Sparta v dohrávce protáhla parádní sérii, v nájezdech zdolala Zlín

Byla to velká dřina, ale hokejisté Sparty v extralize zvítězili i poosmé za sebou. V dohrávce 41. kola porazili v nájezdech Zlín 4:3. Hvězdou domácích byl Miroslav Forman, který si v základní hrací době připsal branku a asistenci a poté rozhodl nájezdy.

K14a18r97e41l 48N91o54v10á71č48e55k 5231435619846

Hlavně ve druhé třetině to byl tak nudnej, sterilní hokej bez náboje, že jsem tam zíval (možná je to i tím, že je O2 Aréna vysvícená až přesvícená i mimo led a hokej se tam ztrácí). Bohužel to vypadá, jak tam potom říkalo hodně lidí, že Sparta úmyslně uhrála remízu. Rozjelo se to až v prodloužení, kdy už Sparta chtěla vyhrát. Dobře si rozmyslim, kdy a jestli zas pudu na hokej. Chce si to vybrat zápas, kdy budou chtít oba soupeři vyhrát v základní hrací době - jenže, jak poznat, kdy to bude.

0/−1
4.2.2016 9:04

P56e82t10r 36H40o72r59á64k 4519627897132

V tom prodlouzeni kde hrala 5na3 a nedala gol?

0/0
4.2.2016 10:04

P58a21v73e51l 49H85o81l13m41a85n 9817714968550

Nazývej věci pravými jmény - v tom prodloužení, kde hrála 5 na 3 a nevystřelila na branku.

0/0
4.2.2016 10:09

A17l47e50š 71V68a47j42g91a80r 6612669779636

Prostě ta klasická namyšlená pražská kurfa se ve vás nezapře...Pokora a soudnost, respekt a úcta k soupeři vám asi nic neříkají.

+1/−1
4.2.2016 14:14

A45l53e53š 56V78a58j87g95a87r 6972959159366

Prostě ta klasická namyšlená pražská kurffa se ve vás nezapře...Pokora a soudnost, respekt a úcta k soupeři vám asi nic neříkají.

0/−1
4.2.2016 14:18

V60l58a52d70i10m37í38r 83N65o22v23o78t93n51ý 1699660402220

Proč není v tabulce na druhém místě "Praha" stejně jako je to na všech ostatních pozicích??

P65e41t85r 83N48o19v60o38t48n78y 1791410391

V podstatě je to jediný řádek, který je správně, chybí jen HC.

0/0
4.2.2016 10:13

J76i84ř16í 28B38r57á84z20d44a 4144242101633

Pokud někdo ještě potřeboval důkaz, že s Pepisem do play off proste ne, tak ho dnes dostal...Od Zlína velmi dobry výkon. Presilovka Sparty dnes zoufala, takhle proj...t 5 na 3 se jen tak nevidí :)

+10/0
3.2.2016 23:52

P41a96v25e30l 34H45o71l68m23a61n 9657844278300

Když chybí Čajkovský, tak nikdo nevystřelí. Polášek to mlátí akorát do prken a nahrává spíš na goly soupeři. Netík v přesilovce zase všechno zadrbe a Procházku, který jediný střílel z první poslali na Kladno.

Pimprleho doufám už neuvidíme, Už proti KV bych chtěl vidět Taylora, ať víme na čem jsme. Novotný se zatím rozchytá v Benátkách, kde už střílí i žolík do kabiny.

0/0
4.2.2016 9:50

A61l55e32š 52V66a26j58g61a27r 6162899309716

Ševci už nemají tu střeleckou formu co měli, navíc už začali hrát dobře i naši soupeři o 6ku...Třinec a Kometa se ještě zvedne. Udivuje mě Olomouc, furt čekám že začnou prohrávat a vono furt nic.

+5/0
3.2.2016 22:49

L63i43b31o36r 71V83e83n77g63l23á27ř 4544435692694

kdyz se divam na skore tak sevci nemaji streleckou formu od zacatku sezony, ale s nazoren na trinec a olomouc souhlasim, s kometou ne

P96a32v55e87l 96H94e65r56i18n44e40k 6780198742243

No nic, dobrý zápas. Sparta je silný tým, s ní není bod ostudou. Hráli jste dobře, teď se snažte získat tři body příště, ať máme aspoň nějakou šanci na tu šestku :-)