Kratěna trefil Plzni proti Spartě bod, ale prodloužení rozhodl Hamilton

Před zápasem převzal dres se symbolickým číslem 1000. Jako dvanáctý hráč v historii dosáhl kapitán plzeňských hokejistů Ondřej Kratěna této ceněné mety v počtu startu v tuzemské nejvyšší soutěži. A pak při power-play vyrovnal skóre vypjaté bitvy plné zvratů proti pražské Spartě, se kterou v minulosti získal čtyři mistrovské tituly.

L79u11b63o65š 28K15l80i53n14d82e67r82a 1781663505782

„Kdyby nedali dva šťastné góly, tak to už dotáhneme,“ litoval Machovský. Kecy-prdy! Šťastné góly by nebyly, kdyby tenhle Machovský chytil žabku, vyslanou skoro přes celé kluziště. Tohle golman musí chytit a ne se vymlouvat na štěstí soupeře. Sorry.

+2/0
24.2.2016 9:34

J40i23n38d44ř77i28c24h 51M73u30s50í95l89e48k 5919181156

Plně sdílím Váš názor. První gól jde na Machovského: tohle brankář v extralize mít prostě musí. Po první třetině mohla žehrat na štěstí Sparta. Kumstát trefil tyč, Klimek spálil tutovku mezi kruhy, další velké šance měli tuším Netík, Přibyl nebo Dragoun. Ono to v půlce zápasu mohlo být 3:0 pro Spartu, kdyby měla štěstí, když ho tedy zmínil Machovský. Plzeň ho měla při tlaku Sparty v první třetině, Sparta na začátku třetí třetiny.

0/0
25.2.2016 14:45

O52n43d50ř30e58j 45L39i35š59k63a 3170342294776

Machovský je to samé, co byl Salfický. Místy skvělý gólman, který udělá čas od času (bohužel s železnou pravidelností) neskutečný kiks. Včera byla Sparta po celý zápas lepší, ale vzhledem k průběhu výsledku zápasu a obdrženým gólům ta prohra zamrzí. Ten poměr střel v první třetině byl katastrofální.

0/0
24.2.2016 9:22

J64i75n27d52ř12i57c13h 37M60u85s21í91l97e64k 5839621646

Také mi přijde, že Machovský těch legrácek ve stylu Salfického má víc než je obvyklý průměr v extralize mezi brankáři. Nicméně na největší Salfův zářez z play-off 98 proti Spartě zatím Machovský nemá. ;-D