zbytecne). Na PP mame urcity schema a protoze Ghost pali zleva, tak primarni prihravku mu musi dat G.

Tak to proste je..

Navic (jak zmineno dole) Voracek se ke konci vratil do prvni lajny. Asi ma kouc na to trochu jiny nazor nez ty..

+4/0
12.12.2015 12:14

M46a47r80e52k 70D65o54s14t50á38l 1522317184497

jen detail - označení průměr se užívá pro statistiku inkasovaných branek, v procentech se uvádí úspěšnost zásahů...

M54a15r64t20i86n 87V19a18c14h79u43l48k60a 3923568118565

Má jen tři body ztrátu na Crosbyho, to ještě v pohodě dožene. Ale Jardu Jágra letos očividně neudělá ani jeden z nich. Prostě těm mladejm chybí zkušenosti a na statistikách se to projevuje :-)

0/0
12.12.2015 9:24

J19a65n13a 17E28l51i11á47š58o78v54á 9929324914338

Opravdu se hraje hokej na góly , asistence, druhé asistence, úspěšné zásahy, minuty na ledě ?

0/0

J36a39k58u45b 72Z41e43m30a39n 0

Já myslím, že hokej se na góly hraje.

+1/0

J45a10n36a 37E57l68i12á44š52o11v50á 9809354174368

Tušila jsem, že se najde hnidopich ;-) větší než já. Samozřejmě, že to je myšleno jako góly do individuálních statistik.

0/0
12.12.2015 9:01

M62a62r72t38i19n 64V25a80c87h20u21l31k44a 3213378248745

no v zápase EDM-NYR si hoši pěkně zastříleli. Jen nevím jestli to Mr.Rock ocení :-)

+4/0
12.12.2015 8:38

F45i73l70i28p 24K73o88l89b75á19b49e31k 2506516115321

Neuvirth skvělý!!!R^ Ovšem udělat nějaký bod proti nejlepšímu mužstvu NHL nebylo v našich silách. Znovu se budu opakovat, ale Voras by měl být v první lajně, patří vedle Girouxe.

P. Kane prodlužuje bodovou sérii na 25 zápasů!R^ Divácky atraktivní musel být zejména zápas EDM vs. NYR... Henrik inkasoval pěkných pět fíků!;-)

+1/0
12.12.2015 7:50

K32a81r19e68l 15M21a73t30o28u48š26e46k 2463675323

dle sestřihu toho Philla opravdu moc nepředvedla za celý zápas a díky Neuvirthovi hrála až do konce vyrovnanou partii. Už včera se někteří fans divili, proč by měl chytat Mason (dle rozbruslení před zápasem) - většina chtěla v brance Michala.

0/0
12.12.2015 7:59

F24i85l75i45p 61K45o17l47b88á83b48e43k 2546746595461

Nebyl to špatný výkon od Letců, akorát druhá třetina se moc nepovedla, jinak zahráli vcelku vyrovnanou partii. Navíc ubránili šest oslabení. V poslední přesilovce zápasu ke konci třetí třetiny Voráček se Simmondsem spálili tutovku, škoda... Každopádně Neuvirth je momentálně v lepší kondici než Mason a řekl bych i, že je nejlepším gólmanem ligy.

0/0
12.12.2015 8:09

M67a20r97t21i39n 28P55l69i33c98h50t98a 2758562521523

Čísla hovoří jasně, ale je zajímavé, že často mají skvělá čísla brankáři ze slabých týmů. Určitě je to vysokou kvalitou, ale i tím, že jim to obrana "umožní". Prostě těch střel létá hodně, týmy to na ty slabší hodně zkouší a brankář se pořádně rozchytá. Ale je třeba zachytat kvalitně i při menší kadenci střel. Ale souhlasím, že top 3 je Neuvirth určitě a dle mého čeká sláva i na Mrázka, jen to chce čas.

0/0
12.12.2015 10:09

A17n86d35r44e74j 16K48r86á24l 7435306845655

Predvedli toho dost na zacatku. Prvnich deset minut nepustili Dallas z pasma. Vedomi si toho, ze jim postupne dojdou sily. Navic takovou tlacenku sudich jsem letos jeste nezazil. Jako by to Dallas potřeboval.

+1/0
12.12.2015 8:36

M77a28r55t67i11n 58C35a48j55t92h95a40m15l 3211618936170

Jasně že byl.3-1\3-3\5-3\5-5.Tolik sem byl rad že nakonec dali domácí ten šestý, pak už zpecetili do prázdný. Prej 6. vítězství doma v řadě. Je to možný? Korpikoski dal svůj první hattrick v NHL.Začal sem Detroitem,pak Krále, Philu a tímhle sem hokejovou noc zakončil. Myslel sem že Stars měli na bránu alespoň 50 střel, Letci jestli 30 tak to moc.Ty první dva jak píšu to se utkali giganti a šlo to do prodloužení. V Jersey zbývalo snad 36 vteřin do nájezdů a po přihravce snad od Stepniaka vymichal Howarda Camaleri.V Pittsburghu se diváci nájezdu dočkali. Nejdříve prodloužení vynutil Malkin když důrazně sledoval puk v brankovišti. Nájezd však on ani Crosby nedali.Sice se ujali v nich vedení, vzápětí ale perfektním blafakem srovnal Kopitar.No a pak snad ve čtvrté nebo páté sérii rozhodl Gaborik. Nic nevymyslel, jen volil střelu švihem