Liberecký útočník Valský: Boleslav už v závěru ani nechtěla hrát

Velkou postavou hokejového dramatu mezi lídrem extraligy Libercem a Mladou Boleslaví byl domácí útočník Jakub Valský. Právě jeho gól rozhodl o tom, že Bílí Tygři necelých pět minut před koncem třetí třetiny vyrovnali na 4:4. A byl to znovu Valský, jenž pak přesnou střelou rozhodl o liberecké výhře v prodloužení.

R81o25b66e64r91t 29B35o33u50k16a49l 4824455390

Při svém stylu hokeje a hře na tři pětky se jim nedivim .

0/0
8.2.2016 20:19

M75a85r31t71i83n 72H65á86j26o64v69s32k13ý 8916832842561

jsme neporazitelní? no abyste se v PO nedivili....

+1/0
8.2.2016 11:04

P64a64v68e78l 70H32o40l49m14a80n 9747744178790

Ono bude stačit, až jim nepůjdou na ruku sudí, jako dosud, a spadnou na čumák. Tolik nabubřelosti jsem ještě od žádného týmu nezaznamenal. Přál bych jim v QF Třinec. Ten by je poslal na rychlou dovču.

0/0
8.2.2016 11:24

M16a78r76t55i58n 95H53á16j18o11v94s97k12ý 8946682252421

no těžko říct, ono třinec taky nehraje bůhví jak...

M21a19r83t62i53n 35M46u35s87i12l 4570561673831

že by jim zrovna včera na ruku šli, bych neřekl. Neuznaný gól, několik nepochopitelných vyloučení Tygrů a nepotrestané zákroky Bolky... A mimo to Valský řekl, že "neporazitelní jsou pokud si to nepokazí sami." Což se včera málem stalo. Museli hodně dotahovat a vyhráli s velkým štěstím. Což taky sám přiznal.