Olomoučtí v play-off po 20 letech: trefovali tyče, zlomil je jeden gól

Jan Eberle ve třetí třetině po zásahu holí plzeňského brankáře Machovského trefil břevno, Miroslav Holec v prodloužení tyčku dokonce dvakrát. Hokejisté Olomouce byli centimetry od vítězství v úvodním zápase čtvrtfinále play-off extraligy.

L96i57b15o68r 70P96e97č71i93n11k78a 3196114

nektere americke prasarnicky by se nemusely dycky poustet. casto se jednalo skoro o napadeni, ale asi byl dulezitejsi rekord :-P

+1/−6
15.3.2016 8:52

Z13b39y52n36ě60k 94J62a83n21d51a 9899196971708

Hokejisti nejsou baletky a jsou i moravské a české dalekovětší prasárnirničkyčes

0/0
15.3.2016 10:20

M71a96r71i92e 80V19e49r81n75e45r86o48v10a 1948650459431

Tady by se spíš hodilo říct, že je zlomila chyba trenéra.

M38i91l63a57n 76T90ů72m56a 4627889553167

Zlá ošklivá Plzeň. Zase jeden objektivní článek. To by mi zajímalo, jak by vypadal, kdyby Plzeň prohrála.

+3/−4
15.3.2016 8:16

P55e52t19r 43H28r22a52b35á72k 6850267632750

Třeba jim to tam dneska napadá a vyhrají třeba 5-1. Včera měla Plzeň štěstí a Machovského. Tohle může platit jeden dva zápasy, ale ne celou sérii. Plzeň bude muset zvýšit aktivitu.