Kat Vampola popravil Vítkovice. Tak rychlý hattrick jsem nedal, jásal

Deset minut před koncem hokejisté Vítkovic vedli a mohli se těšit, jak přeskočí Kometu v boji o předkolo. Jenže pak se do postupové matematiky vložil liberecký útočník Petr Vampola. Hattrickem během šesti minut definitivně rozhodl o výhře hostů a odsoudil ostravský celek do extraligového play-out.

O66s72k56a81r 41K39o58v84a76ř97í18k 8567923956607

Vítkovice nespadnou. Náskok je luxusní, forma hodně dobrá. Takže poklidné ukončení sezóny

R86a80d46o45m27í12r 65F35a49j17f12r 5928339724761

Z Brna a Třince by mu měli poslat dárkový koš.

Nebo spíše spoustu košů.

+1/−1
2.3.2016 6:14

J73a34r30o25m25í11r 87P79e14t64l57a71c68h 2684212585903

Alespoň brněnské - Vampola není člověk, Vampola je bůh :-)

L26u32k36á84š 73H14l85o91u66c40a62l 6532930661804

navzdory všem prognózám o vypuštění zápasu Tygři makali až do konce i když jim v podstatě (kromě zmiňovaného navýšení bodového rekordu) o nic nešlo. příjemné zjištění

V40í77t 51K45o84v72á27ř97í45k 5911587181794

Kultovní Stepanek s jeho pokusy o hantec. Kdyby dneska Vítky udržely vítězství, jste v play out . Jenže to by nebylo ukoptěný brněnský ego, aby sem nepřigrcalo s podobným blitím. Ale jo. O to sladší bude, až Vás vypoklonkuje soupeř z předkola. S vaší formou to bude na 3:0 :) Šupáci z Brna!