Čtyři Češi v NHL skórovali. Pavelec a Neuvirth se po zraněních vrátili

Povedený návrat do NHL má za sebou hokejový brankář Ondřej Pavelec, který tři měsíce nechytal kvůli zranění kolena. V sobotním utkání na ledě Edmontonu pomohl Winnipegu k výhře 2:1 po nájezdech. Philadelphia s gólmanem Michalem Neuvirthem na domácím ledě podlehla 1:2 po prodloužení New Jersey. Boston se představil v Minnesotě a na výhře 4:2 se přičinili i čeští útočníci David Krejčí (1+1) a David Pastrňák (0+1).

V40o28j15t49a 19M68i37l17e44r 2526975280466

Krejčí a Pastrňák opět pomohli Bruins k důležitým bodům, věřím, že své umění ještě mnohokrát předvedou

+3/0
14.2.2016 13:20

J48a81n 31V43r68á66b78e94l 4957118188828

Tak bohužel jsme nedokázali napravit zaváhání se Stlouis a utrpěli jsme s Nashville vysokou porážku 5-0 ikdyz výkon tak špatný nebyl.

Ale uznavam že si Predátors vyhrát zasloužili. Využili každou větší šanci, kterou jsme jim nabídli. Byli kompaktnější, tlačili se více do brány, byli hladovejsi po výhře.

Rozhodla už úvodních 10.minut 1.třetiny. Predátors na nás vlitli. Hráči byli všude druzí, jakoby hráli b2b poprvé v sezóně. Nebyli jsme schopni rozehrát puky na útočníky a problém už byl i třeba vyhodit puk z obranného pásma.

Proto jsme zaslouženě inkasovali 2 branky.

Strašná škoda že Jágr na konci 1.třetině nevyužil některou šanci. Kontaktní gól by určité pomohl.

Ve 2. Třetině už jsme se zlepšili. Začali jsme je přehrávat, tlačit měli spoustu šanci. Ale byl tu jeden zásadní problém nedokázali jsme dat gól. Huberdeau nedal prázdnou branku, Jágr dokonce 2x a když takové šance nevyužije té na snížení skóre, bývá časté že vás soupeř potrestá. A to se taky stalo.

Ve 3.třetině přidal Nashville další 2 branky a zranil nám Pirriho, takže zápas pro nás skončil velkým fiaskem.

Na tomto zapasu najdeme málo pozitiv.

Pochválil bych Jágra za zlepšený herní výkon. Ale byla na něm vidět frustrace z nepromenenych šanci.

Pochvalu zaslouží i tým jak bojoval a jak i za stavu 0:3 se pokoušel s výsledkem něco udělat. Ve 2.polovině 2.třetiny těch šanci bylo opravdu dost. Ale bohužel Hutton to zavřel a přiklonila se k němu i velká dávka štěstí.

Hráči tu výhru chtěli soupeři znechutit šarvátkám a nitkami. Ale skončilo to tak že nám Nashville zranil Pirriho, Galant šel předčasně do kabiny a hráči si frustraci vybili na soupeři po konci zápasu. Ale jedeme dal teď nás čeká nejdůležitější část sezóny. Potřebujeme se zase dostat na vítěznou vlnu a na tento zápas rychle zapomenout. Naše pozice je stále komfortní, ale musíme teď zabrat. Už se na nás Dosahují Boston a Rangers. A kdyby přišli další 2,3 prohry začínali by jsme mít velký problém. Ve středu nás čeká celé důležitý zápas s Pens který

+1/0
14.2.2016 10:09

P80e40t61r 15K89o37n74v70a22l10i94n92k63a 2767973285381

"jsme"... vy jste nějaká součást týmu Floridy?

P70e89t97r 14A65n69d18r69ý95s70e75k 9843761816127

Vim, ze Floridu nedela jenom Barkov, ale ztrata prvniho centra je vzdy citelna, pak je paralyzovan cely prvni utok, Abdelkader je prase, kazdy hrac, ktery utoci na hlavu je pro me prase at uz ho liga potresta nebo reknou, ze to bylo ciste, pro me zadny hit na hlavu cisty neni

+1/−1
14.2.2016 10:08

D46a67n57i95e23l 65C48v12e91j53n 9644903919890

Fun fact: P. Kane dal tuto sezonu víc asistencí, než kterýkoli Čech bodů.

+4/0
14.2.2016 9:55

T80o17m45á11š 75H64a63n57á25č88e13k 7775255124135

Komentátor na NovaSport byl chudák otrávený ;-D jak si myslel že bude blahoslovně komentovat úžasnbou floridu s legendárním Jágrem ale dneska je Nashville rozebral jak stavebnici lego ;-D

T32o91m24á68š 48H48a19n33á15č23e80k 7285545134695

Copak jste nikdy nesledoval Floridu na NovaSportu? O Floridě vždy jen jako o bozích.

+4/0
14.2.2016 9:16

O10l57i19v12e21r 83N82e56u87m65a26n52n 3870856869

Slovo "blahoslovně" je především pitomost. Nic takového není a už vůbec to nemá nic společného s bohy.

+2/0
14.2.2016 11:04

P60e85t42r 22Š85m14e35j71k54a47l 9625690968897

...komentátor vyjadřuje blaho slovně...

pořád lepší, než kdyby u toho jen hekal a funěl...:-)

0/0
14.2.2016 16:56

O63l63i52v47e72r 16N58e44u92m34a55n83n 3820896629

"jak si myslel že bude blahoslovně komentovat úžasnbou floridu s legendárním Jágrem"

Ne, tak to není, neseděl by slovosled, prostě je to blbost. To neokecáš. Někdo machruje, tak používá "termity", kterým nerozumí. A jestě je ani neumí napsat.

(Ponechejme stranou Floridu s malým "f", chybějící čárku před "že" i "ale", nebo překlepy, to se může stát každému. Ale tohle ? Vždyť to není nic než blábol. Mimochodem. Ani to "lego" není dobře, pokud by napsal "jak lego", je to v pořádku (dnes ustálený výraz), ale pokud napsal "jak stavebnici lego", mělo by být to "L" velké. Značka. ;-) )

0/−1
14.2.2016 18:07

P34e66t90r 78Š12m53e79j69k44a10l 9585260738627

Já to neokecávám, já se bavím...

Jinak bych musel brečet od rána do večera, když to tak pozoruju...:-)

BTW další taková perla je Dostálovo " pokaď "...

P47e51t65r 73Š64m83e98j26k59a26l 9565140188537

to si právě představuju - jak to 800 000 televizních biatlonových fanoušků na Dostálův pokyn začne masově vykonávat...

V74á11c74l23a37v 77K19o15v84á15ř 4620144931958

Pavelec výbornej, ale Play Off je podle mě ztracený, museli by udělat nějakou šňůru jako Florida a v to moc nevěřím.

T61o25m90á13š 61G87a72j38d57a 9681803847955

Snehulak je taky zpet a ocividne to muze byt pro jets posledni teoreticka nadeje na playoff.. snad se mu bude darit jako loni

0/−5
14.2.2016 7:19

O90l68i37v31e25r 14N21e88u12m98a62n54n 3800646369

Ja myslim, ze v golmanovi nemeli problem ani tech 30+ zapasu, ktere Pavelec chybel. Hutchinson i Hellebuyck chytali slusne (hlavne ten mladej prekvapil), v nich problem nebyl.

+2/0
14.2.2016 9:03

F56i40l19i69p 40K64o62l64b12á65b82e84k 2576646905271

Helleybuck - 91,8 % a 2,34 branek/zápas. Jen 13 výher z 26 zápasů. Nic extra zajímavého. Helleybuck je velmi přeceňovaný mladý gólman!

0/0
14.2.2016 13:49

F10i25l61i62p 15K44o24l43b93á30b72e73k 2516626545921

Ale je pravda, že Helleybuck má jen o něco málo horší čísla (Sv%, GAA) než Lunddíra po dobu tří sezón!

0/0
14.2.2016 14:09

O16l86i41v66e98r 52N62e80u86m56a48n29n 3260516659

To jo, ale 91.8 neni vubec spatny. A GAA.... to vypovida spis o urovni obrany celeho tymu. Proto jsou taky Jets tam kde jsou.

Jen jsem chtel rict, ze golmani nejsou primarni problem Jets. Ani jeden z te jejich trojice. Spis prestali slusne branit a myslim, ze mimo jine, jim k tomu prispel rozpad drive hodne kvalitni checking line... v jejich pripade tedy i odchod Frolika.

0/0
15.2.2016 7:14

K18a46r71e16l 24V71a94l95o90u76š54e66k 8731801768179

Zákeřnák gudas hrál. Tzn, že jeho stupidita nebyla potrestána.

V92o75j44t46ě54c28h 40G83r68o35s93s 9599364365196

Gostisbehere hraje opravdu skvěle. Jedenáctizápasová bodová série a vytvoření rekordu to jenom potvrzuje. Moderní ofenzivně laděný bek, s výbornou střelou, který se nebojí na ledě něco vymyslet. Kvůli takovým hráčům se chodí na hokej. Paradoxem je, že šanci v prvním týmu dostal jenom díky zranění Streita. Jinak by dost možná stále ještě hrál v AHL. Každopádně jsem rád, že máme takového hráče v týmu. Má našlápnuto dokázat v NHL velké věci. Tak snad se mu to povede.

+1/0
13.2.2016 22:44

F90i83l36i20p 86K85o12l39b69á18b50e58k 2906956445611

Tak je jasné, že bez něj bychom asi vymetali úplný chvost... Každopádně Ghosta nám "závidí" mnoho týmů a co teprve až budou hrát nahoře Provorov, Morin či Sanheim... Navíc bychom potřebovali jednoho elitního střelce, nejlépe LW. A zbavit se Umbergera a budu spokojený.;-)

F14i46l79i18p 32K93o16l70b84á62b70e73k 2446596765281

Bohužel jeho šance na první tým je hodně malá... resp. nyní žádná!

0/0
14.2.2016 13:27

V34o79j56t41a 26M12i75l10e26r 2316155800956

Co se děje? Proč ho nechtějí? Vždyť v AHL nehraje špatně, má 17 gólů a Flyres góly sakra potřebují