Hokejisté Slavie dotáhli v Jihlavě třígólové manko, nájezdy ale nezvládli

Hokejisté Slavie dokázali v předehrávce 34. kola první ligy v Jihlavě ve třetí třetině dotáhnou duel z nepříznivého stavu 2:5 až do prodloužení a nájezdů. V nich ale uspěl domácí tým.

Š88t15ě77p92á50n 68F14r54a92n79c51l 8954869614300

Rád bych se zeptal, těch, co tam opravdu byli - proč rozhodčí na začátku zápasu neuznali ten gól Hruškovi?

O20l48d60ř25i12c12h 86V48á65l35e18k 2627130283165

Slavia, klub historicky patřící do druhé nejvyšší soutěže opět tuto pravdu potvrdila. Nepřehrála Jihlavu, která extraligové ambice nemá. Celý zápas tahala Slávka za kratší konec a jenom díky nezkušeným obráncům Dukly, co hráli poslední třetinu v pěti, dotáhla zápas do prodloužení. Ohledně historie a tradice Slávie vzpomeňte, kdo dotáhl tento netradiční klub mezi elitu. Byli to v polovině let devadesátých Růžička z Litvajzu, Hořák z Kladna a Raděvič tuším ze Zlína. Slavia zůstane tam kde je a to je dobře. :-P

+2/0
17.12.2015 6:33

L66u15k76á39š 35T76o30m67a77n 1311572122

utkani jsem sledoval diky fantastickym jihlavskym nadsencum a streamu. rozhodci meli asi delsi hlad a proto mozna vzali zavdek nejakym chlebickum, protoze takto piskat, to se nevidi ani v zapasech party. nehlede na takovy handicap, prakticky cely zapas ve 4 hracich, je bod cenny. skoda, ze razym nemel krale na najezdy, preci jen nadejny domca nemuze celit zkusenejsim

E35r50i47k 51W18i80n85k20e31l65m30a52n69n 7392661981952

jak říkal Lukáš - šeredný zářez v Jihlavě dnes - ovšem to Slavii nerozhodí - bez problémů dotáhla tříbrankové manko - to je REALITA !!

J13o59s31e46f 36S64t14a39r42ý 5494639165119

Bez problémů Jihlava získala tříbrankový náskok.

P76e67t78r 41V57i65n92t54r95l53í94k 3986864291

Si pamatuji jak sudí hrácali s Rulžičkou bo se ho báli... Ani to vám ale nepomohlo

Š84i72m62o10n 21J55a36n61o22u40š55e45k 4257287199706

Tak co dneska Eriku? Špatně nabroušené brusle, rozhodčí nebo kde byl problém?

0/−4
16.12.2015 21:26

D68a30v88i13d 15N56o40v24o16t11n43ý 2157452335489

Žádný problém. Ať Slavie vyhraje, remizuje nebo prohraje tak ti tři v jednom jsou absolutně spokojeni a rozdávají propriety :)))