Hokejisté Slavie dotáhli v Jihlavě třígólové manko, nájezdy ale nezvládli

Hokejisté Slavie dokázali v předehrávce 34. kola první ligy v Jihlavě ve třetí třetině dotáhnou duel z nepříznivého stavu 2:5 až do prodloužení a nájezdů. V nich ale uspěl domácí tým.

Š12t17ě74p96á83n 80F26r77a38n68c83l 8664349194630

Rád bych se zeptal, těch, co tam opravdu byli - proč rozhodčí na začátku zápasu neuznali ten gól Hruškovi?

O22l94d98ř36i81c63h 64V15á91l98e65k 2697600343965

Slavia, klub historicky patřící do druhé nejvyšší soutěže opět tuto pravdu potvrdila. Nepřehrála Jihlavu, která extraligové ambice nemá. Celý zápas tahala Slávka za kratší konec a jenom díky nezkušeným obráncům Dukly, co hráli poslední třetinu v pěti, dotáhla zápas do prodloužení. Ohledně historie a tradice Slávie vzpomeňte, kdo dotáhl tento netradiční klub mezi elitu. Byli to v polovině let devadesátých Růžička z Litvajzu, Hořák z Kladna a Raděvič tuším ze Zlína. Slavia zůstane tam kde je a to je dobře. :-P

+2/0
17.12.2015 6:33

L93u92k16á97š 55T58o86m29a70n 1651262722

utkani jsem sledoval diky fantastickym jihlavskym nadsencum a streamu. rozhodci meli asi delsi hlad a proto mozna vzali zavdek nejakym chlebickum, protoze takto piskat, to se nevidi ani v zapasech party. nehlede na takovy handicap, prakticky cely zapas ve 4 hracich, je bod cenny. skoda, ze razym nemel krale na najezdy, preci jen nadejny domca nemuze celit zkusenejsim

E23r74i40k 76W68i91n61k58e73l60m77a35n74n 7382691651892

jak říkal Lukáš - šeredný zářez v Jihlavě dnes - ovšem to Slavii nerozhodí - bez problémů dotáhla tříbrankové manko - to je REALITA !!

J21o24s94e80f 82S87t67a61r36ý 5214249425329

Bez problémů Jihlava získala tříbrankový náskok.

P64e25t39r 71V98i20n27t69r83l53í54k 3946634741

Si pamatuji jak sudí hrácali s Rulžičkou bo se ho báli... Ani to vám ale nepomohlo

Š43i50m36o48n 16J84a25n15o24u32š28e71k 4667497289226

Tak co dneska Eriku? Špatně nabroušené brusle, rozhodčí nebo kde byl problém?

0/−4
16.12.2015 21:26

D71a94v55i66d 75N27o50v12o58t33n62ý 2157282805359

Žádný problém. Ať Slavie vyhraje, remizuje nebo prohraje tak ti tři v jednom jsou absolutně spokojeni a rozdávají propriety :)))