Sparta v dohrávce protáhla parádní sérii, v nájezdech zdolala Zlín

Byla to velká dřina, ale hokejisté Sparty v extralize zvítězili i poosmé za sebou. V dohrávce 41. kola porazili v nájezdech Zlín 4:3. Hvězdou domácích byl Miroslav Forman, který si v základní hrací době připsal branku a asistenci a poté rozhodl nájezdy.

K81a28r11e96l 57N44o51v32á22č25e58k 5661105349186

Hlavně ve druhé třetině to byl tak nudnej, sterilní hokej bez náboje, že jsem tam zíval (možná je to i tím, že je O2 Aréna vysvícená až přesvícená i mimo led a hokej se tam ztrácí). Bohužel to vypadá, jak tam potom říkalo hodně lidí, že Sparta úmyslně uhrála remízu. Rozjelo se to až v prodloužení, kdy už Sparta chtěla vyhrát. Dobře si rozmyslim, kdy a jestli zas pudu na hokej. Chce si to vybrat zápas, kdy budou chtít oba soupeři vyhrát v základní hrací době - jenže, jak poznat, kdy to bude.

0/−1
4.2.2016 9:04

P43e85t74r 77H17o11r53á75k 4369447867242

V tom prodlouzeni kde hrala 5na3 a nedala gol?

0/0
4.2.2016 10:04

P15a80v73e70l 22H62o93l48m94a72n 9897694528470

Nazývej věci pravými jmény - v tom prodloužení, kde hrála 5 na 3 a nevystřelila na branku.

0/0
4.2.2016 10:09

A64l73e97š 50V98a65j76g33a51r 6722429129696

Prostě ta klasická namyšlená pražská kurfa se ve vás nezapře...Pokora a soudnost, respekt a úcta k soupeři vám asi nic neříkají.

+1/−1
4.2.2016 14:14

A32l11e98š 28V84a92j54g80a73r 6502969909186

Prostě ta klasická namyšlená pražská kurffa se ve vás nezapře...Pokora a soudnost, respekt a úcta k soupeři vám asi nic neříkají.

0/−1
4.2.2016 14:18

V44l69a65d82i37m16í15r 15N55o48v98o48t87n69ý 1799630222790

Proč není v tabulce na druhém místě "Praha" stejně jako je to na všech ostatních pozicích??

P42e64t94r 20N50o23v65o37t95n24y 1831110601

V podstatě je to jediný řádek, který je správně, chybí jen HC.

0/0
4.2.2016 10:13

J40i25ř23í 89B67r93á71z23d97a 4874142541723

Pokud někdo ještě potřeboval důkaz, že s Pepisem do play off proste ne, tak ho dnes dostal...Od Zlína velmi dobry výkon. Presilovka Sparty dnes zoufala, takhle proj...t 5 na 3 se jen tak nevidí :)

+10/0
3.2.2016 23:52

P30a66v29e33l 90H77o41l66m82a91n 9587384498560

Když chybí Čajkovský, tak nikdo nevystřelí. Polášek to mlátí akorát do prken a nahrává spíš na goly soupeři. Netík v přesilovce zase všechno zadrbe a Procházku, který jediný střílel z první poslali na Kladno.

Pimprleho doufám už neuvidíme, Už proti KV bych chtěl vidět Taylora, ať víme na čem jsme. Novotný se zatím rozchytá v Benátkách, kde už střílí i žolík do kabiny.

0/0
4.2.2016 9:50

A52l81e68š 18V27a78j83g76a48r 6792289869516

Ševci už nemají tu střeleckou formu co měli, navíc už začali hrát dobře i naši soupeři o 6ku...Třinec a Kometa se ještě zvedne. Udivuje mě Olomouc, furt čekám že začnou prohrávat a vono furt nic.

+5/0
3.2.2016 22:49

L63i19b54o60r 49V46e30n56g45l13á15ř 4454525442764

kdyz se divam na skore tak sevci nemaji streleckou formu od zacatku sezony, ale s nazoren na trinec a olomouc souhlasim, s kometou ne

P65a82v12e46l 20H63e39r16i45n60e18k 6290848352793

No nic, dobrý zápas. Sparta je silný tým, s ní není bod ostudou. Hráli jste dobře, teď se snažte získat tři body příště, ať máme aspoň nějakou šanci na tu šestku :-)