Nejlepší tým KHL padl doma, CSKA Moskva srazil český útočník Zaťovič

Nejlepší tým Kontinentální hokejové ligy CSKA Moskva překvapivě podlehl. V domácím prostředí nestačil na Ladu Togliatti, která dosud nasbírala o čtyřicet bodů míň než lídr soutěže. O porážce CSKA rozhodl český reprezentační útočník Martin Zaťovič, v 39. minutě stanovil skóre na 2:1 pro svůj tým. Trefil se posedmé v sezoně.

O63n28d39ř37e59j 13B68u62r91e64š 5220854283899

Martin je borec a mazák !!

0/0
26.12.2015 17:31

P77e72t49r 27M34o59o28s 6182285977

Martin Zaťovič skóroval v 39.minutě a stanovil tak vítězství svého týmu. Nechci snižovat jeho příspěvek, ale něco to svědčí o soupeři, který má celou jednu třetinu (!) na to, aby alespoň srovnal a nedá to!

0/0
26.12.2015 3:38

J50i37ř65í 16K86l71i33m45e13š 9801561614229

Ať jde KHL do míst, kde končí záda, ale Martinovi budu držet palce vždy, pro Energii udělal hodněR^