Sparta v dohrávce protáhla parádní sérii, v nájezdech zdolala Zlín

Byla to velká dřina, ale hokejisté Sparty v extralize zvítězili i poosmé za sebou. V dohrávce 41. kola porazili v nájezdech Zlín 4:3. Hvězdou domácích byl Miroslav Forman, který si v základní hrací době připsal branku a asistenci a poté rozhodl nájezdy.

K13a35r20e35l 27N59o80v11á45č36e33k 5881665349606

Hlavně ve druhé třetině to byl tak nudnej, sterilní hokej bez náboje, že jsem tam zíval (možná je to i tím, že je O2 Aréna vysvícená až přesvícená i mimo led a hokej se tam ztrácí). Bohužel to vypadá, jak tam potom říkalo hodně lidí, že Sparta úmyslně uhrála remízu. Rozjelo se to až v prodloužení, kdy už Sparta chtěla vyhrát. Dobře si rozmyslim, kdy a jestli zas pudu na hokej. Chce si to vybrat zápas, kdy budou chtít oba soupeři vyhrát v základní hrací době - jenže, jak poznat, kdy to bude.

0/−1
4.2.2016 9:04

P11e87t27r 14H39o83r21á96k 4379587267562

V tom prodlouzeni kde hrala 5na3 a nedala gol?

0/0
4.2.2016 10:04

P37a85v12e20l 76H66o56l23m96a64n 9927474418230

Nazývej věci pravými jmény - v tom prodloužení, kde hrála 5 na 3 a nevystřelila na branku.

0/0
4.2.2016 10:09

A79l65e55š 31V70a49j46g46a80r 6682189159206

Prostě ta klasická namyšlená pražská kurfa se ve vás nezapře...Pokora a soudnost, respekt a úcta k soupeři vám asi nic neříkají.

+1/−1
4.2.2016 14:14

A86l26e32š 10V58a60j13g66a14r 6792439859576

Prostě ta klasická namyšlená pražská kurffa se ve vás nezapře...Pokora a soudnost, respekt a úcta k soupeři vám asi nic neříkají.

0/−1
4.2.2016 14:18

V52l54a93d55i66m55í63r 92N47o40v38o28t52n15ý 1689200632120

Proč není v tabulce na druhém místě "Praha" stejně jako je to na všech ostatních pozicích??

P75e17t55r 97N15o52v49o65t98n50y 1751620291

V podstatě je to jediný řádek, který je správně, chybí jen HC.

0/0
4.2.2016 10:13

J47i42ř96í 23B57r86á58z35d95a 4694832691833

Pokud někdo ještě potřeboval důkaz, že s Pepisem do play off proste ne, tak ho dnes dostal...Od Zlína velmi dobry výkon. Presilovka Sparty dnes zoufala, takhle proj...t 5 na 3 se jen tak nevidí :)

+10/0
3.2.2016 23:52

P66a90v47e17l 94H41o87l88m62a52n 9647914578440

Když chybí Čajkovský, tak nikdo nevystřelí. Polášek to mlátí akorát do prken a nahrává spíš na goly soupeři. Netík v přesilovce zase všechno zadrbe a Procházku, který jediný střílel z první poslali na Kladno.

Pimprleho doufám už neuvidíme, Už proti KV bych chtěl vidět Taylora, ať víme na čem jsme. Novotný se zatím rozchytá v Benátkách, kde už střílí i žolík do kabiny.

0/0
4.2.2016 9:50

A63l28e27š 49V40a31j67g95a20r 6292139989116

Ševci už nemají tu střeleckou formu co měli, navíc už začali hrát dobře i naši soupeři o 6ku...Třinec a Kometa se ještě zvedne. Udivuje mě Olomouc, furt čekám že začnou prohrávat a vono furt nic.

+5/0
3.2.2016 22:49

L53i96b37o10r 60V65e27n62g86l22á44ř 4574285282644

kdyz se divam na skore tak sevci nemaji streleckou formu od zacatku sezony, ale s nazoren na trinec a olomouc souhlasim, s kometou ne

P66a14v11e14l 80H43e62r28i40n70e84k 6430898532323

No nic, dobrý zápas. Sparta je silný tým, s ní není bod ostudou. Hráli jste dobře, teď se snažte získat tři body příště, ať máme aspoň nějakou šanci na tu šestku :-)