Vrbata s Nestrašilem si připsali asistenci, Kane řádil na ledě Toronta

V šesti pátečních zápasech hokejové NHL se Češi dokázali prosadit pouze v jednom. Radim Vrbata asistoval u vítězné branky Vancouveru na 3:2 z prodloužení na ledě Caroliny, za kterou si připsal stejnou bilanci (0+1) Andrej Nestrašil. Další skvělý výkon podal americký útočník Patrick Kane, jenž si upevnil vedení v produktivitě NHL čtyřmi body (3+1) u výhry Chicaga 4:1 v Torontu.

J36a24k54u37b 58D19ě49c64k10ý 3729302340942

Být zavřený ve třetině s Kanem a Panarinem musí být za trest! Jinak si to kluci dávaj R^

0/0
16.1.2016 12:57

J39i69ř54í 19H45o85r61á92č80e42k 2248476377632

Hellebuyck ve Winnipegu má odchytáno 36 zápasů s průměrem 92.91%. To tady bylo furt keců, jak má Winnipeg špatnou obranu, a proto chudák cedník Pavelec pořád pouští hromadu gólů;-DPavelec je prostě normální díra, která na NHL nemá.