Liberecký útočník Valský: Boleslav už v závěru ani nechtěla hrát

Velkou postavou hokejového dramatu mezi lídrem extraligy Libercem a Mladou Boleslaví byl domácí útočník Jakub Valský. Právě jeho gól rozhodl o tom, že Bílí Tygři necelých pět minut před koncem třetí třetiny vyrovnali na 4:4. A byl to znovu Valský, jenž pak přesnou střelou rozhodl o liberecké výhře v prodloužení.

R37o27b91e23r69t 87B14o98u26k60a53l 4314105230

Při svém stylu hokeje a hře na tři pětky se jim nedivim .

0/0
8.2.2016 20:19

M11a38r41t72i45n 68H27á31j12o96v96s87k36ý 8196492972511

jsme neporazitelní? no abyste se v PO nedivili....

+1/0
8.2.2016 11:04

P37a24v47e94l 57H68o83l23m82a50n 9807194408230

Ono bude stačit, až jim nepůjdou na ruku sudí, jako dosud, a spadnou na čumák. Tolik nabubřelosti jsem ještě od žádného týmu nezaznamenal. Přál bych jim v QF Třinec. Ten by je poslal na rychlou dovču.

0/0
8.2.2016 11:24

M15a24r73t91i96n 66H84á50j25o91v28s77k92ý 8716422722651

no těžko říct, ono třinec taky nehraje bůhví jak...

M38a14r39t21i47n 21M26u31s30i57l 4640801733391

že by jim zrovna včera na ruku šli, bych neřekl. Neuznaný gól, několik nepochopitelných vyloučení Tygrů a nepotrestané zákroky Bolky... A mimo to Valský řekl, že "neporazitelní jsou pokud si to nepokazí sami." Což se včera málem stalo. Museli hodně dotahovat a vyhráli s velkým štěstím. Což taky sám přiznal.