Nejlepší tým KHL padl doma, CSKA Moskva srazil český útočník Zaťovič

Nejlepší tým Kontinentální hokejové ligy CSKA Moskva překvapivě podlehl. V domácím prostředí nestačil na Ladu Togliatti, která dosud nasbírala o čtyřicet bodů míň než lídr soutěže. O porážce CSKA rozhodl český reprezentační útočník Martin Zaťovič, v 39. minutě stanovil skóre na 2:1 pro svůj tým. Trefil se posedmé v sezoně.

O81n39d58ř28e17j 24B68u72r24e90š 5520834713109

Martin je borec a mazák !!

0/0
26.12.2015 17:31

P85e30t52r 65M56o31o26s 6612895207

Martin Zaťovič skóroval v 39.minutě a stanovil tak vítězství svého týmu. Nechci snižovat jeho příspěvek, ale něco to svědčí o soupeři, který má celou jednu třetinu (!) na to, aby alespoň srovnal a nedá to!

0/0
26.12.2015 3:38

J75i94ř17í 95K35l77i43m54e23š 9931651444879

Ať jde KHL do míst, kde končí záda, ale Martinovi budu držet palce vždy, pro Energii udělal hodněR^