Hokejové čtvrtfinále: Plzeň porazila Olomouc 1:0, Hradec vyhrál hladce

Po předkole odstartovalo „opravdové“ play-off. V prvním zápase čtvrtfinále Olomouc, která je ve vyřazovacích bojích extraligy po dvaceti letech, trápila Plzeň. Západočeši přemohli soupeře až gólem Tomáše Svobody v prodloužení. Hradec Králové porazil Mladou Boleslav vysoko 5:2 i díky třem bodům dvojice K+K.

D14u82š62a64n 13H80o92r88ň21á60k 9883649590772

Prohra sice zamrzela, ale bylo to se ctí po bojovném výkonu, takže za něj se sluší olomouckým hráčům zatleskat a jede se dál, nic není ztraceno:-) Co je ale smutné je ta plzeňská návštěva, nevyprodat ani zápas PO, to je bída!

0/0
15.3.2016 11:40

M17a13r46i74e 89V98e81r61n95e53r87o37v69a 1588670259611

Trenér Venera zapomněl dodat, že ta prohra jde na jeho vrub. Hrát v šesti v prodloužení...

0/−2
15.3.2016 8:27

P87e78t62r 19T26y53č69k71a 6645152229572

On střídání řídí trenér nebo co? To je chyba hráčů.

+2/0
15.3.2016 9:35

D57u93š64a52n 48H43o11r26ň70á78k 9283219520852

Přesně tak! Byla to chyba hráče (Tuším že Jirky Ondrušky, ale přesně nevím, pracoval jsem, tak jsem to viděl "jedním okem"), který jel střídat, dal signál na střídačku a pak se zase zapojil do hry. A druhým"viníkem" prohry byl při oslabení jeden z obránců (myslím, že Staněk), který zůstal vlevo moc vysoko na kruhu a k hráči s pukem v rohu se stáhl až ve chvíli, kdy už k němu mířil i druhý obránce a kvůli tomu zůstal před brankou nepokrytý hráč Plzně. Bohužel, v takto vyrovnaných zápasech rozhoduje jedna dvě chyby, ale to se stává, snad to dnes bude lepší, pořád je to hratelné.

0/0
15.3.2016 11:19

J19a76k75u20b 43M30a95r98k11v85a96r68t 9892583765122

Radši se budu koukat na dohrávání Hollwega u mantinelu, než na to, jak se hráč Olomouce zavěsí na soupeře jako batoh....:-P Nedovolených bránění tam bylo na obou stranách několik... Bohužel stejný zákroky můžou dnes rozhodčí klidně ohodnotit 2+10 - to je asi větší problém TELH

+1/0
15.3.2016 7:24

L34u92k69á13š 47K58o32r83s30c24h66i97n89s19k59ý 3517657393441

Hollwegovo hity jsou napadení? A viděl jsi někdy zápas NHL? To není takový krasobruslení, jako u nás...;-€

+1/0
15.3.2016 6:24

M91a95r53t71i91n 61B58r91u78h55a 6790538512483

5000 divaku .. Nooo!

Ja si pamatuju doby, kdy se nedaly sehnat listky a bylo naslapano az pod strechu. A neni to tak davno. Asi by se meli zamyslet ve vedeni plzenskeho hokeje...neco je spatne.

+1/0
14.3.2016 22:58

P68e53t34r 51H49a48v59l53í90č89e28k 1627964189919

Ona může být příčina i jinde. Kámoš musí od začátku roku dělat dvanáctky a na hokej se dostal i když má permici jen 3x.

0/0
14.3.2016 23:14

M35i55r12e59k 24K84o16v80a31c76i50k 5881651531387

EL rok od roku ztrácí na kvalitě i atraktivitě. Hodně lidí tu přetáhl fotbal...

+1/0
14.3.2016 23:17

K49a70r24e59l 31N65a35p98i26e90r83a47l14a 2631520388646

Lidi jsou přesycení hokejem. V ČT to přehánějí, na hokej se nabalilo stádo komentátorů, expertů, pipek od střídaček. Pro Zárubu a spol, je důležitější než hezký, český technický hokej počet hitů. Zápasy play-off dělají z některých borců přemotivované, nemyslící stroje rozdávající rány hlava nehlava. Když přičteme každou noc NHL, sestřihy, KHL na Sport 1 a 2....

+1/−4
14.3.2016 23:42

F50i10l52i10p 77J92a37r62a62b 1723137730977

...tak je výsledkem, že letošní extraligová návštěvnost byla nejvyšší v historii.:-P

+3/0
14.3.2016 23:52

L58u92k10á62š 49Č57i48p46e86r36a 4103558846674

To je stejně vtipný, že na playout do Pardubic dorazí více fanoušků než na zápas playoff. ;-D

T28e62r73e52z53a 91K35v96a25p60i55l34o35v22á 7206372106

Olomouc možná nehraje nejpohlednější hokej, ale ani vy nemůžete popřít, že celou sezonu ten tým poctivě dřel. A to i přes nespočet zranění a komplikací. To, že se Vám to nelíbí, je názor na který máte právo. Ale i názor se dá vyjádřit slušným způsobem. Tak co věnovat méně energie urážení ostatních týmů, a více se věnovat fandění? Vždyť o tom ten hokej přeci je.

+17/0
14.3.2016 21:59

L34i76b79o61r 49V28e43n77g30l66á35ř 4494105602124

Mora mě překvapila, příjemně, myslel jsem že ji Plzeň sežere i s chlupama.

L98u15d31ě62k 46V26ě46t24r37o77v44s40k73ý 8328343982567

Toho Köhlera by si měl někdo z Boleslavi podat.

L80u31d60ě14k 85V62ě43t64r69o30v87s49k60ý 8838603532527

Olomoucký beton a zlínský hnushokej? To bude teda playoff.

+5/−11
14.3.2016 21:19

P42e64t17r 91T57y32č60k95a 6265942759482

Možná by sis mohl ten včerejší zápas s Třincem pustit. Jestli takto vypadá hnushokej tak to bude sakra dobré play off. A zápasy Sparta-Zlín jsou parádní vždycky. I když se mi tedy nelíbí, že většinou prohrajeme.

+5/−1
14.3.2016 21:25

L84u65d19ě34k 43V91ě11t73r93o69v62s65k87ý 8798543662847

Koukal jsem na to, jak jste byli zalezlí a Třinec vás mačkal.

0/−4
14.3.2016 21:27

P84e66t88r 53T85ě38t13h12a14l 4338976104189

Na takové řeči nemá, kolego, smysl reagovat. Někteří jedince to budou opakovat dalších několik desítek let a na Murína si vzpomenou i v roce 2058, kdy nám to budou předhazovat. Nechme je v tom, ať aspoň to spaní mají pestré;-)

+3/0
14.3.2016 21:40

R69o66b67e26r83t 64B77a25l26a90b58á79n 9572713112

Přesilovka v prodloužení... Já myslel, že v tomhle špíle se v prodloužení vylučovat nebude. Nemůže. Nechce.

V31á84c37l72a92v 86B31a55u17e70r 2712167522416

no odpouštět se možná mohly, ale hrát v 6 to už je fakt vidět...

+1/0
14.3.2016 21:45

O81n86d15ř50e70j 61R56a31t70a69j 4130698396231

tyhle kecy miluju. přehlídli jeden faul a ježek z toho dělá tragedii.

+4/0

R81a65d88o69m65í27r 49J20e61ž24e75k 9814533826659

Přehlídl dva fauly, ale to je jedno, mě spíš vadí, že se v prodloužení nepískají jasné fauly, které ovlivňují hru a pak se vylučuje za technické chyby

0/−1
14.3.2016 23:47

O66n93d94ř18e67j 73R43a10t56a67j 4760338986241

Vždy když se koukám na hokej vidím několik faulů které bych já piskl a několik které se mi zdají pískle zbytečně. Tak to prostě je.

M12a87r92t49i95n 93P55a52v34l45í19č24e84k 7920541819751

Jako že jedno mužstvo může hrát v šesti? Ty bys to pustil?

+1/0
14.3.2016 22:26

S11l18a19v81o78m68í59r 43B20e91n60e71š 6842677350844

Důležité a příjemné je, že Slávka vykročila k návratu do extraligy, ale bude to ještě velice těžké.

M95í38r87a 74Z43i98k44m89u39n49d 2504258948799

Zápasy Olomouce jsou nekoukatelné. Venerův antihokej a Plzeňská nemohoucnost, QF k popukání. To raději dejte do TV Jihlavu.

O90n96d86ř58e55j 86R11a57t28a58j 4500888446461

taky trochu záleží jaké ty střeli jsou. opravdu nebezpečných bylo pár. většinou to byly střeli kdy brankář viděl.

+1/−1

O34t19t97o 12P26e81t21e31r36k64a 4293181435568

Střeli? No ty máš dost;-D

0/0
15.3.2016 16:39

M87í65r22a 62Z31i96k48m51u63n66d 2484918198329

Vary , které sestoupí z ligy dali jen o 4 góly méně než tenhle patým z Olomouce.

+2/0

O68t21t87o 79P76e25t55e89r20k28a 4293401805688

Někdo má lepší obranu, někdo útok, někdo obojí a někdo nemá nic. To je ale překvapení;-D

0/0
15.3.2016 16:41

T70o31m38á47š 53H53e68r62t46i86g 4670466975825

Tak těch 30 nahození Olomouce by se snad ani do střel nemělo počítat...:-)

L10u22b39o26m72í45r 77L65a94n67č91a 4160542550882

Viděl jsi vůbec ten hokej ,;-€ty odborníku!?!?!

0/−1

P16e35t53r 70T17y53č53k76a 6305292129222

Já si pamatuji na zápas Zlín-Plzeň který skončil 0:0 a byl to po všech stránkách super zápas. Za Plzeň tenkrát chytal Salfický a předvedl takový výkon, že mu po zápase tleskal celý stadion.