Proč Zlín na Spartě padl? Nebudu tady brečet, řekl brankář Kašík

Svými zákroky dlouho držel Zlín ve hře o body v dohrávce 15. kola hokejové extraligy. Zvláště ve druhé třetině vytáhl brankář Libor Kašík zákrok večera, když hokejkou zastavil gólovou dorážku sparťanského útočníka Lukáše Pecha. Ani skvělý výkon mladého gólmana však Zlínu k výhře na ledě Sparty nestačil.

K40a31r35e26l 31M54a20c55a76k 1727493916869

Hezky si pobrečel...

+6/−2
7.1.2016 19:41

T19o44m83á19š 13K18a60v67k40a 8462931820447

rozhodčí dělají chyby, hokej je rychlá, kontaktní hra a rozhodčí, i když tak jsou 4, nemůžou vidět všechno, ale to neustálé bulení moravských týmů, jak je chudáčky řežou je strašný

+6/−2
7.1.2016 19:18

A92l45e32š 29V56a16j11g19a66r 6972539329746

Nejvíc ubolená je Sparta pokaždé, když ji někdo vyřadí z playoff....Tak tady moc nekvičte.

+1/−4
7.1.2016 21:18

T59o19m11á96š 38K12a55v38k32a 8252341740217

řekněte mi kdy přesně a prosím i nějaký důkaz. Nepamatuju si, že by Sparta jako klub (nemluvím za fanoušky, speciálně na nějakých diskuzích) kvičela, že vypadla kvůli rozhodčím

M18a71r66t20i27n 34H84l78a24v58a23c 1752853989288

Jeste aby brecel, kdyz par sekund predtim sel ven Cajkovsky za leteckou etydu zlinskyho hrace. ;-D klasickej zlin. zadni sevci, ale letci. vylouceni kasika bylo spravne a spravedlive vuci predchozimu vyloucni cajkovskehoR^

A31l24e23š 52V55a62j41g70a89r 6752259559236

Koza petrželi rozumí víc hokeji. Zkus nastudovat za které zákroky se trestá. Jeden z nich je nedovolené bránění za které šel Sparťan ven. Na druhou stranu jsem se hodně divil že to pískl zrovna proti Spartě pár minut před koncem a mohl tím dostat zápas do prodloužení.

A32l67e32š 18V79a98j52g64a75r 6402149269166

No dneska čaroval, ale minulé utkání když vyhrál Zlín 4:0 byl famozní. Chytl tenkrát 4 jasné goly....

+3/0
7.1.2016 10:46

J64a37n 29B46l79a51ž76e90k 1182941308246

"Proč Zlín na Spartě padl? Nebudu tady brečet, řekl brankář Kašík" - takže brečí