Hokejové čtvrtfinále: Plzeň porazila Olomouc 1:0, Hradec vyhrál hladce

Po předkole odstartovalo „opravdové“ play-off. V prvním zápase čtvrtfinále Olomouc, která je ve vyřazovacích bojích extraligy po dvaceti letech, trápila Plzeň. Západočeši přemohli soupeře až gólem Tomáše Svobody v prodloužení. Hradec Králové porazil Mladou Boleslav vysoko 5:2 i díky třem bodům dvojice K+K.

D27u47š79a82n 64H50o26r48ň45á98k 9273119390122

Prohra sice zamrzela, ale bylo to se ctí po bojovném výkonu, takže za něj se sluší olomouckým hráčům zatleskat a jede se dál, nic není ztraceno:-) Co je ale smutné je ta plzeňská návštěva, nevyprodat ani zápas PO, to je bída!

0/0
15.3.2016 11:40

M92a85r26i74e 58V87e40r77n52e48r21o22v58a 1348940769911

Trenér Venera zapomněl dodat, že ta prohra jde na jeho vrub. Hrát v šesti v prodloužení...

0/−2
15.3.2016 8:27

P95e12t47r 61T96y71č21k95a 6475642539502

On střídání řídí trenér nebo co? To je chyba hráčů.

+2/0
15.3.2016 9:35

D65u38š56a93n 88H59o19r55ň36á12k 9513459780842

Přesně tak! Byla to chyba hráče (Tuším že Jirky Ondrušky, ale přesně nevím, pracoval jsem, tak jsem to viděl "jedním okem"), který jel střídat, dal signál na střídačku a pak se zase zapojil do hry. A druhým"viníkem" prohry byl při oslabení jeden z obránců (myslím, že Staněk), který zůstal vlevo moc vysoko na kruhu a k hráči s pukem v rohu se stáhl až ve chvíli, kdy už k němu mířil i druhý obránce a kvůli tomu zůstal před brankou nepokrytý hráč Plzně. Bohužel, v takto vyrovnaných zápasech rozhoduje jedna dvě chyby, ale to se stává, snad to dnes bude lepší, pořád je to hratelné.

0/0
15.3.2016 11:19

J82a20k53u54b 77M82a90r58k60v71a81r17t 9142363165282

Radši se budu koukat na dohrávání Hollwega u mantinelu, než na to, jak se hráč Olomouce zavěsí na soupeře jako batoh....:-P Nedovolených bránění tam bylo na obou stranách několik... Bohužel stejný zákroky můžou dnes rozhodčí klidně ohodnotit 2+10 - to je asi větší problém TELH

+1/0
15.3.2016 7:24

L32u84k88á42š 72K62o38r11s15c79h26i93n10s47k51ý 3757787883661

Hollwegovo hity jsou napadení? A viděl jsi někdy zápas NHL? To není takový krasobruslení, jako u nás...;-€

+1/0
15.3.2016 6:24

M84a88r28t42i67n 61B33r65u92h65a 6860538392383

5000 divaku .. Nooo!

Ja si pamatuju doby, kdy se nedaly sehnat listky a bylo naslapano az pod strechu. A neni to tak davno. Asi by se meli zamyslet ve vedeni plzenskeho hokeje...neco je spatne.

+1/0
14.3.2016 22:58

P41e12t14r 93H13a16v92l53í67č64e58k 1497334969369

Ona může být příčina i jinde. Kámoš musí od začátku roku dělat dvanáctky a na hokej se dostal i když má permici jen 3x.

0/0
14.3.2016 23:14

M16i87r51e27k 81K76o88v89a82c83i47k 5691561441577

EL rok od roku ztrácí na kvalitě i atraktivitě. Hodně lidí tu přetáhl fotbal...

+1/0
14.3.2016 23:17

K46a24r66e54l 76N49a24p69i89e46r49a12l22a 2391520838766

Lidi jsou přesycení hokejem. V ČT to přehánějí, na hokej se nabalilo stádo komentátorů, expertů, pipek od střídaček. Pro Zárubu a spol, je důležitější než hezký, český technický hokej počet hitů. Zápasy play-off dělají z některých borců přemotivované, nemyslící stroje rozdávající rány hlava nehlava. Když přičteme každou noc NHL, sestřihy, KHL na Sport 1 a 2....

+1/−4
14.3.2016 23:42

F85i94l46i30p 38J17a24r71a86b 1353637790427

...tak je výsledkem, že letošní extraligová návštěvnost byla nejvyšší v historii.:-P

+3/0
14.3.2016 23:52

L25u55k14á65š 51Č29i96p48e30r50a 4203518316874

To je stejně vtipný, že na playout do Pardubic dorazí více fanoušků než na zápas playoff. ;-D

T55e28r67e14z41a 84K35v51a33p40i96l45o16v83á 7766392526

Olomouc možná nehraje nejpohlednější hokej, ale ani vy nemůžete popřít, že celou sezonu ten tým poctivě dřel. A to i přes nespočet zranění a komplikací. To, že se Vám to nelíbí, je názor na který máte právo. Ale i názor se dá vyjádřit slušným způsobem. Tak co věnovat méně energie urážení ostatních týmů, a více se věnovat fandění? Vždyť o tom ten hokej přeci je.

+17/0
14.3.2016 21:59

L37i90b18o56r 21V73e32n52g46l89á12ř 4484205922714

Mora mě překvapila, příjemně, myslel jsem že ji Plzeň sežere i s chlupama.

L15u11d35ě57k 88V49ě27t77r76o71v66s25k49ý 8818833812697

Toho Köhlera by si měl někdo z Boleslavi podat.

L36u96d17ě28k 65V49ě98t41r77o92v94s72k88ý 8538153152387

Olomoucký beton a zlínský hnushokej? To bude teda playoff.

+5/−11
14.3.2016 21:19

P48e31t80r 51T84y78č13k27a 6395332989282

Možná by sis mohl ten včerejší zápas s Třincem pustit. Jestli takto vypadá hnushokej tak to bude sakra dobré play off. A zápasy Sparta-Zlín jsou parádní vždycky. I když se mi tedy nelíbí, že většinou prohrajeme.

+5/−1
14.3.2016 21:25

L45u98d77ě71k 51V59ě37t77r75o40v55s18k10ý 8498793982707

Koukal jsem na to, jak jste byli zalezlí a Třinec vás mačkal.

0/−4
14.3.2016 21:27

P85e64t23r 52T71ě42t45h33a92l 4848466784499

Na takové řeči nemá, kolego, smysl reagovat. Někteří jedince to budou opakovat dalších několik desítek let a na Murína si vzpomenou i v roce 2058, kdy nám to budou předhazovat. Nechme je v tom, ať aspoň to spaní mají pestré;-)

+3/0
14.3.2016 21:40

R88o18b52e33r76t 52B25a73l27a66b50á91n 9852753882

Přesilovka v prodloužení... Já myslel, že v tomhle špíle se v prodloužení vylučovat nebude. Nemůže. Nechce.

V14á22c30l37a67v 23B28a75u22e34r 2792677312286

no odpouštět se možná mohly, ale hrát v 6 to už je fakt vidět...

+1/0
14.3.2016 21:45

O86n61d39ř77e39j 35R11a16t18a15j 4280208286511

tyhle kecy miluju. přehlídli jeden faul a ježek z toho dělá tragedii.

+4/0

R60a70d29o98m60í43r 13J41e28ž51e18k 9954493356949

Přehlídl dva fauly, ale to je jedno, mě spíš vadí, že se v prodloužení nepískají jasné fauly, které ovlivňují hru a pak se vylučuje za technické chyby

0/−1
14.3.2016 23:47

O23n15d92ř27e95j 85R66a60t43a44j 4730538786261

Vždy když se koukám na hokej vidím několik faulů které bych já piskl a několik které se mi zdají pískle zbytečně. Tak to prostě je.

M59a47r60t48i91n 22P94a72v10l28í63č25e92k 7490301449651

Jako že jedno mužstvo může hrát v šesti? Ty bys to pustil?

+1/0
14.3.2016 22:26

S47l47a60v76o76m24í78r 49B40e57n61e68š 6802787660984

Důležité a příjemné je, že Slávka vykročila k návratu do extraligy, ale bude to ještě velice těžké.

M69í74r63a 34Z92i85k81m65u27n90d 2964458748569

Zápasy Olomouce jsou nekoukatelné. Venerův antihokej a Plzeňská nemohoucnost, QF k popukání. To raději dejte do TV Jihlavu.

O11n56d76ř37e60j 58R10a52t57a34j 4270898196651

taky trochu záleží jaké ty střeli jsou. opravdu nebezpečných bylo pár. většinou to byly střeli kdy brankář viděl.

+1/−1

O83t44t41o 27P47e60t68e45r92k46a 4453261195268

Střeli? No ty máš dost;-D

0/0
15.3.2016 16:39

M63í81r45a 60Z64i75k18m35u23n11d 2434398628559

Vary , které sestoupí z ligy dali jen o 4 góly méně než tenhle patým z Olomouce.

+2/0

O86t35t87o 34P48e93t75e67r17k75a 4613851155358

Někdo má lepší obranu, někdo útok, někdo obojí a někdo nemá nic. To je ale překvapení;-D

0/0
15.3.2016 16:41

T48o51m24á58š 25H70e89r11t47i91g 4120836265885

Tak těch 30 nahození Olomouce by se snad ani do střel nemělo počítat...:-)

L29u35b54o91m25í66r 24L83a27n71č42a 4610242430892

Viděl jsi vůbec ten hokej ,;-€ty odborníku!?!?!

0/−1

P54e44t96r 81T58y71č96k52a 6165942869802

Já si pamatuji na zápas Zlín-Plzeň který skončil 0:0 a byl to po všech stránkách super zápas. Za Plzeň tenkrát chytal Salfický a předvedl takový výkon, že mu po zápase tleskal celý stadion.