Proč Zlín na Spartě padl? Nebudu tady brečet, řekl brankář Kašík

Svými zákroky dlouho držel Zlín ve hře o body v dohrávce 15. kola hokejové extraligy. Zvláště ve druhé třetině vytáhl brankář Libor Kašík zákrok večera, když hokejkou zastavil gólovou dorážku sparťanského útočníka Lukáše Pecha. Ani skvělý výkon mladého gólmana však Zlínu k výhře na ledě Sparty nestačil.

K97a83r11e42l 76M53a10c34a35k 1317223126839

Hezky si pobrečel...

+6/−2
7.1.2016 19:41

T86o82m52á72š 41K85a77v38k69a 8962251550247

rozhodčí dělají chyby, hokej je rychlá, kontaktní hra a rozhodčí, i když tak jsou 4, nemůžou vidět všechno, ale to neustálé bulení moravských týmů, jak je chudáčky řežou je strašný

+6/−2
7.1.2016 19:18

A21l44e42š 18V16a12j26g88a44r 6172119679196

Nejvíc ubolená je Sparta pokaždé, když ji někdo vyřadí z playoff....Tak tady moc nekvičte.

+1/−4
7.1.2016 21:18

T73o22m72á18š 65K87a82v54k41a 8272861220797

řekněte mi kdy přesně a prosím i nějaký důkaz. Nepamatuju si, že by Sparta jako klub (nemluvím za fanoušky, speciálně na nějakých diskuzích) kvičela, že vypadla kvůli rozhodčím

M41a37r72t69i79n 27H55l94a35v21a24c 1372163299258

Jeste aby brecel, kdyz par sekund predtim sel ven Cajkovsky za leteckou etydu zlinskyho hrace. ;-D klasickej zlin. zadni sevci, ale letci. vylouceni kasika bylo spravne a spravedlive vuci predchozimu vyloucni cajkovskehoR^

A87l50e45š 17V58a78j45g94a76r 6542579229916

Koza petrželi rozumí víc hokeji. Zkus nastudovat za které zákroky se trestá. Jeden z nich je nedovolené bránění za které šel Sparťan ven. Na druhou stranu jsem se hodně divil že to pískl zrovna proti Spartě pár minut před koncem a mohl tím dostat zápas do prodloužení.

A79l21e45š 69V58a77j35g90a51r 6932199839846

No dneska čaroval, ale minulé utkání když vyhrál Zlín 4:0 byl famozní. Chytl tenkrát 4 jasné goly....

+3/0
7.1.2016 10:46

J10a37n 21B16l62a96ž45e81k 1702691368426

"Proč Zlín na Spartě padl? Nebudu tady brečet, řekl brankář Kašík" - takže brečí