Kouč dvacítky se zlobil: Chyběly emoce. Ale takové vítězství pomůže

Po dvou třetinách to nevypadalo dobře. Čeští hokejisté na juniorském mistrovství světa prohrávali s Běloruskem 2:3. V závěru se však české dvacítce podařilo třemi góly obrátit skóre. „Chyběly nám emoce, až ve třetí třetině jsme dostali tu správnou šťávu,“ řekl trenér Jakub Petr.

P80e93t73r 33S27u38f75f86a 7102426918395

zitra dostanete nakladacku od Finu potom vyfasujete Canadu,Usa nebo Svedsko a jede se domu plakat ;-D

+1/−2
30.12.2015 23:57

J90a38n 64O88n71d12r17o20u39š38e93k 5366509486378

Zitra se vlastne hraje o medaile. Protože porazit swe, can nebo usa je dodt tezkej orisek

0/0
31.12.2015 2:16

J54a29n 83J74o72r51d46a59n 5221677829

Ten nas trener ani nezna tabulku!

Jak by nam mohli pomoct Slovaci v duelu se Slovenskem proboha??

Nasi potrebuji zavahani Rusu. Zapas SVK—FIN jim muze byt uplne ukradeny!

0/0
30.12.2015 18:24

J67a53n 63N77e19š75p32o67r 4616928286162

Nevím, jak trenér, jestli to řekl tahle, vyznívá to blbě, ale vy jste taky trochu mimo, Slováci hrají s Rusama, s Finama hrajeme my. Takže kdyby Slováci porazili Rusy a my Finy, jsme první...

J32a26n 16N32e75š70p70o65r 4776918206662

Tak je to jenom teorie a zbožné přání, ale uvidíme :-)

0/0
30.12.2015 19:36

J59a91n 88J82o92r83d96a61n 5521507359

Trenér řekl: "Pokud nám Slováci v zápase proti Finsku pomůžou..."

0/0
4.1.2016 17:04

M39i36c45h95a21l 12K75r70e66j52č58a 5718756716203

...Jak by nam mohli pomoct Slovaci v duelu se Slovenskem proboha??:-)... No trener asi nezna tabulku a Vy moznosti hry zvane Ledni hokej :-) Asi jste myslel nejaky treninkovy zapas...:-)

Ale vazne - pomoci se da i jinak nez podle Vasi omezene predstavivosti. Napr. unavenim soupere. Coz se myslim bohuzel nestalo, protoze FIN si s SVK vytrelo ...

0/0
30.12.2015 22:43

J35a31n 36J62o56r31d85a14n 5171257679

Aha, tak vám asi slova jako tabulka, body apod. nic neříkají.

Tak pak nevím proč sledujete hokej.

Naši potřebovali zaváhání Ruska, aby se před ně dostali v tabulce, protože s ním prohráli vzájemný zápas.

A v tom by jim opravdu zápas FIN-SVK nemohl nijak pomoct.

Až vám to dojde, tak se ozvěte, můžeme se bavit dál.