Proč Zlín na Spartě padl? Nebudu tady brečet, řekl brankář Kašík

Svými zákroky dlouho držel Zlín ve hře o body v dohrávce 15. kola hokejové extraligy. Zvláště ve druhé třetině vytáhl brankář Libor Kašík zákrok večera, když hokejkou zastavil gólovou dorážku sparťanského útočníka Lukáše Pecha. Ani skvělý výkon mladého gólmana však Zlínu k výhře na ledě Sparty nestačil.

K57a90r29e39l 52M70a28c14a89k 1907323426839

Hezky si pobrečel...

+6/−2
7.1.2016 19:41

T96o32m62á52š 39K22a45v77k23a 8902751690927

rozhodčí dělají chyby, hokej je rychlá, kontaktní hra a rozhodčí, i když tak jsou 4, nemůžou vidět všechno, ale to neustálé bulení moravských týmů, jak je chudáčky řežou je strašný

+6/−2
7.1.2016 19:18

A43l81e66š 85V41a47j43g57a93r 6922459219676

Nejvíc ubolená je Sparta pokaždé, když ji někdo vyřadí z playoff....Tak tady moc nekvičte.

+1/−4
7.1.2016 21:18

T23o33m45á15š 98K56a22v64k48a 8872631420637

řekněte mi kdy přesně a prosím i nějaký důkaz. Nepamatuju si, že by Sparta jako klub (nemluvím za fanoušky, speciálně na nějakých diskuzích) kvičela, že vypadla kvůli rozhodčím

M67a40r64t93i86n 69H11l46a52v82a10c 1922333689748

Jeste aby brecel, kdyz par sekund predtim sel ven Cajkovsky za leteckou etydu zlinskyho hrace. ;-D klasickej zlin. zadni sevci, ale letci. vylouceni kasika bylo spravne a spravedlive vuci predchozimu vyloucni cajkovskehoR^

A82l40e21š 82V74a63j74g33a69r 6302419269916

Koza petrželi rozumí víc hokeji. Zkus nastudovat za které zákroky se trestá. Jeden z nich je nedovolené bránění za které šel Sparťan ven. Na druhou stranu jsem se hodně divil že to pískl zrovna proti Spartě pár minut před koncem a mohl tím dostat zápas do prodloužení.

A40l89e91š 56V55a27j95g17a29r 6302229179866

No dneska čaroval, ale minulé utkání když vyhrál Zlín 4:0 byl famozní. Chytl tenkrát 4 jasné goly....

+3/0
7.1.2016 10:46

J51a50n 56B68l69a43ž88e41k 1182491728276

"Proč Zlín na Spartě padl? Nebudu tady brečet, řekl brankář Kašík" - takže brečí