Hokejové čtvrtfinále: Plzeň porazila Olomouc 1:0, Hradec vyhrál hladce

Po předkole odstartovalo „opravdové“ play-off. V prvním zápase čtvrtfinále Olomouc, která je ve vyřazovacích bojích extraligy po dvaceti letech, trápila Plzeň. Západočeši přemohli soupeře až gólem Tomáše Svobody v prodloužení. Hradec Králové porazil Mladou Boleslav vysoko 5:2 i díky třem bodům dvojice K+K.

D16u62š37a65n 13H38o46r37ň78á73k 9873359770452

Prohra sice zamrzela, ale bylo to se ctí po bojovném výkonu, takže za něj se sluší olomouckým hráčům zatleskat a jede se dál, nic není ztraceno:-) Co je ale smutné je ta plzeňská návštěva, nevyprodat ani zápas PO, to je bída!

0/0
15.3.2016 11:40

M91a94r58i88e 90V89e67r14n96e84r43o45v13a 1748520669201

Trenér Venera zapomněl dodat, že ta prohra jde na jeho vrub. Hrát v šesti v prodloužení...

0/−2
15.3.2016 8:27

P43e52t15r 23T10y71č18k29a 6645652629672

On střídání řídí trenér nebo co? To je chyba hráčů.

+2/0
15.3.2016 9:35

D71u27š85a68n 87H68o11r26ň19á91k 9523339110652

Přesně tak! Byla to chyba hráče (Tuším že Jirky Ondrušky, ale přesně nevím, pracoval jsem, tak jsem to viděl "jedním okem"), který jel střídat, dal signál na střídačku a pak se zase zapojil do hry. A druhým"viníkem" prohry byl při oslabení jeden z obránců (myslím, že Staněk), který zůstal vlevo moc vysoko na kruhu a k hráči s pukem v rohu se stáhl až ve chvíli, kdy už k němu mířil i druhý obránce a kvůli tomu zůstal před brankou nepokrytý hráč Plzně. Bohužel, v takto vyrovnaných zápasech rozhoduje jedna dvě chyby, ale to se stává, snad to dnes bude lepší, pořád je to hratelné.

0/0
15.3.2016 11:19

J51a31k66u35b 71M83a22r63k54v81a71r32t 9902333505692

Radši se budu koukat na dohrávání Hollwega u mantinelu, než na to, jak se hráč Olomouce zavěsí na soupeře jako batoh....:-P Nedovolených bránění tam bylo na obou stranách několik... Bohužel stejný zákroky můžou dnes rozhodčí klidně ohodnotit 2+10 - to je asi větší problém TELH

+1/0
15.3.2016 7:24

L36u34k14á46š 34K67o57r75s25c15h51i49n11s50k10ý 3817217443291

Hollwegovo hity jsou napadení? A viděl jsi někdy zápas NHL? To není takový krasobruslení, jako u nás...;-€

+1/0
15.3.2016 6:24

M85a62r39t93i78n 55B18r72u13h95a 6640778762753

5000 divaku .. Nooo!

Ja si pamatuju doby, kdy se nedaly sehnat listky a bylo naslapano az pod strechu. A neni to tak davno. Asi by se meli zamyslet ve vedeni plzenskeho hokeje...neco je spatne.

+1/0
14.3.2016 22:58

P49e65t28r 28H63a40v83l72í90č20e66k 1417714619149

Ona může být příčina i jinde. Kámoš musí od začátku roku dělat dvanáctky a na hokej se dostal i když má permici jen 3x.

0/0
14.3.2016 23:14

M80i89r20e56k 13K63o16v95a40c35i89k 5261931531787

EL rok od roku ztrácí na kvalitě i atraktivitě. Hodně lidí tu přetáhl fotbal...

+1/0
14.3.2016 23:17

K59a36r73e73l 61N83a81p63i56e14r45a22l71a 2281360468826

Lidi jsou přesycení hokejem. V ČT to přehánějí, na hokej se nabalilo stádo komentátorů, expertů, pipek od střídaček. Pro Zárubu a spol, je důležitější než hezký, český technický hokej počet hitů. Zápasy play-off dělají z některých borců přemotivované, nemyslící stroje rozdávající rány hlava nehlava. Když přičteme každou noc NHL, sestřihy, KHL na Sport 1 a 2....

+1/−4
14.3.2016 23:42

F55i68l32i16p 54J30a73r21a42b 1693867910737

...tak je výsledkem, že letošní extraligová návštěvnost byla nejvyšší v historii.:-P

+3/0
14.3.2016 23:52

L23u88k29á21š 59Č39i66p97e10r30a 4983358626524

To je stejně vtipný, že na playout do Pardubic dorazí více fanoušků než na zápas playoff. ;-D

T84e55r48e32z79a 91K77v15a69p96i91l83o13v65á 7536622966

Olomouc možná nehraje nejpohlednější hokej, ale ani vy nemůžete popřít, že celou sezonu ten tým poctivě dřel. A to i přes nespočet zranění a komplikací. To, že se Vám to nelíbí, je názor na který máte právo. Ale i názor se dá vyjádřit slušným způsobem. Tak co věnovat méně energie urážení ostatních týmů, a více se věnovat fandění? Vždyť o tom ten hokej přeci je.

+17/0
14.3.2016 21:59

L47i54b33o66r 45V80e15n14g63l78á61ř 4214575832184

Mora mě překvapila, příjemně, myslel jsem že ji Plzeň sežere i s chlupama.

L66u26d46ě91k 95V22ě23t72r22o48v73s42k27ý 8258223262937

Toho Köhlera by si měl někdo z Boleslavi podat.

L93u96d61ě25k 28V60ě71t94r43o95v82s50k54ý 8798763102217

Olomoucký beton a zlínský hnushokej? To bude teda playoff.

+5/−11
14.3.2016 21:19

P10e78t19r 48T43y71č81k17a 6265962679802

Možná by sis mohl ten včerejší zápas s Třincem pustit. Jestli takto vypadá hnushokej tak to bude sakra dobré play off. A zápasy Sparta-Zlín jsou parádní vždycky. I když se mi tedy nelíbí, že většinou prohrajeme.

+5/−1
14.3.2016 21:25

L75u49d93ě24k 58V33ě28t59r10o74v60s49k86ý 8428973602877

Koukal jsem na to, jak jste byli zalezlí a Třinec vás mačkal.

0/−4
14.3.2016 21:27

P31e27t77r 41T84ě71t74h49a43l 4608346794189

Na takové řeči nemá, kolego, smysl reagovat. Někteří jedince to budou opakovat dalších několik desítek let a na Murína si vzpomenou i v roce 2058, kdy nám to budou předhazovat. Nechme je v tom, ať aspoň to spaní mají pestré;-)

+3/0
14.3.2016 21:40

R12o63b14e24r66t 55B87a35l94a56b57á49n 9202343282

Přesilovka v prodloužení... Já myslel, že v tomhle špíle se v prodloužení vylučovat nebude. Nemůže. Nechce.

V74á75c76l68a59v 80B83a62u69e28r 2602317322886

no odpouštět se možná mohly, ale hrát v 6 to už je fakt vidět...

+1/0
14.3.2016 21:45

O34n31d58ř66e68j 18R69a57t26a41j 4720938426211

tyhle kecy miluju. přehlídli jeden faul a ježek z toho dělá tragedii.

+4/0

R44a31d13o65m21í31r 96J98e74ž13e12k 9544853656319

Přehlídl dva fauly, ale to je jedno, mě spíš vadí, že se v prodloužení nepískají jasné fauly, které ovlivňují hru a pak se vylučuje za technické chyby

0/−1
14.3.2016 23:47

O55n84d34ř57e91j 36R38a98t31a48j 4750548276581

Vždy když se koukám na hokej vidím několik faulů které bych já piskl a několik které se mi zdají pískle zbytečně. Tak to prostě je.

M27a44r76t78i50n 38P18a46v16l23í46č82e40k 7890241559981

Jako že jedno mužstvo může hrát v šesti? Ty bys to pustil?

+1/0
14.3.2016 22:26

S12l80a53v66o34m54í50r 90B87e89n56e27š 6972867230264

Důležité a příjemné je, že Slávka vykročila k návratu do extraligy, ale bude to ještě velice těžké.

M88í48r28a 85Z83i96k35m31u77n84d 2974978808419

Zápasy Olomouce jsou nekoukatelné. Venerův antihokej a Plzeňská nemohoucnost, QF k popukání. To raději dejte do TV Jihlavu.

O24n38d90ř58e31j 44R27a77t35a66j 4340608956841

taky trochu záleží jaké ty střeli jsou. opravdu nebezpečných bylo pár. většinou to byly střeli kdy brankář viděl.

+1/−1

O31t51t29o 64P52e60t25e79r49k68a 4943491285778

Střeli? No ty máš dost;-D

0/0
15.3.2016 16:39

M53í21r40a 55Z84i27k62m56u16n49d 2594968688639

Vary , které sestoupí z ligy dali jen o 4 góly méně než tenhle patým z Olomouce.

+2/0

O27t25t43o 11P67e83t47e32r54k86a 4983881875448

Někdo má lepší obranu, někdo útok, někdo obojí a někdo nemá nic. To je ale překvapení;-D

0/0
15.3.2016 16:41

T87o32m63á81š 26H49e34r23t36i77g 4750786315745

Tak těch 30 nahození Olomouce by se snad ani do střel nemělo počítat...:-)

L64u35b88o62m71í87r 74L81a53n97č36a 4820632960692

Viděl jsi vůbec ten hokej ,;-€ty odborníku!?!?!

0/−1

P11e81t19r 13T55y82č31k80a 6495132179592

Já si pamatuji na zápas Zlín-Plzeň který skončil 0:0 a byl to po všech stránkách super zápas. Za Plzeň tenkrát chytal Salfický a předvedl takový výkon, že mu po zápase tleskal celý stadion.