Na střídačku Komety se vrací Pešout, bude asistovat Zábranskému

Kometa hlásí po prohraném zápase s Olomoucí (2:5) další změny v realizačním týmu. Na postu hlavního trenéra sice pro nejbližší zápasy bude pokračovat majitel klubu Libor Zábranský, ale k ruce bude mít nově Martina Pešouta, který dosud působil u brněnské juniorky. Tímto směrem se přesouvá bývalý asistent Karel Beran.

M78i73l21o16š 20H26l15a64v39á12č 9503731667804

No, zatím se nezměnilo vůbec nic a nejsem si úplně jist, že se to tak rychle změní. Trošku to ale nechápu, protože ten kádr má určitě navíc!?

+1/0
9.2.2016 21:21

A76l76e56š 51H21u46s11a19r 1144973753386

Kometa by měla zapomenout na hokej, a hrat jen s obrany. Ted jsou potřeba body a ne hura hra.;-)

0/0
10.2.2016 0:01

R87a38d32o36m26í17r 71P73e64š39o69r19n46a 3749666549556

...doufám, že se to klukům podaří...., ale základ je dobrá obrana, a rychlý nohy, když už se stane, že nejdou přihrávky... trenéři to ví nejlíp...přece mně nechcete to p. Hadamczik celý tak překopal, že neví, co ted hrát?

0/0
9.2.2016 19:56

K23a28r51e28l 94F57a26j74t 5428552781193

Hlavně doufám, že to byl v Olmiku poslední zápas po kterém čtu, že se budeme po debaklu odpichovat od hry v poslední třetině ... tedy ve třetině, kterou kdyby soupeř hrál naplno dopředu, schytali bychom to daleko víc). Nešlo o první případ, myslím že něco podobného bylo řečeno i třeba po Spartě. Samozřejmě, když jsme (nevím už ve kterém zápase) po dvou třetinách vedli a místo dohrání v klidu zezadu jsme se snažili "hrát", byli jsme po ztrátě bodů chytří a věděli, že takhle "ne" ... tak já nevím ...

+2/0
9.2.2016 16:45

J74a74n 44K76l31á87s82e37k 6228934778109

To je myslím pozitivní krok. Ačkoliv smetánku za předchozí 2 sezony slízl Kejhák, myslím že tím hlavním metodikem hlavně pro obranu byl právě Pešout.

+6/0
9.2.2016 14:41

P56a93v70e38l 62Š97m89í93d 7924878589912

osobně jsem za výměnu Berana rád,nějak jsem pořád nechápal co tam dělá krom krčení ramen,obrana je hrozná od samého počátku a asi i ta vazba na majitele po jeho sestoupení na tr.lavičku už také postrádá smysl.No a trenér brankářů? Viděli všichni co tam ti naši hoši dělali,takže také logický krok.