Čtyři Češi v NHL skórovali. Pavelec a Neuvirth se po zraněních vrátili

Povedený návrat do NHL má za sebou hokejový brankář Ondřej Pavelec, který tři měsíce nechytal kvůli zranění kolena. V sobotním utkání na ledě Edmontonu pomohl Winnipegu k výhře 2:1 po nájezdech. Philadelphia s gólmanem Michalem Neuvirthem na domácím ledě podlehla 1:2 po prodloužení New Jersey. Boston se představil v Minnesotě a na výhře 4:2 se přičinili i čeští útočníci David Krejčí (1+1) a David Pastrňák (0+1).

V30o16j12t91a 98M77i96l64e29r 2906175620236

Krejčí a Pastrňák opět pomohli Bruins k důležitým bodům, věřím, že své umění ještě mnohokrát předvedou

+3/0
14.2.2016 13:20

J56a69n 48V76r94á10b38e30l 4297188478238

Tak bohužel jsme nedokázali napravit zaváhání se Stlouis a utrpěli jsme s Nashville vysokou porážku 5-0 ikdyz výkon tak špatný nebyl.

Ale uznavam že si Predátors vyhrát zasloužili. Využili každou větší šanci, kterou jsme jim nabídli. Byli kompaktnější, tlačili se více do brány, byli hladovejsi po výhře.

Rozhodla už úvodních 10.minut 1.třetiny. Predátors na nás vlitli. Hráči byli všude druzí, jakoby hráli b2b poprvé v sezóně. Nebyli jsme schopni rozehrát puky na útočníky a problém už byl i třeba vyhodit puk z obranného pásma.

Proto jsme zaslouženě inkasovali 2 branky.

Strašná škoda že Jágr na konci 1.třetině nevyužil některou šanci. Kontaktní gól by určité pomohl.

Ve 2. Třetině už jsme se zlepšili. Začali jsme je přehrávat, tlačit měli spoustu šanci. Ale byl tu jeden zásadní problém nedokázali jsme dat gól. Huberdeau nedal prázdnou branku, Jágr dokonce 2x a když takové šance nevyužije té na snížení skóre, bývá časté že vás soupeř potrestá. A to se taky stalo.

Ve 3.třetině přidal Nashville další 2 branky a zranil nám Pirriho, takže zápas pro nás skončil velkým fiaskem.

Na tomto zapasu najdeme málo pozitiv.

Pochválil bych Jágra za zlepšený herní výkon. Ale byla na něm vidět frustrace z nepromenenych šanci.

Pochvalu zaslouží i tým jak bojoval a jak i za stavu 0:3 se pokoušel s výsledkem něco udělat. Ve 2.polovině 2.třetiny těch šanci bylo opravdu dost. Ale bohužel Hutton to zavřel a přiklonila se k němu i velká dávka štěstí.

Hráči tu výhru chtěli soupeři znechutit šarvátkám a nitkami. Ale skončilo to tak že nám Nashville zranil Pirriho, Galant šel předčasně do kabiny a hráči si frustraci vybili na soupeři po konci zápasu. Ale jedeme dal teď nás čeká nejdůležitější část sezóny. Potřebujeme se zase dostat na vítěznou vlnu a na tento zápas rychle zapomenout. Naše pozice je stále komfortní, ale musíme teď zabrat. Už se na nás Dosahují Boston a Rangers. A kdyby přišli další 2,3 prohry začínali by jsme mít velký problém. Ve středu nás čeká celé důležitý zápas s Pens který

+1/0
14.2.2016 10:09

P84e20t13r 72K31o96n79v30a96l38i22n54k72a 2397963445861

"jsme"... vy jste nějaká součást týmu Floridy?

P67e87t17r 88A74n34d43r31ý21s86e65k 9833721116957

Vim, ze Floridu nedela jenom Barkov, ale ztrata prvniho centra je vzdy citelna, pak je paralyzovan cely prvni utok, Abdelkader je prase, kazdy hrac, ktery utoci na hlavu je pro me prase at uz ho liga potresta nebo reknou, ze to bylo ciste, pro me zadny hit na hlavu cisty neni

+1/−1
14.2.2016 10:08

D18a79n60i23e25l 32C46v83e91j85n 9294813659620

Fun fact: P. Kane dal tuto sezonu víc asistencí, než kterýkoli Čech bodů.

+4/0
14.2.2016 9:55

T10o49m68á61š 18H31a33n79á48č95e74k 7325985564235

Komentátor na NovaSport byl chudák otrávený ;-D jak si myslel že bude blahoslovně komentovat úžasnbou floridu s legendárním Jágrem ale dneska je Nashville rozebral jak stavebnici lego ;-D

T18o70m43á80š 51H34a56n61á48č31e57k 7225145374235

Copak jste nikdy nesledoval Floridu na NovaSportu? O Floridě vždy jen jako o bozích.

+4/0
14.2.2016 9:16

O68l19i37v60e42r 66N43e14u42m69a11n40n 3410856169

Slovo "blahoslovně" je především pitomost. Nic takového není a už vůbec to nemá nic společného s bohy.

+2/0
14.2.2016 11:04

P70e77t61r 92Š80m74e98j60k69a11l 9125150808487

...komentátor vyjadřuje blaho slovně...

pořád lepší, než kdyby u toho jen hekal a funěl...:-)

0/0
14.2.2016 16:56

O19l34i88v81e75r 43N44e52u12m75a11n41n 3500206479

"jak si myslel že bude blahoslovně komentovat úžasnbou floridu s legendárním Jágrem"

Ne, tak to není, neseděl by slovosled, prostě je to blbost. To neokecáš. Někdo machruje, tak používá "termity", kterým nerozumí. A jestě je ani neumí napsat.

(Ponechejme stranou Floridu s malým "f", chybějící čárku před "že" i "ale", nebo překlepy, to se může stát každému. Ale tohle ? Vždyť to není nic než blábol. Mimochodem. Ani to "lego" není dobře, pokud by napsal "jak lego", je to v pořádku (dnes ustálený výraz), ale pokud napsal "jak stavebnici lego", mělo by být to "L" velké. Značka. ;-) )

0/−1
14.2.2016 18:07

P50e27t31r 59Š79m60e20j56k48a68l 9575660598397

Já to neokecávám, já se bavím...

Jinak bych musel brečet od rána do večera, když to tak pozoruju...:-)

BTW další taková perla je Dostálovo " pokaď "...

P58e43t48r 50Š32m54e69j90k70a65l 9405240268137

to si právě představuju - jak to 800 000 televizních biatlonových fanoušků na Dostálův pokyn začne masově vykonávat...

V60á78c80l43a48v 48K87o12v78á50ř 4200104591238

Pavelec výbornej, ale Play Off je podle mě ztracený, museli by udělat nějakou šňůru jako Florida a v to moc nevěřím.

T39o18m72á78š 38G15a84j33d88a 9901903697115

Snehulak je taky zpet a ocividne to muze byt pro jets posledni teoreticka nadeje na playoff.. snad se mu bude darit jako loni

0/−5
14.2.2016 7:19

O31l63i47v40e53r 20N14e16u57m32a62n11n 3160846889

Ja myslim, ze v golmanovi nemeli problem ani tech 30+ zapasu, ktere Pavelec chybel. Hutchinson i Hellebuyck chytali slusne (hlavne ten mladej prekvapil), v nich problem nebyl.

+2/0
14.2.2016 9:03

F84i14l69i35p 84K92o40l79b27á21b20e82k 2166846165121

Helleybuck - 91,8 % a 2,34 branek/zápas. Jen 13 výher z 26 zápasů. Nic extra zajímavého. Helleybuck je velmi přeceňovaný mladý gólman!

0/0
14.2.2016 13:49

F90i64l82i21p 75K12o79l28b30á66b69e75k 2176666935491

Ale je pravda, že Helleybuck má jen o něco málo horší čísla (Sv%, GAA) než Lunddíra po dobu tří sezón!

0/0
14.2.2016 14:09

O29l80i63v62e16r 96N38e30u14m51a36n56n 3470346979

To jo, ale 91.8 neni vubec spatny. A GAA.... to vypovida spis o urovni obrany celeho tymu. Proto jsou taky Jets tam kde jsou.

Jen jsem chtel rict, ze golmani nejsou primarni problem Jets. Ani jeden z te jejich trojice. Spis prestali slusne branit a myslim, ze mimo jine, jim k tomu prispel rozpad drive hodne kvalitni checking line... v jejich pripade tedy i odchod Frolika.

0/0
15.2.2016 7:14

K14a66r67e78l 89V39a82l18o66u82š13e65k 8181841738859

Zákeřnák gudas hrál. Tzn, že jeho stupidita nebyla potrestána.

V47o75j45t38ě42c68h 56G79r95o19s35s 9339804865906

Gostisbehere hraje opravdu skvěle. Jedenáctizápasová bodová série a vytvoření rekordu to jenom potvrzuje. Moderní ofenzivně laděný bek, s výbornou střelou, který se nebojí na ledě něco vymyslet. Kvůli takovým hráčům se chodí na hokej. Paradoxem je, že šanci v prvním týmu dostal jenom díky zranění Streita. Jinak by dost možná stále ještě hrál v AHL. Každopádně jsem rád, že máme takového hráče v týmu. Má našlápnuto dokázat v NHL velké věci. Tak snad se mu to povede.

+1/0
13.2.2016 22:44

F69i98l39i84p 12K94o59l21b25á90b77e25k 2396566415861

Tak je jasné, že bez něj bychom asi vymetali úplný chvost... Každopádně Ghosta nám "závidí" mnoho týmů a co teprve až budou hrát nahoře Provorov, Morin či Sanheim... Navíc bychom potřebovali jednoho elitního střelce, nejlépe LW. A zbavit se Umbergera a budu spokojený.;-)

F65i27l29i58p 63K17o80l11b68á60b55e31k 2836676235121

Bohužel jeho šance na první tým je hodně malá... resp. nyní žádná!

0/0
14.2.2016 13:27

V21o24j92t51a 92M66i43l59e32r 2326315330456

Co se děje? Proč ho nechtějí? Vždyť v AHL nehraje špatně, má 17 gólů a Flyres góly sakra potřebují