Voráček vystřílel výhru na ledě lídra NHL, v bráně se činil Neuvirth

Poslední hrací den hokejové NHL před pětidenní pauzou vyhrazenou Utkání hvězd zazářil český útočník Jakub Voráček, jenž dvěma góly včetně vítězné trefy z prodloužení zařídil Philadelphii cennou výhru 4:3PP z ledu jasného lídra soutěže Washingtonu. V brance vítězů předvedl 27 zákroků proti 30 střelám domácích Michal Neuvirth.

P26e12t74r 64S87t56r31a45n46s85k96y 8205649978

Holtby chytá už druhým nebo třetím rokem famózně, podle mě jednoznačně nejlepší brankář ligy.

0/−1
28.1.2016 12:01

P64a65v72e16l 15P58o91s37p11í74š25i90l 3741424613645

jednoznacne nejlepsi? Come on... chyta vyborne, ale jednoznacne nejlepsi rozhodne neni.

+2/0
28.1.2016 17:21

J95i92ř89í 33H27o65r54á57č12e65k 2928506767212

Willovi v Coloradu evidentně věří, když přednost dali raději nemocnému Pickardovi.

0/−3
28.1.2016 11:18

M44a69r89t34i11n 36S36ý69k46o10r47a 1877108987497

Co je s Masonem, že nebyl ani na lavičce?

0/0
28.1.2016 10:50

A96n80d87r83e81j 89K14r30á40l 7795986205255

Nespecifikovane zraneni bud koleno, nebo trisla.

0/0
28.1.2016 14:41

P14a49v64e50l 59K88a40r54a10s 1508416348378

Kuzněcov si tenhle zápas nedá za rámeček :-D Voras (y)

0/0
28.1.2016 8:32

L36u55k88á85š 39R64y54c18h15l83ý 5147656943317

Noooo tak ten kiks beka před 2. golem Flyers, to se nevidí snad ani v žáčcích. Zadovkou, naslepo z rohu přímo na střed před kasu.

Naopak Holtby R^ jak vychytal toho Umbergera.

0/0
28.1.2016 7:44

T40o49m58á53š 11G25a21j64d96a 9441953377205

To nebyl bek, ale az moc kreativni kuznecov :-)

+1/0
28.1.2016 7:55

L68u93k95á39š 56R58y53c63h57l40ý 5547506433657

Ok, ve videjku na mobilu jsem jméno nerozpoznal.

0/0
28.1.2016 8:34

L16u97k64á60š 84R63y67c98h14l51ý 5967396193257

Trochu jsem doufal, že Roy dnes dá šanci WIllovi od začátku, když byl (je) Pickard nemocný a zápas v SJ se mu nepodařil.

0/0
28.1.2016 7:38

F70i58l54i89p 11K53o84l24b18á54b56e16k 2516676825191

Jakub Voráček, nejlepší hráč NHL v prodloužení 3 na 3, opět potvrdil svoji stoupající herní výkonnost! Pěkně si povodil Kuzněcova jako na lanku a zavěsil!R^

+5/−2
28.1.2016 7:34

M14a13r67t59i14n 65H42á83j20o72v52s68k88ý 8546422272491

chápu tu posedlost voráčkem, ale prohlašovat, že je to nejlepší hráč v nhl na prodloužení, to už je trošku síla :D

+6/−1
28.1.2016 8:36

F37i92l97i84p 63K48o89l79b91á89b20e13k 2776226985261

Nikoliv posedlost, ale statistikami i výkony podložená pravda!

0/−3
28.1.2016 9:07

M94a47r92t70i59n 20H14á26j69o78v38s10k26ý 8346632212391

tak určitě, a jistě sleduješ každej zápas v nhl, aby si měl přehled o tom, kdo a jak hraje v prodlouženích....;)

čistě statisticky:

Flyers hráli letos 18× prodloužení, gól dali osmkát (44,4%). Výrazně lepší bilanci mají Hawks (13/8), Kings (12/7) nebo Flames (12/8), ostatní se mi nechce počítat.

Vzhledem k tomu, že Toews dal 4 OT góly, Gaudreau a Kopitar 3 a Voras 2, řekl bych že podle statistiky jsou lepší ty hráči s více brankama, který navíc hrajou za úspěšnější týmy.

Výkony jednotlivejch týmů/hráčů v OT zas tak důkladně nesleduju, ale zrovna pro Kopitara nebo Toewse je tenhle formát ušitej přímo na míru. Jsou rychlí, skvěle drží puk, maj dobrej přehled o hře a skvělej výběr místa. Nadto jsou to špičkoví defenzivní hráči, který jsou TOP na buly (Toews 58%, Kopitar 53%).

V prodloužení taky naprosto dominuje Seguin a Malkin taky neni k zahození. A to zatim vůbec nemluvíme o obráncích!

Jako nic proti Kubovi, v poslendí době hraje dobře, ale takováhle glorifikace je fakt přehnaná...

+4/0
28.1.2016 14:21

P56a72v39e56l 71P82o76s95p85í11š18i63l 3521874253545

Kopitar rozhodne zadnej rychlik neni. Kdes na to prisel?

0/0
28.1.2016 17:23

F49i32l17i31p 60K28o19l32b18á19b61e20k 2286606875361

Tak abychom byli spravedliví! Na blbiny Horáčka a Skály neberu ohled, ovšem ty by sis mohl dát fakta a fanouškovské pocity dohromady!

Čistě osobní statistiky jednotlivých hráčů v prodloužení jsou takové:

1. Gaudreau 3+4 (na něj jsem krutě zapomněl, uznávám!)

2. Voráček 2+5

3. Kane 1+5

4. Seabrook 0+6

5. Giroux 1+4

6. Toews 4+0

7. Kopitar 3+1

Určitě mě jako fandu Vorase chápeš, bez zmíněného velebení...;-)

0/0
28.1.2016 18:47

M48a42r41t89i37n 77P36l89i43c13h47t40a 2628432851153

R^

Jde také o to, kolik těch prodloužení tým hraje a PHI je na remízy asi nastavená.

0/0
29.1.2016 14:58

F63i53l86i70p 81K24o27l38b63á16b48e61k 2306666765351

Určitě. Ovšem toto jsem nezohledňoval. Jen jsem chtěl zdůvodnit, proč jsem psal, že je Voras nejlepší v prodloužení statisticky i výkony. Navíc zápasy je potřeba vidět, což v mém případě je každodenní chléb. Proto to moje tvrzení, ...pro někoho odvážné, glorifikující či nepochopené...

0/0
29.1.2016 15:23

F23i81l25i20p 55K35o26l71b95á26b86e56k 2806786695731

Chlapi z Chicaga jsou top skoro všichni, co to prodloužení hrají, je tam větší dominance (výhoda pro ně), obdobně by se dalo psát i o LA či Dallasu. Voras má Girouxe a Ghosta, což také není k zahození, ovšem na zmíněné Chicago či Dallas to nemá. Gaudreau se vymyká, protože nemá takovou kvalitu svých spoluhráčů (což je spíše názorový pohled), toho jsem opominul a rád si počkám, jak to na konci zč bude...;-)

0/0
28.1.2016 18:52

T33o55m55á73š 72G26a54j34d25a 9131363307395

Hm, mel jsem vsazeno na caps a nechapu jak mohli ve treti tretine tak zvolnit.. ten kolotoc v prvnich patnacti minutach druhy tretiny meli vyuzit jeste k aspon dvema golum, obrana flyers vubec nevedela.. neuvirth podrzel, i kdyz mel dostat dve minuty za zdrzovani a flyers meli jit minutu pred koncem do tri.. gudas a voracek taky super

0/0
28.1.2016 7:33

A73n69d76r35e22j 27K80r28á74l 7595386365255

Oveckin mel jit taky pred tim ven a zadny zdrzovani by ani nehrozilo.

+2/0
28.1.2016 7:46

H73y64n36e69k 56S83v46o73b38o73d20a 4129611969371

Byla jen otázka času než to tam Vorasovi začne padat, ted mu snad ta pauza paradoxně neublíží a nezapomene to

L55u57k95á26š 47G57r51ü88n96d54e55l 4517832645442

Tak ten Vorasův gól v prodloužení....to je taková duševní vzpruha po ránu ;-)R^..

P49e88t33r 56Č28i79h76a93ř 2642138540483

To je pravda, gól krásný. Ale svůj podíl na tom měl Kuzněcov, který jednak mizerně bránil a navíc Holtbymu vyrazil hokejku z ruky.