Mrázek patřil mezi hvězdy zápasu, Krejčí připojil další asistenci

Český brankář Petr Mrázek byl v úterním programu hokejové NHL vyhlášen druhou hvězdou zápasu, ve kterém však jeho Detroit podlehl doma Buffalu 1:2. Talentovaný gólman, který kryl 28 střel, držel až do 56. minuty nejtěsnější vedení týmu, následně však v rozmezí 61 sekund dvakrát inkasoval.

P41e93t41r 45C34h45l11u13m34s25k65ý 2393123713192

Ha, ha, ha. Že ty pracuješ jako sólový komik?

0/0
15.12.2015 21:49

M90i64c21h20a10l 56V35a87k55u96l24a 2699622103865

Red Wings jsou vyloženě experti na to nedostat gól v první třetině a naopak přijít o vedení ve třetí. Mrázek mohl mít už tak 5 shutoutů, ale vždycky dostali gól/y v poslední pětiminutovce.

0/0
15.12.2015 14:00

J91a46n 66S79o12u54k37u92p 1444694666665

To je složitější téma. Ale ano, jsou na to experti.

0/0
15.12.2015 14:08

D29a32v55i33d 28C51í68c74h21a 2382880376579

sbirani druhejch asistenci to je jedina ceska stopa v NHL, kdyz pominu staresinu jagra, kt. sbira jak hlemejzd body do history stats, kdyby kazdej otravoval v NHL dlouho jako on, tak ma v tej table tak 872.misto

0/−4
15.12.2015 12:23

K16a16r84e48l 19O74k48t13á47b32e29c 9721317684645

Mindrak? Běžte si plivat na někoho jiného, třeba na sebe, nic jste nedokázal.

T60o96m82á14š 21P49l62a48n93ý 6663109501841

Edmonton po 30 kole na miste pro play off? Tak to nepamatuji minimalne 5-6 let.. A jede se dal Rangers a ja doufam ze to bude podobne dobre utkani jako doma. Kurz na olejare je opet zajimavy.

0/0
15.12.2015 8:16

J74a22n 56Š54u77l72a 9681716437972

Díky Red Wings za pohnojenou sázenku, jediný zápas :-). Ještěže už budou ty Vánoce ;-D...

0/0
15.12.2015 8:00

F72i25l20i26p 49K54o25l36b33á65b72e22k 2986446885231

Zápas BOS vs. EDM byl výborný! Dle mého byl nejlepším hráčem domácích David Krejčí..., hodně bruslil, vyhrával souboje u mantinelů, perfektně přihrával (ti jeho matláci v útoku by si měli seřídit mířidla), ovšem málo střílí, měl by být větší sobec a sám zakončovat! Boston pracně vyrovnal (Talbot čapal skvěle) a pak to prodloužení... no comment!;-O

Jinak dneska proti Carolině nastoupí Voras (jako levé křídlo) v druhé brázdě vedle Cootse a Simmera.

F84i19l40i64p 26K97o19l87b10á33b22e92k 2786406765831

Hlavně domácí pro mě nepochopitelně nasadili Spoonera a Ferrara! Prohráli buly a Eberle s Hopkinsem a Sekerou je už k ničemu nepustili. Tam měl být Marchand + Bergeron nebo Eriksson + Krejčí!