Kat Vampola popravil Vítkovice. Tak rychlý hattrick jsem nedal, jásal

Deset minut před koncem hokejisté Vítkovic vedli a mohli se těšit, jak přeskočí Kometu v boji o předkolo. Jenže pak se do postupové matematiky vložil liberecký útočník Petr Vampola. Hattrickem během šesti minut definitivně rozhodl o výhře hostů a odsoudil ostravský celek do extraligového play-out.

O68s55k84a87r 65K61o36v57a12ř82í12k 8587293906657

Vítkovice nespadnou. Náskok je luxusní, forma hodně dobrá. Takže poklidné ukončení sezóny

R52a27d89o92m81í41r 41F65a10j17f59r 5958499944231

Z Brna a Třince by mu měli poslat dárkový koš.

Nebo spíše spoustu košů.

+1/−1
2.3.2016 6:14

J34a46r89o18m35í82r 50P54e38t98l92a96c57h 2164642555773

Alespoň brněnské - Vampola není člověk, Vampola je bůh :-)

L13u98k14á76š 31H30l60o12u72c61a93l 6872430821584

navzdory všem prognózám o vypuštění zápasu Tygři makali až do konce i když jim v podstatě (kromě zmiňovaného navýšení bodového rekordu) o nic nešlo. příjemné zjištění

V33í26t 54K17o60v78á55ř81í49k 5461607831124

Kultovní Stepanek s jeho pokusy o hantec. Kdyby dneska Vítky udržely vítězství, jste v play out . Jenže to by nebylo ukoptěný brněnský ego, aby sem nepřigrcalo s podobným blitím. Ale jo. O to sladší bude, až Vás vypoklonkuje soupeř z předkola. S vaší formou to bude na 3:0 :) Šupáci z Brna!