Liberecký útočník Valský: Boleslav už v závěru ani nechtěla hrát

Velkou postavou hokejového dramatu mezi lídrem extraligy Libercem a Mladou Boleslaví byl domácí útočník Jakub Valský. Právě jeho gól rozhodl o tom, že Bílí Tygři necelých pět minut před koncem třetí třetiny vyrovnali na 4:4. A byl to znovu Valský, jenž pak přesnou střelou rozhodl o liberecké výhře v prodloužení.

R33o51b84e49r19t 93B44o94u90k80a55l 4424525180

Při svém stylu hokeje a hře na tři pětky se jim nedivim .

0/0
8.2.2016 20:19

M86a44r79t95i98n 30H69á31j10o35v59s24k76ý 8706252192521

jsme neporazitelní? no abyste se v PO nedivili....

+1/0
8.2.2016 11:04

P97a72v20e65l 24H64o93l84m95a22n 9727854338940

Ono bude stačit, až jim nepůjdou na ruku sudí, jako dosud, a spadnou na čumák. Tolik nabubřelosti jsem ještě od žádného týmu nezaznamenal. Přál bych jim v QF Třinec. Ten by je poslal na rychlou dovču.

0/0
8.2.2016 11:24

M86a11r63t11i46n 70H79á46j80o32v11s50k59ý 8896942272721

no těžko říct, ono třinec taky nehraje bůhví jak...

M45a76r40t72i22n 23M69u77s48i71l 4610911863631

že by jim zrovna včera na ruku šli, bych neřekl. Neuznaný gól, několik nepochopitelných vyloučení Tygrů a nepotrestané zákroky Bolky... A mimo to Valský řekl, že "neporazitelní jsou pokud si to nepokazí sami." Což se včera málem stalo. Museli hodně dotahovat a vyhráli s velkým štěstím. Což taky sám přiznal.