Sparťan Polášek: Bylo to jako na rybníku. Proti zimě mi pomohly vousy

Na páteční zápas v Brně pod širým nebem se Adam Polášek, obránce hokejové Sparty, těšil už od středeční výhry nad Zlínem. Divácky rekordní utkání Poláškovo očekávání splnilo. „Byl to nezapomenutelný zážitek,“ řekl po výhře 4:2 nad Kometou.

P61a76v12e86l 24Š42m13í79d 7724168579912

tak vyhrávat 2:0-3:0 a prohrát,v tom jsme možná špička ELH.;-D,al jak jsem napsal,nebylo to 0:8, z čekož jsme měl radost.:-)

P72a94v97e91l 46H22o75l89m35a83n 9737184648190

Tak Sparťané jsou obecně kultivovanější než zbytek EL, a to nejen v hledišti, ale samozřejmě i ti na ledě.R^

Škoda, že brněnští fanoušci svými vulgarismy tento jinak zajímavý zápas pokazili.Rv

Přání otcem myšlenky...

Jinak se pokazil zápas i skandováním při minutě ticha. To mi přišlo daleko více trapné, než jeden konkrétní vulgární pokřik, který k těmto zápasům patří. Stejně jako odezva hostů. Oni už na to oba tábory fanoušků mají i konkrétní odpovědi a pokud nezazní, sami je zpívají.

Nicméně včera paradoxně bylo emocí daleko méně na ledě i v hledišti.

K54a50r97e46l 13H19a39n59á88k 7122287399233

Hlavně že ti kultivovanější spartani piskali a hulákali do minuty ticha na uctění památky pana Bronislava Dandy. To můžou udělat jen pražský hovada a tupci.

P34a14v41e62l 88S90t42ř94í34t33e87c85k42ý 7969718622963

Takže podle vás je to normální jo? V poslední době rušili při minutě ticha pouze Turci za mrtvé ve Francii a ta lůza co přijela fandit Spartě. I někteří Sparťanští hokejisté nevěřícně kývali hlavou co to dělají.. Vy jste ale asi stejné pr... jako ten sparťanský odpad v včera v hledišti.. Pořád však věřím že většina Sparťanů nejsou jako vy...