Kouč dvacítky se zlobil: Chyběly emoce. Ale takové vítězství pomůže

Po dvou třetinách to nevypadalo dobře. Čeští hokejisté na juniorském mistrovství světa prohrávali s Běloruskem 2:3. V závěru se však české dvacítce podařilo třemi góly obrátit skóre. „Chyběly nám emoce, až ve třetí třetině jsme dostali tu správnou šťávu,“ řekl trenér Jakub Petr.

P54e20t70r 48S74u20f87f38a 7672256728985

zitra dostanete nakladacku od Finu potom vyfasujete Canadu,Usa nebo Svedsko a jede se domu plakat ;-D

+1/−2
30.12.2015 23:57

J27a44n 90O46n58d22r18o68u79š10e55k 5456379456268

Zitra se vlastne hraje o medaile. Protože porazit swe, can nebo usa je dodt tezkej orisek

0/0
31.12.2015 2:16

J60a76n 72J35o11r68d98a52n 5611147569

Ten nas trener ani nezna tabulku!

Jak by nam mohli pomoct Slovaci v duelu se Slovenskem proboha??

Nasi potrebuji zavahani Rusu. Zapas SVK—FIN jim muze byt uplne ukradeny!

0/0
30.12.2015 18:24

J95a42n 96N97e10š23p27o71r 4406708146222

Nevím, jak trenér, jestli to řekl tahle, vyznívá to blbě, ale vy jste taky trochu mimo, Slováci hrají s Rusama, s Finama hrajeme my. Takže kdyby Slováci porazili Rusy a my Finy, jsme první...

J24a14n 98N74e81š86p88o62r 4796218706792

Tak je to jenom teorie a zbožné přání, ale uvidíme :-)

0/0
30.12.2015 19:36

J85a38n 72J95o73r21d48a15n 5371767939

Trenér řekl: "Pokud nám Slováci v zápase proti Finsku pomůžou..."

0/0
4.1.2016 17:04

M54i10c77h28a10l 97K46r31e42j65č84a 5198276966583

...Jak by nam mohli pomoct Slovaci v duelu se Slovenskem proboha??:-)... No trener asi nezna tabulku a Vy moznosti hry zvane Ledni hokej :-) Asi jste myslel nejaky treninkovy zapas...:-)

Ale vazne - pomoci se da i jinak nez podle Vasi omezene predstavivosti. Napr. unavenim soupere. Coz se myslim bohuzel nestalo, protoze FIN si s SVK vytrelo ...

0/0
30.12.2015 22:43

J82a24n 58J90o33r86d36a36n 5691107469

Aha, tak vám asi slova jako tabulka, body apod. nic neříkají.

Tak pak nevím proč sledujete hokej.

Naši potřebovali zaváhání Ruska, aby se před ně dostali v tabulce, protože s ním prohráli vzájemný zápas.

A v tom by jim opravdu zápas FIN-SVK nemohl nijak pomoct.

Až vám to dojde, tak se ozvěte, můžeme se bavit dál.