Vrbata se po návratu z marodky zapsal mezi střelce, Rozsíval asistoval

Ve svém druhém startu po nedávném návratu z marodky se ve středu jako jediný z Čechů zapsal v NHL mezi střelce Radim Vrbata. Svým 13. zásahem sezony se podílel na vítězství Vancouveru 3:2 po prodloužení nad svým bývalým klubem Arizonou. V dalším duelu si připsal jednu asistenci obránce Michal Rozsíval, jehož Chicago nakonec prohrálo 2:3 po nájezdech v St. Louis.

J77i82ř76í 67P35e17t49r38o82v54k34a 4447116416456

Letos bychom mohli mít celkem silnou sestavu na MS, pokud se bude klukům chtít. Sice forma některých hráčů je na pováženou a myslím, že všichni nepojedou nebo se nevyléčí ze zranění, ale zatím by byl volný Neuvirth, Voráček, Plekanec, Frolík, Hanzal, oba Michálkové, pokud budou fit, Vrbata, Gudas...

+1/0
10.3.2016 8:51

P14e47t33r 42K42o42v90á36ř 2529806989284

10.03.2016 8:23

...Los Angeles předvedlo skvělý vstup do utkání, když po zahajovacítřetině vedlo už 3:0. Góly T.J. Oshieho, Nicklase Bäckströma a Dmitrije Orlovaze třetí třetiny však jasně ukázaly, proč je Washington...

Los Angeles - Washington4:3 v prodl. (3:0, 0:0, 0:3 - 1:0) Branky: 5. Lecavalier, 13. Muzzin, 14. Lucic, 63.Carter - 42. Oshie, 52. Bäckström, 57. Ovečkin. Střely na branku: 30:32

Ten treti gol Washingtonu daval Orlov, asistence Oveckin...