Čtyři Češi v NHL skórovali. Pavelec a Neuvirth se po zraněních vrátili

Povedený návrat do NHL má za sebou hokejový brankář Ondřej Pavelec, který tři měsíce nechytal kvůli zranění kolena. V sobotním utkání na ledě Edmontonu pomohl Winnipegu k výhře 2:1 po nájezdech. Philadelphia s gólmanem Michalem Neuvirthem na domácím ledě podlehla 1:2 po prodloužení New Jersey. Boston se představil v Minnesotě a na výhře 4:2 se přičinili i čeští útočníci David Krejčí (1+1) a David Pastrňák (0+1).

V37o53j13t43a 88M18i20l87e30r 2706865860646

Krejčí a Pastrňák opět pomohli Bruins k důležitým bodům, věřím, že své umění ještě mnohokrát předvedou

+3/0
14.2.2016 13:20

J38a45n 25V25r81á50b48e11l 4597108298848

Tak bohužel jsme nedokázali napravit zaváhání se Stlouis a utrpěli jsme s Nashville vysokou porážku 5-0 ikdyz výkon tak špatný nebyl.

Ale uznavam že si Predátors vyhrát zasloužili. Využili každou větší šanci, kterou jsme jim nabídli. Byli kompaktnější, tlačili se více do brány, byli hladovejsi po výhře.

Rozhodla už úvodních 10.minut 1.třetiny. Predátors na nás vlitli. Hráči byli všude druzí, jakoby hráli b2b poprvé v sezóně. Nebyli jsme schopni rozehrát puky na útočníky a problém už byl i třeba vyhodit puk z obranného pásma.

Proto jsme zaslouženě inkasovali 2 branky.

Strašná škoda že Jágr na konci 1.třetině nevyužil některou šanci. Kontaktní gól by určité pomohl.

Ve 2. Třetině už jsme se zlepšili. Začali jsme je přehrávat, tlačit měli spoustu šanci. Ale byl tu jeden zásadní problém nedokázali jsme dat gól. Huberdeau nedal prázdnou branku, Jágr dokonce 2x a když takové šance nevyužije té na snížení skóre, bývá časté že vás soupeř potrestá. A to se taky stalo.

Ve 3.třetině přidal Nashville další 2 branky a zranil nám Pirriho, takže zápas pro nás skončil velkým fiaskem.

Na tomto zapasu najdeme málo pozitiv.

Pochválil bych Jágra za zlepšený herní výkon. Ale byla na něm vidět frustrace z nepromenenych šanci.

Pochvalu zaslouží i tým jak bojoval a jak i za stavu 0:3 se pokoušel s výsledkem něco udělat. Ve 2.polovině 2.třetiny těch šanci bylo opravdu dost. Ale bohužel Hutton to zavřel a přiklonila se k němu i velká dávka štěstí.

Hráči tu výhru chtěli soupeři znechutit šarvátkám a nitkami. Ale skončilo to tak že nám Nashville zranil Pirriho, Galant šel předčasně do kabiny a hráči si frustraci vybili na soupeři po konci zápasu. Ale jedeme dal teď nás čeká nejdůležitější část sezóny. Potřebujeme se zase dostat na vítěznou vlnu a na tento zápas rychle zapomenout. Naše pozice je stále komfortní, ale musíme teď zabrat. Už se na nás Dosahují Boston a Rangers. A kdyby přišli další 2,3 prohry začínali by jsme mít velký problém. Ve středu nás čeká celé důležitý zápas s Pens který

+1/0
14.2.2016 10:09

P72e66t89r 87K54o42n14v50a69l98i50n63k82a 2567443735781

"jsme"... vy jste nějaká součást týmu Floridy?

P37e33t27r 69A31n28d32r43ý86s66e45k 9263641866807

Vim, ze Floridu nedela jenom Barkov, ale ztrata prvniho centra je vzdy citelna, pak je paralyzovan cely prvni utok, Abdelkader je prase, kazdy hrac, ktery utoci na hlavu je pro me prase at uz ho liga potresta nebo reknou, ze to bylo ciste, pro me zadny hit na hlavu cisty neni

+1/−1
14.2.2016 10:08

D42a67n46i76e69l 52C61v56e92j66n 9744133229730

Fun fact: P. Kane dal tuto sezonu víc asistencí, než kterýkoli Čech bodů.

+4/0
14.2.2016 9:55

T52o36m42á51š 42H75a33n92á61č38e22k 7405905894615

Komentátor na NovaSport byl chudák otrávený ;-D jak si myslel že bude blahoslovně komentovat úžasnbou floridu s legendárním Jágrem ale dneska je Nashville rozebral jak stavebnici lego ;-D

T27o15m57á90š 59H33a92n83á88č63e86k 7805395334465

Copak jste nikdy nesledoval Floridu na NovaSportu? O Floridě vždy jen jako o bozích.

+4/0
14.2.2016 9:16

O77l61i10v29e31r 35N58e81u13m96a27n90n 3240156619

Slovo "blahoslovně" je především pitomost. Nic takového není a už vůbec to nemá nic společného s bohy.

+2/0
14.2.2016 11:04

P45e71t98r 43Š32m64e49j41k66a67l 9525800768387

...komentátor vyjadřuje blaho slovně...

pořád lepší, než kdyby u toho jen hekal a funěl...:-)

0/0
14.2.2016 16:56

O49l78i52v87e66r 64N45e60u17m34a44n44n 3110606729

"jak si myslel že bude blahoslovně komentovat úžasnbou floridu s legendárním Jágrem"

Ne, tak to není, neseděl by slovosled, prostě je to blbost. To neokecáš. Někdo machruje, tak používá "termity", kterým nerozumí. A jestě je ani neumí napsat.

(Ponechejme stranou Floridu s malým "f", chybějící čárku před "že" i "ale", nebo překlepy, to se může stát každému. Ale tohle ? Vždyť to není nic než blábol. Mimochodem. Ani to "lego" není dobře, pokud by napsal "jak lego", je to v pořádku (dnes ustálený výraz), ale pokud napsal "jak stavebnici lego", mělo by být to "L" velké. Značka. ;-) )

0/−1
14.2.2016 18:07

P68e18t87r 31Š53m90e87j47k17a67l 9965460948417

Já to neokecávám, já se bavím...

Jinak bych musel brečet od rána do večera, když to tak pozoruju...:-)

BTW další taková perla je Dostálovo " pokaď "...

P97e30t14r 75Š71m57e79j30k36a84l 9495110708837

to si právě představuju - jak to 800 000 televizních biatlonových fanoušků na Dostálův pokyn začne masově vykonávat...

V55á23c72l79a40v 62K68o47v12á88ř 4650264691708

Pavelec výbornej, ale Play Off je podle mě ztracený, museli by udělat nějakou šňůru jako Florida a v to moc nevěřím.

T61o14m55á81š 84G51a41j65d88a 9481483107555

Snehulak je taky zpet a ocividne to muze byt pro jets posledni teoreticka nadeje na playoff.. snad se mu bude darit jako loni

0/−5
14.2.2016 7:19

O13l41i63v77e77r 48N76e56u66m24a87n26n 3680156359

Ja myslim, ze v golmanovi nemeli problem ani tech 30+ zapasu, ktere Pavelec chybel. Hutchinson i Hellebuyck chytali slusne (hlavne ten mladej prekvapil), v nich problem nebyl.

+2/0
14.2.2016 9:03

F40i60l44i91p 38K98o94l63b58á40b20e52k 2636806165821

Helleybuck - 91,8 % a 2,34 branek/zápas. Jen 13 výher z 26 zápasů. Nic extra zajímavého. Helleybuck je velmi přeceňovaný mladý gólman!

0/0
14.2.2016 13:49

F50i82l50i69p 79K92o44l97b29á85b12e47k 2266396225781

Ale je pravda, že Helleybuck má jen o něco málo horší čísla (Sv%, GAA) než Lunddíra po dobu tří sezón!

0/0
14.2.2016 14:09

O26l11i15v54e55r 20N10e59u48m82a32n66n 3340836959

To jo, ale 91.8 neni vubec spatny. A GAA.... to vypovida spis o urovni obrany celeho tymu. Proto jsou taky Jets tam kde jsou.

Jen jsem chtel rict, ze golmani nejsou primarni problem Jets. Ani jeden z te jejich trojice. Spis prestali slusne branit a myslim, ze mimo jine, jim k tomu prispel rozpad drive hodne kvalitni checking line... v jejich pripade tedy i odchod Frolika.

0/0
15.2.2016 7:14

K49a83r72e14l 75V97a35l42o94u61š24e15k 8351611788349

Zákeřnák gudas hrál. Tzn, že jeho stupidita nebyla potrestána.

V67o70j31t17ě19c46h 15G95r19o87s11s 9529864505846

Gostisbehere hraje opravdu skvěle. Jedenáctizápasová bodová série a vytvoření rekordu to jenom potvrzuje. Moderní ofenzivně laděný bek, s výbornou střelou, který se nebojí na ledě něco vymyslet. Kvůli takovým hráčům se chodí na hokej. Paradoxem je, že šanci v prvním týmu dostal jenom díky zranění Streita. Jinak by dost možná stále ještě hrál v AHL. Každopádně jsem rád, že máme takového hráče v týmu. Má našlápnuto dokázat v NHL velké věci. Tak snad se mu to povede.

+1/0
13.2.2016 22:44

F61i37l87i62p 57K15o50l39b87á12b74e76k 2296156475811

Tak je jasné, že bez něj bychom asi vymetali úplný chvost... Každopádně Ghosta nám "závidí" mnoho týmů a co teprve až budou hrát nahoře Provorov, Morin či Sanheim... Navíc bychom potřebovali jednoho elitního střelce, nejlépe LW. A zbavit se Umbergera a budu spokojený.;-)

F38i86l70i92p 54K57o58l38b20á12b46e37k 2816296415411

Bohužel jeho šance na první tým je hodně malá... resp. nyní žádná!

0/0
14.2.2016 13:27

V26o98j57t37a 21M51i40l44e35r 2306965900676

Co se děje? Proč ho nechtějí? Vždyť v AHL nehraje špatně, má 17 gólů a Flyres góly sakra potřebují